Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

max.99

Wiedźmin

Polecane posty

Witam jestem tu nowy, dlatego proszę o wyrozumiałość i przepraszam za wszelkie nieporozumienia.

Otóż mam pytanie w sprawie Wiedźmina czy pójdzie na takim sprzęcie:

AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 3600+ 2.01 GHz

1 GB RAM

GeForce 7600 GS

Windows XP z SP2

Zznaczam, że nie chodzi mi o jakąś świetną grafikę i detale, ale o to żeby sobie pograć.

Jeszcze jedno pytanie: Czy gra będzie chodziła w miarę płynnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał pomoc w dwóch sprawach:

- Czy ktoś wie dlaczego Wiedźmiarz po aktualizacji do 1.4 (Update) gra lekko przycina, chociaż nie powinna?

- Gra na max. detalach wiesza m i sieę zarqaz po załadowaniu save, a na niższych trochę później (dzieje się tak w każdej grze :/ )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam 3 problemy z edycja rozszerzona wiedzmina:

1. brak dzwieku- calkowity

2. tylko jedna przygoda dostepna- cena neutralnosci

3. w tej przygodzie czarodziejka i ksiaze na poczatku maja problemy z bitmapowaniem

w czym moze tkwic problem.

z gory dzieki

kofig. sprzetu:

GeForce 8600 gt zotac

AMD Athlon 6000+

2x2gb kingston RAM

Sound blaster audigy 2

Proszę o dopisywanie się do istniejących tematów.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jeśli masz k. muzyczna sound blastera która obsługuje EAX od 4 wzwyż to ściągnij sobie z tego adresu "fix" który naprawia ten błąd i to powinno pomoc. Jeśli nie masz sound blastera to ustaw dźwięk na sprzętowy.

2. Kolejna przygodę możesz ściągnąć z netu ze strony sciagaj.pl jak się nie mylę.

3. nie mam pojęcia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie gdzie dokładnie można ściąnać edycje rozszerzoną, jeśli mam oryginalnego Witchera????

(Toxic Soldier przejdź do tematu K&L dead man w komentarzach...mam sprawe. Przepraszam wiem ze nie na temat pisze Wiedźmina...już spadam... ;)

Możesz ściągnąć ze strony www.sciagnij.pl , tam jest tez podana instrukcja jak należy zainstalować patcha i można tez ściągnąć 2 dodatkowe przygody.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem Akt II (zainstalowana Edycja Rozszerzona). Ledwo zaczalem trzeci, wyszedlem na ulice Wyzimy, a tu oczom swym nie wierze: wszystko OK z wyjatkiem chodnikow. Sa... niebieskie!! Gdy ustawie Geralta pod pewnym katem, na chodniku ku ktoremu jest zwrocony pojawiaja sie 2 - 3 trojkaty z prawdziwa tekstura. W czym tkwi problem i jak go rozwiazac?? Sciagalem przed chwila najnowsze sterowniki (Catalyst 8.10) do Ati Radeon HD4850, ale nie rozwiazalo to problemu. Wszystko do tej pory dzialalo ok, nawet w domu Triss nie bylo zadnych artefaktow, przeklaman graficznych.

Sapphire HD 4850

Athlon 3000+ 64

2GB DDR Kingstone

Asus A8N-E

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie dlaczego Wiedźmiarz po aktualizacji do 1.4 (Update) gra lekko przycina, chociaż nie powinna?

Nie wiem dlaczego ale mam chyba podobny problem, co prawda gram na laptopie z Mobility Radeonem 3650 jednak też po jakimś czasie grania zaczyna lekko przycinać niezależnie od ustawień grafiki, może to wina kart ATI, czy ktoś z ATI ma podobne problemy? Albo z Nvidia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do artefaktów w HD 4850 możliwą przyczyną może być nadmierne grzanie się grafiki u mnie bez podkręcenia wiatraka temperatura na grafice Sapphier Radeon HD 4850 wynosiła aż 73 stopnie standardowo po pod kręceniu wiatraka Riva Tuner o 43% temperatura spadła do 45 stopni

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do artefaktów w HD 4850 możliwą przyczyną może być nadmierne grzanie się grafiki u mnie bez podkręcenia wiatraka temperatura na grafice Sapphier Radeon HD 4850 wynosiła aż 73 stopnie standardowo po pod kręceniu wiatraka Riva Tuner o 43% temperatura spadła do 45 stopni

Wiesz, moj Sapphire grzeje sie tak samo, a jakos problemow do tej pory nie mialem. Moglem grac nawet przez kilka godzin bez przerwy bez zadnych skarg i zazalen. Dopiero w Wyzimie Handlowej pojawil sie problem, ktory juz swoja droga rozwiazalem: wystarczy wylaczyc AA. A co do karty to fakt, grzeje sie jak cholera, ba kupiwszy karte (uzywana) myslalem, ze jest uszkodzona, bo to Crysis sie zawiesil, a to Wiedzmin podczas zapisu zamarzl na "amen". Nawet restart kompa nie pomagal, nic nie pomoglo. Dopiero gdy zaczalem dobierac sie do kompa, dotknalem z ciekawosci twardy dysk. Byl taaaak fajnie cieplutki. Od razu podlaczylem chlodzenie do niego i problem zniknal. Juz nic sie nie wieszalo. Ta karta emituje po prostu takie ilosci ciepla, ze nagrzewala mi za bardzo dysk... To tyle jesli chodzi 4850; starczy OT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam nastepujący problem. Posiadam oryginalnego Wiedźmina, do którego ściągnąłem z neta rozszerzenie ze stronki www.sciagnij.pl. Kiedy chcę rozpocząć instalację patcha wyskakuje mi komunikat, kóry mówi, że za chwilę nastąpi weryfikacja czy gra została zarejestrowana na stronie producenta (czy jakos tak ). No i teraz zaczynaja się schody: w najbliższym czasie nie będe miał neta, a bez tego instalacja rozszerzenia zostaje przerwana;( Czy to oznacza, że nic nie da się z tym zrobić? Czy może jednak ktoś zna sposób, jak ominąć to spradzanie rejestracji? Pomożecie???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam nastepujący problem. Posiadam oryginalnego Wiedźmina, do którego ściągnąłem z neta rozszerzenie ze stronki www.sciagnij.pl. Kiedy chcę rozpocząć instalację patcha wyskakuje mi komunikat, kóry mówi, że za chwilę nastąpi weryfikacja czy gra została zarejestrowana na stronie producenta (czy jakos tak ). No i teraz zaczynaja się schody: w najbliższym czasie nie będe miał neta, a bez tego instalacja rozszerzenia zostaje przerwana;( Czy to oznacza, że nic nie da się z tym zrobić? Czy może jednak ktoś zna sposób, jak ominąć to spradzanie rejestracji? Pomożecie???

Aby patch się zainstalował poprawnie jest potrzebny do tego net. Ale wystarczy ze tylko podasz swój login i swoje hasło jakie założyłeś w czasie pierwszej instalacji/rejestracji gry i to wszystko. Później nie będzie potrzebny net do tego chyba ze nie zarejestrowałeś gry to będziesz musiał to zrobić teraz i czekać aż dostaniesz na maila kod aktywacyjny.

PS

Coś mi mówi ze nie masz oryginalnej wersji wiedźmina ale może się mylę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wiedźmin bardzo podoba. Doszedłem do głównej bazy salamandry no i niestety byłem zmuszony zrobić format :/

Nie chce mi się przechodzić wszystkiego od początku, wiem że nie zajmie mi to dożo skoro już wszystko kiedyś robiłem, ale nadal są misje, które trudno mi przejść...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wiedźmin bardzo podoba. Doszedłem do głównej bazy salamandry no i niestety byłem zmuszony zrobić format :/

Nie chce mi się przechodzić wszystkiego od początku, wiem że nie zajmie mi to dożo skoro już wszystko kiedyś robiłem, ale nadal są misje, które trudno mi przejść...

Może kiedyś do tego wrócę, ale jestem umówiony z kumplem, że w najbliższym czasie zrobimy teama na Americas Army SF.

Np.jakie misje sprawiły ci problem??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemów nie miałem zbyt wielkich, ale czasem jedną powtarzałem kilka razy bo przygnieciony niezłą liczbą wrogów, potworów nie wyrabiałem :/

Poza tym to gierkę przechodziłem dość szybko...

Jak nie masz problemów z grą a jedynie chcesz o niej pogadać, to zapraszam do "Komentarzy" - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby patch się zainstalował poprawnie jest potrzebny do tego net. Ale wystarczy ze tylko podasz swój login i swoje hasło jakie założyłeś w czasie pierwszej instalacji/rejestracji gry i to wszystko. Później nie będzie potrzebny net do tego chyba ze nie zarejestrowałeś gry to będziesz musiał to zrobić teraz i czekać aż dostaniesz na maila kod aktywacyjny.

PS

Coś mi mówi ze nie masz oryginalnej wersji wiedźmina ale może się mylę.

Hehe, jest jak najbardziej oryginalny ;) Nawet mi przez myśl nie przeszło, żeby kupować takie cudo w wersji pirackiej... Dla mnie Wiedźmin jest wart każdej kasy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Niedawno zakupiłem Wiedźmina w Edycji Rozszerzonej(niestety, ale kiedyś miałem pirata).

Mam z Wiedźminem jeden problem. Niezależnie od ustawień grafiki ciągle mi się coś przycina ;/

mój komp to:

Intel Pentium DualCore E2140 1.6GHz (nie kręcony)

GeForce 8600GT

2 GB RAM DDR2 667MHz GoodRAM

Największe przycinki są w Wyzimie Handlowej. Nie wiem dlaczego ale Wiedźmin chodzi wtedy jak na kompie sprzed kilku lat ;/ Jeżeli ktos wie dlaczego tak się dzieje, proszę o pomoc.

Pozdrawiam :)

Sorry Winnetou, ale otrzymujesz ostrzeżenie za pirata. Dobrze, że uczysz się na błędach, ale piractwa nie popieramy.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...