Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fakenptaken

Crysis

Polecane posty

Cześć

Mam nast. problem, jestem na tym statku (prawdopodobnie koniec gry) i mam zniszczyć taki za.....sty statek obcych wynurzający się z otchłani oceanu przy użyciu ręcznego działka TKM, i nie wiem jak to zrobić, cały czas pojawia się komunikat "nie namierzono celu"

Wie może ktoś jak na to zaradzić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mam nast. problem, jestem na tym statku (prawdopodobnie koniec gry) i mam zniszczyć taki za.....sty statek obcych wynurzający się z otchłani oceanu przy użyciu ręcznego działka TKM, i nie wiem jak to zrobić, cały czas pojawia się komunikat "nie namierzono celu"

Wie może ktoś jak na to zaradzić

Rozwal najpierw wiezyczki na tym czymś (polecam Gaussa), wtedy VTOL podleci, zrobi swoje i wtedy możesz dopiero walic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VTOL podleci najpierw z jednej strony, zdezaktywuje tam tarcze i wtedy dopiero możesz namierzyć tą stronę i strzelić z TAC. Potem to samo z druga stroną (najpierw VTOL, potem TAC).

Potem znowu dostaniesz informacje, że musisz przywalić we właz który jest na dole tego czegoś, rozwalasz właz, posyłąsz tam atomówkę i tyle.

Ogólnie kolejnośc:

1. rozwalić działka

2. podlatuje VTOL, dezaktywuje tarcze z jednej strony

3. atomówka w ta stronę

4. VTOL podlatuje z drugiej strony, dezaktywuje tam tarcze

5. atomówka

6. właz

7. atomówka.

8. wiać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Kupiłem sobie Crysisa i mi nie chodzi (wiem jakie są wymagania). Mój sprzęt : karta graficzna ATI 2600 prosuper 512, procesor 3,2, ram 2 GB, itp. spełniam wszyskie wymagania a gra się tnie nie widać krajobrazu, jednym słowem jest z******. Błagam doradcie mi bo strasznie chce mi sie grać :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem dzisiaj sobie Patcha 1.2 i wchodzę do gry i patrze nie ma moich stanów gry. Szybko wyłączam Crysisa i wchodzę do pliku z savami i patrze savy są. Mam takie pytanie. Czy żeby mógł grać w zapisane stany gry muszę odinstalować Crysisa i zainstalować go na nowo bez instalacji patcha 1.2?Czy ten path nie współpracuje z wcześniejszymi stanami gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Czasem dzieja u mnie sie dziwne rzeczy z bronia, raz znikinie bazuka tak ze nie da sie strzelac, raz rece a raz trzymalem 2 pistolety a widzialem 4 rece :!: Czego to wina, oczywiscie to org. Poprawi to kis patch :?:

Mam tez problem w misji z tym prorokiem. Ma sie grzac co jakis czas cool ale podchodze do ogania zeby tu postal a on stoi chwile i leci z powrotem nie wiadmomo po co... o co chodzi :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nietypowy problem, a dokładniej kiedy instaluje Crysisa w pewnym momencie pyta o to na ktorym dysku zainstalowac, gdy chce wybrac D poniwaz na C nie mam miejsca poprostu dysk D nie chce sie zaznaczyc;/ probowalem juz restartowac kompa itd i nie moge :| bardzo dziwny problem no ale zainstalowac nie moge;/...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Zainstalowałem Crysisa z płytki włączyłem ale moim oczom ukazała się grafika tak ohydna, że szkoda gadać. A mianowicie AntiAliasing. Wszystko jest koszmarnie kanciate nawet biedny pasek życia!!!(szkoda, że już nie mam screenów) Oczywiście zwiększenie AA na 2x poprawiło sprawę za to wtedy gra cięła się. Problem z AA pojawia się też w innych grach.

Dla przykładu kiedyś miałem kartę FX5500 i na niej gra Ballance wyglądała ładnie, a już na obecnej 7300GT wygląda o wiele gorzej. Co się dzieje??

Procesor: PIV 3.00Ghz

RAM: 1,2GB

Karta Grafiki: GeForce 7300GT

Instalowałem najnowszego DirectaX i sterowniki ze strony Nvidii. Czy trzeba coś jeszcze?

Z góry dzięki za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem. Trzeba uciekać motorówką wzdłuż rzeki i spotkać się w umówionym miejscu by się ewakuować. Niestety spotykam na miejscu 3 ech ludzi którzy mają ten sam kombinezon co ja, i są oczywiście wrogami. Trzeba ich jakoś specjalnie rozwalić bo wpakowałem w nich niemal całą amunicje a oni dalej żyją :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zaczaić się i headshot ? Albo cała seria w czachę, dla bezpieczeństwa :)

Jeśli nie pomoże, to w końcu wiesz jak działa twój kombinezon - nie uszkodzisz gościa dopóty, dopóki ma energię w kombinezonie - tak więc jak headshoty nie działają to ładuj ile wlezie w klatkę piersiową - prędzej czy później powinien zginąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zaczaić się i headshot ? Albo cała seria w czachę, dla bezpieczeństwa :)

Jeśli nie pomoże, to w końcu wiesz jak działa twój kombinezon - nie uszkodzisz gościa dopóty, dopóki ma energię w kombinezonie - tak więc jak headshoty nie działają to ładuj ile wlezie w klatkę piersiową - prędzej czy później powinien zginąć.

Próbowałem wszystkiego. Waliłem niemal cały magazynek w czachę o klacie nie wspomnę, rzucałem granaty jeden za drugim. A za długo strzelać nie mogę bo mnie zabijają, muszę ciągle się przemieszczać :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem wszystkiego. Waliłem niemal cały magazynek w czachę o klacie nie wspomnę, rzucałem granaty jeden za drugim. A za długo strzelać nie mogę bo mnie zabijają, muszę ciągle się przemieszczać :/

A może Przywalić Piąchą, wczesniej konbinezonie włączyć siłę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem. Trzeba uciekać motorówką wzdłuż rzeki i spotkać się w umówionym miejscu by się ewakuować. Niestety spotykam na miejscu 3 ech ludzi którzy mają ten sam kombinezon co ja, i są oczywiście wrogami. Trzeba ich jakoś specjalnie rozwalić bo wpakowałem w nich niemal całą amunicje a oni dalej żyją :?:

Spróbuj nie zwracając na siebie uwagi zakraść się do każdego z tych gości osobno-używając funkcji skafandra-i odpalić cały magazynek w klatkę piersiową. Ważne jest też aby używać tłumika bo inaczej wszyscy natychmiast się zbiegną. No i nie używaj granatów i rakietnicy bo są dziwnie nie skuteczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz shotguna albo snajperkę (oni mają) to w sumie prosta sprawa. Chowasz się za jakimś kamulcem (tam chyba nagrobki były?) , tryb kamuflażu i czekasz, Oni idą na wprost w odstepach kilkumetrowych, jeden na pewno koło Ciebie przejdzie, wtedy na spokojnie, szybko ładujesz mu z shotguna w łeb kilka razy i zmieniasz pozycję.

Goście są twardzi jak Ty. Na Ciebie też potrzeba sporo amunicji w końcu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...