Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

max.99

Wiedźmin

Polecane posty

Skoro masz oryginalnego Wiedźmina, to nie możesz poprostu zarejestrować gry na oficialnej stronie, a następnie zainstalować patch ?

Kochany, przeczytaj dokładniej mojego posta, to doczytasz się, że komp na którym mam zainstalowanego Wiedźmina nie ma dostępu do neta... Czy musze Ci pisać z jakiego powodu??

Siemka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coż, co jak co ale ja zdania, że masz gdzie na drugim kompie zainstalowanego Wiedźmina nie widziałem.

Niestety tej procedury pominąć się nie da.

Witajcie, mam nastepujący problem. Posiadam oryginalnego Wiedźmina, do którego ściągnąłem z neta rozszerzenie ze stronki www.sciagnij.pl. Kiedy chcę rozpocząć instalację patcha wyskakuje mi komunikat, kóry mówi, że za chwilę nastąpi weryfikacja czy gra została zarejestrowana na stronie producenta (czy jakos tak ). No i teraz zaczynaja się schody: w najbliższym czasie nie będe miał neta, a bez tego instalacja rozszerzenia zostaje przerwana

Wnioskując z tego co napisałeś, neta posiadałeś w czasie próby instalacji patcha. Jeśli teraz nie masz, to możesz spróbować zakupić upgrade za 20 zł.

PS: Wcześniej upewnij się czy nie wymaga rejestracji w internecie. Ja tej informacji nie posiadam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zainstalowanie directa i str ów nie pomogło ;/ może to przez to że mam viste i dx10 ?

A co do tego że się przyznałem że miałem pirata, ostrzeżenie się należało, ale teraz czuję tą satysfakcję że mam oryginał ;] A następny został już zamówiony w sklepie wirtus.pl - mianowicie GTA4 for PC ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam z Wiedźminem jeden problem. Niezależnie od ustawień grafiki ciągle mi się coś przycina ;/

Największe przycinki są w Wyzimie Handlowej. Nie wiem dlaczego ale Wiedźmin chodzi wtedy jak na kompie sprzed kilku lat ;/ Jeżeli ktos wie dlaczego tak się dzieje, proszę o pomoc.

Przycinki w Wyzimie Handlowej to niestety norma nawet na sprzęcie zalecanym przez CDP... Mieli to poprawić w edycji rozszerzonej, ale skoro piszesz iż tak jest nadal, widać tak się nie stało. Jedynym chyba co może ciut polepszyć sprawę jest najnowszy patch.

P.S. Na GTA IV PC to chyba jeszcze dłuuugo poczekasz...

julianThecypis: jeśli nie masz dostępu do internetu, weź pamięć USB (albo płytę CD), idź do znajomego lub kafejki internetowej i zgraj sobie patch z sieci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalowałem upgrade do edycji rozszerzonej. Po sprawdzeniu czy gra jest poprawnie zainstalowana i przejściu do następnego etapu wyświetlił się komunikat o następującej treści : "Nie masz paczki językowej z językiem zainstalowanej gry. Ściągnij odpowiednią paczkę językową". Po czym instalacja nie może być kontynuowana. Gra jest oryginalna z gram.pl. O co chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas instalacji czego? Wiedźmaka z plyty, czy pobranego rozszerzenia? W pierwszym przypadku spróbuj skopiować plytę na dysk i z dysku instalować. W drugim wypadku pobierz ponownie instalator, bo obecny jest uszkodzony. Dla pewności możesz sprawdzić sumę kontrolną MD5 pliku instalatora - opis jak to zrobić jest na forum wiedźmina, podobnie jak poprawna wartość MD5, z którą będziesz mógł porównać swoją wartość otrzymaną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał pomoc w dwóch sprawach:

- Czy ktoś wie dlaczego Wiedźmiarz po aktualizacji do 1.4 (Update) gra lekko przycina, chociaż nie powinna?

- Gra na max. detalach wiesza m i sieę zarqaz po załadowaniu save, a na niższych trochę później (dzieje się tak w każdej grze :/ )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał pomoc w dwóch sprawach:

- Czy ktoś wie dlaczego Wiedźmiarz po aktualizacji do 1.4 (Update) gra lekko przycina, chociaż nie powinna?

- Gra na max. detalach wiesza m i sieę zarqaz po załadowaniu save, a na niższych trochę później (dzieje się tak w każdej grze :/ )

Patrzac sie na Twoja konfiguracje, to mimo, ze zasilacz masz chefteca...to 500 jest i tak malo. Pozatym, jesli nie masz systemu 64bit to 4 giga ramu moze powodowac jakis konflikt. Najlepiej...sciagnij sobie jakis program, ktory przetestuje kompa w stresie i zobaczysz, czy przypadkiem nie grzeja ci sie podzespoly, czy zasilacz nie za slaby itd itp. A wlasnie...sprawdz jeszcze jakie masz temperatury w stresie...bo 2 radeony mocno moga wygrzac obudowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam Wiedźmin działa. U większości osób, które miały pytania ,,czy będzie mi działać na...''

Też powinno działać. Ale jeśli już komuś działa wiedźmin spokojnie to lepiej kupić se assassina Creeda.

Wiedźmin jest owiele gorszy. Dla mnie przejście wiedźmina było treningiem do wcześniej wspomnianej gry.

Ale ogólnie wiedźmina oceniam na +7 :rolleyes: . Bardzo dobra gra dla treningu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinniśmy zacząć od tego, że to dwa różne gatunki i nie powinno się cih stawiać na jednej szali, ale nie będę tu więcej pisać, bo o nie dział komentarzy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem rozszerzenie do Wiedźmina, mam oryginalną płytkę w napędzie, ale okazuje się że po uruchomieniu gry wyskakuje błąd: "Wystąpił błąd z aplikacją The Witcher i zostanie ona zamknięta...".

Zupełnie nie wiem, co może być źródłem problemu :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem rozszerzenie do Wiedźmina, mam oryginalną płytkę w napędzie, ale okazuje się że po uruchomieniu gry wyskakuje błąd: "Wystąpił błąd z aplikacją The Witcher i zostanie ona zamknięta...".

Zupełnie nie wiem, co może być źródłem problemu :/

Musisz wyłączyć przyspieszanie dźwiękowe, za czym idzie automatyczne wyłączenie EAX'u.

Robisz to tak: Start>Uruchom>dxdiag>Dźwięk>suwak max w lewo (przyspieszanie wyłączone). Jak gra się włączy to możesz spokojnie ją wyłączyć i przyspieszanie ustawić spowrotem na max. Tylko nie włączaj EAX'a, bo znowu wykrzaczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...