Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

max.99

Wiedźmin

Polecane posty

Ukończyłem scenariusz podstawowy i chciałem sobie pograć w dodatkowe misje. Jednak gdy wchodzę w Nowa gra-> Dodatkowe scenariusze, to nic mi nie wyskakuje. Mam tylko amulet wiedźmina na czarnym tle. U mojego kumpla wszystko było normalnie.

Ps. Nie muszę dodawać, że mam patcha zainstalowanego? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem scenariusz podstawowy i chciałem sobie pograć w dodatkowe misje. Jednak gdy wchodzę w Nowa gra-> Dodatkowe scenariusze, to nic mi nie wyskakuje. Mam tylko amulet wiedźmina na czarnym tle. U mojego kumpla wszystko było normalnie.

Ps. Nie muszę dodawać, że mam patcha zainstalowanego? ;)

No bo widzisz ;P

Jeśli chcesz Efekt Uboczny to musisz go zainstalować z osobnej płytki, z materiałami dodatkowymi. Bo psikus jest taki, że automatycznie z patchem 1.4 się on nie instaluje :)

A co do Ceny Neutralności, to powinna być :blink:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem gdy mam przejść z Podgrodzia do Wyzimy podchodze do mikula daje mu glejt włącza się animacja a jak się skończy to sie robi czarny ekran i tylko leci muzyczka jakbym był dalej na podgrodziu. Może to dla tego że gram na sejwach z dema?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze podaj jaki to rozdział bo zbroje da się zmontować dopiero w 5 akcie.Do jej złożenia potrzeba więcej niż 1 kawałka są 3 z tego co pamiętam plus receptura zależna od przynależności do danej strony konfliktu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak można wykuwać miecze ? Idę do kowala klikam na tą ikonkę po lewej i co dalej powinienem zrobić?

Po pierwsze musisz mieć 3 kawałki meteorytu (miecze stalowe) lub trzy runy (miecze srebrne). Wtedy idź do kowala, kliknij na ikonkę wykuwania i będą pokazane miecze, które aktualnie możesz wykuć. Jeśli się zdecydujesz jaką kombinację meteorytów/run chcesz, to kupujesz za ileśtam Orenów ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z ER. Mam oryginalnego Wiedzmina i ściągnąłem patcha aby zaktualizować go do ER. Włączam gre i jak sie okazuje mam rozmazane tekstury, tylko podczas cut scenek tekstury są ostre i wyrazne. Gdy obniżę jakość oświetlenia na najniższy poziom tekstury wyostrzają się jednak chciałbym wiedziec czy jest na to jakis inny sposób. :)

Jeszcze jedno. Czy moge usunąć ER nie usuwając zwykłego wiedzmina? Czy tylko calkowita reinstalacja pozwoli mi powrocic do wersji 1.3 ? :unsure:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z ER. Mam oryginalnego Wiedzmina i ściągnąłem patcha aby zaktualizować go do ER. Włączam gre i jak sie okazuje mam rozmazane tekstury, tylko podczas cut scenek tekstury są ostre i wyrazne. Gdy obniżę jakość oświetlenia na najniższy poziom tekstury wyostrzają się jednak chciałbym wiedziec czy jest na to jakis inny sposób. :)

Jeszcze jedno. Czy moge usunąć ER nie usuwając zwykłego wiedzmina? Czy tylko calkowita reinstalacja pozwoli mi powrocic do wersji 1.3 ? :unsure:

Nie sądzę, by była opcja powrotu to poprzedniej wersji. Reinstalka nie trwa długo a save'y można zgrać więc to chyba nie problem. Podejrzewam, że nie zdarzało się to wcześniej, ponieważ jeśli się zdarzało to podejrzewam, że problemem może być temp karty graficznej, ale jeśli nie to ja nie wiem co :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pro po patchy czy wie ktoś skąd ściągnąć patch który aktualizuje zwykłego wiedźmina do ek? Szperałem po necie i jakoś nie znalazłem :wacko: . Chyba że jest możliwość przez launcha, ale nie jestem pewny, nie pamiętam już. Grałem w to około rok temu, i mam teraz zamiar zainstalować

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wal Aradem w te filary podtrzymujące sklepienie.

tzn. tym znakiem od pchnięcia, bo mogłem nazwy pomieszać ;)

I pomieszałeś, bo to nie jest Arad, tylko Aard :P (ale myślę, że człowiek inteligantny by się skapował, o co chodzi)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem gdy mam przejść z Podgrodzia do Wyzimy podchodze do mikula daje mu glejt włącza się animacja a jak się skończy to sie robi czarny ekran i tylko leci muzyczka jakbym był dalej na podgrodziu. Może to dla tego że gram na sejwach z dema?

Chyba nikt Ci na to jeszcze nie odpowiedział. Nie przejdziesz gry na sejwach z dema ! Raz zapróbowałem takiej gry i skończyło się..podobnie. Niestety musisz wziąść nową grę. A może już to zrobiłeś, bo od twojego posta już trochę minęło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś pomóc, gdyż nie za bardzo rozumim walkę w Wiedzminie. Wogóle nie czaje tych sekwencji itd. Dajmy na to styl szybki poziom 1 ''pierwszy atak w sekwencji; składa sie z 2 ciosów'' czyli co to znaczy? Do czego przechodze klikajac myszką w odpowiednim momencie ? Albo styl szybki poziom 2 '' drugi atak w sekwencji skladajacy sie z 4 ciosow''.

Mając te 2 to walcze oboma naraz czy tylko tym najwiekszym? Kiedy one następuja po sobie? Cz kupując kolejne talenty w poziom1 majac 2 cos zyskujemy? :huh: :huh: :huh:

Proszę czy mógłby mi ktoś to wytłumaczyc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pomija się żadnych sekwencji tylko po nich dodaje sie nowe.A jak je rozróżnić to proste kiedy trzeba kliknąć kursor zmienia się na taki płonący.Np:w pierwsza kombinacja to 2 ciosy wykonuje je potem podtrzymując sekwencje tylko wykonuje te rzeczy szybciej na wyższych poziomach porostu dodaje sie dalszy ciąg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artemis to może ja spróbuję.

szybki poziom 1 ''pierwszy atak w sekwencji; składa sie z 2 ciosów'' czyli co to znaczy?

Znaczy to, że Geralt zadaje dwa ciosy, czyli dwa razy macha mieczem.

Do czego przechodze klikajac myszką w odpowiednim momencie ?

Do kolejnego etapu sekwencji. Wykupując kolejne poziomy walki mieczem Geralt ma możliwość wykonania coraz to nowych ciosów. I jeśli masz, powiedzmy Styl Stalowy Szybki na czwartym poziomie, to zadaje więcej ciosów. Sekwencję utrzymuje się klikając gdy kursor zmieni wygląd na taki płonący miecz.

Cz kupując kolejne talenty w poziom1 majac 2 cos zyskujemy?

Oczywiście że tak. Wybierając dodatkowe bonusy, Geralt zadaje przeciwnikom więcej obrażeń.

Mam nadzieję, że wyraziłem się jasno. Ciężko jest to wytłumaczyć, najlepiej przeczytaj instrukcję. Tam może będzie jaśniej przetłumaczone. A najlepiej to pograj trochę i sam do tego dojdziesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając dwa poziomy pierwszy atak jest to tak jakby poziom I, po kliknięciu poziom II itd. A te dodatkowe obrażenia, które wykupujesz (np. 'Cięcie w tętnice' i podobne) zadawane są w trakcie trwania ciosów.

Mówię Ci, najelpiej popróbuj. Metoda prób i błędów jest najlepsza na takie problemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...