Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 13/2012

Polecane posty

Dla tych którzy nie rozumieją, dlaczego niektórzy "hejtują steama" jako, że posiadam steama z przymusu, bo mam gry w które CHCE grać i MUSZE przez to mieć STEAMA... mianowicie, ja wam wyjasnie to tak...

Jestem fanem gier w pudełkach.

Mianowicie, jade sobie na wieś, biore laptopa, biore pudełko z grą - instaluje, gram, mam gre w pudełku ciesze sie singlem.

taka sama sytuacja, ale z steam.

Jade na wieś, biore laptopa, staram sie odpalic steam - nie ma neta? nie ma gier...

ta da smile_prosty.gif

P.S.

A to,ze w cda bedzie painkiller nowy - bylo wiadomo prawie miesiac temu ....

http://www.cdaction.pl/news-29540/painkiller-hell--damnation---jutro-premiera-w-europie-w-polsce---wkrotce-wideo.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG, ludzie ja was nie rozumiem co wy macie do tego Steama??? Fajny program, wbudowany komunikator, sam automatycznie pobiera łatki, można pobrać grę bez płyty same plusy a wy tu płaczecie z tego powodu.... Kompletnie nie zrozumiałe żale.... Tym bardziej, że w ostatnim czasie jest sporo narzekań na płyty CD-A a tutaj wpisujecie keya i ściągacie, nie przejmujecie się tym, że płyta wam nie działa. No ale wiadomo w Polsce to nie dogodzisz....

niektórym to przeszkadza, bo przy niedziałających płytach z CDA muszą ściągać duże pliki z internetu co może być problemem w mniejszych miejscowościach. Dlaczego? Nie dlatego że ludzi mieszkających tam nie stać na internet tylko że wybór i prędkość tam jest taka że "pożal się Boże". Sama mam siostrę, która spoko zarabia ale mieszkając w małej miejscowości ma problem z dobrym netem...Mimo że wykupiła pakiet od jednego operatora 20mb/s to jej prędkość rzeczywista wynosi 1,5 ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP No tak, lepiej by było, gdyby gra działała bez Steam, bo wtedy, gdybyśmy byli w sytuacji opisanej przez Ciebie (nie działają płytki z CDA), nie mielibyśmy nawet możliwości sobie tych plików dociągnąć, a jedynym rozwiązaniem byłaby reklamacja, albo kupienie drugiego numeru...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG, ludzie ja was nie rozumiem co wy macie do tego Steama??? Fajny program, wbudowany komunikator, sam automatycznie pobiera łatki, można pobrać grę bez płyty same plusy a wy tu płaczecie z tego powodu.... Kompletnie nie zrozumiałe żale.... Tym bardziej, że w ostatnim czasie jest sporo narzekań na płyty CD-A a tutaj wpisujecie keya i ściągacie, nie przejmujecie się tym, że płyta wam nie działa. No ale wiadomo w Polsce to nie dogodzisz....

niektórym to przeszkadza, bo przy niedziałających płytach z CDA muszą ściągać duże pliki z internetu co może być problemem w mniejszych miejscowościach. Dlaczego? Nie dlatego że ludzi mieszkających tam nie stać na internet tylko że wybór i prędkość tam jest taka że "pożal się Boże". Sama mam siostrę, która spoko zarabia ale mieszkając w małej miejscowości ma problem z dobrym netem...Mimo że wykupiła pakiet od jednego operatora 20mb/s to jej prędkość rzeczywista wynosi 1,5 ...

Widzisz ja sam nie mieszkam w dużym mieście (jakieś 15 tysięcy mieszkańców) ale w tej chwili net na poziomie 1mb to jest standard a przy takim już można ściągać ze steama, wiadomo, że nie trwa to 5 minut ale kilka-kilkanaście godzin, ale kilkanaście godzin jest chyba lepsze niż czekanie na reklamację od CD-A, która trwa pewnie w okolicach tygodnia lub dwóch.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektórym to przeszkadza, bo przy niedziałających płytach z CDA muszą ściągać duże pliki z internetu co może być problemem w mniejszych miejscowościach. Dlaczego? Nie dlatego że ludzi mieszkających tam nie stać na internet tylko że wybór i prędkość tam jest taka że "pożal się Boże". Sama mam siostrę, która spoko zarabia ale mieszkając w małej miejscowości ma problem z dobrym netem...Mimo że wykupiła pakiet od jednego operatora 20mb/s to jej prędkość rzeczywista wynosi 1,5 ...

A jak płyta niedziała i gra jest bez steama to muszą ją wysyłać i czekać aż wróci nowa.

Mam neta 700 kb/s, nigdy nie miałem problemu z pobraniem gry. Chyba że "problemem" jest konieczność poczekania kilku godzin, ew. zostawienia kompa włączonego na noc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co "hejtować" czy rzucać się na usługę Steam z toporem. Usługi cyfrowe są coraz bardziej powszechne i czy to jest Steam czy Origin nie ma różnicy obie te usługi działają na tej samej zasadzie... A pojawienie się gier w CD-A które będą przez nas musiały zostać wprowadzone do którejś z usług to była kwestia czasu i choć sam jestem fanem edycji pudełkowych i lubię mieć na półce edycje fizyczne gier czy płyt z muzyką myślę że powoli lepiej zacząć się przyzwyczajać do myśli że pewnego dnia idąc do Kiosku/sklepu po CD-a nie znajdziemy w nim płyty, a kartkę z kodami do Steam'a... Po prostu naturalne następstwa cyfryzacji :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Painkiller to chyba będzie moja druga gra po Saint's Row 2 którą zainstaluje przez Steam'a. Nie lubię go ale jak idę do szkoły to kompa zostawiam włączonego więc mi się ściąga, a na szczęście pobieranie się zatrzymuje i następnego dnia nie trzeba wszystkiego od nowa pobierać. Jeśli to trzeci pełniak to już nie mogę się doczekać co będzie pierwszym (choć to może być 1 pełniak i teraz od 3 do 2 rage.png).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak płyta niedziała

Cholibka, gram od dwudziestu lat, mam ponad 500 gier - jeszcze mi się nie zdarzyło żeby coś nie działało. Jak się dba o płyty to będą działać i przez 50 lat.

myślę że powoli lepiej zacząć się przyzwyczajać do myśli że pewnego dnia idąc do Kiosku/sklepu po CD-a nie znajdziemy w nim płyty, a kartkę z kodami do Steam'a...

W dniu w którym pudełka znikną - ja przestaję kupować gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca rozumiem wasza nienawiść steamową, ja lubię tę platformę choćby dla aczików, poza tym komunikator, różne grupy i darmowe weekendy znanych produkcji. Jest odrobinę problematyczny, trochę nie stabilny i wymaga stałego łącza, ale mimo wszystko odpłaca się z nawiązką. Rozumiem ze ktoś może mieć internet z limitem, ale to chyba nie do końca powód na wylewanie takiego "flejmu".

Dla mnie używanie steamu jest jak kupowanie przez kobietę białych kozaczków.

Nie jest dla nich ważne, że te buty są niepraktyczne czy niewygodne.

Ważne jest, żeby pasowały do torebki lub zaszpanować otoczeniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to trzeci pełniak to już nie mogę się doczekać co będzie pierwszym (choć to może być 1 pełniak i teraz od 3 do 2 rage.png).

Bardzo świeża gra, polska premiera, do tego remake dobrego i cenionego polskiego tytułu, no sorry ale to JEST pełniak nr 1. Ciężko mi sobie wyobrazić by jakaś inna gra miała być jedynką w nadchodzącym numerze. Po prostu skoro i tak już było wiadomo, to został ujawniony jako pierwszy i tyle.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up

Tu się zgodzę, jak na trzeciego pełniaka, to już cover trzynastki jest dobry, a co to będzie w przypadku pierwszego? no właśnie.. dla tych co " znowu " narzekają na steam'a. Każdy ma wybór, albo instalować z płyty, albo ściągnąć poprzez steam, nie wiem o co tyle krzyku.co.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up

Tu się zgodzę, jak na trzeciego pełniaka, to już cover trzynastki jest dobry,

To waszym zdaniem to jest pelniak nr 3? wallbash.gif

Niezle macie oczekiwania.............................................................

Nie, a przynajmniej nie moim. To będzie ten nr 1, główny, a powody podałem w poprzednim poście. Teoretycznie powinny być one oczywistą oczywistością dla wszystkich, no ale jak widać jest inaczej tongue_prosty.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na bank zagram. Obecność steama jest mi totalnie obojętna, nie hejtuję, nie wielbię, proste - trzeba się przyzwyczaić, że coraz więcej tytułów w CDA będzie go wymagać, i tyle. Będą dziś jakieś przecieki, czy tak jak pisał Smg, jutro będą podane pozostałe pełniaki ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SMG

To to nie jest 3 pełniak sad_prosty.gif ? A ja już myślałem, że kroi się legenda pokroju Obliviona

Tja i premiery GTAV specjalnie dla nas wydanej wczesniej i skonwertowanej na PC.............................. (to naturalnie tylko pelniak nr 2)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SMG

To to nie jest 3 pełniak sad_prosty.gif ? A ja już myślałem, że kroi się legenda pokroju Obliviona

Tja i premiery GTAV specjalnie dla nas wydanej wczesniej i skonwertowanej na PC.............................. (to naturalnie tylko pelniak nr 2)

A pełniak nr.1 to Far Cry 3 i wszyscy beda szczesliwitrollface.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...