Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

yojc

Karty graficzne

Polecane posty

Zanim producenci odbudują zapasy kart, to jednak chwila musi minąć. Dodatkowo szał na kryptowaluty jeszcze się nie skończył - sporo osób ma nadzieję, że to przejściowe problemy i biorąc pod uwagę to, że podobne spadki miały miejsce w podobnym okresie w ostatnich paru latach, to niestety mogą mieć rację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem GTX 1050 2 gb bo nie miałem w sumie innej opcji, załączyłem dwie gry: ETS2 i Rocket Leaque...i jakoś tak dziwnie się gra ;D Gry tak jakby są szybsze,ETS2 wręcz płynie, RL wydaje się dużo szybsze. Poprzednio miałem Radka R5 250x . W ostatnich miesiącach życia tej karty, gry chodziły tak jakby ociężale, i tnęły,ale nie pamiętam czy na początku te gry też tak śmigały ,bo mogło tak być, wiem że jak karta zaczęła się przegrzewać, to zaraz gorzej się grało. Nie wiem czy to błąd nowej karty , czy po prostu karta jest dużo szybsza, to te gry wyciągają te 60 FPS ;D Bekę z tego mam, bo kurde ciężko się przyzwyczaić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również wyczekuję jakiś ciekawych cen kart. Jestem przed zakupem nowych podzespołów ale wydaje mi się, że lepiej w moim przypadku kupić podzespoły a kartę zostawić tą którą mam (GTX 760) i "przeżyć" do czasu pojawienia się kart w przyzwoitej cenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...