Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Kiedy w końcu zaczniecie śmieszyć ? Wasze żarty zdają się być wymuszone przez konieczność umieszczania pod każdy screnn podpisu.

Jeszcze sie taki nie znalazl, co by wszystkim dogodzil. Moim zdaniem wiekszosc tych podpisow jest dosc zabawna, chociaz wiadomo, redaktorzy CDA to nie zawodowi komicy, nie zawsze wymysla cos smiesznego. I trzeba tez byc oczytany czy "oogladanym", zeby zrozumiec sporo tych dowcipow - jest to tzw. humor inteligentny :). Jakie podpisy bys wolal? "Na tym screenie widac czolg", "tutaj widzimy Lare od tylu"? To by dopiero bylo glupie :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy w końcu zaczniecie śmieszyć ? Wasze żarty zdają się być wymuszone przez konieczność umieszczania pod każdy screnn podpisu.

A kiedy Ty zaczniesz smieszyć mnie? Ile mozna czekac?

Mym zadaniem jest jedynie dołowanie was, i stwierdzanie, iż te czasopismo umiera 8) Nawet nie próbuję was rozbawiać.

[smg] Dobrze wiedziec, bede mial oko na wacpana... Juz i tak widzialem, ze tylko marudzisz dla zasady bez zadnego konstruktywnego wniosku ale teraz przynajmniej wiem, ze robisz to dla zasady... i jak zaczniesz przeginac to TY umrzesz na tym forum.

Poza tym wlasnie nas rozbawiasz swym brakiem zrozumienia tego, ze twoj gust wcale nie jest jak gwiazda polarna, zeby sie wedle niego kierowac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mym zadaniem jest jedynie dołowanie was, i stwierdzanie, iż te czasopismo umiera 8) Nawet nie próbuję was rozbawiać.

Daremne twe starania 8) Co do podpisów to jak wiadomo kazdego śmieszy co innego, ja przy niektórych screenach płacze ze śmiechu.

Pytanie do Smugglera. Zrezygnowałeś z Ponopticum dobrowolnie, czy naprawdę nie ma już tak głupich listów :D?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy w końcu zaczniecie śmieszyć ? Wasze żarty zdają się być wymuszone przez konieczność umieszczania pod każdy screnn podpisu.

A kiedy Ty zaczniesz smieszyć mnie? Ile mozna czekac?

Mym zadaniem jest jedynie dołowanie was, i stwierdzanie, iż te czasopismo umiera 8) Nawet nie próbuję was rozbawiać.

A kto powiedział, że CDA jest po to zeby smieszyc w takim razie? To pismo growe a nie humorystyczne. Wiec nie wymagaj :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie do siebie zwracacie w redakcji . Po ksywce czy po imieniu . ??
To już było kiedyś wyjaśniane, że w Redakcji z reguły używa się ksywek prywatnych i dlatego np. zamiast "Czarnego Iwana" jest "Odyn(iec)" czy inny "Otis", a "MacAbra" to "Lifter".

Po imionach na pewno się do siebie nie zwracają, bo "Maćków" jest chyba z trzech, z tego co pamiętam. :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy w końcu zaczniecie śmieszyć ? Wasze żarty zdają się być wymuszone przez konieczność umieszczania pod każdy screnn podpisu.

A kiedy Ty zaczniesz smieszyć mnie? Ile mozna czekac?

Mym zadaniem jest jedynie dołowanie was, i stwierdzanie, iż te czasopismo umiera 8) Nawet nie próbuję was rozbawiać.

ale rozbawiłeś ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie, że Was wyręczę :) Nowy numer ma być we wtorek 12 Czerwca br. Tak przy okazji: nie mogę się już doczekać, z wielu powodów... 8)

- O żesz w mordę ! :( Spóźniłem się!

Tak w zasadzie to nie wszystkie są bezpośrednio związane z zawartością numeru (jakakolwiek bt ona nie była :P ) Po prostu numer ten zbiega się z końcem roku szkolnego, a we wstępniaku (gdzieś do trzech wstecz) we wstępniaku było napisane, że szykują coś naprawdę wielkiego... Hmmm, wniosek się nasuwa następujący: może się za szybko przeczytałem te numery, że się rozminąłem z nimi albo nie zrobiły te atrakcje na mnie wielkiego wrażenia ALBO numer czerwcowy będzie tym wielkim (czy jakoś tak...) W razie przyuważonych nieścisłości upraszam się o kuksańca albo ostrzeżenie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P]Pozwólcie, że Was wyręczę :) Nowy numer ma być we wtorek 12 Czerwca br. Tak przy okazji: nie mogę się już doczekać, z wielu powodów... 8)

Jakich jeśli można wiedzieć????.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaCk wiesz, że na GameTapie w materiale o Tomb Raiderach pojawiasz się przy Kamirze?

http://tombraider.gametap.com/

Episode 9 od 03:33 min :D

Hehe. Widzialem, ze bylo tam kilka kamer, ale nie wiedzialem, ze GameTap wykorzystal te nagrania. :) Pewnie wybrali ten fragment ze wzgledu na "Do a Hitman". :) Dzieki za linka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy w końcu zaczniecie śmieszyć ? Wasze żarty zdają się być wymuszone przez konieczność umieszczania pod każdy screnn podpisu.

"Tylko nocą do klubu Puls

Jam Session do rana - tam królował blues

To już minęło, ten klimat, ten luz

Ci wspaniali ludzie nie powrócą

Nie powrócą już"

to pasuje do klimatu(humoru) w CDA pod screenami ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mym zadaniem jest jedynie dołowanie was, i stwierdzanie, iż te czasopismo umiera 8) Nawet nie próbuję was rozbawiać.

Daremne twe starania 8) Co do podpisów to jak wiadomo kazdego śmieszy co innego, ja przy niektórych screenach płacze ze śmiechu.

Pytanie do Smugglera. Zrezygnowałeś z Ponopticum dobrowolnie, czy naprawdę nie ma już tak głupich listów :D?

Spoko, spoko, wlasnie pracuje nad kolejnym AR, a najnowszego tez jeszcze nie czytales. Frustraci maja sie dobrze, czego i tu masz przyklad. Tzn. w tym watku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten wielki pełniak, o którym tyle pisaliście że sie tyle staracie o niego, to zapowiedziany już oficjalnie przez Smugga Morrowind , czy może mamy czekać na coś jeszcze większego ?

EDIT: O, widzę że juz odpowiedzieliście w innym temacie komu innemu, dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaCk wiesz, że na GameTapie w materiale o Tomb Raiderach pojawiasz się przy Kamirze?

http://tombraider.gametap.com/

Episode 9 od 03:33 min :D

Hehe. Widzialem, ze bylo tam kilka kamer, ale nie wiedzialem, ze GameTap wykorzystal te nagrania. :) Pewnie wybrali ten fragment ze wzgledu na "Do a Hitman". :) Dzieki za linka.

I w ten sposób znalazłeś się w Edycji Kolekcjonerskiej Tomb Raider:Anniversary - edycja ta zawiera również i te filmik :) Gratulacje. Ludzie będą płacić 150zł aby Ciebie zobaczyć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...