Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

snierzyn

Test Drive Unlimited

Polecane posty

Mam taki problem. Otóż gra chodzi płynnie a najwyższych ustawieniach, ale gdy przejeżdża jakiś samochód przeciwnika gra na chwile przycina i przez to często ląduje poza drogą przy drzewie. Jest jakiś patch albo jakieś inne rozwiązanie, które rozwiązuje ten problem ?

Gdy miałem grę w wersji 1.0 zaraz po premierze kupiłem oryginała, miałem nawet pre-ordera. Na moim kompie ( Sempron 3000 + 1024 g ramu i GF 7600 GS 256 mb ) gra chodziła tak, jak u Ciebie, też zdarzało się, że lądowałem na drzewach. :) Nie wiem jak teraz, bo grę już sprzedałem, ale powychodziło kilka patchy do tej gry, a do tego są odpowiednie sterowniki do kart nvidi, które poprawiają płynność i stabilność gry na kartach tego producenta.

Ja nie mam karty z Nvidii tylko Radeona HD 2400 Pro pod AGP 8x a patche mam poinstalowane (chyba patch 1.66 czy jak on się tam nazywał)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam karty z Nvidii tylko Radeona HD 2400 Pro pod AGP 8x a patche mam poinstalowane (chyba patch 1.66 czy jak on się tam nazywał)

To ta karta jest pod AGP ? :shock: jeśli nadal masz tak to zdefragmentuj dysk, ewentualnie wyczyść rejestr. W ostateczności zainstaluj grę jeszcze raz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest pod AGP pod PCI chyba też :wink: Reinstalki gry nie pomagają, defragmentacja dysku też formaty też więc nie wiem o co kaman.

Więc pewnie bug, którego nie usunęli z gry .. :) albo gra ma problemy z tą kartą graficzną., przecież wyszła po premierze gry, a z tą zgodnością różnie bywa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja się pytam jeszcze raz: wie ktoś, czy można skądś pobrać do TDU samochody?

Tak trudno poszukać w googlach ? wiem, że miały wyjść do wersji PC paczki z samochodami do pobrania z sieci. Miały być dostępne przy ukazywaniu się nowych patchy. Nie wiem czy wyszły, bo tam trzeba było coś za to płacić jakąś dodatkową opłatę, czy jakoś tak...I istnieje jeszcze kwestia czy jest to przystosowane do polskiej wersji gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ma m taki problem że jak próbuje zainstalować TDU to mi wyskakuje The InstallScript engine is missing from this machine.

If available, please run ISScript.msi. A jak próbuje zainstalować ISScript to mi wyskakuje Nie można otworzyć pakietu instalacyjnego i co ciekawe nie mogę zainstalować TDU odkąd mam neta przedtem mogłem normalnie go instalować jak ktoś zna rozwiązanie to proszę o pomoc z góry dziękuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trudno poszukać w googlach ? wiem, że miały wyjść do wersji PC paczki z samochodami do pobrania z sieci. Miały być dostępne przy ukazywaniu się nowych patchy. Nie wiem czy wyszły, bo tam trzeba było coś za to płacić jakąś dodatkową opłatę, czy jakoś tak...I istnieje jeszcze kwestia czy jest to przystosowane do polskiej wersji gry.

Ale nowe samochody nie są darmowe więc do ściągnięcia są chyba ze strony producenta (oczywiście jak zapłacisz)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ma m taki problem że jak próbuje zainstalować TDU to mi wyskakuje The InstallScript engine is missing from this machine.

If available, please run ISScript.msi. A jak próbuje zainstalować ISScript to mi wyskakuje Nie można otworzyć pakietu instalacyjnego i co ciekawe nie mogę zainstalować TDU odkąd mam neta przedtem mogłem normalnie go instalować jak ktoś zna rozwiązanie to proszę o pomoc z góry dziękuje.

Ja miałem problemy z instalacją niektóych gier z windows installerem (w tym TDU) przez którąś łatkę (chyba 925902 albo którąś w tym stylu).

Spróbuj ją odinstalować i zainstaluj po instalacji TDU.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 2 problemy z tdu [oryginal, a dokladniej wersja topseller]

pierwszy, to brak onlnie. zawsze w grze mam tylko napisane - servery tdu niedostepne

2 to wywalanie gry do puplitu lub calkowite zawieszanie sie kompa w czasie gry [wtedy tylkores zostaje]...patch 1.66a nic w tejsprawie nie zmienia, a wywalic/zaciac sie gra potrafi 2-3razy na godzine czasem ;/

i znika cala przyjemnosc z gry...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 2 problemy z tdu [oryginal, a dokladniej wersja topseller]

pierwszy, to brak onlnie. zawsze w grze mam tylko napisane - servery tdu niedostepne

2 to wywalanie gry do puplitu lub calkowite zawieszanie sie kompa w czasie gry [wtedy tylkores zostaje]...patch 1.66a nic w tejsprawie nie zmienia, a wywalic/zaciac sie gra potrafi 2-3razy na godzine czasem ;/

i znika cala przyjemnosc z gry...

Podaj konfiguracje komputera. Co do trybu online to moze masz wlaczonego firewalla ktory blokuje dostep?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w koncu udalo mi sie zrobic profil online, to gra przestala wywalac ;]

ale teraz mam cos gorszego, bo grac w ogole w necie nie moge ;/

gram sobie kilka dni temu po sieci, nagle jakze ukochany komunikat od neodebili 'uzytownik odlaczony od uslugi'

to lacze ponownie [w sumie z 20s to trwalo...], wlaczam tdu, loguje mnie do serva, probuje wyjsc na mape i ...mam ekran z logiem tdu i 'zapisywanie prosze czekac'. w manadzerze mam 'brak odpowiedzi' i w sumie rzeczywiscie gra sie zwiesza za kazdym razem. to samo mam jak przy wlaczonej neostradzie gram offline, gra dziala poprawnie tylko przy wylaczonej neo ;/ robilem dzisiaj reinstal gry i ciagle to samo ;/ po prostu zwiecha przy probie wyjscia na mape... dziwne ze jak wylacze neo to gra dziala bez problemow w profilu offline. skanowalem kompa i zadnych wirow nie mam

jak ktos nie zrozumial mojego belkotu: http://tdu.zwiecha.patrz.pl

jakies pomysly co jest nie tak?firewall wylaczony

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sposób ten rozwiąże problem z zapisywaniem.

Musisz usunąć plik BuddyCache.dat i radial.cdb z folderu C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\Test Drive Unlimited. Odznacz w opcjach folderów dwie opcje inaczej nie zobaczysz tych plików: "ukryj chronione pliku systemu operacyjnego" i "Nie pokazuj ukrytych plików i folderów".

PS. Innym rozwiązaniem jest mały programik: Tdu Fixer. Nie testowany przezemnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie koledzy :)

Mam problem z grą TDU <_<

Mianowicie z dźwiękiem. Kiedy włączam grę w MENU wszystko w porządku, niestety podczas gry występuje taki problem:

Słyszę wszystko w jednym LEWYM głośniku :blink:

No i teraz tak:

- Intel Core 2 Duo E8200 ~2,66

- 2 x 1GB HyperX 1033Mhz

- płyta P5K Pro z zintegrowaną dźwiękówką REALTEK HD AUDIO

- ZOTAC 9600GT AMP Edition

- reszta zbędna

Stery mam, głośniki sprawne na 100% - zestaw 2.1 Logitech Z3 , w innych grach bez zarzutu, nawet jak zminimalizuje grę i włączę winampa to dwa głośniki działają bez zarzutu.

W grze natomiast słyszę wszystko w jednym - lewym głośniku.

Dodam że gra oryginalna, z serii TOPSELLER

Pomocy koledzy :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem, kiedy gram np. w Gothica 3, jeden głośnik się... wyłącza... i słyszę tylko lewy. Jednak po pewnym czasie się "odtyka" i słyszę normalnie. Czy słyszysz głos w lewym cały czas, np. przez 2 godziny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomaga bodajże spatchowanie gry lub wyłączenie przyspieszenia dźwiękowego w Dxdiag.

wył przyśpieszenia w Dxdiag pomogło, ale strasznie 'prostacki' dźwięk.. już wolę stereo w lewym głośniku :blink:

Jaki jest najnowszy patch do Test Drive i gdzie mogę go pobrać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...