Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Shadow

E3 2012

Polecane posty

Konferencja EA dość słaba. Dead Space 3 który chyba wytracił swój potencjał horroru (za to fajny co-op się szykuje). Masa sportówek i simcity, Battlefield 3 premium o którym było wiadomo od dawna oraz Medal of Honor, czyli podrasowany BF pod względem singla. Nadal mam cichą nadzieję że pokażą Mirrors Edge 2 :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EA się dalej nawet nie stara.

Shooting Some Aliens with Bro: The Game ? Szkoda. Myślałem, że nowy Dead Space będzie przynajmniej tak dobry jak poprzednie części, które polegały raczej na klimacie. Nie był to horror, ale teraz jest jeszcze gorzej. Osłony, EPICKIE WYMIANY OGNIA, kompletnie inny styl poruszania, przewroty. Why.

Sports ? Nope. Choć plus za Raya Lewisa.

The Old Republic ? Nagle sukces. Podoba mi jak przemilczano odpływających graczy i nie podano liczby aktywnych graczy. No i ??free2play?? do 15 lvl. Pół roku po premierze.

Call of Duty: Warfighter ? Niezła oprawa, średni gameplay. Tętno 60.

Most Wanted ? Jak usłyszałem na początku ?It?s about beating your friends? to się przestraszyłem. Potem gameplay i nagle Burnout. Wtedy wyszedłem na balkon się przewietrzyć. Nope x100.

SimCity ? Ciężko pokazać taką grę. Chyba jedyna produkcja, która mnie od EA interesuje tak bardzo. Czekam na bardziej spokojne informacje i, co najważniejsze, potwierdzenie modów.

Crysis 3 ? Najpierw facet mówi o otwartości i możliwości podchodzenia do gry według własnych preferencji. Na gameplayu z kolei szeroki na 10 metrów most, stateczek tak otwarty jak lotniskowiec z jedynki i parę skryptów. Zabawne to było, nie powiem.

Overstrike jednak nie istnieje, Zampella i West na widowni, ?Social! Social everywhere?, brak Generals 2. Umrzyj wreszcie EA.

1/10 (+1 za SimCity)

@Wuwu

Ponoć jutro ma być bliższe przyjrzenie się Forza Horizon. Mam nadzieję, że z gameplayami.

Gameplay (krótki) był przed konferencją E3 w ramach gametrailers (lecą tam nowe trailery ciągle, zaraz Epic Mickey 2). Gościu z Turn10 pojeździł, porozbijał się troche (dostaje się za to punkty btw) i powiedział, że głównym ''ficzerem'' będzie social. Trochę zgasł mi zapał. Poczekam na coś kontretnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zatem EA się zaczyna i na dzień dobry mamy Dead Space 3 czyli niespodzianka jakiej nie było, bo o grze była mowa już z pół roku temu ;p Jest zajawka, trochę gameplaya a w nim zero strachu za to masa akcji oraz strzelania chociaż z drugiej strony nawet mi się podobało, zwłaszcza to co nastąpiło pod koniec z ekipą ^_^ Szkoda, że chwilę potem znów wpadła gra sportowa z gatunków jakie kompletnie mnie nie interesują, może kogoś tam w USA to jara... neeext! Wskakuje Maxis i już wiadomo o czym będzie mowa (ofc musiała być poprzedzona jakąś popłuczoną na fejsbuka albo gugle plus ;p) i aż się zdziwiłem jak spodobała mi się zajawka nowego SimCity, w którego nigdy nie umiałem grać, ale niby to coś w sobie miał. Ja czekam, chociażby z ciekawości =) W następnej kolejności weszli gościa od Battlefielda i zapowiedzieli coś co było znane na dzień, dwa przed samą konferencją wliczając w to dokładną zawartość. Cóż, zobaczymy czy będą chciał to kupić. Cóż, gadka o TORze w ogóle mnie nie interesuje, natomiast Medal of Honor trochę bardziej - z gameplaya nie widać nic nowego, ot kolejny shooter, ale pewnie dla singla sprawdzę jak wyjdzie ^^ A przy okazji pokazali multi i tak, GROMowców słychać po polsku. Następnie sportówki i znów co mnie kompletnie nie interesuje, zwłaszcza UFC ;p Za to zaraz potem przeszło do nowego NFSa, który wygląda całkiem nieźle, jest szansa, że seria wreszcie jakoś się odbije tylko naprawdę mogli by zrobić bardziej widowiskowy model zniszczeń... Dalej wchodzi Crysis 3 i na razie wygląda to jak stara, dobra dwójka choć graficznie wydaje się jakby ładniejsze. Takim akcentem konferencja się zakończyła. IMO było nawet nieźle :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda. Konferencja EA sprawiła mi dużo więcej frajdy aniżeli niewiadomoco od Microsoftu. Nie będę się koncentrował na nijakich wg mnie elementach pokazu. Co wywołało u mnie większe emocje?

Dead Space 3. To prawda. EA psuje kolejną świetną serię. Początek rozkładu dało się wyczuć już w dwójce, ale mimo to udało się przemycić klimat jedynki i całkiem rozsądny gameplay. W trójce dostajemy Gears of War dla ubogich, bo inaczej nie mogę nazwać tego, co zobaczyłem. Clarke brał lekcje od samego Blanika, bo mimo ograniczającego ruchy kombinezonu wygina ciało niczym małpka cyrkowa. Chowanie się za osłonami, soczyste wymiany ognia, ujednolicona amunicja, prostackie dialogi i okrzyki - nie tędy droga!

SimCity. Niby niczego nowego nie zobaczyłem, ale mam taki apetyt na city builder od Maxis, że byle strzępy ogólnego wyglądu gry mi wystarczają. Jestem spokojny, chociaż nie ukrywam, że chciałem zobaczyć chociaż interfejs.

Medal of Honor: Warfighter. Do dziś miałem wywalone na tą grę, ale gameplay z singla nie dość, że pobił Black Ops 2, to jeszcze rokuje na sensowne granie bez krzywienia się, że nijako i archaicznie. Frostbite 2 wykorzystany w zadowalający sposób, rozgrywka dużo lepsza od analogicznego trybu w Battlefield 3. Warto przynajmniej śledzić kolejne wieści o tej grze.

Need For Speed: Most Wanted. Dla mnie najlepsza gra pokazu. Zapowiada się sążny arcade racer w, uwaga! wreszcie!, otwartym do eksploracji mieście! Dostajemy wyścigi, które płynnie przechodzą w wolną jazdę. Sam model jazdy wydaje się przyjemnie miękki i dużo różniący się od tego z Hot Pursuit. Kupili mnie tym fragmentem rozgrywki. Oby gra jako całość nie rozczarowała i zaoferowała wiele godzin satysfakcjonującej jazdy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lubro: Bez przesady, tak źle nie było :D. Konferencja nie najwyższych lotów, ale i tak lepsza od magicznego pudełka Microsoftu.

Podsumowując, nie było źle. Chociaż przyznam szczerze, że głównie SimCity mnie zainteresowała (prezentuje się naprawdę fajnie, zobaczymy co z tego wyjdzie). Dobrą wiadomością jest też próba reanimacji ToR'a, zobaczymy czy wyjdzie to na dobre (tak wyjątkowo, trzymam kciuki). Oprócz tego zostało potwierdzone to wszystko, o czym wcześniej słyszeliśmy w temacie Battlefield Premium. Lost Planet Space Edition jakoś specjalnie mnie nie interesuje, tak samo zresztą jak Crysis: Warfigher.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedział, że głównym ''ficzerem'' będzie social. Trochę zgasł mi zapał. Poczekam na coś kontretnego.
Akurat z tym się tutaj muszę zgodzić, bo naprawdę nie rozumiem/irytuje mnie strasznie to parcie na 'social', tak jakby branża koniecznie chciała przenieść fejsbuka do gier :D Ok, to sobie robić mogą, ale jeśli robią z tej pierdoły coś co ma być jednym z ważniejszych elementów świadczących za kupnem tejże produkcji to coś już jest nie tak...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie goście z Platinum pokazali Revengeance. Poprawiło mi to humor niezwykle. Pomimo tego, że jest to slasher to pojawiają się elementy z serii MGS i można załatwiać sprawy cicho. Jest nawet minimapa, damn! HUD wygląda świetnie, Raiden wygląda fenomenalnie, destrukcja otoczenia robi wrażenie, Zan-datsu to niesamowity patent, wszystko płynnie. Dawno nie byłem tak podekscytowany pojedynczą grą (

ostatnio chyba przed MGS4

).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gameplay (krótki) był przed konferencją E3 w ramach gametrailers (lecą tam nowe trailery ciągle, zaraz Epic Mickey 2). Gościu z Turn10 pojeździł, porozbijał się troche (dostaje się za to punkty btw) i powiedział, że głównym ''ficzerem'' będzie social. Trochę zgasł mi zapał. Poczekam na coś kontretnego.

Znalazłem ten pierwszy gameplay. Mnie martwi tylko brak widoku zza kierownicy...

http://www.gametrailers.com/video/e3-2012-...-horizon/731003

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuwu

Może po prostu widok zza kierownicy nie został pokazany? MS się jara tym nowym Viperem niemiłosiernie i chce go pokazywać gdzie tylko się da, więc to po prostu o to chodzi chyba. Zresztą na X360 i tak nie ma kierownic, więc sam grając w Forzę 3 i 4 grałem raczej ''ze zderzaka'' i ''z góry''. Nie potrafię grać w wyścigówkę z widokiem ze środka z pada, więc dla mnie to i tak bez różnicy. Jednak brak takiego widoku byłby niewątpliwie wadą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubi nie miało po prostu jak zacząć tej konferencji, prawda? :rolleyes: Musieli wstawić jakąś 'dansu-dansu gejm' z kolejnym cholernym muzykiem jakiemu wyłożyli ostrą kasę a w tle gibającego się dziewczyny, która udają, że jest fajnie. Dzięki wszystkim panteonom, że nie wpadli na pomysł aby wpakować Pitbulla, bo normalnie by się ludzie pochlastali chyba... serio gorzej się tego zacząć nie dało...

Tyle dobrego, że zaraz potem wszedł FarCry 3, bo inaczej bym nie zdzierżył ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem ten pierwszy gameplay. Mnie martwi tylko brak widoku zza kierownicy...

[media=]http://www.gametrailers.com/video/e3-2012-forza-horizon/731003

Wygląda jak jakiś NfS. Mam wrażenie, że samochód ślizga się po drodze. Niszczenie słupków i pakowanie się w przejeżdżające samochody wygląda jak żywcem wyciągnięte z Most Wanted, Cała "otoczka" (jak i sama kamera) do złudzenia przypomina mi Hot Pursuit czy jakiegoś innego Burnouta. Do tego dochodzą punkty za kraksy i słowo "social" powtarzające się co 5 sekund. Może to tylko takie złudzenie i trochę pechowy materiał, ale nie tego oczekiwałem po grze, dla której byłem gotów kupić kolejną konsolę.

Wracając do tematu E3 to największa niespodzianką tegorocznych targów będzie chyba Watch Dogs. O grze nic nie było wiadomo, aż tu nagle taka niespodzianka. Dziwi mnie jednak, jak mało pokazało Sony. Co prawda mają jakieś sensowne plany na przyszłość (w przeciwieństwie do Microsoftu), ale nie było nic przełomowego, ani chociaż wywierającego jakieś większe wrażenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie się na tegoroczne E3 nie nastawiałem, i bardziej z ciekawości przeglądam newsy niż z prawdziwej chęci dowiedzenia się czegoś o konkretnych grach, ale gameplay z tej nowej gry Ubi- "Watch Dogs" coś wspaniałego. Zmiana świateł przez głównego bohatera- świetna sprawa i po tym gameplayu i trailerze czekam z o wiele większą ochotą na więcej informacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nim jeszcze zacznie się konferencją Wielkiego N to parę słów o Sony jakie przegapiłem a w sumie szkoda, bo chociaż jedna gra mnie zaciekawiła... tak jest, Beyond: Two Souls zapowiada się IMO mega ciekawie :D Co prawda patent osoby z paranormalnymi zdolnościami ścigana przez rząd/organizację wywiadowczą nowy nie jest, ale podoba mi się klimat oraz oprawa płynąca z trailera ;] No, a drugą grą jaka mnie totalnie wzięła z zaskoczenia to Watch Dogs - to może być hit ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze szkoda że Valve nic nie ujawniło na temat HL3,ten most wanted za bardzo mi przypomina połączenie undercover z hot pursuit,ale cóż jest jeszcze parę miesięcy do premiery więc może dojdą jakieś poprawki lub coś w tym stylu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, N+ nie zaskoczyła ani nie wciągnęła mnie absolutnie niczym. Jedyne co słyszałem to 'casual, casual, casual', jakieś gierki taneczne i nie tylko; brak tytułów dla hardkorowych graczy i nie mówię tutaj o poziomie trudności ;) Właściwie z nowości to tylko ZombieU zalicza się do tej drugiej kategorii i jak dla mnie to za mało... w mej całkowicie subiektywnej opinii to na właśnie na ostatniej konfie jednego z wielkiej trójki wynudziłem się najbardziej, po prostu nie trafia do mnie to co oni tworzą ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej interesujące gry na E3 według mnie:

Tomb Raider, Most Wanted, FarCry 3, Assassin's Cry 3 i ta nowa gra ubisoftu Watch Dogs zapowiada się całkiem ciekawie ;] Ale zdecydowanie najbardziej czekam na TR gameplaye wyglądają świetnie widać że gra ma ducha starych tomb rajderów a zarazem sporo innowacji (bardziej przyziemne i realistyczne zagadki), Lara jest bardziej ludzka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda patent osoby z paranormalnymi zdolnościami ścigana przez rząd/organizację wywiadowczą nowy nie jest, ale podoba mi się klimat oraz oprawa płynąca z trailera ;]

To chyba znak rozpoznawczy Quantic Dream, a przynajmniej sądząc po Heavy Rain (w Fahrenheita nie grałem), który też fabularnie był mało odkrywczy, ale pozwalał nam przeżyć to wszystko samemu. ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E3 jest nudne, trudno to co sie obecnie tam dzieje inaczej podsumować. Gry akcji, gry akcji, gry akcji, aha, dla odmiany mamy też gry akcji. MS i Sony przynajmniej rzucili dwa świetne żarty na rozruszanie publiki: Xbox jako jedyna platforma oferująca pełnię rozrywki i PS 3 jako platforma najlepsza dla indie. Boki zrywać z obu, to im się udało. Za to Ubi weszło chyba w fazę "AC jest tak popularne i prześwietne, że elementy z niego wsadzimy wszędzie".

Być może są tam ambitniejsze studia z jakimś pomysłem ale najwyraźniej nie mogą się przebić przez wrzaski gigantów i przesadne zachwyty mediów nad byle czym. No nic, 6 i 7 lipca Rezzed, tam powinno być dużo ciekawiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to oglądałem troszkę filmików i relacji i powiem wam ciesze się, że jeszcze nie zapowiedzieli nowych generacji konsol. Tyle świetnych gier wyjdzie, że po prostu muszę na Jesień kupić PS3 nie ma bata! :). Co mnie zainteresowało? po pierwsze jak narazie najlepsza gra targów według mnie to nowy Tomb Raider, jest świetny. Graficznie bardzo ładny, coś ala Survival-Action Game i to mi się bardzo podoba. Lara jest po prostu człowiekiem i każda decyzja i ruch jest dla niej trudna,. Następnie Beyond: Two Souls, co prawda ostatnią ich grę grałem Fahrenheit'a a Heavy Rain to widziałem gamaplaye na necie i troszkę u kumpla ale jak dla mnie to jedna z najbardziej oczekiwanych gier, fabularnie zawsze rządzą coś jak interaktywny film. The Last of Us twórców Uncharted widać, że inspirują się Drogą :). Lecimy dalej napewno zagram w Assassin's Creed 3 co prawda jakoś III część mnie nie rusza ale napewno kupię i zobaczę jak to się ma, ale najpierw muszę kupić i przejść Brotherhood i Revelations. Call of Duty od jakiegos czasu mnie już nie interesuje, wiedziałem, ze Dead Space 3 wyjdzie a osadzenie w zimowych klimatach przemawia do mnie i mam nadzieje na bardzo dobra i klimatyczna grę. Narazie to by było chyba na tyle, jeszcze ciekawie się zapowiada nowe Sim City, jak na 1 dzień jest mocno :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watch Dogs zarządziło na E3. Nikt się nie spodziewał, a tu taka bomba. Brawo dla Ubisoftu za ukrycie tej gry. W ogóle konfa Ubi znowu IMO najlepsza, w tamtym roku też dla mnie była świetna i często do niej wracałem. Z tą będzie podobnie. Do tego dużo materiałów z gier, które znamy. Świetne wrażenie wywarł na mnie materiał z AC3 jak i Far Cry 3. Konfa MS ogólnie słabo, Sony jeszcze gorsza, Nintendo to w ogóle katastrofa. EA nawet dobra konfa, aczkolwiek bez zaskoczeń. Jak wspomniałem najlepsza była Ubisoftu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...