Skocz do zawartości

Zjazdy II


Pzkw VIb

Polecane posty

Skoro nawet zięciacho tu napisał, to ja tez publicznie obwieszczę, że mnie nie będzie, ale tak zdecydowanego "raczej nigdy" jak Polip nie mówię. Poza tym, spójrzmy prawdzie w oczy - pamięta o nas t3t, co już się wydało :D Ale ćśśśś.

Od dziś w QuakeLive gram w przeciwnym teamie, ot co!

Ale chociaż w duelu mogłeś grać w naszym :(
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nicek

To znaczy co? Jako, że masz tylko jeden bieg do przodu to przyjedziesz na jednym ze swoich pięciu wstecznych? trollface.gif

Kupił sobie francuski czołg?

Mhm, szukam lufy zamiennej do mojego Clio R-35. No i automatyk mi trochę nawala, więc będę musiał zmienić skrzynię biegów na model hiszpański. 2 biegi do przodu, trzy do tyłu, 4 na sjestę.

Nicek, przyznaj się, że będziesz, bo na pewno tęsknisz za wypadami po mleko. :3

Albo do szpitala biggrin_prosty.gif -nzk

Kath -> Okay, you got me! Będę.

Ciociu -> Nie ważne gdzie, ważne by w dobrym towarzystwie smile_prosty.gif Nawet jeśli to druga czy pierwsza w nocy i mówimy o Trójkącie biggrin_prosty.gif

Edytowano przez Nicek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjazd zjazdem, a ja tymczasem przychodzę z inną propozycją - ktoś jest zainteresowany wyjazdem majówkowym nad jakieś jezioro/lasek? Plan zakłada kilka dni grilla, planszówek, może jakieś rpgi... Póki co chętni są: P_aul, Dracia, Black Shadow, Behemort. Termin, ofkoz, 1-5 maja. Koszt noclegu planujemy na maksymalnie 30-35 zl za dobę (ale behe wynalazł też tańsze miejscówki ;) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tur, myślisz, że ktokolwiek z forum się przejmie Twoim zniknięciem? Wszyscy będziemy Cię na zjeździe molestować!

Co do majówki - kusząca propozycja, ale ja swoją spędzę prawdopodobnie leżąc plackiem na łóżku (kogo ja oszukuję) grając, więc na mnie nie liczcie... :3

EDIT.

Shake - czujesz się zmolestowany? biggrin_prosty.gif Nie no, o takie męczenie mi chodzi, ale nie chciałam tego wprost pisać, bo bym Tura zniechęciła jeszcze bardziej. Teraz to już pff.

Edytowano przez Kathai_Nanjika
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy będziemy Cię na zjeździe molestować!

Kath... czyli jednak *PAC*-anie to tylko przykrywka pokerface.png

Majówka? Jestem zainteresowany, chociaż pewnie nic z tego nie wyjdzie dla mnie, bo mam zaległości z pewnymi rzeczami na studiach. Trzebaby je nadrobić, by potem we wrześniu nie czekać na sesję porawkową xD (że też sobie takie coś wymyślili!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...