Jump to content

tomekz1991

Akademia CD-Action [GAMMA]
 • Content Count

  82
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutralna

About tomekz1991

 • Rank
  Ork
 1. Tu ktoś miał podobny problem: http://forum.unity3d.com/threads/no-pc-mac-linux-standalone-module-loaded.373477/
 2. No jak grasz w 10 klatkach na sekundę to się nie dziwię. Tutaj to nawet Wiedźmin 3 byłby shitem. Od opinii o kanale, z ciężkim bólem, ale się powstrzymam.
 3. Widzę, że moje pytanie zostało zupełnie olane. Dlatego spytam raz jeszcze: Gdzie u licha można kupić tę grę w pełnej polskiej wersji językowej? Szczerze mówiąc byłbym szczęśliwy z samych napisów. Ale wszędzie widzę tylko w angielskiej wersji językowej... Czy to jakaś pomyłka ze strony CDA?
 4. Mam pytanie do recenzji Dragons Dogma: Dark Arisen. Na górze recenzji, tam gdzie są wymagania sprzętowa, cena itd. napisaliście: Gdzie u licha można kupić tę grę w pełnej polskiej wersji językowej? Szczerze mówiąc byłbym szczęśliwy z samych napisów. Ale wszędzie widzę tylko w angielskiej wersji językowej... Czy to jakaś pomyłka ze strony CDA?
 5. Czy po zainstalowaniu gry na steam będę mógł dodatkowo zainstalować ją na tablecie z androidem? Czy jak zainstaluję na steam to koniec i muszę grać na PC?
 6. Brakuje średnika za public GameObject m_Target. Dodaj go i zapisz skrypt. Błąd na konsoli powinien zniknąć. Pozdro.
 7. Z Li-Ming to wszystko wyjdzie w praniu. Ma ona mieć jakiś teleport z krótkim czasem odnowienia. Często może jej to ratować tyłek. No ale tutaj teraz widać różnicę w postaciach. Z jednej strony Nova, która nie ma w ogóle ucieczki, a z drugiej Li-Ming, która ma ucieczkę jako skill z krótkim czasem odnowienia.
 8. Ale Nova nie jest bohaterem od tego żeby zbierać expa. Ona jest od tego, żeby uniemożliwić przeciwnikowi zbieranie tego expa. I tak wbija się w taką Valle, zostawiając jej 20% HP, albo w ogóle eliminując. Wtedy przeciwnicy grają we 4, tracą exp i ogólnie są osłabieni. Takie jest przynajmniej moje zdanie.
 9. Szkoda, że Novie zabierają rolę do której dotychczas była przypisana i która w mojej opinii doskonale do niej pasowała. Czyli rolę cichego zabójcy, którego zadaniem było wyeliminowanie lub osłabienie co najmniej jednego bohatera drużyny przeciwnej.
 10. tomekz1991

  Albion Online

  Nigdzie nie znalazłem tematu z Albion Online, a chętnie bym z kimś pograł. Mój nick w grze: Zawart. Zapraszam do wspólnej zabawy w tym ciekawym świecie, zwłaszcza, że gra stale się rozwija w dobrym kierunku .
 11. Widzę, że szykuje się spory patch. Szkoda, że Nova dostaje takiego nerfa.
 12. Jestem ślepy albo nie umiem szukać . Albo jedno i drugie. Gdzie dokładniej o tym piszą?
 13. A mają coś zmienić Novie? Kiedy i co? Gdzie mozna o tym poczytać?
 14. Nova nie może zostać nigdy picknieta jako pierwsza bo łatwo ją wtedy skontrować. Wystarczy Tassadar czy Kharazim z odpowiednimi talentami na 4 lvl. I taka Nova nie ma gry. Z kolei w TF może dużo namieszać. Często jest w stanie wyeliminować lub przynajmniej zmusić do odwrotu pojedynczego bohatera. A to już sporo o ile nasz tema gra inteligentnie...
 15. Ja już jakiś czas temu zabrałem się za Unity (teraz jestem zwykłym programistą w nudnej i dużej korpo, ale planuję "przebranżowić" się na programistę gier). Brakuje mi niestety czasu, samozaparcia no i fakt, że w pracy programuję 8 godzin dziennie, sprawia, że po powrocie do domu nie mam już siły patrzeć na kod. Ale mam nadzieję, że ten kurs w CDA to zmieni i jakoś odbiję się. Pojawiające się co miesiac części kursu być może sprawią, że łatwiej będzie z regularnością.
×
×
 • Create New...