Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

snierzyn

Test Drive Unlimited

Polecane posty

napisałem na gram.pl, ale mi taką odpowiedź przysłali,że nie wiem : śmiac się czy płakac :(

A zarejestrowałeś u nich grę? Chodzi mi o to czy ich system akceptuje Twój serial, jeśli tak, to chyba powinni Ci wymienić (dożywotnia gwarancja i takie tam...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy z mateuszem(stefanem) mały kłopot. Chcieliśmy się pościgać ze sobą, ale nie widzimy się nawzajem. Tzn. na mapie się widzimy, jednak na drodze nie. Umawiamy się w konkretnym miejscu, dojeżdżamy i klops. Wg mapy jesteśmy w tym samym miejscu, natomiast jeden nie widzi drugiego. Dodam, że ze swojej strony widzę innych graczy, którzy jeżdżą po wyspie. Próbowaliśmy też zagrać jeden z wyścigów. Ani ja, ani on nie widzimy wyścigów założonych przez drugiego, natomiast inni gracze mogą do nas dołączać. Przynajmniej do mnie, gdy oczekiwałem na m(s) inni gracze dołączali. Gry mamy z TopSellera. Ktoś wie o co chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że to wina mojego neta. Kilka sekund widziałem samochód Pzkw VIb, ale to była chwila. Potem zaczął migać i nagle znikł.

Mam inny problem. Już drugi raz zdarzył mi się pewien błąd. Szczegóły zamieszczam na screenach(poniżej). Uniemożliwia on grę.

Błąd (screen 1)

Błąd (screen 2)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie do posiadaczy tej wspaniałej gry. Zamierzam sobie zakupić jeden egzemplarz i mam jedno pytanie.

Czy gra wymaga połączenia z internetem? Chodzi mi o jakąś aktywację albo coś takiego nie o grę w multipalyerze.

Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pzkw --> Bo w TDU jest kilka serwerów, z tego co słyszałem to jak niby jesteście koło siebie to spróbuj odjechać kawałek a potem wróć do tego miejsca, może pomoże

Mack00 -->Połączenie z internetem jest opcjonalne, nie musisz mieć internetu żeby grać jedyną aktywacją jest cd-key.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pzkw --> Bo w TDU jest kilka serwerów, z tego co słyszałem to jak niby jesteście koło siebie to spróbuj odjechać kawałek a potem wróć do tego miejsca, może pomoże

Problem jest bardziej skomplikowany. Na mapie się widzimy, natomiast na drodze niekoniecznie. Parę razy udało się, ale przeważnie nie. Do tego dochodzi fakt, że nie widzimy się w klubie, a jak jeden zakłada wyścig a drugi próbuje dołączyć, to wyświetla się "lobby niedostępne".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...