Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Shadow

E3 2012

Polecane posty

No cóż, ja czekam na info o Dishonored, Assassin`s Creed 3, Most Wanted 2, FIFA 13 i bardzo bym chciał się czegoś o GTA V dowiedzieć, ale to raczej bardzo wątpliwe. Oczywiście czekam na konferencje, które szczególnie uwielbiam. Dobrze, że tvgry.pl jak zwykle pokaże super relację z E3 ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiecie, ale Gamespot będzie oferował live stream z E3 od 4 czerwca do końca imprezy. Na pewno sobie obejrzę. Nie wiem tylko w jakich godzinach.

@DOWN Yaper:

A, racja, zawsze miałem problem z rozróżnianiem tych dwóch miesięcy po angielsku. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Główny maraton zacznie się 4 czerwca o 18:00 konferencją Microsoftu. O 22:00 Electronic Arts. O północy Ubisoft. 3 godziny później Sony. Nintendo ma swoją główną konferencję 5 czerwca o 18:00. W międzyczasie pewnie będą pokazy innych gier, które na konferencjach sie nie pojawią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za godziny ;) Eh, szkoda, że już na Sony po prostu nie wytrzymam i nie mam jak zarwać nocki, bo nazajutrz jeszcze są zajęcia, ale przeżyję... zwłaszcza, że zawsze można się zawieść jakością pokazywanych tytułów, brakiem niespodzianek albo drętwym prowadzącym ;] Przy okazji próbowałem poszukać alternatywnych streamów gdyby coś się zepsuło i tak:

http://uk.ign.com/events/e3/2012/live-video

http://us.playstation.com/e3-2012/ (Sony)

http://www.xbox.com/en-US/e3 (M$)

http://www.ea.com/e3 (EA)

(Ubisoft)

http://e3.nintendo.com/ (N+)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shortyy i lubro, nie wiem czy to przez fatalną dzisiejszą pogodę, ale obaj pomyliliście czerwiec z kwietniem :trollface:

Dzięki @lubro za podanie godzin rozpoczęcia poszczególnych konferencji. Już zacieram rączki, bo może i fajerwerków nie będzie, ale jestem niezmiernie ciekawy co pokażą poszczególni wielcy. Po dzisiejszym newsie dot. Forzy Horizon jestem szczególnie nakręcony na panel Microsoftu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha oh wow. Mało snu i sesja na uczelni daje się we znaki. W dodatku spojrzałem na post Shortyego i wszystko mi się wydało takie proste. ;p

Dzisiaj w nocy (dokładnie nie wiem, o której) odbędzie się Nintendo Direct. Taki wstępny panel dla mediów. Jako, że się dzisiaj spać nie kładę ( :icon_mrgreen: ) to pewnie zobaczę jak się prezentuje Wii U.

Tak swoją drogą. Zauważyłem, że wśród wystawców jest Bohemia Int. Przyjechali z nową Armą i Carrier Command. Wymieniany koło nich jest też DayZ. Od kiedy na E3 pokazuje się mody? No chyba, że i Czesi przy modyfikacji majstrowali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, z tego co słyszałem to modyfikacja robi absolutną furorę i jest jednym z powodów, dla których ArmA 2 skoczyła do topki sprzedawanych gier na Steamie :D Kto wie, może historia z modem będzie podobna do Counter-Strike'a gdzie też zaczęło się od darmowego moda a skończyło się na wszyscy wiemy i widzimy czym ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na IGN ukazała się rozpiska wszystkich pokazów.

Monday, June 4

9:30am E3 Begins!

9:30am Microsoft Press Conference

1:00pm EA Press Conference

3:00pm Ubisoft Press Conference

6:00pm Sony Press Conference

Tuesday, June 5

9:00am Day 2 Begins!

9:00am Nintendo Press Conference

1:00pm Assassin's Creed 3

1:30pm SECRET E3 GAME!!

2:00pm Tomb Raider

2:20pm Dead Space 3

2:40pm Call of Duty: Black Ops 2

3:00pm Resident Evil 6

3:20pm LEGO Lord of the Rings

3:40pm Darksiders II

4:00pm Forza Horizon

4:20pm Fable: The Journey

4:40pm Halo 4

5:00pm SECRET E3 GAME!!

5:20pm SECRET E3 GAME!!

5:40pm PS All Stars

6:00pm Star Wars 1313

6:20pm God of War: Ascension

6:40pm The Last of Us

Wednesday, June 6

10:00am Day 3 Begins!

11:00am Ni No Kuni

11:20am Far Cry 3

11:40am SECRET E3 GAME!!

12:00pm SECRET E3 GAME!!

12:20pm Crysis 3

12:40pm Sleeping Dogs

2:00pm Kingdom Hearts 3DS

2:20pm Hitman: Absolution

2:40pm Spec Ops: The Line

3:00pm Transformers: FoC

3:20pm The Walking Dead: Episode 2

3:40pm Dead or Alive 5

4:00pm LittleBigPlanet Karting

4:20pm Sly Cooper: Thieves in Time

4:40pm The Unfinished Swan

5:00pm The Amazing Spider-Man

5:20pm Dishonored

5:40pm XCOM: Enemy Unknown

6:00pm Borderlands 2

6:20pm Dust 514

6:40pm The Elder Scrolls Online

Thursday, June 7

10:00am Day 4 Begins!

11:00am Tekken Tag Tournament 2

11:20am LEGO Batman 2

11:40am Persona 4 Arena

12:00pm DmC (Devil May Cry)

12:20pm Lost Planet 3

12:40pm SECRET E3 GAME!!

2:00pm World of Warplanes

2:20pm Quantum Conundrum

2:40pm Metro: Last Light

3:00pm PlanetSide 2

3:20pm Disney Epic Mickey 2

3:40pm Aliens: Colonial Marines

4:00pm LittleBigPlanet Vita

4:20pm SECRET E3 GAME!!

4:40pm SimCity

5:00pm Star Trek

5:40pm IGN's Game of the Show!

Do każdego podanego czasu rozpoczęcia dodajcie 9 godzin.

am = przed południem

pm = po południu

Enjoy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie czekam, jedynka chociaż fajna i wprowadziła pewne nowości, od połowy nużyła schematem. Jedź z punktu A do punktu B, rozwal wszystkich, zbierz coś, wróć i tak przez całą grę. Do tego ostatni boss to śmiech na sali. ;]

Najbardziej czekam w tym roku na FC3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borderlands 2? Cóż... jedyneczka w wersji GOTY to był cud miód i ogólnie git majonez. ;d Fakt, te jedne deelce nie powalało, ale ogółem kawał świetny gry. Dlatego Borderlands 2 to gra na którą w tym roku czekam najbardziej (bo Diablo 3 już wyszło :P) i nie omieszkam obejrzeć streamu, jeśli będzie.

Ja nie czekam, jedynka chociaż fajna i wprowadziła pewne nowości, od połowy nużyła schematem.

Bo Diablo 3 nie jest schematyczne... :trollface: A końcowy boss... cóż, za drugim przejściem miałem z nim lekkie kłopoty, ale najwidoczniej noob ze mnie (tak, 15 lat nałogowo gram i jestem casualem :laugh:).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Diablo 3 nie jest schematyczne... :trollface: A końcowy boss... cóż, za drugim przejściem miałem z nim lekkie kłopoty, ale najwidoczniej noob ze mnie (tak, 15 lat nałogowo gram i jestem casualem :laugh:).

Jest i dlatego nie gram w diablo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, myślałem, że spóźnię się na konferencję M$ a tutaj półgodziny później... w każdym razie zaczęła się całkiem nieźle zajawką Halo 4 i co prawda nigdy wielkim fanem serii nie byłem, ale wygląda całkiem ciekawie choć na razie bez większej ikry. Poza tym zajawki paru głóśnych tytułów jak nowa Forza albo Gears of War nie wspominając o Splinter Cellu, które wygląda... źle. Po prostu. Dla fanów starej serii to zwyczajne bezczeszczenie marki, bo wszystko wygląda jeszcze bardziej nastawione na akcję :| Chmielarza na scenie nie było. Potem dużo gadki o Kineckie, który nie jara mnie kompletnie i IMO to zbędny bajer, na pewno nie ważniejszy od samych gier... a potem znów gadka o innym aspekcie sprzętowym czyli Smartglass i znów - nie jara mnie to (żeby nie było: staram się pisać na bieżąco ;p). I tak! Wreszcie wracamy do gier czyli gameplay z Tomb Raidera ;D Początkowa sekwencja jest trochę średnia, bo jednak pójście na czołowe z ludźmi z karabinami pachnie zwyczajną akcją, natomiast sekwencja dalsza i długa cut scenka była spoko. Ofc gra nie wyszła i już wiadomo, że będzie DLC, ale to nie nowość. Następnie jakieś gierki dosyć mało znane i w końcu czas na hicior - Resident Evil 6. Jest dużo akcji, QTE, natomiast strachu nie czuć w ogóle, końcowa scenka była niezła, zwłaszcza z komentarzem Leona. Z gierek jakie pokazano następnie to dobrą pompę mam z South Parku, który wygląda... nawet, nawet z tym swoim chorym poczuciem humoru ;p Potem... potem na scenę wpadł jakiś 'wanna be rockstar/popstar', którego słuchać się nie dało a pewnie dostał za to sporą kasę. To Usher był? ;p No cóż, komentarze pod streamem były dosyć jasne a na koniec Black Ops 2 i co? Pierwszych kilkanaście sekund gameplaya i już potwierdziła się tożsamość głównego złego oraz jakaś część fabuły. Dużo strzelania, wybuchów, znany silnik graficzny, trafiła się nawet sekcja z lataniem i to chyba tyle. Ogółem strzelanki i sport plus masa gadania o Kinecie... właściwie to nic mnie nie podjarało, może ostatni materiał :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było prawdopodobnie najszybciej przebyte 500 metrów od przystanku do mieszkania. Żałowałem, że nie mogę obejrzeć konferencji MS i chciałem wrócić jak najszybciej. Jednak teraz widzę, że nic nie straciłem.

Halo 4 - Trailer świetny i gameplay też robi wrażenie. Po średnim Halo 3, kompletnie głupim ODST i tylko niezłym Reach wszystko wygląda na to, że Halo 4 będzie najlepszą odsłoną gry w tej generacji konsol. Jednak single singlem, najbardziej interesuje mnie multi, a pierwsze plotki powodują, że jestem ostrożny. No i ''Ancient Evil Awakes'' Wth.

Splinter Cell - lolwut. Myślałem, ze po Conviction nic gorszego się zrobić nie da. Jak bardzo żałuję, że się myliłem.

Gears - Tradycyjnie dla serii perfekcyjnie zmontowany trailer. Dalej nie podoba mi się tak wczesna zapowiedź, ale co mi tam. Fajnie byłoby zobaczyć multi z klasami.

Horizon - Konkretów brak, ale powód dla ponownego (trzeciego już) przyprowadzenia do domu X360 mam.

Usługi pominę, bo większość z nich prawdopodobnie nie dotrze do Europy (a do Polski to już w ogóle)

Smart Glass mnie nie przekonuje. Sounds like gimmick to me.

Tomb Raider - Z każdym kolejnym materiałem gra podoba mi się jeszcze bardziej. Biorąc pod uwagę, że w pierwszym kwartale 2013 jest jeszcze kilka takich (Revengeance, Bioshock chociażby) to już ubolewam nad tym, że nie ogram wszystkiego (odrazu :>)

Resident Evil 6, FIFA, Black Ops2, gry z XBLA raczej mnie nie interesują

Ogólnie 3 na szynach. Brak Alana 2, choćby wzmianki o nowym sprzęcie i w zasadzie żadnej nowej dużej gry pozostawia niesmak.

Tak swoją drogą przeglądam też inne trailery i... DLC do Army II? Mocno mnie to zaskoczyło biorąc pod uwagę, że trzecia część za pasem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocno rozczarowałem się konferencją Microsoftu. Pal licho brak zapowiedzi konsoli nowej generacji, bo do tego po cichu się przygotowywałem mentalnie. Zawiódł brak sensownego gameplayu z 'Forzy Horizon' (będzie pewnie jutro na osobnym pokazie), w końcu to ex konsoli i takie pozycje powinno się prezentować z przytupem. Brak grywalnego fragmentu nowych Gearsów tłumaczę wczesną fazą prac nad tym projektem. Jest za to klimatyczny trailer i to mi wystarcza. Jako wielki fan serii mam na co czekać, tego typu mechanika jeszcze długo mnie nie znuży. Największa radocha pokazu to niewątpliwie gameplay z 'Tomb Raidera'. Jak mnie ta gra zachwyciła na ubiegłorocznym E3, tak mój zachwyt po roku nie opadł ani trochę. Szykuje się kolejny po 2011 roku Q1 pełny hitowych premier! 'Black Ops 2' powitałem ziewnięciem i naprawdę nie mam większej ochoty angażować się w to nowe Call of Duty, zwłaszcza, że robi je ułomny Treyarch. 'Resident Evil 6' zapowiada się na kawał dobrej gry akcji, jest na co czekać. Reszta konferencji przegadana i oparta na funkcjach multimedialnych, które mnie ni w ząb nie interesują.

Odliczamy minuty do konferencji EA. Może i ich katalog wydawniczy nie wywołuje u mnie podwyższonego tętna, ale bardzo ciekawi mnie wygląd nowego Most Wanted od Criterionu. Które to już podejście do sensownego wskrzeszenia ducha arcadowych ściagałek sygnowanych tą marką? Po cichu liczę na coś więcej z SimCity oraz Crysisa 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnością obejrzę konferencję EA. Najbardziej czekam na ''damage control'' związany z The Old Republic. :rolleyes: Ciekawe czy pokażą też Generals 2. Od VGA chyba nic nie było na temat gry. Oprócz tego Most Wanted i SimCity. Reszta nie wydaje mi się zbyt ciekawa. Chociaż Crysis 3...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jak narazie to jestem zadowolony tylko z nowego Tomb Raider'a który wygląda cudownie, najbardziej czekam na jakieś szczegóły dotyczące Dead Space i bardzo ale to bardzo chciałbym żeby Valve ujawniło w końcu Half Life 3 lub EP3. Oczywiście jeszcze GTA V ale wątpie żeby Rockstar coś pokazał na E3, reszta gier to się zobaczy w praniu jak dadzą jakieś filmiki i gameplaye.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz Microsoftu za nami. Spodziewałem się czegoś więcej. Dostaliśmy trailer nowej Forzy, trailer (gameplay to to nie był) Tomb Raider, zapowiedz nowego Splinter Cell'a, oraz kilka innych ciekawych informacji których nie będę tu wymieniał z powodów oczywistych. Pokaz w zasadzie był....ciekawy. Bo dostałem tam kilka bardzo przekonywujących zapowiedzi gier, których się po prostu nie spodziewałem. Niestety nie można powiedzieć tego samego o tym, co zapowiedział Microsoft. Pomijam tu nawet te wszystkie bzdety o Kinekcie ("Super, teraz będę mógł obracać menu o 180 stopni w 40 nowych językach w tym w języku Urdu i Suahili") bo zbyt bardzo mnie to nie interesuje. Przejdźmy jednak do "technologi" Smart Glass. Mam wrażenie, że Microsoft obrał sobie jako hasło reklamowe slogan "Let's make some Science!". Nie wiem co jest w tej aplikacji takiego "Breaktrough" jak określiła to powyższa firma. Załóżmy jednak, że prze-konwertowanie obrazu z tableta (żeby nie było, że nie mówiłem. Stawiam piątaka, że ta funkcja będzie dostępna tylko na tabletach i smartphona'ch Apple) to rzecz niemożliwa i nieosiągalna w dzisiejszych czasach. Załóżmy, że ta technologia jest tak przełomowa, że żadna firma jeszcze jej nie odkryła (btw. Smart Viera-Samsung). Teraz zadajmy sobie jedno, proste pytanie. Co w tym takiego cudownego, i do czego niby możemy tego używać? Rozumiem, że niektórym przerwa w grze i "przeklikiwanie" się przez tony okienek na swoim tablecie tylko po to, aby zmienić nasadkę broni sprawia przyjemność, ale nie mi. Jeśli dalej ten "przełom w rozrywce" będzie szedł w tą stronę, to za dwa lata będę mógł spłukać wodę i otworzyć muszlę w mojej ubikacji za pomocą tableta. Podsumowując, czekam na to co zaprezentują inne firmy, i mam nadzieję, że nie będzie to aplikacja pozwalająca otworzyć muszę klozetową z poziomu Androida/iOS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiódł brak sensownego gameplayu z 'Forzy Horizon' (będzie pewnie jutro na osobnym pokazie), w końcu to ex konsoli i takie pozycje powinno się prezentować z przytupem.

Ponoć jutro ma być bliższe przyjrzenie się Forza Horizon. Mam nadzieję, że z gameplayami.

Akurat będę wtedy w pracy... :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie konferencja EA jest całkiem niezła. Wiedzieliśmy DS3, które dosyć mocno inspiruje się Lost Planet (mi to osobiście bardzo odpowiada). Dosyć ciekawe wydają się być również plany reaktywacji ToR'a. Niestety, żadnych konkretnych gameplayów z SimCity (to co jest, jest składanką poprzednich materiałów), ani żadnych dodatkowych informacji o Battlefield Premium na chwilę obecną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...