Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fakenptaken

Crysis

Polecane posty

Witam, mam demo crysisa sciągane z nzone i podczas wypakowywania wywala mi błąd w pliku Levels1.cab... Czy ma ktoś ten plik lub plik instalacyjny dema? Wystarczy kliknąć prawym na pliku instalacyjnym i wybrać wypakuj pliki i umieścic ten plik Levels1.cab (ma kolo 100mb) np. na rapidshare.com lub jakims innym serwerze? Bo mam b. wolne łącze i nie chciałbym sciągać kolejnych 2gb przez 2 dni... Postawcie się w mojej sytuacji i pomóżcie mi, błagam :(:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ściągnąłem to demo (1,77 GB) i jak dwukrotnie klikam na ten plik to coś mi się bardzo długo nic nie odpala i ciągle dysk twardy pracuje bez jakiegokolwiek rezultatu.

--------------------------------------

Wiem już. Mam za mało miejsca na partycji C. Jak to zrobić, żeby to demo sie wypakowało gdzieś na D, a nie na C, gdzie ciągle ta partycja nie wiadomo czym się zapełnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ściągnąłem to demko i mam problem innego typu - niezależnie od ustawień po chwili grania gra się zawiesza i trzeba wychodzić do Widnowsa. Myślałem, że to przez Vistę, ale w XP jest to samo.

@ Martin Jeżeli nie możesz zwolnić miejsca na partycji, na której jest .zip, to kliknij na niego prawym i wybierz extract to.., albo wypakuj do.., powinno się otworzyć okienko z wyborem katalogu docelowego.

A gierka jest ogólnie świetna, szkoda, że wymagania takie wyśrubowane :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie masz wypakowane. Powinieneś mieć takie pliki i foldery:

  • autorun, Crysis SP Demo, directx9c, support, tools, vc80_redist, 0x0409.ini, AllOth~1.cab, AllOther.cab, Binari~1.cab, Binari~2.cab, Crysis_SP_Demo.msi, Englis~1.cab, English.cab, Genera~1.cab, instmsi30.exe, Langua~1.cab, Levels1.cab, LevelsMP.cab, Object~1.cab, setup.exe, Setup.ini, Sounds~1.cab, Support.cab.

Klikasz dwa razy na setup.exe i włączy się instalacja dema.

Jak nie masz takich plików to na przykład w WinRar wystarczy wybrać na spakowanym archiwum plików opcję "Wypakuj do ..." i rozpakują się te powyższe pliki w wybrane miejsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po reinstalce systemu przepadł mi Winrar i sobie teraz o nim przypomniałem. Mam te wszystkie pliki już. Zawsze byłem przekonany, że plik zipowany wygląda tak samo zawsze, a tutaj takie okienko.

No to zaraz zainstaluję i przetestuję gierę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ściągnąłem to demko i mam problem innego typu - niezależnie od ustawień po chwili grania gra się zawiesza i trzeba wychodzić do Widnowsa. Myślałem, że to przez Vistę, ale w XP jest to samo.

@ Martin Jeżeli nie możesz zwolnić miejsca na partycji, na której jest .zip, to kliknij na niego prawym i wybierz extract to.., albo wypakuj do.., powinno się otworzyć okienko z wyborem katalogu docelowego.

A gierka jest ogólnie świetna, szkoda, że wymagania takie wyśrubowane :)

Jesteś pewien, że komp jest dobrze chłodzony?

Pamiętam, że kiedyś miałem podobne problemy z Morrowindem. Często mi się gra zawieszała, wywalała do pulpitu, resetowała kompa. Wystarczyło blaszaka rozebrać na części, przeczyścić wszystko i działało jak trzeba. Ew. kupić nowego coolera na procek, też raz pomogło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.. raczej to nie to, złożyłem go niecały tydzień temu, procesor można znacznie podkręcić bez zmiany chłodzenia, na razie ma 1.6 GHz, w CDA kręcili go do 3.0 :roll: Co ciekawe, w Viście po zawieszeniu udawało mi się wyjść do systemu, a w XP muszę resetować kompa.

Nikt nie ma takiego problemu? Może mam dziwną wersję, po ściągnąłem tylko jeden plik setup.exe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzućcie jakies screeny z tego demka jak gracie. Plus konfiguracja sprzętowa i mniej wiecej jak wam chodzi. Dzięki z góry.

edit: Sprawdzalem u siebie demo - i wszystko uruchamia sie dobrze, ale nie mam tekstur. Np widoczne sa poszczegolne detale (oczy). I to wszystko. Patrzylem na wszystkich detalach MEDIUM i na LOW. Bez FSAA.

Moj sprze to Athlon X2 4600+ - 1GB RAM 400MHz - 7800GT

163.71 WHQL

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, nie popieprza ci specjalnie :lol: Ale i tak ma niskie wymagania w stosunku do tego, co oferuje. Ja mam taki zestaw

Dual Core E2140 @ 1.6 GHz

GeForce 8600 GTS 256 MB

1 GB 800 MHz Geil x2

I da się spokojnie grać na Medium, na High i Very High trochę zmula :)

Screeny z medium, trochę inne niż demko :lol: :

skrinszot1gh3.th.jpg

skrinszot2bn7.th.jpg

skrinszot3fi6.th.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej noo .. :////

i teraz każdy będzie pisał po kolei swoje minimalnie różniące się konfigi z zapytaniem czy mu pójdzie?

SCIĄGAĆ DEMO ! :]

od tego jest, żebyście się przekonali na własne oczy ..

chyba lepiej samemu sprawdzic niz wierzyc komus kto sobie napisze 'no. pojdzie ci'.

..................................................

ja mam problem innej natury ...

po odbiciu zakładniczki (jednej z archeologów) i rozwaleniu dwóch czołgów, dostaję info że znamy juz polozenie wykopalisk i mam sprawdzić co tam jest grane .. niestety na mapie mi się to nie zaznaczyło :/ a wykopalisk jako takich w okolicy nie widzę.. :/ jest zamknięty tunel za to troche dalej.

coś przegapiłem? :)

niestety nie mogę w tym momencie poeksplorować dalszej okolicy bo musze wyjsc, a po powrocię chcę szybko kontynuować. ale nie wydaje mi sie zeby tak to sie odgrywalo 'na czuja' bez radaru ..

a ze gra jest nie moja i muszę ją oddać po weekendzie to zależy mi na tym żeby do tego czasu ją skończyć :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szum ...

hmmm

RACZEJ nic takiego nie stwierdziłem ..

a wczesniej jak jakis radar 'atakowałem' to miałem to wyraxnie powiedziane ..

teraz po odbiciu zakładniczki,moj 'partner' zostaje z nią w tym pokoju w którym ją znalezlismy, ja z bazooki załatwiam dwa czołgi i .....

nic. zero rozkazów, zero kierunku na mapie. jedyne dwa znaczniki to ja i oni w tym pokoju.

i pod 'tab' oczywiscie info o tych wykopaliskach, ze mam tam sie udac bo znamy ich połżenie..

dziwne to troche a nie chce isc na slepo przed siebie zeby cos mnie nie ominelo .. bo tam jest chyba taka scieżyna ukryta troche pod góre potem w las i wzdłuz rzeki ... dochodzi sie chyba po szmacie czasu do jakiejs jaskini, i nagle jest napisane ze 'dotarcie do jaskin zaliczone'; a przeciez nie mialem takiego zlecenia.. - loading - i zero jaskin - znow dżungla, 'kosmita' porywa mi kolesia a ja mam dalej isc do wykopalisk.

wiem ze troche zdradzam niby jak ktos nie grał, ale takie cos to nawet nei spojler ;)

wiec - tak ma byc czy cos pochrzanilem :P

a moze w tej oadzie co te dwa czołgi sie niszczy jest ten 'zagłuszacz'

radarowy gdzies i go nie rozwalilem .. nie wiem.. wiem ze jest w kwaterze głownej radionadajnik., opcja uzyj, ale nic sie nie dzieje jak sie wciska F ..

more help more help :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie ten Crysis Zbugowany, jeszcze w demie jak bawiłem sie w drwala, to przy rzuceniu drzewa ono stawało w miejscu, jak odstrzeliłem kawałek, to kawałek leciał jak z procy wystrzelony, a reszta dalej w miejscu. :S

Co do problemu z wykopaliskami, miałem taki sam, musiałem wgrywać wcześniejszego save dopiero za 2-3 razem zaskoczyło i odebrałem misje.

Miałem jeszcze inne problemy, w ostatniej mapie na statku. Jest zadanie zabrania specjalnej broni (nie pamiętam nazwy) a zaraz po tym zadanie by wyjść na pokład, wyszedłem se na pokład, popatrzyłem se na niebieskiego pajączka, i chciałem wrócić po broń, a tu zonk drzwi zablokowane, trzeba wcześniejszego save wgrywać, wgrałem save, pajączka załatwiłem. Po chwili pojawiło sie <spojler> odstrzeliłem mu tą bronią pierwsze ramie, gdy jakimś cudem dotarłem do momentu gdy mogę rozwalić drugie ZONK broń nie może zlokalizować celu, mimo że celuje co do milimetra. Helena w radiu mi mówi żebym strzelał bo cel jest namierzony. A to jest boss końcowy, co za ironia przejść całą gre by na samym końcu sie tak zwiesić :S Z tego co czytałem na forach zagranicznych wiele osób ma ten problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po czterdziestym wgraniu sejwa przed tymi wykopaliskami (po zniszczeniu czołgów) olałem juz to dla dobra swoich nerwów ...

po prostu polazłem bez zadnego 'zlecenia' i celu na mapie, przed siebie, az doszedlem w ciemno do jaskini, i przeniosło mnie na kolejny level, juz z nowymi wytycznymi.

jednak niesmak pozostaje :/

co do bugów - pierwszy raz w sumie spotykam sie z tak zabugowanym shooterem :///

to zawsze cRPG były mistrzami 'robali' ze względu na swoją złożonosc.

mi sie przytrafiło ze nie mogłem kolesi zabić po wgraniu sejwa. i to kilka razy pod rząd. po prostu. nieśmiertelni. stacja beznzynowa wyleciałą w powietrze a Ci sobie stoją po kolana w zakłopotanym milczeniu.

coraz bardziej mnie ta gra rozczarowuje ...

kumpel jak wróci i mu oddam egzemplarz to chyba go załamię że kase w błoto wywalił :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze Tobie się akurat bugi nie przytrafiły nie oznacza ze ich nie ma.. zwłaszcza ze uprzykszają się one innym ...

prawda ! :]?

wiec zadne 'ee tam' ;)

są są i to spore, czasami można sobie i 100 razy save ładować i nic to nei daje. trzeba sie cofac wtedy do jeszcze poprzedniego zapisu gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...