Skocz do zawartości

Zjazdy II


Pzkw VIb

Polecane posty

Ja się piszę na walkę z Syrią <wbrew zaleceniom trenera Hrabuli>, jeśli mnie pokona i podepta to mam darmowy masarz pleców :D

Był ktoś ostatnio zwąchać cynamona czy zmienioło się coś w ustwieniach pokoli/ilośći miejsc w tychże, po roku mogli dokonać drobnego przemeblowania...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, Hrabuś, uratowałeś moją twarz przed nieuchronnym przemeblowaniem. W zamian za to zgadzam się, byś mnie zawiózł na swojej nowej maszynie na zjazd.

Feomirze, przecież wiesz, że nie masz szans... Ale jak bardzo chcesz to za masaż stóp mogę Cię porządnie skopać.

Ja liczę w tym roku na ten musicalowy występ Mavericka. smile_prosty.gif

Edytowano przez Rysia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę radzę ogarnąć się i szybko odpisywać na zaproszenia, jeśli zależy Wam na łóżku pod suchym dachem. Liczba wolnych miejscówek topnieje w zatrważającym tempiewykrzyknik.gif Jak widać jubileuszowy zjazd przyciąga dużo mocniej niż poprzednie edycje. Moja skrzynka PW cały czas czeka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym móc odpisać to samo co org. Niestety, w tym momencie sytuacja jest tak jasna jak w mojej odpowiedzi do stefana: kalafior.

A szkoda, bo znów chętnie posiedziałbym nad Starcraftem do 8 rano (mina pani Moniki: bezcenna), wziął ponownie udział w wyborach Papieża Kosmosu (wygraliśmy jako Tostery w Battlestara, więc Tiara Przydziału się chyba nam należy o_O) i przegrał z Rysią sromotnie w Magica (a Night wolf dał Rysi radę, skubany!) + milion innych ciekawych rzeczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wziął ponownie udział w wyborach Papieża Kosmosu (wygraliśmy jako Tostery w Battlestara, więc Tiara Przydziału się chyba nam należy o_O)

Rany... aż trzy referencje w jednym zdaniu... This is the most geek thing I have ever read...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem fajną ofertę jednego sklepu z nadrukami, otóż proponują nadruki na stringach :D! To jak? Każdy przyodziewa stringi ze swoją ksywą? Wtedy łatwo każdy zapamięta z kim ma do czynienia i nie wyprze tego z umysłu nawet siłą XD Pozatym odrazu pierwsze płoty idą za koty* ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wziął ponownie udział w wyborach Papieża Kosmosu (wygraliśmy jako Tostery w Battlestara, więc Tiara Przydziału się chyba nam należy blink_prosty.gif)

Rany... aż trzy referencje w jednym zdaniu... This is the most geek thing I have ever read...

Pfff, teraz to zwyczajnie kłamiesz, czytałeś w życiu tak geekowskie rzeczy, że to by się nawet do pierwszego 1000 nie załapało!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feło - sugerujesz nam wszystkim bieganie po hostelu w stringach? :3 Czy może masz na myśli jakąś konkretną sytuację, w której będziemy mieli okazję dostrzec te nicki, gdzie wszystko stanie się jasne, a osoby, które... khm, COŚ zobaczyły doświadczą traumy trwającej do końca życia?

Hrabcio pewnie sam te fotki robił.

Przyznaj się. :3

Edytowano przez Kathai_Nanjika
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wziął ponownie udział w wyborach Papieża Kosmosu

Przepraszam bardzo, Papieżem Kosmosu się jest a nie bywa, więc o żadnych ponownych wyborach mowy być nie może. To, że jakieś dziatki w szatach zastanawiają się na Ziemi czy nie zrobić urzędu kadencyjnym nic nie znaczy tongue_prosty.gif

Niemniej fajnie, że tendencja wzrostowa w kwestii ilości uczestników została zachowana i oby nie była to rzecz związana czysto z jubileuszem ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Veldrash, ty tutaj się tak panoszysz, a nie zapominaj, że jesteś tylko falą prawdopodobieństwa (w dodatku bardzo krótką), więc automatycznie muszę nazwać twoją wypowiedź stekiem bzdur .

Mmm... Stek... - beh

Hakkenie Zielony, otóż byś nie myślał, że chcę się ponad stan wynosić, z góry zatem przeproszę za jedno małe spostrzeżenie. Jakie konkretnie? Ano takie, iż w kwestii Zjazdów mam jeden rok na karku więcej. ;] Nie dużo, ale zawsze coś. Insynuowanie, bym to ja był tutaj kłamcą jest cokolwiek przesadzone... wszyscy wszak wiedzą, jak słowny ze mnie człowiek. Na dowód tego mogę Ci serdecznie obiecać, że - w ramach deklaracji przyjaźni, oczywiście - postaram się jak najskrupulatniej uprzyjemnić Twej osobie podróż pociągiem do Wrocławia.

Ciekawe, czy Bronex z Orgiem będą się na to pisać... trollface.gif

Naprawdę radzę ogarnąć się i szybko odpisywać na zaproszenia, jeśli zależy Wam na łóżku pod suchym dachem. Liczba wolnych miejscówek topnieje w zatrważającym tempiewykrzyknik.gif Jak widać jubileuszowy zjazd przyciąga dużo mocniej niż poprzednie edycje. Moja skrzynka PW cały czas czeka.

Mafijny Mistrz Intryg był rzekł... szczerze mówiąc to ciekaw jestem, czy to faktycznie prawda, czy delikatne zaprzęgnięcie "dźwigni handlu" do pracy. ;p Jeśli jednak to prawda, to - patrząc po temacie i osobach się tutaj jak do tej pory wypowiadających - widzę mnogość weteranów [tych mniejszych i większych]. Także tych niebyłych rok temu na ten przykład [wlepia ślepia w Jamesa]. Tak czy inaczej - cieszy fakt ów osobę mą. wink_prosty.gif Im nas więcej, tym weselej.

EDIT:

Stringi? Sprawdzają się najwyżej jako podstawka pod... cóż, Kubusia. Ew. jako ściereczka do kurzy, chustka do nosa... pasek klinowy? Raczej nie... do wycierana okularów może jeszcze. Znaczy nie, żebym wiedział z praktyki - tak słyszałem tylko... :P W każdym razie jest złym pomysłem, byśmy się tak nosili. A na pewno nie wszyscy, jak już chodzi o ścisłość... :D

Edytowano przez Veldrash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bryl - szczegółów z koszulkami jeszcze nie znam, będę prawdopodobnie zbierał na to kasę oddzielnie i jak już w miarę ogarniemy sprawę kluczową, czyli mieszkanie ;) Co do miejsc to zostało dosłownie kilka i nie możemy obiecać, że ta sytuacja się długo utrzyma. Niemniej możemy zbudować coś w rodzaju "rezerwy", bo komuś coś może wypaść i nagle miejscówka się zwolni. Niemniej raczej nie będziemy "Rezerwowych" powiadamiać na dzień przed tylko najpóźniej na początku czerwca. No chyba że komuś czekanie do ostatniej chwili nie przeszkadza xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę częściowo zapewnić, że się pojawię(jak już odpisałem na PW). Chociaż nie mam 100% pewności, bo trochę mam jeszcze do załatwienia przed tym sierpniem. Poczekamy zobaczymy.

@P_aul

Coś tak sądziłem, że tego pomysłu z koszulkami jeszcze do końca nie opracowałeś ;p No ale pomysł ciekawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...