Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

snierzyn

Test Drive Unlimited

Polecane posty

Trzeba mieć albo mistrza, albo eksperta, nie jestem pewien, ale już na mistrzu chyba mogłem tam wbijać. I mozna tam wjechać wcześniej. Pamiętam, że był jakiś trick. Albo jakoś uderzyć w bandę i przelecieć na druga stronę :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od mistrza. A dostać się można próbować wybijając się z krzaków, a jak się nie uda to przeskoczyć na lotnisko, podjechać do toru tam gdzie wyścig jest, wbić się na niego, dać Practice i można jeździć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące zakupu samochodów klasy G. Otóż niektóre modele nie są dostępne od razu, tylko trzeba je sobie zarezerwować w salonie. Dopiero po pewnym czasie dostaje się wiadomość, iż jest już dostępny. Ktoś może wie, od czego zależy czas oczekiwania? Bo kupiłem już kilka, ale wtedy czas oczekiwania to było parę minut. Ostatnio jednak zamówiłem następny i czekam już dość długo (kilka godzin czasu spędzonego w grze), a pojazd dalej się nie pojawia. Czy aby się te samochody pojawiały trzeba spędzić w grze określoną ilość czasu? Przejechać ileś tam mil? A może można w ten sposób zamówić tylko określoną ilość pojazdów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Dokumenty -> Test Drive Unlimited -> nazwa profilu -> Radio <= w tym folderze tworzysz następny folder, w nazwie wpisz jak chcesz, aby nazywało się Twoje radio. Następnie do tego folderu wrzuć pliki mp3 lub skróty do plików mp3.

Osobiście słabo to działa, bo jak wrzucisz sporo piosenek to wciąż gra tylko kilka tych samych w kółko, tak jakby reszty nie widział.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pare pytania:

czy warto teraz kupić TDU???

Czy na serwerach można spotkać dużo ludzi ???

Czy ten niedawno ogłoszony pack samochodów do ściągnięcia jest płatny ???

Z góry dzięki za odpowiedzi .... POZDRO ...

Jasne, że warto, ja czasami pogrywam sobie jeszcze, choć przyznam, że bardziej wciąga gra przez sieć. Spotkać na serwerach można dużo ludzi, jest również wiele klanów. A carpack jest niestety płatny. Jak coś to uderzaj na xfire: xartoorx, to byśmy się zgadali kiedyś na Oahu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm wiecie może jak przyśpieszyć działanie Test Drive unlimited? Zaraz po włączeniu gry nie da sie grać, lecz jak 20 sek pojezdzisz gra zaczyna chodzic ładnie, na wszsytkich kamerach oprócz tej od środka auta, i dlatego sie pytam czy można jakoś przyśpieszyć działanie gry? Słyszałem cos o defragmentacji i wywaleniu paru roślinek co przyśpiesza gre. Wiec jak?

3-6 FPS jest na początku w domu głównego bohatera...kaszana;

2-4 FPS przez pierwsze 30 sekund gry;

8-12 FPS juz normalnie sie gra, ale tyle FPS jest w kamerze w środku pojazdu;

15-20 FPS jest na każdej innej kamerze;

I dlatego sie pytam czy można przyśpieszyć gre i czy warto kupić ja dla tylu klatek :P No chyba że ktoś da cos do przyśpieszenie dobrego. Gra jest full pełna oryginalna, dziś przysłali koledze i chicałem żeby przyszedł i zebyśmy sprawdzili u mnie. To piractwo bodaj nie jest.

Więc pomoże mi ktoś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gra nie chodzi Ci plynnie, to zapewne sprzęt (nie podałeś) nie spełnia wymagań gry. Zmniejsz ilość i jakość detali grafiki oraz rozdzielczość - powinno być lepiej. Zrób też defragmentacje dysków, sprawdź stery i directXa, czyli standartowa procedura...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 jestem po formacie, po 2 sprzęt mam w opisie -.- trudno nie zobaczyć...są wyjątki:) I co to Radial? Ale ja slyszałem że samo włączenie defragmentatora poprawia szybkość, i ja mam detale na minimum, czy wy mnie za jakiegoś 10- letniego de**la bierzecie co nie wie że detale trzeba na minimum i najlepiej zrobic "porządki" systemowe? A wie ktoś jak usunąc pare roślinek możę nie wszystkie tylko troszczke :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radiala masz w folderze Dane Aplikacji (jak nie jesteś 10-letnim debilem to pewnie wiesz gdzie ten folder jest). Tylko usuń z All Users i ze swojego folderu też. Aha, i musisz włączyć pokazywanie plików systemowych i ukrytych, żeby się do niego dostać.

Co do roślin to Ci teraz nie powiem, wiem, że trzeba było wywalać jakieś pliki, ale nie pamiętam które. Musiałbym poszukać, a teraz nie bardzo mogę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dla Ciebie 2 sztuczki do TDU:

1. Aby poprawic FPS zmień nazwę folderu Details (#:\...\Test Drive Unlimited\Euro\Bnk) na Bak_Details. Usunie to latające po wyspie śmieci takie jak liście, gazety i inne duperele.

2. UWAGA! Ten trik może być uznany za cheat! Nie wywala gry itp.

Aby USUNĄĆ ruch uliczny zmień nazwę folderu Traffic (#:\...\Test Drive Unlimited\Euro\Bnk\Vehicules) na Bak_Traffic. Ułatwi to grę i wzrośnie poziom FPS.

Pozdro!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 jestem po formacie, po 2 sprzęt mam w opisie -.- trudno nie zobaczyć...są wyjątki:)

Nie chce cie smucic, ale obawiam sie ze glownie bedzie to wina twojego sprzetu: 1. karta graficzna odpada z miejsca - ja zaczynalem grac w TDU na GF 7900 a i tak mi zarywal miejscami (zwlaszcza na poczatku rozgrywki); 2. RAMy 512 to zdecydowanie za malo 1 GB moim zdaniem to minimum; 3. procek - powinien jeszcze ujsc ale i tak czeka cie przesiadka jesli bedziesz chcial pociupac w TDU 2 ;)

TDU to obszerna i rozbudowana gra wiedz nic dziwnego ze sie haczy. Co do sztuczek z kasowaniem i wylaczaniem "czegostam" to prubujcie, ale watpie by to pomoglo. Engine`u nie zmienicie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tą grą. Otóż zakupiłem sobie ją dzisiaj i mam problem z aktywacją. Mój serial jest błędny. Wpisuję go i za każdym razem pokazuje się "activation failed". Wpisałem go poprawnie, to jest pewne. Próbowałem już na wiele sposobów:dawac spacje w różnych miejscach, inne znaki, male i duze litery, wpisywałem normalnie. Zaznaczam że gra jest oryginalna więc nie powinno by problemu;) Ten błąd mnie dobija, kasa w błoto poszła :/ Spotkaliście się z takim problemem? Jeśli wiecie jak go wyeliminowac, to proszę piszcie!

Pozdrawiam:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...