Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD-Action 11/2012 zawartość

Polecane posty

Smuggler nie strzele focha. Jeżeli dostałem ocenę niedostateczną to dostałem ją zasłużenie. Nie strzelam wtedy focha.

Nawet jesli nie zdarzyles otworzyc ust, tylko "Do odpowiedzi, Jason... zreszta, siadaj, pala". Zasluzenie?

Tylko patrzę na to co zrobiłem źle by móc później sobie tą ocenę poprawić. Tu to samo jest z Cormem.

Jakbys byl np. Lisem, albo Miodkiem, to twoja POJEDYNCZA opinia na jego temat mialaby na pewno jakies znaczenie. A to, ze komus sie czyjs felieton nie spodobal, naprawde nie dowodzi, ze ten ktos jest do bani...

Tak ludzie kupują głównie dla pełnych wersji. Recenzje czy zapowiedzi można spokojnie przeczytać w internecie.

Pelne wersje mozna "zassac" z Internetu takoz. I w przeciwienstwie do recenzji beda na pewno na rownie dobrym poziomie, co te w pismie. :P Twoj argument jest inwalida. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o zapowiedzi, to najbardziej interesuje mnie "beta-test" Forza Horizon, a z recenzji, to Borderlands 2 i Hotline Miami.

Ogólnie zawartość numeru jest całkiem w porządku i pozostaje już tylko czekać do wtorku.

A okładka? Minimalistyczna. I bardzo dobrze :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: czy jak mam już K&L2 w wersji cyfrowej na steamie to czy będę musiał przy instalacji marnować drugi klucz, bo chciałbym sobie oszczędzić ponownego ściągania 7 GB, ale z drugiej strony szkoda dwa razy tą samą grę na steama dodawać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zapowiedź/już graliśmy, recenzja będzie jak będzie wiadomo kiedy premiera gry w ogóle :)

Ano tak - mój błąd. Tak, czy siak jest ciekaw tekstu o grze, którą albo można kochać, albo nienawidzić :trollface: .

Czy będzie w tym numerze (w ostatnich nie było) taka tabelka z premierami i datami ? Bardzo fajna sprawa to była - od razu było wiadomo kiedy co wychodzi, żeby nie przeoczyć i można było sobie zakreślaczem zaznaczyć interesujące go produkcjie co pozwalało zaplanować wydatki na przyszłość ;)

Jak dla mnie ta tabelka może pojawiać się co miesiąc. I zawsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie niewątpliwym plusem CD-Action jest to, że mogę tu znaleźć gry, których normalnie bym nie kupił. I nie dlatego, że to złe tytuły, ale po prostu na rynku jest taki wybór, że na te pewnie zwróciłbym uwagę w dalszej części. Dzięki temu będę mógł spojrzeć chociażby na Kane & Lynch. Nigdy nie grałem, także będzie okazja spojrzeć i na Dead Men (z jednego z wcześniejszych numerów) i teraz Dog Days.

Jak miałem okazję wspomnieć - czekam głównie na recenzję Borderlands 2. Dobry numer, ciekawa okładka. Do wtorku! smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, co za miodaśny numer, mało co nie popuściłem w galoty! trollface.gif

Na pierwszy ogień idzie okładka - jedna z najlepszych w historii czasopisma, śmiało mogę pokusić się o taki osąd. Po świetnym arcie Gunzerkera Salvadora w przedostatnim numerze, klimatycznej masce Śmierci w ostatnim, otrzymaliśmy niemniej piękne i stylowe logo 'Guild Wars 2' - i jak tutaj się nie zachwycać, no jak?!

Teksty też syte, zwłaszcza dział recenzji, w którym będę przebierał jak szczerbata przekupka na straganie z jarzynami. No, ale zacznijmy od zapowiedzi, gdzie z obowiązku poczytam o GRID 2, a z pasją przysiądę do beta testów Forzy Horizon. Oby to nie był ten sam tekst co na stronie głównej, bo zawiodę się i to srooogo. No dobra, przejdźmy do recuszek, a tam same smakołyki - Guild Wars 2, Borderlands 2 (oby to nie była recenzja gema z głównej, once again!), dodatek do Battlefielda 3, Resident Evil 6, damn, ile tego jest, nie chce mi się wszystkiego wyliczać. Syto, syto, syto! Widać, że sezon ogórkowy dobiegł końca.

Wtorek to kolejna magiczna data w moim życiu, pędzę czym prędzej do kiosku / salonu prasowego po mój gamingowy, opiniotwórczy skarb!

PS: Aha, pełniaki dają radę, a jakże! Wszystkie 3 mam ochotę sprawdzić, bo jakoś mnie ominęły przez ten czas, jaki upłynął od ich premiery, zwłaszcza K&L2, na które swego czasu miałem smaka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to ma byćco.gif -festiwal Steama? Już niedługo freewarówki będą go wymagały... Dobrze, że chociaż pełniak na XP, a nie tylko na 7/Vista. Jak dla mnie pod względem pełniaków- najgorszy numer.Nie żebym miał coś do Kane'a i Lyncha, ale żeby wszystko na Steamco.gif .Wyścigó nie lubię, a drugiej wojny w grach jeszcze bardziej. CoH-a przeszedłem, ale Men of War mnie nie interesuje. Dobrze, że okładka trzyma poziom. A recki oczywiścię obczaję. Cieszę się, że daliście we freewarach Drumset coś tam, grę twórców Hotline Miami. Numer kupię, ale nie ze względu na pełniaki. (Tak, narzekam, ale mówię, że kupuję- hipokryta ze mnietrollface.gif )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer fajny ciekawe recki i jeszcze lepsze pełniaki w Men of War zagram bo lubię CoH-a , a w Kane&Lyncha zagram w 100% z ciekawości.nauka.gif

Numer jest spoko już szykuje kasę.

Co to ma byćco.gif -festiwal Steama? Już niedługo freewarówki będą go wymagały... Dobrze, że chociaż pełniak na XP, a nie tylko na 7/Vista. Jak dla mnie pod względem pełniaków- najgorszy numer.Nie żebym miał coś do Kane'a i Lyncha, ale żeby wszystko na Steamco.gif .

Jak ktoś chce to ominie Steama, przecież są programy. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to ma byćco.gif -festiwal Steama?

Naprawdę nie rozumiem ludzi, którzy nie lubią Steama. Jest to wspaniała platforma dzięki, której niezależni twórcy gier mogą sprzedać swoje tytuły.

Nie wspominając o promocjach (Portal 2 30 zł zamiast 150) to naprawdę nie ma na co narzekać.

Numer szykuje sie niesamowicie. Teksty naprawdę miodne nie wspominając o pełniakach. Men of War to gra na jaką czekałem w CDA, podobnie jak Kane & Lynch. W końcu będziemy mieli w co pograć z kumplami.

uklon.gif mistrz Do-ping mówi sza-cun.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy pełniak super, reszta nie w moim typie, ale w porównaniu do paru ostatnich numerów i tak jest dobrze. Mam tylko nadzieję, że w K&L 2 nie będzie tego samego problemu, co w jedynce, tzn. zacinania na Radeonach, które niestety uniemożliwiało grę.

Łojojoj.. zmartwiłeś mnie :( problem występował też na radeonach serii hd6XXX?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelne wersje mozna "zassac" z Internetu takoz.

Jak mam "zasysać" np. K&L 2 który waży ponad 7GB to mi się odechciewa tracić czasu.Wolę zainstalować z [bóg wie czy działającej] płyty niż czekać 20 godzin aż mi się gra zaśsie

I w przeciwienstwie do recenzji beda na pewno na rownie dobrym poziomie, co te w pismie.

Nie prawda.Recenzje są różne.Gołym okiem widać, która prezentuje wyższy poziom

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelne wersje mozna "zassac" z Internetu takoz.

Jak mam "zasysać" np. K&L 2 który waży ponad 7GB to mi się odechciewa tracić czasu.Wolę zainstalować z [bóg wie czy działającej] płyty niż czekać 20 godzin aż mi się gra zaśsie

I w przeciwienstwie do recenzji beda na pewno na rownie dobrym poziomie, co te w pismie.

Nie prawda.Recenzje są różne.Gołym okiem widać, która prezentuje wyższy poziom

Na pewno w oku kogos, kto nie wie, ze "nieprawda" pisze sie razem. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy pełniak super, reszta nie w moim typie, ale w porównaniu do paru ostatnich numerów i tak jest dobrze. Mam tylko nadzieję, że w K&L 2 nie będzie tego samego problemu, co w jedynce, tzn. zacinania na Radeonach, które niestety uniemożliwiało grę.

Łojojoj.. zmartwiłeś mnie sad_prosty.gif problem występował też na radeonach serii hd6XXX?

Google nie boli "GutekHolubek".

Po pierwsze "koorchuck" ma w opisie profilu radeona 5670 , jak w Google poszukałem to nie ma problemów z 6850.

Po drugie może to być wina sterowników karty graficznej,

linki: http://forumarchiwum...asp?ID=10920537

http://forum.cdactio...ch-t116506.html

A po trzecie nie martw się na zapas biggrin_prosty.gif.

A jeżeli to tylko takie problemy z Kane and Lynch Dead Me czyli z jedynką. Z dwójką nie znalazłem jeżeli chodzi o radeony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...