Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typer Ekstraklasy 2012/2013

Polecane posty

GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok 1-1

Bardzo chciałbym, żeby tego meczu nie wygrała ekipa z Bełchatowa, bo przy wygranej (oby!) Podbeskidzia zrobi nam się niesamowicie ciekawa ostatnia kolejka. A i kibicom Jagi byłoby trochę milej...

Górnik Zabrze - Wisła Kraków 2-0

Nadal uważam, że Wisła z taką grą jak w tym sezonie nie powinna grać w najwyższej klasie rozgrywek. Górnik też nie zachwyca, ale jednak jakąś dyspozycję prezentuje.

Korona Kielce - Widzew Łódź 2-1

Jako wierny koroniarz (Auuuu!) mogę być spokojny o wynik tego spotkania, bo już nie walczymy o puchary ani utrzymania. Dlatego zawodnicy zagrają dla kibiców i uradują nas w ostatnim meczu u siebie.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin 2-0

Nie bardzo wiem, jak mam ten typ zaargumentować. Po prostu bardzo chcę oglądać drużynę z Bielska-Białej w przyszłym sezonie i tyle w temacie.

Polonia Warszawa - Piast Gliwice 0-0

W zasadzie Polonia nie musi już nawet grać dla kibiców, żeby zachować twarz, gdyż tej twarzy już nie ma. Ale jednak mam dziwne przeczucie, że w ekipie z Gliwic pojawią się nerwy i gra w pucharach na wyciągnięcie ręki może troszeczkę się oddalić.

Ruch Chorzów - Legia Warszawa 0-2

Legia już jako mistrz nie przegra z tak kiepskim przeciwnikiem, bo tak naprawdę już wychodząc na boisko warszawiacy będą zwycięzcami w głowach, a potem "przeleją" to na boisko.

Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 1-0

Cały czas liczę na to, że obejrzę mecz Zaglębia grającego na miarę swoich wielkich możliwości. chociaż ostatnio po meczach Lechii ciężko powiedzieć coś logicznego.

Śląsk Wrocław - Lech Poznań 0-0

Hit kolejki, kit w reczywistości. Taka zasada od lat się sprawdza i mecz Legia-Lech sprzed kilku tygodni był tylko chlubnym wyjątkiem potwierdzającym regułę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki XXIX kolejki: http://img17.imagesh...7/2563/xxix.png

Klasyfikacja generalna: http://img703.imageshack.us/img703/738/generalkab.png

XXX kolejka (2. czerwca 2013 roku):

Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów

Lech Poznań - Korona Kielce

Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław

Piast Gliwice - GKS Bełchatów

Pogoń Szczecin - Polonia Warszawa

Widzew Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Wisła Kraków - Zagłębie Lubin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz ukochana liga dobiega końca, a walka w typerze o podium ciekawa :-)

Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów 2:1

Pożegnalny mecz Hajty. Ruch podobnie jak Jagiellonia myśli o końcu sezonu. Jegiellonia powinna godnie pożegnać się z kibicami

Lech Poznań - Korona Kielce 1:0

Lech co miał to osiągnąć to już ma. Mecz powinien rozstrzygnąć na korzyść Lech ze względu na lepszych graczy

Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 2:0

Tym razem zadecyduje rozum :-) Górnik mnie denerwuje swoją grą. W tym mecz Lechia powinna pewnie pokonać Zabrzan. Grają bardziej stabilnie

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1:0

Legia widać, że nie gra na 100% możliwości. Śląsk gra o podium, ale Legia będzie chciała dobrze zaprezentować się kibicom, a niektórzy zawodnicy trenerowi i prezesowi

Piast Gliwice - GKS Bełchatów 1:1

GKS walczy o życie, a Piast o podium. Mecz będzie zacięty i skończy się podziałem punktów

Pogoń Szczecin - Polonia Warszawa 0:1

Polonia niestety spada. Szkoda, że zdecydowały sprawy pozaboiskowe. W ostatnim meczu będą chcieli pokazać się z dobrej strony. Piłkarze będą chcieli przekonać do siebie inne kluby. Pogoń gra słwbo

Widzew Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:1

Podbeskidzie musi ten mecz wygrać a utrzymie się w lidze. Widzew nie gra już o nic i nie powinna stawić Podbeskidziu większego oporu

Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 1:0

Wisła w końcówce gra coraz lepiej, natomiast Zagłębie dostało lanie. Wisła powinna pokazać się z dobrej strony dla kibiców, jak i piłkarze walczą o dalszy kontrakt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów 2-1

Może znowu będzie remis. Jaga gra beznadziejnie a Ruch jeszcze gorzej, choć oboje ostatnie mecze zremisowali. Ale może rzeczywiście własne boisko zadziała korzystnie na Jagiellonię.

Lech Poznań - Korona Kielce 2-0

Korona dała ciała u siebie, Lech zaskoczył mnie we Wrocławiu. To może podtrzyma passę i znowu wygra. Kielczanie są słabsi.

Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 2-0

Obstawianie przeciw Lechi źle się dla mnie kończyło ostatnio. No i Górnik słaby jest. Liczę na pewne zwycięstwo zielonych.

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1-0

Może będzie 3 remis. Ale gdy go obstwię, to nie padnie :). Śląsk jest już w pucharach, Legia niby ma mocny atak, to może wygrają.

Piast Gliwice - GKS Bełchatów 1-1

Dobra, tutaj może będzie remis. Piast będzie chciał u siebie przypieczętować puchary a GKS ma nóż na gardle, więc może strzelą jednego gola i nie przegrają. Ale wygrać już raczej też nie mogą.

Pogoń Szczecin - Polonia Warszawa 0-2

Po ostatnich remisach Polonia musi wygrać na koniec. Nie ma bata - tu chodzi o ich kontrakty w przyszłym sezonie. Pogoń się uratowała i jej nie zależy.

Widzew Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-3

Niby trudny teren. Ale Podbeskidzie wygrywa i się utrzymuje. Większej motywacji chyba im nie trzeba. Widzewowi już wszystko jedno.

Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 2-0

Przeżarte Zagłębie jest za słabe nawet na tegoroczną Wisłę. Gwiazda da radę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów 0:1 Duży nacisk medialny na klub z Białegostoku może wywołać u nich pozytywny zastrzyk, który przełoży się na ich kiepską od pewnego czasu grę. Jednak to Ruch gra bardziej przyzwoicie i to on powinien wyjechać z 3 punktami.

Lech Poznań - Korona Kielce 2:1 Najciekawszy mecz kolejki dla wicemistrza. Na pewno nie zabraknie chęci i woli walki u podopiecznych trenera Ojrzyńskiego. Ciekawe czy Lech sprosta, ale pewnie będzie chciał odwdzięczyć się kibicom i wygrać ostatni mecz u siebie.

Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 1:0 Nie wiem na co liczyć po postawie Górnika w tej rundzie. Chyba tylko na szybką przegraną.

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1:1 Serce podpowiada jedno, rozsądek drugie. Choć Legia ostatnio troszkę rozczarowuje stylem to poniżej pewnego poziomu nie zejdzie. Śląsk za to pokazuje, że nadal potrafi być groźnym przeciwnikiem.

Piast Gliwice - GKS Bełchatów 1:2 Piast ma gwarant w pucharach, więc gra o pietruszkę. Zubas zawalił jedną minutę w ostatnim meczu, co może kosztować GKS spadek do I ligi. Liczę, że goście zrobią wszystko by wygrać.

Pogoń Szczecin - Polonia Warszawa 1:0 Ten mecz bardziej rozegra się w głowach piłkarzy niżeli w nogach. Jedynie gwiazdy Czarnych Koszul spróbują coś zagrać, by pokazać się przed potencjalnymi kupcami.

Widzew Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:1 Podbeskidzie, żeby się utrzymać potrzebuje 3 punktów. Strzelać ma kto, więc jeśli mobilizacja nie zawiedzie powinni je uciułać.

Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 1:1 Wisła o dziwo wraca na dobry tor, Zagłębie wręcz przeciwnie. Punkty zostaną podzielone po końcowym gwizdku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów 1-0

Pożegnanie Franka, obstawiam na wygraną Jagi, która powinna wygrać ten mecz na pożegnanie z ligą.

Lech Poznań - Korona Kielce 1-1

Lech mocno osłabiony, obstawiam remis.

Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 1-0

Górnik ostatnio przegrywa po 1-0 i obstawiam że przedłuży tą passę.

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1-1

Szlagier na zakończenie Ligi, mecz zapewne przyniesie sporo akcji i gromkiego brawa, bo jak wiadomo Śląskowi tylko wygrana daje 3miejsce, chyba że wynik z innego boiska, ale na to nie można liczyć.

Piast Gliwice - GKS Bełchatów 1-0

Według mnie pewniak, wielka szansa na zajęcie miejsca na pudle, choć GKS jest już spadkowiczem, nie można go lekceważyć.

Pogoń Szczecin - Polonia Warszawa 1-1

Mecz o pietruszke, pozeganie się z ligą, dla każdego ma inne znaczenie. Obstawiam 1X, zapewne Pogoń się połasi o 3pkt, ale mecz będzie zremisowany i nudny.

Widzew Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1

Widze czasem potrafi mi na psuć krwi, obstawiam na nich przegrywają, nie obstawiam wygrywają, tym razem tak nie będzie Górale są w gazie i tylko wygrana pieczętuje pozostanie.

Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 1-1

Nie wiem co obstawić, raczej wszystko wskazuje na bezbarwną grę i remis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów 1-0

Jaga wreszcie zdobyła punkt w ostatnim meczu, Ruch zagrał przyzwoite zawody z mistrzem. Postawię na minimalną wygraną gospodarzy.

Lech Poznań - Korona Kielce 1-2

Bardzo chciałbym zobaczyć wreszcie nasze zwycięstwo na wyjeździe. Łatwo na pewno nie będzie, ale nadzieja umiera ostatnia.

Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 2-0

Lechia bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła w meczu z Zagłębiem, a że Górnik gra jak gra, to stawiam na kolejne trzy oczka gdańszczan.

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1-0

Mistrz powinien zakończyć zmagania ligowe zwycięstwem na własnym obiekcie.

Piast Gliwice - GKS Bełchatów 2-1

Gliwiczanie są absolutną rewelacją obecnego sezonu i jak najbardziej zasłużyli na grę w pucharach. GKS z całych sił walczył o utrzymanie, jednak same chęci bez umiejętności nie wystarczą.

Pogoń Szczecin - Polonia Warszawa 3-0

Pogoń zawodzi w ostatnich kilku tygodniach, jednak teraz grają u siebie z ekipą nie walczącą nawet o zachowanie dobrej twarzy. Powinniśmy obejrzeć kilka bramek i przekonujące zwycięstwo szczecińskiej ekipy.

Widzew Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1

Podbeskidzie utrzymując się w lidze zrobi coś absolutnie niesamowitego, a jako ich kibic będę się z tego ogromnie radował.

Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 1-1

Wisła będzie chciała zaończyć sezon dobrym spotkaniem u siebie, jednak trzech punktów nie zgarnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów 0:1

Jagielloni ten sezon nie wyszedł, Ruch pokazał iż mimo jest na dole tabeli potrafi też wygrywać, w tym meczu jest w stanie zdobyć komplet punktów.

Lech Poznań - Korona Kielce 2:0

Lech zwycięstwem powinien pożegnać się z kibicami, ma lepszych piłkarzy niż Korona.

Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 2:1

Zanosi się na kolejną porażkę Górnika,mam nadzieje że pożegnamy się jakimś golem. Lechia to dobry zespół pokazała na co ją stać w Lubinie.

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1:2

Śląsk jest w stanie wygrać w Warszawie, I zdobyć 3 miejsce. Legia już o nic nie gra więc nie będzie grać na 100%.

Piast Gliwice - GKS Bełchatów 1:1.

Życzę Bełchatowi utrzymania,ale w Gliwicach będzie ciężko wygrać, ale na remis Bełchatów stać.

Pogoń Szczecin - Polonia Warszawa 1:1

Mecz bez emocji,obie drużyny o nic nie grają. Stawiam na remis który jest prawdopodobny.

Widzew Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:2

Widzew może się podłożyć żeby Bełchatów spadł, uważam jednak ze Podbeskidzie jest w stanie wygrać w łodzi bez jakiejkolwiek pomocy.

Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 2:1

Zagłębie ostatnio się upokorzyło, Wisła gra trochę lepiej ostatnio. Trudny mecz ale postawie na gospodarzy którzy grają u siebie, i zwycięsko będą chcieli zakończyć sezon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagiellonia Białystok 2:0 Ruch Chorzów

Frankowski kończy karierę. Mógłby to uczcić jakimś golem. Akurat defensywa Ruchu jest bardzo dziurawa, więc pan Tomasz powinien mieć okazję do świętowania.

Lech Poznań 1:1 Korona Kielce

Lechowi już na niczym nie zależy, piłkarze nie będą chyba wypruwać żył w ostatnim meczu sezonu. Wakacje już im w głowie. Korona może urwać punkt.

Lechia Gdańsk 3:1 Górnik Zabrze

Lechia zagrała ostatnio dobre spotkanie i Górnik znowu może nie zdobyć żadnych punktów. Straszny spadek formy gości, nie spodziewałem się tego.

Legia Warszawa 2:1 Śląsk Wrocław

Legia chce mieć tego króla strzelców w zespole... ciekawe, czy w tym meczu uda im się na tyle dobrze podawać Ljuboji lub Dwaliszwiliemu, by osiągnąć ten sukces.

Piast Gliwice 2:2 GKS Bełchatów

Piastowi remis wystarczy do szczęścia. Poza tym Bełchatów dobrze prezentuje się wiosną. Pewnie spadną, ale mogą honorowo pożegnać się z Ekstraklasą. Trochę szkoda, przynajmniej wykazywali wolę walki.

Pogoń Szczecin 1:0 Polonia Warszawa

Jeśli Pogoń tego nie wygra, to naprawdę się zdziwię. Drużyna ze Szczecina zanotowała katastrofalną rundę i powinna cieszyć się, że nie spada z ligi.

Widzew Łódź 1:1 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Podbeskidzie nadal drży o utrzymanie. Teoretycznie Bełchatów ma trudniejszego przeciwnika, ale i Podbeskidziu nie będzie tak łatwo o wygraną.

Wisła Kraków 2:1 Zagłębie Lubin

Niech sobie wygra ta Wisła na koniec sezonu. Zagłębie sabotuje końcówkę sezonu. 7. miejsce to katastrofa dla "Białej Gwiazdy", nawet jeśli brać pod uwagę przebudowę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki XXX kolejki Ekstraklasy: http://img153.images.../6558/xxxcp.png

Klasyfikacja generalna: http://img855.images.../generalkab.png

Chciałem bardzo podziękować wszystkim uczestnikom typera. Klasyfikacja generalna jaka jest, każdy widzi - głupio jest gratulować samemu sobie. biggrin_prosty.gif Mam nadzieję, że spotkamy się w analogicznym temacie w sezonie następnym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...