Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fakenptaken

Crysis

Polecane posty

Gość Kornel T.
i tu się mylisz bo ta karta (mój radeon) nadaje się do gier u mnie gry (poza crysisem) chodzą bardzo ładnie i nie kupiłem nowego kompa tylko tego radeona sobie do mojego kompa dokupiłem i ja myśle że to wina za słabego procesora

No oczywiście, że Twoja karta nadaje się do gier. Ja na przykład mam GF 7900 GS i to mocno podkręconego a najnowsze tytuły ledwo śmigają z 25 klatkami na sekundę. Widocznie według Ciebie "ładne chodzenie" to 4 klatki na sekundę :D bo, jak powszechnie wiadomo, ten Radeonek jest wolniejszy przynajmniej kilka razy od GF7900GS. No chyba, że zadowalasz się najniższymi ustawieniami w grach i katujesz się takim ich wyglądem, to gratuluję samozaparcia. Ja na Twoim miejscu jednak dałbym sobie spokój z grami, przynajmniej na razie. No ale nie na takich kompach ludziska grają. Szkoda mi tylko, że potem takie osobniki jadą po grze, bo "ma gupiom grafikeee!!!111" [a są takie przypadki].

To przycinanie musi być winą czegoś innego, bo mój wujaszek ma podobnego procka i po zmianie karty na GF7600GS filmy w HD działają w końcu płynnie.

A odnośnie tej Twojej karty: gratuluję wyboru. Najważniejszy komponent do komputera za 150zł. O kurde! WOW!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sergi, mam dokladnie ten sam problem co Ty, mianowicie gra po 2-5 minutach mi sie zawiesza... :/ Myslalem ze to wina dema albo cos, jednak po zainstalowaniu pelnej wersji jest to samo, tyle ze gdzie przy demie pierwszy raz przywiesilo mi gre w momencie gdzie trzeba bylo pierwszy raz kucnac, a po zainstalowaniu pelnej wersji dochodzi mi zawsze do momentu kiedy spadajac ze spadochdonu cos sie zaczyna dziac, tak wiec nie mam nawet mozliwosci probowac isc dalej. Mozliwe ze wiesza sie przy jakims efekcie graficznym? Te zawieszanie sie tez jest dziwne, pokazuje mi jedne z 2 ostatnich klatek na zmiane, muzyka nadal leci, klikajac esc slysze wyjscie do menu oraz pojawia sie kursor ale nic juz tam zrobic nie moge, zwyklym alt+f4 powracam do windowsa jakby nigdy nic. M

Mam dopiero co zakupionego laptopa toshibe z c2d 2ghz, 2gb ramu i karta ati hd2600. Sprzet nie powinien raczej byc na to za slaby chociazby dla minimalnych wymagan, tym bardziej ze czytalem na innych forach ze grali w to i na slabszych laptopach bez problemu..

Co moze byc nie tak? Wadliwa karta graficzna, przegrzewa sie? Chyba by kompletnie zawiesil sie laptop. Przegrzewa sie procesor? Chyba tez nie, od razu po wyjsciu z gry temperatura wynosila ok 52stopnie. Zasilacz? Tez nie nagrzewa sie jakos specjalnie...Wiec co?

Bardzo prosilbym o jakakolwiek pomoc, zalezy mi na tym, bo nie wiem czy mam wysylac lapa do naprawy..z gory dziekuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z pełną wersją Crysisa mianowicie, włączam grę i czekam, czekam i nagle.. błąd. "Wykryto niezgodność z oprogramowaniem emulującym" no i szukałem na goglach ale nic nie ma, w pomocy technicznej to samo, i na forum EA o Crysisie też pusto, znaczy był jeden temat ale nie rozwiązany do końca i próbowałem tak jak tam było opisane ale nic nie dało, miałem Daemona ale mając dość odinstalowałem go, ALE gra się nie uruchomiła :? . Jak by było potrzebne to "statsy" kompa to: C2D E6320 3.6GHz, 2 GB ram, GF7600GT 256MB. Demo grałem to niektóre na High z Średnimi chodziły płynnie bez zacinek :D . Proszę o pomoc :oops: :cry: :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z pełną wersją Crysisa mianowicie, włączam grę i czekam, czekam i nagle.. błąd. "Wykryto niezgodność z oprogramowaniem emulującym" no i szukałem na goglach ale nic nie ma, w pomocy technicznej to samo, i na forum EA o Crysisie też pusto, znaczy był jeden temat ale nie rozwiązany do końca i próbowałem tak jak tam było opisane ale nic nie dało, miałem Daemona ale mając dość odinstalowałem go, ALE gra się nie uruchomiła :? . Jak by było potrzebne to "statsy" kompa to: C2D E6320 3.6GHz, 2 GB ram, GF7600GT 256MB. Demo grałem to niektóre na High z Średnimi chodziły płynnie bez zacinek :D . Proszę o pomoc :oops: :cry: :evil:

Jezeli odinstalowałes to wyczysc rejestr np programem Ccleaner:) Poniewaz w rejestrze zawsze zostaje cos zwiazanego z kazdym programem:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa. Zawsze jest. Na low i 800x600, pójdzie. Grafika bedzie taka srednia ale za to grywalnosc nie ustępuje oprawie audiowizulanej na max detalach. Z Crysisem warto poczekac na lepszy sprzet, zeby dojrzec te feeerie barw ale jak ktos nie wytzryma to prosze bardzo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram w Crysisa ze wszystkimi detalami na low(oprucz fizyki i wody).Mój sprzent to:procesor 1.81 GHz, RAM 1 GB, grafa GeForce 6600GT.

Czy gdy bym z mienił karte graficzną na 8800GT to mugłbym modele i tekstury ustawic na normal(przy ok. 20/25 klatkach na sec.)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi demo poszło bez problemu na najwyższych a główna gra chodzi z delikatnymi lagami... da sie grac bo lagi sa zwykle na samym początku przez 2sec.

powiem tylko tyle ze mam

Intel Core Duo 2,6 GHz po podkręceniu zegarów jest 3,3 GHz

3,5 GB RAM, GF8800GTX 512MB.

i wbrew wszystkich z którymi gadałem dlaczego mam lagi nikt nie potrafi odpowiedzieć...

(dodam że nic oprócz Neta, Crysisa nie jest włączone )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś pomóc ??

Co trzeba zrobić na statku obcych, jak gaśnie światło i Nomad mówi, że chyba zaczynają się budzić ?

PS-> Już nie trzeba poradziłem sobie :)

PS2-> A mógłby mi ktoś dokładnie wytłumaczyć jak zniszczyć tego wielkiego na lotniskowcu?? (wiem, że już parę razy było, ale i tak nic nie pomaga)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z Crysisem.

Miałem karę, a że poprzednio zainstalowałem go na H (systemowym) tata go usunął i w piątek zainstalowałem go na J (tam gdzie jest wszystko) i gra po załadowaniu się do 100% się wiesza o_O, dodam, że wcześniej intro się ścinało menu główne też. Teraz nic się nie ścina prócz tego przeklętego ładowania gry :/ Proszę o pomoc.

Mój komp:

Intel Pentium Dual core 1.8 gHz

2 gb ram

Radeon HD 26000 pro

Spełnia minimalne wymagania i nie wiem co zrobić.

Plis hel(l)p!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na kompie(specyfikacja w podpisie) gralem w 800x 600 z detalami ustawionymi na srednie i wysokie, na niskie mialem ustawione tylko tekstury i cienie:P Woda efekty czasteczkowe itp na wysokie:D Gra smigala az milo:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi grało się bardzo dobrze. Grałem na opcjach wysokich + Antyalsing 16QQ średnia fps 23 a mój piecyk prezentuje się tak:

Intel Core 2 Duo E6750 ~2,67 GHz bez o/c

GeForce 8800 GTS 640 Mb (ASUS)

2x1GB RAM GEIL ULTRA (800Mhz)

Używałem sterowników specjalnie wypuszczonych przez Nvidię :) ~169.04

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...