Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

snierzyn

Test Drive Unlimited

Polecane posty

Kiedy próbuję się połączyć, to cały czas wyświetla mi się komunikat, że nie udało się połączyć z serwerem TDU. Nie wiem czemu tak się dzieje, bo wcześniej wszystko działało. Oczywiście próbowałem reinstalki, zmiany sterowników, itp. Pomożecie?

A próbowałeś słynnego numeru z kluczem?? trzeba skasować folder z kluczem do programu i go napisać ponownie ten klucz? robiłeś to?? jak nie to napisze ci dokładnie jak to się robi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy próbuję się połączyć, to cały czas wyświetla mi się komunikat, że nie udało się połączyć z serwerem TDU. Nie wiem czemu tak się dzieje, bo wcześniej wszystko działało. Oczywiście próbowałem reinstalki, zmiany sterowników, itp. Pomożecie?

A to nie jest przypadkiem wina serverów - spróbuj poczekać parę godzin/dzień.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrasz. Mój kumpel grał na tym samym padzie bez problemów.

Pozdrawiam

dzięki wielkie, planuje kupić bo wypatrzyłem w platynowej kolekcji razem z mega packiem za 59 zł ;] a niestety pedał gazu w kierownicy mi sie popsuł...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, a mianowicie;

Dziś oddałem sobie własne MP3 do TDU, ale wchodząc do gry zauważyłem że.....wyścigi i postać się wyzerowały, jedyne co się ostało to mój poziom samochody i wille, ale miałem bardzo wysokie postępy w grze, pomijam fakt że przejechałem ponad 50% wyścigów, miałem 40 złotych pucharów i 15 dostarczonych aut (perfect), wyścigów miałem naprawdę dużo przejechanych, w tych te dookoła wyspy. Macie jakąś poradę na to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jakiś program do recovery danych (free undelete, albo coś w tym stylu - było nawet na Cover DVD z CDA) i spróbuj odzyskać pliki z katalogu z zapisem gry TDU.

Ja zawsze sobie kopiuję co jakiś czas katalogi z save'ami z gier na wypadek takich właśnie niespodzianek. Sprawdź też czy wszystkie nazwy katalogów są prawidłowe i czy są wszystkie pliki. Do katalogu "Radio" najlepiej wrzucać playlisty, a nie całe MP3, bo wtedy katalog z zapisem postępu w karierze zajmuje znacznie mniej miejsca. :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy próbuję się połączyć, to cały czas wyświetla mi się komunikat, że nie udało się połączyć z serwerem TDU. Nie wiem czemu tak się dzieje, bo wcześniej wszystko działało. Oczywiście próbowałem reinstalki, zmiany sterowników, itp. Pomożecie?

Ściągnij patcha 1.66a i bedzie dobrze. Też tak miałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, rozwiązanie mojego problemu z grą w sieci mam na wyciągnięcie ręki, tylko pozostaje jeszcze jeden orzech do zgryzienia :biggrin: . Otóż mam skasować 3 pliki: CD KEy, Buddy Cache i ukryty plik Radial. dbc. Pierwsze 2 usunąłem, ale nie wiem jak znaleźć 3. Nawet jak w wyszukiwarce zaznaczę opcję "przeszukaj ukryte pliki i foldery" to nie mogę znaleźć tego pliku. Co zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem to dawno, ale trzeba chyba było zaznaczyć ręcznie "pokaż ukryte pliki i foldery" i wtedy go wykasować. U mnie kilka razy plik wracał (po kilku tygodniach), ale to nie problem wyrzucić go jeszcze raz. :bunny:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem to dawno, ale trzeba chyba było zaznaczyć ręcznie "pokaż ukryte pliki i foldery" i wtedy go wykasować. U mnie kilka razy plik wracał (po kilku tygodniach), ale to nie problem wyrzucić go jeszcze raz. :bunny:

A gdzie to się zaznacza? Bo w wyszukiwarce jest tylko "przeszukaj"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megapack to dodatek. TDU razem z megapackiem możesz kupic za ok. 60zł w topsellerze TDU kosztuje ok. 40zł, osobno megapack w topseellerze kosztuje ok. 40zł. To gdybyś brał TDU i megapacka z topsellera wydał byś 8 dych, a w platynie to samo kupujesz za 6 dych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...