Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

snierzyn

Test Drive Unlimited

Polecane posty

Mam takie małe pytanko. Mój sprzęt to Radeon 9200SE, Intel Celeron D 325 (2,53 GHz) i 1GB RAMu. Czy jest szansa że TDU mi się chociaż uruchomi i możliwa będzie rozgrywka najniższych detalach? Mój kuzyn ma zintegrowaną kartę graficzną ale mu poszło (2-3 fps...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem TDU, zalozylem konto, ale nagle wyskakuje mi okieno, ze jesli chce grac w trybie online to musze zaaktualizowac gre. Kiedy chce to zrobic(klikam tak) gra wylacza sie i otwiera sie strona w Mozilli z mozliwoscia zakupu TDU oraz megapacka, ale o aktualizacji nie ma ani slowa... Ktos wie co trzeba zrobic? problem rozwiazany, patche znalazlem na plytce ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem TDU, zalozylem konto, ale nagle wyskakuje mi okieno, ze jesli chce grac w trybie online to musze zaaktualizowac gre. Kiedy chce to zrobic(klikam tak) gra wylacza sie i otwiera sie strona w Mozilli z mozliwoscia zakupu TDU oraz megapacka, ale o aktualizacji nie ma ani slowa... Ktos wie co trzeba zrobic? problem rozwiazany, patche znalazlem na plytce ;p

MarQs - jaki problem ściągnąć go z innego źródła. Masz link: ftp://ftp4.gram.pl/pub/pl/test_drive_unli..._patch_166a.zip

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo

Mam pewien dziwny problem. Z początku wszystko było dobrze, grałem sobie jak chciałem. Nagle od dwóch dni coś sie spieprzyło. Przy tworzeniu profilu nie zaznaczam opcji online (chcę grać offline). Ok mam profil, wchodzę do gry, wybieram kolesia, jadę samochodem, kupuję dom i wyjeżdżam na pierwszy wyścig. I w tym momencie klapa. Mam do wyboru dwie opcje. Singl i Multi. Wybieram Singl, klikam na start wyścigu i ... stoi, żadnej reakcji (nie zawiesza się tylko stoi). To był przykład z nowo utworzonego profilu gracza. Teraz chcę wejść na stary (grałem na nim zanim pojawił się ten błąd). Klikam na

kontynuuj grę i wchodzę do swojej chatki. Wychodzę na zewnątrz i rozpoczynam jazdę. Mogę jeździć gdzie tylko chcę ale jak chcę wejść w jakiś wyścig to wywala komunikat o braku połączenie z serwerem. Jakim serwerem?! Przecież ja gram offline. Do tego u góry w menu mapy widnieje napis: Serwery TDU są wyłączone. Jedyna możliwość to wciśnięcie OK i wywala do windy. Czasami wywala też bez żadnych komunikatów. O co chodzi? Proszę o pomoc.

PS: Zaznaczam, że posiadam oryginalną pełną wersję gry.

PS_2: A to screeny, może będą pomocne:

http://img76.imageshack.us/img76/4713/uo0005or9.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydarzyła mi się dziwna historia. Podczas gry kupiłem sobie parę wieśniackich ciuchów, konkretnie skórzaną kurtkę, skórzane buty i zielone okulary. W momencie gdy awansowałem na poziom "zawodowiec" wyszedłem z gry. Po jej ponownym uruchomieniu okazało się, że mój gostek wygląda całkiem inaczej. Wprawdzie sam wyraz twarzy znowu zmodyfikowałem, ale zamiast poprzednich ciuchów nosi jakieś dresiki. Czy jest jakaś szansa, żeby wrócić do poprzednich, czy będę musiał kupować je od nowa? Może można gdzieś sprzedać te dresiki w jakimś komisie? Bo ponowne wydawanie kuponów mi się nie uśmiecha. BTW, gra z Topsellera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydarzyła mi się dziwna historia. Podczas gry kupiłem sobie parę wieśniackich ciuchów, konkretnie skórzaną kurtkę, skórzane buty i zielone okulary. W momencie gdy awansowałem na poziom "zawodowiec" wyszedłem z gry. Po jej ponownym uruchomieniu okazało się, że mój gostek wygląda całkiem inaczej. Wprawdzie sam wyraz twarzy znowu zmodyfikowałem, ale zamiast poprzednich ciuchów nosi jakieś dresiki. Czy jest jakaś szansa, żeby wrócić do poprzednich, czy będę musiał kupować je od nowa? Może można gdzieś sprzedać te dresiki w jakimś komisie? Bo ponowne wydawanie kuponów mi się nie uśmiecha. BTW, gra z Topsellera.

Ciekawostka... nie słyszałem jeszcze o takim przypadku. Niestety będziesz musiał się przyzwyczaić do szelestów albo zapracować na nowe bony, co z resztą nie jest trudne. W TDU nie ma możliwości odsprzedania ciuszka (chyba że są jakieś mody).

BTW: Grasz kolesiem? A fuj!

:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeprowadzone śledztwo doprowadziło do ujawnienia faktu, że kochane pociechy, gdy uznały, iż zawaliły jakiś jednorazowy wyścig, za jedyną metodę powtórzenia go uznały reset kompa. Musiało się coś pomieszać, bo znikły wszystkie wcześniejsze wyścigi, na ich miejsce pojawiły się nowe, ale co najśmieszniejsze pieniądze i bony zdobyte na nich zostały. Natomiast w wiadomościach od początku zaczęły pojawiać się te, które już miałem, np. "zaliczyłeś pierwsze 3 złote puchary". W każdym razie pogodziłem się już z tym. Mam natomiast kilka innych pytań:

Znalazłem sklep z motocyklami Kawasaki, jest zablokowany. Co zrobić, żeby go odblokować?

Gdzie znajdę warsztat tuningujący Alfy? Wziąłem taką jako pierwsze auto, ale przy pewnych wyścigach klasy F seryjna wersja jest trochę słaba.

Czy kupowanie ciuchów daje jakieś realne bonusy, czy to tylko tak dla podkreślenia własnej indywidualności?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie ciuchów, to kupowanie ich służy jedynie zaspokojeniu swojej niespełnionej fantazji bycia stylistą, tudzież (jak wspomniałeś) do stworzenia własnego "niepowtarzalnego" awatara. Jednak są one prócz tego potrzebne do zaliczenia wyzwania "ciuchowego" - wydaje mi się, iż trzeba mieć 40 różnych wdzianek. Wszystko można sprawdzić podczas gry w osiągnięciach. Co do tunningu Alfy (też od niej zaczynałem ;) ), to warsztat jest o ile dobrze pamiętam gdzieś w Honolulu, bądź bliskiej okolicy (vide mapka dołączona do gry). Jeśli chodzi o salon Kawasaki, to u mnie chyba był dostępny od razu jak na niego trafiłem, ale pewnie żeby go odblokować trzeba wygrać określoną liczbę wyścigów lub wykonać odpowiednią ilość misji (nie jest napisane dlaczego jest zablokowany?) - może ktoś pamięta co i jak dokładniej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę się do końca zgodzić z Exclusive - nie przejechałem całej wyspy, a mimo to motory miałem dostępne. Ale z odkryciem wszystkich auto-salonów to chyba racja.

:D

EDIT: Sprawdziłem dokładniej warsztat Alfy: "Forza Tuner" znajduje się w Hahaione (jadąc autostradą na wsch. od Honolulu, przy niewielkich zatoczkach).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydarzyła mi się dziwna historia. Podczas gry kupiłem sobie parę wieśniackich ciuchów, konkretnie skórzaną kurtkę, skórzane buty i zielone okulary. W momencie gdy awansowałem na poziom "zawodowiec" wyszedłem z gry. Po jej ponownym uruchomieniu okazało się, że mój gostek wygląda całkiem inaczej. Wprawdzie sam wyraz twarzy znowu zmodyfikowałem, ale zamiast poprzednich ciuchów nosi jakieś dresiki. Czy jest jakaś szansa, żeby wrócić do poprzednich, czy będę musiał kupować je od nowa? Może można gdzieś sprzedać te dresiki w jakimś komisie? Bo ponowne wydawanie kuponów mi się nie uśmiecha. BTW, gra z Topsellera.

No to ja mam jeszcze dziwniejszy problem, bo gra robi mi taki numer średnio raz na miesiąc. Z mojej bogatej kolekcji samochodów zostaje 9, wszystkie wyścigu typu"dostarcz coś/kogoś" są nie pozaliczane, avatar wygląda inaczej, kasują się statystyki, itp :( .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy macie zainstalowanego patcha 1.66A? Ten patch usuwa błąd z "sejwami" (miałem 56%, wchodzę do gry następnego dnia, patrzę, a tu gra coś fixuje, gostek jest łysy, ma jakieś dresy i drewniaki :lol: , co chwila wyskakują mi komunikaty, że coś ukończyłem, tylko kilka autek w garażu, po chwili sejwy zupełnie siadły, ten błąd przydarzył się masie graczy, godziny grania poszły się paść - mozna było tylko wgrać wcześniejszy backup [oczywiście większość go nie zrobiła <_< ]). Po jego wgraniu wszystko powinno śmigać. Patch naprawia też błąd związany z "Wyścig Jaguarów" oraz wprowadza 2 nowe auta. Jeśli kupiłeś grę z serii TopSeller, powinieneś patcha mieć na płytce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tego patcha. Na szczęście, kiedy wykonałem w trybie single wszystko co można zrobić, zrobiłem sobie kopię save'ów, więc jak znowu grze coś odbije, to mogę go sobie wgrać. Już miałem odłożone ponad 3.5 miliona na wózki z Carpacka, a tu nagle wszystko wcięło, i trzeba zaczynać od nowa. A co do wyścigu jaguarów, to przez większość gry działał, a potem się zepsuł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, iż trzeba mieć 40 różnych wdzianek. Wszystko można sprawdzić podczas gry w osiągnięciach.
To wiem, awanse sobie sprawdziłem. Mnie bardziej chodziło o doraźne bonusy. Np. jeśli za ładny garniak modelka jest mniej wrażliwa na wstrząsy, czyli podnosi się nam ?prowadzenie?, ale sprawdziłem już i jakoś nie widzę różnicy.

Co do tuningu Alfy, thx, znalazłem faktycznie w tym miejscu, o którym pisałeś.

@vimes ? thx, faktycznie jest, zainsalowałem, zobaczymy czy podziała. BTW, jakaś dziwna ta edycja z Topsellera. Najpierw gra nie chciała się zainstalować, bo wywalało jakiś błąd. Po wczytaniu się w komunikat okazało się, że jeden plik, konkretnie ISScript11.msi należy zainstalować ręcznie. Teraz okazało się, iż gra nie została upatchowiona, a poszli na łatwiznę i wsadzili tylko katalog z patchem. Jakby ludzie jasnowidzami byli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam poważny problem z grą Test Drive Unlimited. Mam oryginała, ale pożyczyłem jakiś czas temu koledze. Jednak mnie naszło, by sobie kupić ten MegaPack z wozami. Więc zapłaciłem, i pobrałem. Kolega jest na wczasach, więc postanowiłem pobrać sobie NO-DVD, by gra działała bez płyty. Oczywiście mam wersję gry 1.66 A. Zainstalowałem bryki, i jest ok. Działało.

Ale teraz mam taki problem, ponieważ mam 2 savy, jeden pobrany z neta Mysticusy z wielką ilością kasy, a drugi to mój profil online. I chciałem sobie pograć, ale wyskakuje mi komunikat, że jest nowsza wersja, i że nie mogę grać przed pobraniem przez internet. To ja nie wiem co się dzieje. Przecież mam 1,66 A. Jeszcze raz instaluje patcha, resetuje PC i co? Gra chcę płytę... No to wgrywam jeszcze raz plik no-dvd, i co? Po wstępnym filmiku gra się wyłącza, nie ma komunikatu o błędzie. Nie wiem co się dzieje... Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie help... Nie wiem o co kaman... ;] Kupiłem gierkę, instaluje, wybieram grę w necie i wyskakuje coś o pobieraniu najnowszej wersji <bo jest konieczne aby grać w necie> no to klikam "ok"... Przenosi mnie na ktrone TDU i nie wiem co dalej ;] <wiecie opcja kupienia gry i megapacku ale nie ma nic o uaktualnieniu...> Weźcie pomóżcie bo kosa giera a nie mogę pograć ;P;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...