Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

snierzyn

Test Drive Unlimited

Polecane posty

@Nimix

Z tego co mi wiadomo profil gry online jest skladowany na Twoim komputerze tak samo jak offline. Podejrzewam ze nie masz po formacie go na dysku wiec...

Tez sie zdziwilem jak po za kupie Zlotej Edycji TDU +megapack (carpack) nie moglem sie zalogowac na swoj profil mimo ze mam go na dysku. Myslalem ze da sie uzyskac spowrotem wszystko ale niestety. Anyway zirytowalo mnie to ze mimo orginalnej gry i dodatku nie moge zalogowac sie na profil stworzyny bez dodatku - poprzednia edycja superseller czy cos tam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dziwny problem z jednym jedynym wyścigiem. Zwie się on "180 mph na krętej drodze" i mieści się w północno-wschodnim rogu wyspy. Otóż za nic nie mogę do niego wejść, czy to z mapy, czy bezpośrednio tam zajeżdżając. Przy ładowaniu gra się zacina, a potem albo wywala mnie do pulpitu, albo zwis. Mam już za sobą kilkadziesiąt wyścigów i jeszcze mi się to nie zdarzyło, tylko ten nie chce mnie "wpuścić". Mam oczywiście 1,66A itd. Cała ta przycinka brzmi jakby problem z dźwiękiem, ale to tylko takie moje przypuszczenia.

Aha i jeszcze jedna sprawa. Dlaczego po wygraniu Wyścigu milionerów nie mam na mapie przy nim złotego pucharu? To normalne po jednokrotnym przejechaniu go, czy może już czas przeinstalować TDU?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś może ciągle w Test Driva? Mam pytanie, czy u was też aktualnie występują problemy z serwerami tdu? Czy to tylko u mnie jest?;/

EDIT: Żeby nie mnożyć postów, dzięki za info.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj chciałem pograć i też nie mogłem się połączyć z serwerem, wyłączyłem, poczekałem jakieś 15-20 minut, włączam i się podłączył.

Na zagranicznych forach też piszą, że są problemy z połączeniem. Ponoć jest tak co 3-4 miesiące i od poniedziałku ma być ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... czyli problem jest generalnie znany ;) dzisiaj udało mi się podłączyć na chwilę, ale wywaliło mnie, za to zanim to się stało natknąłem się na dwóch braci zza wschodniej granicy i jeden z nich napisał [uwaga, niecenzuralne], cytuję: "serwer tdu [beeep] pizdziec" koniec cytatu ;). A już nawiązując do tematu, czy ktoś wie jak przenieść dokonania z profilu online na profil offline? Z tego co wiem nie da się "odonlinowić" całego profilu, ale może dałoby się wyedytować grę offline, żeby nie trzeba było powtarzać chociażby tantalusa po raz kolejny :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem tekstur i wywalania do pulpitu jak zauważyłem był poruszany w poprzednich postach, ale czy da się coś wykombinować (jakiś patch), aby te tekstury tam nie przeszkadzały? żeby co rusz nie wyłączać i włączać gry i nie bawić się specjalnie z opcjami?

Grę mam z TopSellera i bez MegaPacka dodatkowo zainstalowany patch 1.66

EDIT: Może ktoś coś poradzić na wywalanie gry do systemu podczas odtwarzania filmików i pogoni przez policję?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko upgrade kompa... :laugh:

A tak na serio - TDU wywala mi się tylko po dłuższym pościgu, co jest bardzo irytujące. Z kolei filmik tytułowy zacina mi się gdzieś tak w połowie i pomaga tylko restart gry... :confused:

Na szczęście w najbliższym czasie i tak planuję wymianę kompa... :sweat:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że to coś z systemem. Mam premierową edycję tej gry i po przerzuceniu się z radeona 9600 pro na 7600gs też miałem problemy z teksturami, ale wtedy pomogły nowsze sterowniki. Teraz jestem po formacie komputera, i na tych samych sterownikach(!!!) już nie mam tego błędu. I wtedy, i teraz wersja 1.66A, jedna różnica w tym, że teraz jest także Megapack, druga w tym, że zamiast sp1 do xp mam sp3 . A co do filmików na początku gry, to od samego początku tak mam, nic tego nie naprawiło. A żeby uniknąć wywalenia gry na pulpit podczas pościgu, to albo musisz bardziej uważać na inne auta, albo po prostu przenieś gdzieś pewien folder, ale tego nie polecam :jezyk2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy próbuję się połączyć, to cały czas wyświetla mi się komunikat, że nie udało się połączyć z serwerem TDU. Nie wiem czemu tak się dzieje, bo wcześniej wszystko działało. Oczywiście próbowałem reinstalki, zmiany sterowników, itp. Pomożecie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...