Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD-Action 11/2012 zawartość

Polecane posty

Mi się nie spodobało zdanie przy DCUO i gem albo enki mi podpadli. Co to ma znaczyć "ci którzy dalej mimo wszystko kochają Batmana". Jakie "Mimo wszystko"?? Gacek rządzi i basta. To że wydawnictwo zrestartowało komiksy (IMHO poroniony pomysł) a ostatni film Nolana był słaby, wcale nie umniejsza wielkości tego bohatera/postaci. Choćby ostatnia kreskówka "The Dark Knight Returns part 1" miażdży klimatem. O "Kryzysie na 2 Ziemiach" nie wspominając.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Nie bluźnij :P. Obejrzyj i wtedy krytykuj. O reelekcji Obamy to jest najnowszy, ostatni odcinek South Parku :P. Powiedz lepiej jak w nowym Kings Bounty przebiłeś się tymi sojuszniczymi armiami Elfów, Krasnoludów i Wikingów przez te hordy nieumarłych?? Ja na razie stoję i nie wiem co robić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No lekko nie bylo. Save przed kazda bitwa i zmiana armii, az w koncu dobierzesz taka, ktora dobrze sie spisuje. No i czary "ogniowe" dobrze dzialaja. Ale i tak finalny boss dopiero daje popalic. Z 10 razy do niego podchodzilem... i w koncu wczoraj (!) utluklem goscia.

I teraz nie mam w co grac... :/

Jak to możliwe że klucz aktywacyjny do Super Commander nie działa, hm?

Dziala jak sie go poprawnie wpisze :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, a ja myślałem, że przejdę bokiem przez Nowy Kordar do Hadesu (jest tam taki portal ale jakiś klucz jest potrzebny) a przez Hades i Demonis obejdę od tyłu te armie i zaatakuję zamek bezpośrednio. Szkoda, że tak nie można confused_prosty.gif. I jak tu wygrać skoro walę w Alpę a tu 3 razy pod rząd Miss się pojawia sad_prosty.gif. A nie ściągnąłeś jeszcze tych kampanii KB na podstawie prozy Kossakowskiej które reklamujecie na stronie?? Ja mam zamiar i zobaczymy czy to dobre jest. A ten finał Warriors of the North w takim razie sobie odpuszczę na tą chwilę. W Ameli nie trzeba było się tak mordować w końcówce.

I dobrze ci tak - narzekaliśmy razem na długość tej części a jak przyszedł koniec ciągle chcemy więcej. Polakom nie dogodzisz :). To teraz przejdź Torchlight 2 (czyli jak powinno być skonstruowane Diablo 3 :)) albo poczekaj jeszcze trochę do Heroes Online. O Empire i Napoleon Total War nawet nie wspominam bo pewnie grałeś już po 2 razy w każdą. A ja dopiero teraz dobiorę się do Napoleona. Wszystko dzięki nowemu, taniemu, zbiorczemu wydaniu CD Projektu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, a ja myślałem, że przejdę bokiem przez Nowy Kordar do Hadesu (jest tam taki portal ale jakiś klucz jest potrzebny) a przez Hades i Demonis obejdę od tyłu te armie i zaatakuję zamek bezpośrednio. Szkoda, że tak nie można confused_prosty.gif. I jak tu wygrać skoro walę w Alpę a tu 3 razy pod rząd Miss się pojawia sad_prosty.gif.

Dlatego warto podkrecic "szczescie w bitwie" danego oddzialu - zakleciem czy za pomoca run.

A nie ściągnąłeś jeszcze tych kampanii KB na podstawie prozy Kossakowskiej które reklamujecie na stronie?? Ja mam zamiar i zobaczymy czy to dobre jest. A ten finał Warriors of the North w takim razie sobie odpuszczę na tą chwilę. W Ameli nie trzeba było się tak mordować w końcówce.

Walka z finalnym bossem to dopiero bedzie mordega smile_prosty.gif Nie bede spoilerowal, ale daje popalic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rzadko z tych run korzystałem, bo do tej pory nie były mi aż tak potrzebne. Tyle dobrego, że nie trzeba na nich zasobów wydawać tak jak w Herosach. Ale Krasnoludzką armią prawie bym ich pokonał, tylko pod koniec mi się ten brygadzista skończył bo wcześniej missował w alpę no i kurczę nie miałem dispela by go wyleczyć z trucizny - nie pomyślałem, że Król krasnoludów może nie mieć tego w swojej księdze. Na szczęście dzięki twórcom (OŻW) tutaj martwiaków można oślepiać, więc to starcie rzeczywiście da się wygrać. Tylko znowu wkurza mnie to, że komputer oszukuje - ja mam 5 oddziałów - on 9 i to z 2-3 krotną przewagą. To już 3 część a ciągle tego nie poprawili.

Publicystyka w tym numerze jakoś mnie nie zaciekawiła. Nawet tekst Berlina - temat może ciekawy ale forma dla mnie wysoce zniechęcająca. Tylko te punkty były ok a "wywiad" IMHO słaby. Rozbawiło mnie też zdanie J.Lo w teście Huawei'a. Za to, że recenzent porysował go kluczami, to smartfon dostał minusa do oceny :). Wiadomo, winny jest zawsze ktoś inny :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze chodzilo raczej o to, ze LATWO sie rysuje? Nikt przeceiz nie czepi sie telefonu za to, ze zostal wlozony do kieszeni z kluczami,

Ja rzadko z tych run korzystałem, bo do tej pory nie były mi aż tak potrzebne.

No ba, ale to taki jezyczek u wagi wlasnie. Jak nie wykorzystujesz pelni mozliwosci swego bohatera, to nie dziw sie, ze przegrywasz - tu zbalansowano sily tak, ze naprawde trzeba stanac na rzesach...

Tylko znowu wkurza mnie to, że komputer oszukuje - ja mam 5 oddziałów - on 9 i to z 2-3 krotną przewagą. To już 3 część a ciągle tego nie poprawili.

W ten sposob kompensuje to, ze ty MYSLISZ a on nie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa ja myślę, ale co mam zrobić jak szał się przestaje nabijać (mimo iż mam +2 za każde uderzenie) i mana odnawiać (mimo iż mam maksymalną koncentrację), ja się pytam?? I następnym razem zdecydowanie gram na easy bo te tony wrogiego mięsa (choć to tylko normal) odbierają mi radość z gry :).

A J.Lo wyraźnie pisze, że sam włożył smartfon bez pokrowca do kieszeni razem z kluczami. Każdy by się porysował - to nie wina telefonu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze dopiero teraz to zauważyłem, jak odłożyłem ten numer na moją półkę z CDA. Po kiego grzyba grzbiet pisma jest posrebrzany?? Nic nie zrobiliście przy 200-setnym numerze a teraz taki sobie przeciętniak się wyróżnia w tym roczniku. Po co się pytam?? To bez sensu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...