Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typer Ekstraklasy 2012/2013

Polecane posty

Tak zauważyłem, że usunęło mi post z kolejką. Wybaczcie.

Legia Warszawa 3:1 Lechia Gdańsk

Legioniści na pewno nie mają dobrych wspomnień z zeszłego roku, kiedy to Lechia zabrała im mistrzostwo. Teraz jednak nie powinno im się nic stać, bo drużyna z Gdańska jest sporo słabsza, niż w ubiegłym sezonie. Napastnicy gospodarzy są za to ostatnio w dobrej formie.

Śląsk Wrocław 2:0 Pogoń Szczecin

Obie ekipy nie są w szczytowej formie, ale postawię na Śląsk. Gra u siebie i jednak coś prezentuje. Pogoń z taką grą nie nadaje się do Ekstraklasy.

Ruch Chorzów 0:1 Piast Gliwice

Piast to miłe zaskoczenie w tym sezonie, za to Ruch - raczej nie. Gliwiczanie są w mojej opinii znacznie lepszą drużyną i mogą się pokusić o niespodziankę na Cichej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki XXV kolejki: http://img705.images...05/5580/xxv.png

Klasyfikacja generalna: http://img23.imagesh.../generalkav.png

XXVI kolejka (10-13. maja):

Polonia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Lech Poznań - Widzew Łódź

Pogoń Szczecin - GKS Bełchatów

Wisła Kraków - Korona Kielce

Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa

Piast Gliwice - Śląsk Wrocław

Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów

Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagiellonia Białystok 0 :1 Legia Warszawa

Niby Jaga u siebie jest silna, ale po porażce z Widzewem to nie wierzę, by zdołała pokonać albo choć zremisować z Legią. A jak Legia strzeli gola to się cofnie i tylko się bronić będzie, ale Jagiellonia jest za słaba by ich przełamać.

Lech Poznań 2 : 0 Widzew Łódź

Lech idzie na mistrza i ostatniego meczu u siebie przed decydującym starciem na Łazienkowskiej raczej nie zmarnuje. Widzew pokonał Jagę ale na dobrze poukładaną obronę Lecha jest za krótki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polonia Warszawa 0:1 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Nie ukrywam, że życzę Podbeskidziu utrzymania się w Ekstraklasie. Chłopaki z Bielska-Białej walczą zażarcie i należy im się ten ekstraklasowy byt, w przeciwieństwie do ekip, które grają ostatnio klapę. Polonia nie jest zespołem nie do ogrania, poza tym awans do pucharów bardziej by jej zaszkodził, niż pomógł, bo na Konwiktorskiej ostatnio nic się kupy nie trzyma.

Lech Poznań 3:1 Widzew Łódź

Lech powinien wypunktować Widzew. Poznaniacy walczą o mistrzostwo i w kilku ostatnich meczach zdobywali bardzo dużo punktów. Passa powinna być kontynuowana, bo łodzianie to co najwyżej średniak z wieloma niedoświadczonymi piłkarzami. Na młodzieńczą fantazję w meczach z potentatami raczej nie ma co liczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polonia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1

Jeszcze niedawno mógłbym powiedzieć że faworytem tego spotkania jest Polonia. Ale ostatnio w Polonii nie jest zbyt ciekawie, a Podbeskidzie gra w tej rundzie ciekawą piłkę. Również życzę im utrzymania ale na Polonii będzie im ciężko wygrać. Remis będzie sprawiedliwy.

Lech Poznań - Widzew Łódź 2:0

Lech jest murowanym faworytem tego spotkania, nie może zwłaszcza na swoim obiekcie tracić punktów jeśli myśli o mistrzostwie. Widzew na ten moment jest za słaby na Lecha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polonia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1

Podbeskidzie dzielnie walczy o utrzymanie, natomiast Polonia gra średnio. W tym mecz górą powinni być Warszawianie, którzy dobrze prezentują się na własnym stadionie

Lech Poznań - Widzew Łódź 2:0

Zespół Rumaka jest zaskoczeniem tej rundy. Grają skutecznie i nie mogą pozwolić na stratę punktów,

Pogoń Szczecin - GKS Bełchatów 1:1

Mecz za typowe 6punktów. GKS ma szansę na zmniejszenie straty do Pogoni do 3 punktów, a Pogoń chce uciec od strefy spadkowej. Sprawi to, że mecz będzie ciekawy i skończy podziałem punktów.

Wisła Kraków - Korona Kielce 1:0

Wisła gra fatalnie, ale obstawię na nich. Mecz z Koroną będzie szansą na przełamanie która nie przekonuje mnie swoją grą

Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 0:1

Jagiellonia po przegranej z Widzewem będzie chciała pokazać się z dobrej strony przed własną publiką, Legia gra średnio w ostatnich meczach, ale wymęczy zwycięstwo.

Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1:1

Piast to zaskoczenie. Gra skuteczną piłką i ma szanse na puchary podobnie jak Śląsk. Zapowiada się ciekawy mecz i wiele wskazuje na podział punktów

Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów 1:0

Mecz zespołów, które słabo prezentują się w lidze. Lechia powinna wygrać z Ruchem- gra u siebie i powinna przełamać złą passę

Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 2:0

Serce mówi jedno, rozum drugie :-) Górnik niestety gra źle w tej rundzie i nierówno. W meczu z dobrze grającym Zagłębiem nie będzie miała większych szans

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polonia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1

Polonia nie wygrywa od kilku kolejek, zaś Górale nie przegrywają, i bądź tu mądry patrząc na tabelę po rundzie jesiennej, gdzie każdy widział Podbeskidzie w 1 Lidze.

Lech Poznań - Widzew Łódź 2-0

Lech liderem na kilka godzin, lub na stałe, bo Legia jedzie do Białegostoku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polonia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-2

Całym sercem będę kibicował Demjanowi i spółce. W obecnej dyspozycji to Podbeskidzie jest dużo lepszą ekipą, co mam nadzieję zobaczyć na boisku.

Lech Poznań - Widzew Łódź 2-1

Lech ostatnio wygrywał dosyć szczęśliwie z gorszymi klubami od Widzewa, więc jestem pełen niepokoju o wynik. Liczę na trochę szczęścia, które przy grze na własnym terenie może się przytrafić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polonia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:1 Koniec sezonu, a obecna pozycja w tabeli zwiastuje gościom spadek do I ligi. Mecz z Polonią trzeba wygrać, bo piłkarze ze stolicy nie mają nic do zyskania i do stracenia, w przeciwieństwie do Górali.

Lech Poznań - Widzew Łódź 2:1 Lech będzie gonił Legię, więc mimo faktu, że Widzew ostatnio wychodzi z dołka to w starciu z klubem z Wielkopolski większych szans nie ma.

Pogoń Szczecin - GKS Bełchatów 0:1 Oba zespoły mają nóż na gardle i oba chcą uniknąć spadku. Mimo wszystko to GKS gra lepiej i skuteczniej, więc na nich stawiam.

Wisła Kraków - Korona Kielce 2:1 Zapowiada się raczej wyrównany mecz i choć kibicować będę Koronie to sądzę, że Wisła zachowa 3 punkty u siebie. Dużo zależy od indywidualności.

Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1:2 Podobnie jak Lech, Legia musi wygrać mecz w Białymstoku jeśli chce myśleć realnie o mistrzostwie. Czas na popełnianie błędów się skończył. Trzeba także odgryźć się za porażkę u siebie w rundzie jesiennej.

Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 2:0 Gra beniaminka stoi naprawdę na przyzwoitym poziomie i raczej tak się utrzyma. Śląsk to jedna wielka loteria, kolos na glinianych nogach.

Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów 1:1 Porażka Ruchu mogłaby zagrozić mu w utrzymaniu, Remis daje obu zespołom cenne punkty, wiec nie zdziwiłby mnie taki wynik meczu.

Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 1:0 Stawiam na Miedzowych, ze względu na ich niezłą grę w ostatnim czasie, czego na pewno nie można powiedzieć o Górniku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polonia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:2

Podbeskidzie walczy, a Polonii składna gra idzie jak krew z nosa. Do tego to Bielszczanie mają motywację, a w klubie Czarnych Koszul, z tą ostatnio ciężko (podobno nie wypłacane są pensje). Stawiam na zwycięstwo gości.

Lech Poznań - Widzew Łódź 3:1

Lech kontynuuje swój rajd w celu dogonienia Legii, gra u siebie i do tego ze zdecydowanie gorszym Widzewem. Owszem, jest ryzyko potknięcia, ale nie liczyłbym na nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoń Szczecin - GKS Bełchatów 1-1

Remis, mecz nie powinien być piękny, widowiskowy, bo grają 2 drużyny walczące o byt w Ekstraklasie.

Wisła Kraków - Korona Kielce 1-0

Pewnie nic nowego się nie pokaże. Korona nie wygrywa na wyjazdach, a zaś Wisła nie remisuje u siebie, obstawiam na lekką wygraną gospodarzy.

Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 0-1

Nie wiem co obstawić, bo marzy mi się remis, lub 1, ale wiem że o to będzie ciężko, i obstawię na Legię.

Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1-0

Piast ma wielką szansę na przeskoczenie Śląska, ale ciężko obstawić kto wygra a co dopiero wynik, Śląsk gra w kratkę, najlepszy mecz zagrał na Legii w PP, zapowiada nam się na hit kolejki.

Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów 0-0

Nic ciekawego, drużyny walczące o utrzymanie, zazwyczaj nie mają nic do pokazania i takie mecze kończą się remisami.

Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 1-0

Górnik z taką grą raczej o pucharach musi zapomnieć, obstawiam że wygrają gospodarze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoń Szczecin - GKS Bełchatów 1:0

Mecz na wagę 6pktów dla Bełchatowa, który porażką melduje się w 1 lidze na 95%. Pogoń żeby nie oglądać się ze strachem w dół musi wygrać. Postawie na gospodarzy którym pomorze własny teren.

Wisła Kraków - Korona Kielce 1:1

Bardzo wyrównane spotkanie z małą przewagą na Wisłę. Postawie jednak na remis który Korona jest w stanie osiągnąć.

Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 0:1

Nie spodziewam się w tym spotkaniu gradu bramek. Mimo że Legia ma ostatnio sporo problemów kadrowych i zawirowania niektórych piłkarzy. To jednak ma dobrych zastępców żeby wygrać to spotkanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoń Szczecin - GKS Bełchatów 1:1

Stracie słabiaków. Obie drużyny grają słabo, ale są zdeterminowane. Na pewno też każdy kub chce skorzystać na przegranej Podbeskidzia. Stawiam na remis.

Wisła Kraków - Korona Kielce 1:0

I Biała Gwiazda i Korona gra średnio, ale to drużyna z Krakowa grała ostatnio z Lechem i niedawno z Legią i były to porażki. Obstawiam, że następny mecz będzie zwycięstwem Wisły, bo w końcu chce wygrać i zakończyć sezon na godnym miejscu w tabeli.

Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 0:2

Jagiellonia gra bardzo mieszanie, a Legioniści, mimo, że wygrywają kolejne mecze to ich styl nie porywa. Nie wiem jak długo Jan Urban może tolerować taką grę, bo teraz liderem jest Lech i aby zdobyć mistrzostwo Legia musi zacząć grać jak na mistrza przystało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoń Szczecin - GKS Bełchatów 0-2

Z dwóch wyżej wymienionych drużyn w ostatnim czasie dużo bardziej podoba mi się styl gry i zaangazowanie w każdą akcję bełchatowian i to na ich zwycięstwo stawiam i mocno liczę.

Wisła Kraków - Korona Kielce 0-1

Korona to od urodzenia moja ekipa i stawianie na porażkę czy remis kielczan byłoby bardzo nie fair z mojej strony.

Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1-3

Jaga jakąś tam formę reprezentuje i może się postawić Legii, jednak na więcej niż dobre 45 minut chyba piłkarzy z Białegostoku nie stać. Legia pokazała w trakcie rewanżowego spotkania w finale PP i po meczu w barach, że ma gdzieś dobre imię klubu. Stawiam na warszawiaków, ale mocno stracili oni mój szacunek po wybrykach alkoholowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoo, nie wyrobiłem się. Cóż, dam typy na to, co jeszcze zostało:

Jagiellonia Białystok 1:2 Legia Warszawa

Jagiellonia gra ostatnio bardzo słabo, a Legia generalnie wygrywa (choć w rewanżowym meczu finału Pucharu Polski wyglądało to tak, jakby warszawianie odpuścili totalnie). Zaryzykuję typ na gości, choć remis mnie nie zdziwi, bo jeśli "Jaga" ma gdzieś zdobywać punkty, to najprędzej u siebie.

Piast Gliwice 2:0 Śląsk Wrocław

Dla mnie "jedyneczka". Zwycięzca tego meczu zbliży się do miejsca gwarantującego puchary. Piast jest ostatnio w znacznie lepszej formie, niż Śląsk.

Lechia Gdańsk 3:0 Ruch Chorzów

Niby mówi się, że Ruch jest beznadziejny, a Lechia ma tylko dwa oczka więcej od "Niebieskich". Jednak postawię właśnie na tych zaskakująco mało punktujących gdańszczan, bo podopieczni Bobo Kaczmarka grają u siebie i mają większy potencjał kadrowy.

Zagłębie Lubin 3:1 Górnik Zabrze

Gdyby nie minusowe punkty, Zagłębie walczyło by o awans do Ligi Europejskiej. Górnik strasznie osłabł na wiosnę i nie mogę oddać na nich głosu. Lubinianie mają duże szanse na 3 punkty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 2:1

Hit kolejki dla Piasta który jest rewelacją tej rundy. Ciężko obstawić wynik tego spotkania więc podam dwa argumenty dlaczego stawiam na Piasta. Pierwszy to własne boisko,a drugi szansa na miejsce pucharowe.

Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów 1:1

Mecz słabych drużyn,nie spodziewam się tu ciekawego widowiska. Ruch dla mnie jest minimalnie lepszy od Lechii, ale o zwycięstwo które przybliży zespół do utrzymania będzie ciężko. Remis jest najbardziej prawdopodobny.

Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 2:0

I bądź tu mądrym, serce za Górnikiem rozum że Zagłębie wygra. Tym razem postawie na rozum, Zagłębie u siebie gra świetną piłkę i niestety muszę stwierdzić że jest faworytem tego spotkania. Liczę jednak że zagramy dużo lepiej niż w Bełchatowie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 2:1

Piast gra lepiej od Śląska, szczególnie patrząc na to, że Śląsk jest mistrzem, a Piast beniaminkiem. Dodatkowo gra u siebie, niesie ich możliwość gry w europejskich pucharach, a patrząc na to jak ciężko się wygrywał ich przeciwnikom, stawiam na gospodarzy.

Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów 0:2

I Lechia i Ruch grają ostatnio kiepsko i aż szkoda patrzeć na mecze. Jednak jak dla mnie Ruch jest bardziej nieobliczalny, raz potrafi zagrać dobrze, raz tragicznie. Możliwe, że w tym meczu zagrają to pierwsze.

Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 2:1

Górnik to nie ten sam Górnik co choćby jesienią. Patrząc na grę Zagłębia fajnie się to ogląda, i widać, że są, moim zdaniem, lepsi od swoich przeciwników, do tego grają na swoim stadionie, co powinno im tylko pomóc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1-0

Biorąc pod uwagę aktualną dyspozycję obu ekip oraz fakt, że mecz odbędzie się w Gliwicach każdy inny wynik niż zwycięstwo Piasta będzie dla mnie zaskoczeniem.

Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów 1-1

Ruch ostatnio bardzo obniżył loty i pokazuje zaledwie ułamek swoich wielkich możliwości. Mam nadzieję, że to spotkanie okaże się mocnym impulsem dla piłkarzy obu ekip i stworzą nam kibicom fajne widowisko.

Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 2-0

Zagłębie ma dużo lepszych piłkarzy od Górnika i jakoś nie wydaje mi się, żeby na własnym stadionie ekipa z Lubina straciła punkty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki XXVI kolejki: http://img153.images...411/kolejka.png

Klasyfikacja generalna: http://img7.imagesha.../generalkab.png

XXVII kolejka (17-20. maja):

Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków

Legia Warszawa - Lech Poznań

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Gliwice

Górnik Zabrze - Polonia Warszawa

GKS Bełchatów - Zagłębie Lubin

Korona Kielce - Jagiellonia Białystok

Widzew Łódź - Lechia Gdańsk

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin 2:1

Pogoń ostatnio stacza się na dnie, widmo spadku coraz bliżej. Nie sądzę żeby coś wskórała dobrze choć ostatnio bez szczęścia grającym Ruchem na ich terenie.

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 1:1

Kolejny ciekawy pojedynek,Wisła chyba już się otrząsnęła i zaczyna dobrze grać. Śląsk przeplata swoje mecze, i nie wiadomo jak zagra. W tej parze postawie na remis który wydaje mi się najbardziej prawdopodobny.

Legia Warszawa - Lech Poznań 0:0

Hit kolejki, takie mecze nie mają faworyta. Stawiam na remis bo w takich spotkaniach przeważnie kończy się remisowo. Obie drużyny mają kapitalnych zawodników, i jeden błąd któreś drużyny może kosztować nawet mistrzostwo.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Gliwice 0:1

Jestem za Podbeskidziem żeby się utrzymał, ale na Piasta który jest ostatnio w znakomitej formie może być za mało. Piast jest lepszym zespołem niż Podbeskidzie i po morderczym boju powinien przechylić zwycięstwo na własną stronę.

Górnik Zabrze - Polonia Warszawa 1:1

Stawiam na remis, jesteśmy zespołem po którym wszystkiego można się spodziewać, pokazały to ostatnie spotkania. Polonia jest drużyną waleczną, ale my pokazaliśmy że jak chcemy też pokazujemy pazurki. Zapowiada się kapitalne widowisko w którym nie ma faworyta.

GKS Bełchatów - Zagłębie Lubin 1:0

Bełchatów był na dnie, ale teraz pokazuje siłę. Kapitalne ostatnie spotkania sprawiły że ma już tylko 3pkt straty do miejsca dającego utrzymanie. Jeśli marzy o utrzymaniu musi wygrywać spotkania na własnym terenie. W meczu z Zagłębiem które w ostatnich 2 spotkaniach słabo zaprezentowali się, są w stanie wygrać.

Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 2:1

Mecz wyrównanych drużyn, o wyniku końcowym przesądzi własne boisko. Obie drużyny nie zachwycają swoją grą.

Widzew Łódź - Lechia Gdańsk 2:1

Obie drużyny grają w kratkę i niema tu faworyta. Postawie na minimalne zwycięstwo Łodzian którzy są trochę lepsi w ostatnich spotkaniach od Lechii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin 1:1

Mecz zespołów o podobnej klasie ( czyli bardzo słabej). Ruch i Pogoń mają szczęście, że nie są w strefie spadkowej. Mecz na typowy remis

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 1:0

Mecz bardzo ważny dla Śląska. Muszą wygrać, aby nie uciekły mu zespoły w walce o podium. Muszą również kibicom pokazać się z dobrej strony, po ostatniej porażce z Piastem. Gra Wisły nie przekonuje mnie

Legia Warszawa - Lech Poznań 1:0

Mecz który może zdecydować o mistrzostwie. Stawiam na Legię, ale po zaciętym mam nadzieję meczu. Legia gra u siebie, pamięta stratę mistzostwa z tamtego sezonu.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Gliwice 1:1

Mecz dwóch zespołów, które grają dobrze na wiosnę. Dla Podbeskidzia mecz ten jest ważny w kontekście walki o utrzymanie, a Piast walczy o Puchary. Zdecyduje to o remisie

Górnik Zabrze - Polonia Warszawa 2:1

Sam nie wiem, co myśleć o tym meczu. Gramy w kratkę, ale mam nadzieję na wygraną. Polonia została pozbawiona licensji i mogą w tym meczu grać na 100% swoich możliwości. Górnik gra też o puchary

GKS Bełchatów - Zagłębie Lubin 1:1

GKS gra ostatnio bardzo dobrze. Zagłębie zawsze było trudnym przeciwnikiem, dlatego bardzo prawdopodobny jest podział punktów

Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 1:1

Kolejny mecz wg mnie na remis. Oba zespoły nie zachwycają swoją grą, są blisko siebie w tebeli i nic im nie grozi- ani spadek ani walka o puchary

Widzew Łódź - Lechia Gdańsk 0:0

Lechia lubi remisować smile_prosty2.gif Widzew po kompromitacji z Lechem, musi pokazać się z dobrej strony. Nie da rady wygrać, bo Lechia jest zespołem niewygodnym

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin 1:1 Wdowczyk wie co robi i wie jak krucha jest przewaga 3 punktów. Remis powinien zadowolić obie strony, choć zwycięstwo Ruchu mnie nie zaskoczy.

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 0:1 Mistrz Polski gra jak gra, ale to Wisła jest w lepszej dyspozycji i to ona powinna wygrać mecz.

Legia Warszawa - Lech Poznań 2:1 Mecz kolejki, który da nam kilka odpowiedzi na pytanie "Kto zasłużył na mistrza Polski". Oba zespoły będą mocno zmotywowane i martwię się jedynie o to, by nie zobaczyć szachów na boisku. Stawiam oczywiście na gospodarzy, ale w tym meczu każdy wynik jest prawdopodobny. Jedno jest pewne: dla Lecha liczą się tylko 3 punkty.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Gliwice 1:2 Piast musi odetchnąć po ostatnim meczu, a Podbeskidzie rzuci się do walki mając jeszcze nadzieję na utrzymanie się. Mimo wszystko lepsi o klasę są goście.

Górnik Zabrze - Polonia Warszawa 1:0 Górnik choć słaby wiosną, zdaje sobie sprawę, że europejskie puchary są naprawdę bardzo blisko i trzeba po nie sięgnąć.

GKS Bełchatów - Zagłębie Lubin 1:0 Dla Zagłębia mecz o pietruszkę, dla gospodarzy o życie. GKS musi ten mecz wygrać.

Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 1:0 Trener Hajto ma pewnie spory problem z motywacją drużyny po ostatnim meczu. Kielecka twierdza jest trudna do zdobycia i wielu sobie połamało tutaj zęby.

Widzew Łódź - Lechia Gdańsk 0:1 Nie wiem czego się tutaj spodziewać. Ostatnio Lechia zagrała fenomenalny mecz, a Widzew został rozjechany przez Lecha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zobaczymy jak rozklepię ostatnie 4 kolejki :). Piszę to w piątek o 14.30, więc 3.5 godziny przed pierwszym meczem 27 kolejki. Proszę uwzględnić te 2 typy, nawet jeśli moderacja przyjdzie później. Resztę meczów obstawię wieczorem.

Ruch Chorzów 2 - 0 Pogoń Szczecin

Mecz "gigantów" :). No dobra - Pogoń desperacko potrzebuje punktów. Ale Ruch nie jest aż tak słaby. Przegrali derby z Górnikiem i z Piastem, ale z Lechią prawie wygrali. Dlatego myślę, że tym razem im się uda.

Śląsk Wrocław 1 - 0 Wisła Kraków

Wisła wiosną jest na fali i ostatnio nakopała Koronie. Wszystko wskazuje na to ze wygra. Ale obstawiam Śląsk bo czasem naprawdę pozytywnie zaskakuje (mimo kompromitacji z Piastem). No i chyba chcą grać jednak w tych pucharach :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin 2-1

Ruch w ostatnim meczu pokazał się z dobrej strony, zaś Pogoń przegrała ważny mecz, nie wróże dobrego meczu ale zwycięstwo Ruchu.

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 1-0

Śląsk musi wygrać, Wisła bez Małeckiego, obstawiam minimalną wygraną Śląska.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruch Chorzów 2:0 Pogoń Szczecin

A idźta z tą Pogonią. To, co gra ten zespół na wiosnę, zakrawa o kpinę. Niewiele umiejętności, tyleż samo zaangażowania... Sam już nie wiem, czy lepsi "Portowcy", czy rozpadający się Bełchatów. A może i obie ekipy, bo nie wiadomo, co z Polonią Warszawa.

Śląsk Wrocław 1:1 Wisła Kraków

Wisła zdobywa ostatnio trochę punktów, ale myślę, że nie zdobędzie kompletu punktów we Wrocławiu. Śląsk to nadal jakaś tam marka, mają solidnych piłkarzy i powinni urwać choć oczko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...