Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fakenptaken

Crysis

Polecane posty

I kolejny problem. ^^ Dodam ze patche do 1,21 likwiduja wiekszosc bledow graficznych w pelniaku. Ale do rzeczy. Jestem na lotniskowcu, pierwsza fala ufoli odparta i mam sie udac do windy. I problem. Gdzie jest ta cholerna winda?! Na radarze pokazuje mi sie miejsce obok wraku vtola, tyko ze nic tam nie ma.. Przeszedlem caly statek wwzdloz i wszerz i nic ;| Help blx?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejny problem. ^^ Dodam ze patche do 1,21 likwiduja wiekszosc bledow graficznych w pelniaku. Ale do rzeczy. Jestem na lotniskowcu, pierwsza fala ufoli odparta i mam sie udac do windy. I problem. Gdzie jest ta cholerna winda?! Na radarze pokazuje mi sie miejsce obok wraku vtola, tyko ze nic tam nie ma.. Przeszedlem caly statek wwzdloz i wszerz i nic ;| Help blx?

tzn to jest taka winda co z pokładu jej nie widać :P (platforma)

stań tam gdzie stoi grupka żołnirzy/obsługi tak gdzięś na prawej burcie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że dobrze trafiłem, bo problemu nie mam ale coś mnie o Crysisie trapi... Wie ktoś, gdzie moge znaleźć jakiś program (czy co to może w ogóle być) do tworzenia własnych map- i czy będą potrzebne do tego jakieś konkretne umiejętności, czy WEŹ-UPUŚĆ. Prosze o napisanie konkretnego linku... THX ZA PRZECZYTANIE!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój problem polaga na tym, iż nie wiem co powinienem ustawic w opcjach aby widziec to co mnie otacza z daleka. Nie wiem jak to opisac, ale gdy strzelam w przeciwnika z daleka nic mu się nie dzieje. Gdy podchodzę okazuje się, że stał za jakąś skałą. Próbowałem sprawdzic wszystko pokolei w opcjach garfy, ale nic to nie pomogło.

Mam to samo... Tylko mnie tak nie denerwuje fakt ze skałami, tylko to, że ide i czasami znikad pojawiaja sie male drzewa i krzaki,a kiedy on nich odejde na kilka metrow to znikaja... W Far Cry'u mam to samo. Moj konfig: Intel Core2 Quad 2.66Ghz, 2 GB RAM, GeForce FX 8800GT (512ram) i Windows Vista. W Crysis'a gram na wysokich detalach i rozdzielczosci 1680x1050, a w Far Cry'a na tej samej rozdzielczosci i bardzo wysokich detalach. W czym moze tkwic problem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz za mało pamięci Ram, przypominam, że Crysis na Windowsie Vista'cie ma większe wymagania, u mnie ten problem to normaka, 2 gb ramu to moim zdaniem, stanowczo za mało jak na tą produkcję. W minimalnych wymaganiach, Crysis potrzebuje 2Gb na Viscię.

Niestety, ale w Far Cry'u mam ten sam problem, a przecież ma o wiele niższe wymagania od Crysisa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój komputer>ppm-właściwości>zaawansowane>wydajność-ustawienia>zaawansowane>Pamięć Wirtualna-Zmień-rozmiar niestandarodowy

Wybierz u góry dysk, na którym masz zainstalowanego Crysis'a, a następnie pod napisem "rozmiar niestandardowy", zwiększ pamięć używaną na dysku, czyli w pierwszej taabelce wpisz 2048Mb, a w drugiej przykładowo 4096Mb.

Ten sposób powinnien spokojnie pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki problem doszedłem w Crysisie do momentu gdzie po eskortowaniu dowódcy wychodzimy z "kuli" i mamy przez moment wesprzeć odział żołnierzy podczas ataku kosmitów. I niby wszystko jest ok tylko że podczas walki ci niektórzy mniejsi kosmici po śmierci zostają w powietrzu:/. Po zabiciu wszystkich włącznie z tymi dwoma dużymi moi kompani dalej walą w te truchła w powietrzu i nie mogę się posunąć naprzód. Da się coś z tym zrobić, naprawia to jakiś path?? Mam oczywiście oryginalną kopię gry (special edition), ale nie instalowałem do tej pory żadnego uaktualnienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki problem doszedłem w Crysisie do momentu gdzie po eskortowaniu dowódcy wychodzimy z "kuli" i mamy przez moment wesprzeć odział żołnierzy podczas ataku kosmitów. I niby wszystko jest ok tylko że podczas walki ci niektórzy mniejsi kosmici po śmierci zostają w powietrzu:/. Po zabiciu wszystkich włącznie z tymi dwoma dużymi moi kompani dalej walą w te truchła w powietrzu i nie mogę się posunąć naprzód. Da się coś z tym zrobić, naprawia to jakiś path?? Mam oczywiście oryginalną kopię gry (special edition), ale nie instalowałem do tej pory żadnego uaktualnienia.

Sam sobie w sumie odpowiedziałeś, poszukaj jakichś najnowszych patchy jeżeli one nie pomogą to przeinstaluj - mi też ten drobny błąd w skryptach się zdarzył ale po przeinstalowaniu wszystko było już w porządku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki problem doszedłem w Crysisie do momentu gdzie po eskortowaniu dowódcy wychodzimy z "kuli" i mamy przez moment wesprzeć odział żołnierzy podczas ataku kosmitów. I niby wszystko jest ok tylko że podczas walki ci niektórzy mniejsi kosmici po śmierci zostają w powietrzu:/. Po zabiciu wszystkich włącznie z tymi dwoma dużymi moi kompani dalej walą w te truchła w powietrzu i nie mogę się posunąć naprzód. Da się coś z tym zrobić, naprawia to jakiś path?? Mam oczywiście oryginalną kopię gry (special edition), ale nie instalowałem do tej pory żadnego uaktualnienia.

Sam sobie w sumie odpowiedziałeś, poszukaj jakichś najnowszych patchy jeżeli one nie pomogą to przeinstaluj - mi też ten drobny błąd w skryptach się zdarzył ale po przeinstalowaniu wszystko było już w porządku.

Czyli rozumiem że metodą prób i błędów albo pathe albo uninstal/instal, pytam tylko bo chcę wiedzieć czy po załataniu gry do wersji 1.2 bodajże będą działały zapisy z wersji pudełkowej- wolę się upewnić po ostatnich przygodach ze Stalkerem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem że metodą prób i błędów albo pathe albo uninstal/instal, pytam tylko bo chcę wiedzieć czy po załataniu gry do wersji 1.2 bodajże będą działały zapisy z wersji pudełkowej- wolę się upewnić po ostatnich przygodach ze Stalkerem...

zapisy nie działają w wersji 1.1 (tak było u mnie) a w 1.2 wszystko jest w porządku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ludzie.Mam problem.W misji gdzie jest się już w tej "bezgrawitacyjnej" melinie(czytaj statku kosmitów???)nie wiem co zrobić.Nie wiem gdzie iść.Nie wiem nic./Jak nie pomożecie to tę grę wyj.. z dysku i bede żałował kasy na nią wydanej!

jak nie chcesz bawić się z tą misją to:

tylda wpisujesz con_restricted 0

map xxx

gdzie xxx to nazwa mapy (nazwa mapy z katalogu levels gry a nie nazwa misji)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ludzie.Mam problem.W misji gdzie jest się już w tej "bezgrawitacyjnej" melinie(czytaj statku kosmitów???)nie wiem co zrobić.Nie wiem gdzie iść.Nie wiem nic./Jak nie pomożecie to tę grę wyj.. z dysku i bede żałował kasy na nią wydanej!

Na stronach typu gry-online jest masa poradników, ale są one typu idź/płyń prosto do trzeciej dziury potem w prawo... tak na prawdę fragment jest dość liniowy i przez statek można przejść bez problemów- ja pierwszy problem miałem dopiero w finałowej bitwie tego etapu gdy trzeba "tylko" dotrwać aż drzwi się otworzą. Można go ominąć albo przejść z poradnikiem, ale po co?? Ten fragment ma świetny klimat, zwłaszcza jak zaczynają się walki z glutami;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem. Niedawno zacząłem grać w Crysisa i mam pytanie:

1. Jak się schować przed helikopterem bo zawsze mnie widzi nawet jak jestem niewidzialny i siedze krzakach nieruchomo to i tak mnie widzi! :angry:

2. I ile trzeba rakiet żeby rozwalić ten heli?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie widzi, ale musisz włączyć niewidzialność i się przemieszczać. On będzie strzelał tam gdzie ostatnio Cię widział. A więc stajesz się niewidzialny, idziesz dalej, chowasz się w krzakach i odnawiasz energię, idziesz dalej itd. Przynajmniej ja tak to przechodziłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...