Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Cóż... Drugi raz aktywizuję się na forum CDA i drugi raz w tej samej sprawie - ANet znów obdarza magazyny komputerowe kluczami odblokowującymi miniaturki, więc oczywiście będę robił szczenięce oczy do wielce szanownej Redakcji, żeby takie miniki nam, wiernym czytelnikom sprawiła :). Na zachętę dodam, że z racji posiadania kilku kont do GW kupiłem sobie 3 numery, do których dołączona była asurka...

Oficjalna strona dot. całej tej imprezy znajduje się tutaj:

http://eu.guildwars.com/events/in_game_events/mini_promo/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@poprostu_ONA:Niedawno padło takie pytanie i odpowiedź była mniej więcej taka: że on tak pisze bo jest szybciej i dzięki temu odpowiada na więcej postów niż jak by za każdym razem edytował.

Acha i jeszcze jedno to że on jest redaktorem CDA to oznacza dokładnie to że może wszystko co jest zgodne z prawem.

EDIT:

Czy w następnym numerze będzie demo Stranglehold(już wyszło waży 2GB), demo Bioshock(już wyszło waży chba około 2GB) i demo Crysis(ma być 25 września)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@poprostu_ONA:Niedawno padło takie pytanie i odpowiedź była mniej więcej taka: że on tak pisze bo jest szybciej i dzięki temu odpowiada na więcej postów niż jak by za każdym razem edytował.

Acha i jeszcze jedno to że on jest redaktorem CDA to oznacza dokładnie to że może wszystko co jest zgodne z prawem.

EDIT:

Czy w następnym numerze będzie demo Stranglehold(już wyszło waży 2GB), demo Bioshock(już wyszło waży chba około 2GB) i demo Crysis(ma być 25 września)

Strangleholda nie bedzie (w tym miechu), a plytke wysylamy przed wyjsciem Crysisa niestety. Ale bedzie Bioshock i pare innych dobrych dem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące komiksów w dziale Magazyn. Są one rysowanie specjalnie pod dany numer i dotyczące bieżących wydarzeń kulturalnych, czy są to reklamy? Na początku myślałem, że to reklama, ale widzę, że komiks pojawia się w każdym kolejnym numerze.

PS Ten komiks o Mario i TMNT jest naprawdę świetny :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zawarte tu treści i opinie są prywatnymi poglądami autora tekstu i nie stanowią oficjalnego stanowiska CD-Action w żadnej sprawie."

Taki wpis widnieje przy NDSN. Bardzo mi się nie podoba. Kiedyś go nie było, dlaczego zdecydowaliście się go 'przykleić'? Skoro jest tu to dlaczego nie umieszczać go przy każdej recenzji przecież recka to też zdanie autora, a nie oficjalne stanowisko CDA. Zdaje się ze Khedron gdzieś podpadł... Teraz zabezpieczacie się żeby przy kolejnej wpadce odpowiedzialność poniósł tylko on.

PS. 21 X br dorosła część czytelników CDA do wyborów!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zawarte tu treści i opinie są prywatnymi poglądami autora tekstu i nie stanowią oficjalnego stanowiska CD-Action w żadnej sprawie."

Taki wpis widnieje przy NDSN. Bardzo mi się nie podoba

Ponieważ jest to opinia jednej konkretnej osoby na dany temat, więc nie może ona być traktowana jako obraz ogólnego poglądu całego grona redaktorów i wydawcy, pomijając już kwestie prawne [wpis ten gwarantuje iż np. nikt nie pozwie CDA z powodu niezadowolenia wynikającego ze skorzystania z zamieszczonej porady w NDSN].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale dlaczego tego wcześniej nie było i dlaczego nie ma tego przy innych artykułach!!

Hmm, mi się jednak wydaje iż tego rodzaju ostrzeżenie wynika z coraz to większej popularności tego działu [w zamierzchłych początkach, zapewne nikt się nie spodziewał iż ta rubryka przetrwa aż tak długo], oraz jego ciągłą ewolucję, wygłaszane tam opinie stały się bardziej ostre, krytyczne itp. Mogły to być także wymogi wydawcy [po co mu wspominany już proces sądowy ?]

ps. zauważ , że to temat 'pytania do redakcji' więc zwykli userzy mogą sobie darować odpowiedzi...

Po co przerywać i zakłócać pracę ludzi którzy mają o wiele ciekawsze zajęcie niż odpowiadanie na mało inteligentne pytania ?

Jaka jest różnica, czy na Twoje pytanie odpowie Smuggler, RoZy, ja, czy też pan Kowalski ? Najważniejsza jest prawidłowość odpowiedzi...

Jakos nie zauwazylem, zebys u nas pracowal, wiec nie gwarantujesz poprawnosci odpowiedzi na pytania skierowane do redakcji. Moderatorzy kilka razy juz prosili, zeby nie odpowiadac za redakcje - CormaC

[smg] Dodajmy, ze odpowiedziales z sensem wiec pretensji nie mamy ale chodzi o sama zasade. Bo potem niektorzy "w naszym imieniu", choc wcale o to nieproszeni, wala takie bzdury, ze glowa boli.

Najleprzy dla głowy jest alkochol azbestowy - alkohochlik

Oki, więc już nie będę tego czynił, dzięki za ostrzeżenie [jakaś nawałnica wpisów i co tu robi alkohochlik :P ] :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale dlaczego tego wcześniej nie było i dlaczego nie ma tego przy innych artykułach!!

Bylo przy pierwszych NDSN potem zniklo a potem znow je dalismy.

Zeby byla jasnosc: Khedron jest wspolpracownikiem CDA. Ma swoje wyraziste poglady, niekiedy bardzo skrajne, z ktorymi czasem sie zgadzam, czasem nie bardzo, czasem wcale. Dlatego zamieszczamy te sygnaturke, zeby bylo jasne, ze sa to JEGO poglady, a nie stanowisko CALEJ redakcji CDA. Nie ukrywam, ze ma to takze byc rodzajem zabezpieczenia sie przed np. pozwami sadowymi jakiegos producenta, po ktorym on np. pojedzie na maksa, bo uwaza ze zasluzyl. Czemu potem MY mamy sie z tego tlumaczyc w sadzie, marnowac czas i nerwy na procesy itd?

Zeby byla jasnosc - jak do tej pory nikt ani go ani nas nie pozwal, no ale lepiej na zimne dmuchac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moge spodziewac sie w najnowszym numerze CDA dema gry Enemy Territory: Quake Wars? Chcialem sciagnac demko z Internetu, ale pomyslalem, ze byc moze dolaczycie je do pazdziernikowego CDA.

Mozesz.

Takze paru innych fajnych dem i naprawde swietnych gier (ze srednia ocen w Necie powyzej 85% w 2 przypadkach) tez. I nie tylko tego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące komiksów w dziale Magazyn. Są one rysowanie specjalnie pod dany numer i dotyczące bieżących wydarzeń kulturalnych, czy są to reklamy? Na początku myślałem, że to reklama, ale widzę, że komiks pojawia się w każdym kolejnym numerze.

PS Ten komiks o Mario i TMNT jest naprawdę świetny :).

Sa tworzone na zamowienie do konkretnych wydarzen kulturalnych, jak widac. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 pytania do redakcji:

1)Jako, że mam porażającą szybkość łącza, czy do następnego CD-A można dodać patch Two World 1.5 (Jeśli TO, nie jest odpowiedni dział, to już sam nie wiem)

2)Można dodać clienta WoW-a? Jako, że ściąganie 3 giga zajeło by mi ze 3 tygodnie, a chciałbym wypróbować trial wersję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...