Skocz do zawartości

Zjazdy II


Pzkw VIb

Polecane posty

W takim razie zgłaszam gotowość bojową na 17 kwietnia. Zabieram ze sobą "Grę o Tron". Umiem to na tyle bezpiecznie ładować, że nic nie powinno zginąć. Sam nikogo nie będę z niczego wyganiał, jeśli ludzie będą na poziomie, a o to się martwić w tej kompanii nie trzeba. "Fury of the Dracula" jest chyba u kolegi i nie wiem czy się o niego starać tak naprawdę? Dla mnie to jedno pudło więcej do wożenia, a jeśli nikt/prawie nikt się na niego nie reflektuje to nie ma sensu go zabierać. A, że Gra o Tron się spodoba to wiem na pewno. Zasady są na tyle proste, że w kwadransie się raczej zmieścimy i na początek możemy zagrać grę czysto wstępną, żeby ludzie się szybciej połapali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek - BSG jednak będzie bo doszliśmy do wniosku, że przetransportowanie go będzie dość proste :D

Holy - cool, Jedi był bardzo zainteresowany "Grą o Tron" :D

HH - troll z trzema tysiącami postów mi nie przeszkadza, chętnie poznam i dowiem się jakim cudem przetrwałeś na forumie (jokin' jokin' :D)

Black - po pierwsze zgarnę cię z tego dworca bo i tak będę miał mniej więcej po drodze (co prawda mógłbym jechać bezpośrednio z domu, ale nie nadkładam drogi ani czasu, więc... ;) ). Po drugie spytałem mamę i zgodnie z podejrzeniami nie będzie żadnego problemu żebyś przenocował jeśli będziesz tego potrzebował :D Prawdopodobnie będziesz miał do wyboru wygodne łóżko, mniej wygodne stare łóżko lub materac na podłodze (tak, daję tym samym do zrozumienia, że mam więcej niż jedno miejsce noclegowe gdyby jeszcze ktoś był zainteresowany :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie- rozumiem, że mam tu do czynienia z dość zaznajomioną grupą osób, więc chciałbym się dowiedzieć czy nie przeszkadzałaby wam obecność kogoś 'z zewnątrz', że tak się wyrażę... Już dawno nie miałem okazji pograć w jakąś dobrą planszówkę w interesującym towarzystwie, a i o wspomniane MTG przywodzi na myśl dosyć miłe wspomnienia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PeQ - nie kojarzę cię negatywnie, będzie parę osób niemal spoza forum... wpadaj ;)

m(s) - powiem krótko, BSG to mafia w formie planszowej i z rozbudowanym gameplayem. W skrócie - gracze wcielają się w resztki ludzkości uciekające przestarzałym okrętem wojennym i kilkoma cywilnymi przed gigantyczną flotą rządnych krwi robotów. Myk jest taki, że na pięciu grających dwóch jest robotami nie odróżnialnymi od ludzi :D Co więcej mogą być zaprogramowani, że sami o tym nie wiedzą :D Na bazie fenomenalnego serialu swoją drogą ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black - po pierwsze zgarnę cię z tego dworca bo i tak będę miał mniej więcej po drodze (co prawda mógłbym jechać bezpośrednio z domu, ale nie nadkładam drogi ani czasu, więc... ;) ).
To w takim razie luz, blues, relax full, gitara solo :) Wygodnicki nie jestem, zatem równie dobrze mogę walnąć się na materac a jeśli trzeba by było to mogę śpiwór wziąć ze sobą do użytku własnego albo nawet do pożyczenia dla kogoś innego. Czyli na chwilę obecną wszystko potwierdzone i jeśli nie złapie mnie straszliwy wirus, nie złamię nogi to pojawię się w niedzielę, wstępnie koło 12:30 w Warszawie na centralnym ^_^

Ja znam jedną rzecz, która potrafi zburzyć Wasze plany grania w planszówki-wzięcie talii kart i rzucenie pomysłu "Mafia". Zjazdowicze wiedzą o czym ja mówię :laugh: .
Tak jak powiedział P_aul a od siebie dodam, że BSG ma naprawdę długie partie tylko tostery [czyli Cyloni] muszą uważać, bo ich karty mają dłuższy opis a jeżeli dobrze kojarzę to na zjeździe Arnie miał podejrzenia co do jednego z innych graczy (wtedy też miałem tostera, ale z krótkim opisem gdzie tylko przeleciałem wzrokiem zachowując PA-PA-POKERFACE :P)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zorientowałem się, że bodaj Tomek był Cyklonem, bo strasznie długo czytał opis na karcie :P. Jak to potem opowiedziałem wspomnianemu koledze, wręcz zawodowemu planszówkowiczowi, to mi powiedział, że dlatego zawsze wcześniej ustala się, że każdy musi przez kilkadziesiąt sekund patrzeć na swoją kartę. Nawet, jeżeli nic na niej nie ma :P. Chodzi właśnie o to, żeby nikt się po tym nie zorientował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ekipa zbiera się znamienita. Sam zaczynam rozważać czyby się nie dołączyć. W sumie na jeden dzień dałoby radę. Problemu ze spaniem też bym nie miał, bo na następny dzień mam zajęcia, więc kima w pociągu by wystarczyła.

BSG i Grę o Tron na zlocie widziałem i obie wyglądały ciekawie (przy czym w tym pierwszym wypadku, znajomość serialu chyba podnosiła nieco ilości funu). O tyle mądrzejszym bym był, że nie musiałbym od początku się patrzeć jak czapla na latającą wiewiórkę.

Wszystko zależy jednak od tego jak będzie wyglądał na uczelni i w robocie ten tydzień po tym minizlocie. Jak będzie luz (a mam nadzieje, że przed świętami se dadzą na luz), to z chęcią zawitam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Nie kocham Was. :( Nagle kilka dni temu naszła mnie WIELKA ochota, żeby się pojawić na tym spotkaniu (miło by było poznać Black Shadowa ;]) - z drugiej strony czeka mnie wkrótce matura, więc w sumie sam nie wiem. Wciąż się nad tym zastanawiam, bo mimo wszystko chyba nic by mi nie zaszkodziło wpaść na te 3-4 godziny (dłużej nie bardzo, bo 1) nie wiem, jak będzie z autobusami w niedzielę, 2) w poniedziałek muszę iść do szkoły). Najdalej dwa dni przed spotkaniem będę wiedział na pewno, czy da radę, a do tego czasu ostrożnie możecie wziąć mój udział pod uwagę. ;) Ponadto SR mi mówił, że też z chęcią by wpadł.

BTW, spojrzałem, gdzie leży Paradox. Tylko upewnić się muszę, czy mówimy o tym samym: należy iść na wschód od przystanku metra w Politechnice przez Aleję Armii Ludowej, a potem zwyczajnie skręcić, gdzie trzeba, zgadza się?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(przy czym w tym pierwszym wypadku, znajomość serialu chyba podnosiła nieco ilości funu).
Cóż, ja tylko znałem ogólne założenia i parę - góra dwa albo trzy - odcinków na AXNie a mimo to było świetnie ;) Zresztą nic lepiej nie nastraja do rozgrywki jak proste streszczenie jej zasad: tutaj gracze najczęściej dostają baty, jest bardzo mało pozytywów a każda kolejka losuje kartę kryzysu i może to być wszystko kończąc na translatującej się flocie Cylonów ;]

(miło by było poznać Black Shadowa ;]) - z drugiej strony czeka mnie wkrótce matura, więc w sumie sam nie wiem.
Również dlatego też chłopie - matura nie zając, nie ucieknie a taka możliwość spotkania z jeszcze nie znanymi twarzami z forum zdarza się nie często, bo i nie zawsze jest okazja a i kasa za bilety na drzewach nie rośnie ;] Zatem Smoku, do matury zacząłem się uczyć na serio na jakieś 3-4 tygodnie przed i wyszedłem z tego nieźle... nie fantastycznie, ale nieźle ^_^ Jeden, a powiem więcej - dwa dni cię nie zbawią więc odstaw na bok wątpliwości i przybijaj do Paradoxu, bo założę się, że czasowo masz bliżej niż ja. Zatem wbijaj, SR tak samo :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany boskie... Maiło być spotkanie z kilkoma osobami żeby pograć... wychodzi, że będzie z 15-20 osób =) Prawie jak oficjalny zjazd :D

Ale ja nie o tym miałem - Czy ktoś mógłby zgłosić się na ochotnika, żeby dopilnować rezerwacji? Nie wiem jak duże są stoły w Paradoxie ale podejrzewam, że będziemy potrzebować minimum trzech :D

Kolejna sprawa - przyjezdni, napiszcie wcześniej, o której planujecie się pojawić, a najlepiej spróbujcie jakoś to zgrać :D Przy okazji oficjalne miejsca spotkania są dwa w takim razie - kto chce może ruszać bezpośrednio do kawiarni, a kto ma ochotę pojawić się wcześniej i wspomóc mnie i Dracię w czekaniu na na-pewno-opóźnione-PKP może wpaść na centrala ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinowo jeszcze muszę się rozeznać z autobusami, ale tak sobie myślę, że ja bym tam się na centralnym spotkał z ludźmi. Mniejsza szansa, że zabłądzę i tak dalej. :happy:

Małe pytanie od brata. ?Od której godziny bylibyście na dworcu??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanie od brata. ?Od której godziny bylibyście na dworcu??
Planuję wybrać się relacją PKP Intercity z Fabrycznego na Centralny 10:25-12:30 (mam jeszcze jedną dwadzieścia minut wcześniej, ale... jechał ktoś przewozami regionalnymi? :P) czyli zakładając, że pociąg się strasznie nie spóźni - marne nadzieje - to będę w porze IMO idealnej dla tego typu wypadów. Nie za wcześnie, nie za późno.

Ja mam inne pytanie - kto oprócz mnie będzie przyjezdny? Na razie kojarzę, że tylko Hrabula ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dlatego też chłopie - matura nie zając, nie ucieknie a taka możliwość spotkania z jeszcze nie znanymi twarzami z forum zdarza się nie często, bo i nie zawsze jest okazja a i kasa za bilety na drzewach nie rośnie ;] Zatem Smoku, do matury zacząłem się uczyć na serio na jakieś 3-4 tygodnie przed i wyszedłem z tego nieźle... nie fantastycznie, ale nieźle ^_^ Jeden, a powiem więcej - dwa dni cię nie zbawią więc odstaw na bok wątpliwości i przybijaj do Paradoxu, bo założę się, że czasowo masz bliżej niż ja.

W porządku, wiem - dlatego chyba nie popełnię błędu, jeśli oficjalnie potwierdzę swój/nasz udział na tym spotkaniu. :) Jedynie nie jesteśmy pewni co do godziny odjazdu z Warszawy - przypuszczalnie już koło 17:00-17:30 byśmy się zwijali (niektóre rozkłady podają inaczej...), ale to już będzie nasz problem. ;]

Planuję wybrać się relacją PKP Intercity z Fabrycznego na Centralny 10:25-12:30

No, to dobrze - myślę, że powinniśmy być mniej więcej właśnie o 12:30 na miejscu, więc się spotkamy. :)

Chyba dobrym pomysłem byłoby właśnie z naszej strony wpaść na dworzec - mniejsza szansa, że zabłądzimy w drodze do Paradoxu. ;] Tylko pytanie do P_aula: zamierzasz się wybrać samochodem czy poprzez komunikację? ;) Z ciekawości i dla upewnienia się pytam (samochód pewno i tak by nas wszystkich nie pomieścił :D).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie pomyślę o bur... bałaganie jaki bywa pod centralnym to mi się odechciewa wszystkiego, nawet w niedzielę nie lubię się do centrum pakować samochodem... zwłaszcza, że planuję, i nie tylko ja... argh, forum. No powiedzmy, że pod koniec spotkania mogę być zbyt zmęczony by prowadzić :P. Ergo, komunikacja. No i do samochodu byśmy się na pewno nie zmieścili bo będzie ze mną Dracia, przyjeżdżają Black i być może Rysia i być może Hrabul, do tego jeszcze wy dwaj... ;) Komunikacja wygrywa ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony powiem tak, jeśli bym sie zjawił ( a póki co uczelnia nie bedzie raczej problemem, praca się zobaczy), to albo o godz 10:50 albo o 11:45. W sumie o ile Black byłby chętny to bym wybrał tę drugą opcją (bo jedzie przez jego mieścine, a w towarzystwie zawsze milej, no i zawsze pół godzinki dłużej spania- wyjazd miałbym przed piątą).

Co do dojazdu do klubu, to gdyby była opcja na podwózkę to bym był rad niezwykle, ale Bozia dała mi zarówno rączki jak i nóżki więc w razie czego mogę się dostać o własnych siłach.

Anyway na centralnym byłbym najpewniej koło tej 12 (mam nadzieję, że BS w razie czego da się namówić). To tyle z ogłoszeń parafialnych z mojej strony :)

Co do wczesniejszego posta P_aula., to nie mogę sobie odmówić cytatu :D

a sam pomysł pojawił się jak stwierdziliśmy z Dracią że nie mamy trzeciego do Munchkina Tyle.

I takim sposobem do Wa-wy zwala się pół forum w formie tego trzeciego :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hrabula

No jasne, że pisałbym się chętnie na taki patent! ^_^ Tylko teraz muszę dokładnie poszukać albo powiesz mi/dasz link o jakiej relacji mówisz i o jakim mieście, bo nie mam pewności czy o Łodzi czy Pabianicach? W tym drugim wypadku musiałbym uważać, bo nie każdy pociąg zatrzymuje się chyba na tej stacji (wiadomo, co tam jakaś 80tyś wieś ;P), więc żeby nie było kwasu. Niemniej jakby pociąg w istocie walił przez Pabianice to byłbym wielce rad, bo zwyczajnie mam bliżej i lepsze opcje dojazdu. To jak coś daj mi potrzebne info i potwierdzenie do - jakby dało radę - do ostatniego piątku przed mini-zlotem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramzes - super, dzięki. Zależnie od tego kto ostatecznie będzie przyjeżdżał i o której zjadą się pociągi (a jak wszyscy wiemy godziny przyjazdów PKP to jeden ze skuteczniejszych generatorów liczb losowych) być może część imprezowiczów pojawi się trochę (lub sporo) przed pierwotnie zakładaną 13. Podejrzewam, że na punkt 11 to nikogo jeszcze nie będzie ;) Na wszelki wypadek, jeśli będzie taka konieczność wyślę ci przez PW pytanie o nazwisko na jakie rezerwowałeś, gdyby rzeczywiście się okazało, że grupa dworcowa będzie najwcześniej ;)

Przyjezdni - został tydzień, czas powoli rezerwować łóżka w ekskluzywnym hotelu... :D Innymi słowy, Black potwierdził na 99%. Hrabul z tego co zrozumiałem wraca w nocy. Rysia póki co niepewna. Teraz jest ostatnia szansa by podjąć last second decision jeśli chcecie dołączyć do tej gigantycznej warszawskiej imprezy :D

Wszyscy - tylko tydzień... nie mogę się doczekać, już czuję że będzie epicko. Z takim składem nie może być inaczej :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...