Skocz do zawartości
RoZy

Pełniaki dodawane do CDA

Polecane posty

Ja wczoraj rano skończyłem przechodzić BloodRayne'a 2, gra niezmiernie mnie wciągneła lubiałem grać po nocach. Na Legende mój komp jest dużo za słaby, tak więc zostawiam ją na lepsze czasy. Pocinałem też w Polar Bear Tycoon, czyli w misie!!:D A teraz po raz pierwszy odpaliłem Enclave dodaną do CDA w czasie roku 2007.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie pamiętam od kiedy próbuje się zabrać za Scriptarians z numeru 145. Lubowałem się kiedyś w gierkach połączonych z nauką programowania (np. Colobot), tyle że jak już znajdę czas na granie to wolę popykać w coś innego. Tak już jest. Podobnie z Overclocked. Napaliłem się troszkę na tą grę jak ją zobaczyłem, a do teraz nawet nie zainstalowałem. Przyjdą lepsze czasy to zagram ;)

Ale za to spodobał mi się Bloodrayne 2. IMO dużo lepsza od części pierwszej. Bardziej rozbudowany system walki, lepsza grafika, i co dla mnie najważniejsze - rezygnacja z drugiej wojny światowej na rzecz współczesnych metropolii/slumsów. Dla wielu 2WW był jednym z symboli BR, ale że ja wyjątkowo nie lubię tego okresu (zwłaszcza w grach akcji) to zmiana realiów jest mi wybitnie na rękę. Jak na razie grę zawiesiłem, ale planuję do niej wrócić w najbliższym czasie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei, można rzec, przeszedłem Rush for Berlin :) Jeśli jednak przyjmie się założenie, że na główny "wątek" gry skupiają się kampanie aliancka i sowiecka. Plus, dotarłem do VII niemieckiej w alternatywnej wersji historii (

śmierć Hitlera jest pokazana w komiczny sposób... oraz Luftwaffe dostaje do łapek samoloty 'nowej generacji'

) oraz II u partyzantów z Francji. Ogólnie rzecz ujmując - to stary, doby CP z kilkoma zmianami i dodatkami jak budynki wsparcia oraz produkcyjne pozwalające na uzupełnianie strat (choć nie zawsze są dostępne). I ogólnie misje nie są tak łatwe jak mogło by się wydawać a dodając do tego chęć uniknięcia wysokich strat to kilka godzin można zarwać wysilając swój zmysł taktyczny ;D Trochę szkoda, że nawet w Aliantów autorzy pojechali po bandzie z historią (

scenka gdzie samolot Hitlera startując z ruin Berlina dostaje z działa czołgowego

... heh), ale mówi się trudno. Czasami irytowała mnie mała skuteczność podstawowych oddziałów piechoty... w starciu z snajperem lub miotaczem ognia (daleki/bliski dystans bez medyka lub wsparcia pancernego) byli bez szans. A o czołgach to lepiej nie mówić... istna wunderwaffe ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZasami pełniaki dodawane do cdaction są fajne a czasami takie sobie (ja kupuje cdaction i dla gier i dla czytania).W tym roku 2009 pozytywnie mnie zaskoczyliści ponieważ psychonauts grałem bardzo przyjemna gierka,Broken Sword Anioł Śmierci-nienawidze przygodówek ale ta mnie wciągneła,Full Spectrum Warriors:Ten Hamers-fajne nowe patenty ale już bardziej przypominała ttp z tym trybem celowania (lepsza podstawka z majowego cda zeszlego roku) :biggrin:

No i BloodRayne supcio wciągneła mnie tak jak jedynka:):)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jonathan_Farmer

Oho, widzę, że publika pierwszym pełniakiem z numeru specjalnego zadowolona nie jest. Ja przeciwnie :).

Ważne są jednak dwie rzeczy: czy będzie to wersja już upatchowana, a jeśli nie to czy będzie podatna na patche w necie, a druga rzecz to czy będzie w języku polskim. W przypadku tego typu gry język ma znaczenie, a choć sam nieźle się w nim orientuję to chyba jednak nie na tyle, żeby swobodnie grać w taką produkcję i dobrze rozumieć niuanse.

Generalnie więc, bez spełnienia dwóch tych dwóch warunków atrakcyjność tego tytułu mocno spada (szczególnie z tymi patchami może być jazda. Do tej pory nie wyjaśniła się sprawa z Rush for Berlin - i już chyba nie wyjaśni jak sądzę).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pierwszego pełniaka w nowym CDA - Supreme Ruler to ja jestem bardzo zadowolony. Może dlatego, że jestem zagorzałym fanem(i graczem :) ) serii Europa Universalis i Hearts of Iron(btw: dzięki za Mod33 na jednym z coverków). Co prawda nie miałem okazji zagrać w Supreme Ruler 2010, a oceny nie są sprzyjające - jednakże na pewno do tytułu podejdę.

Mam nadzieje, że to czego brakuje HoI 2 - będzie można chociaż w pewnym stopniu spełnić w Supreme Ruler, a mianowicie - zagrać Polską w czasach współczesnych i porozrabiać na mapie Europy :)

Pożyjemy, zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wy tylko psioczycie na cda jakie to ono słabe gry daję :/ Zróbcie lepsze czasopismo z lepszymi grami :/ Wiecie ile może kosztować licencja (dobrze mówię??) waszej " wymarzonej " gry?? A jeżeli ktoś kupuje CDA tylko dla gier to ... :/ Ja na przykład z gier w CDA jestem zadowolony ^_^ np. taki Bloodrayne 2 lub wcześniejszy numer z Ten Hammers :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po przeczytaniu recenzji na wp stwierdzam ,że to raczej średniak

jakoś w tym numerze nic do mnie nie przemówiło ,ale nie dla pełniaków kupuję CDA

właśnie wziąłem się za Codename Panzers Phase One kiedyś dany do CDA

świetna gra

jak skończe to wezme się za Phase Two

kiter -ja nie narzekam bardzo podobały mi się niektóre gry dane do CDA np. dwie części broken sworda ,Legend HoG ,Two Worlds ,to podane wyżej no i doceniam też wysilek zdobycia takich gier jak:Loki,Gothic 2 ,Morrowind i Fable chociaż miałem je już przed zakupem tamtych numerów CDA

no i nie wiem ile może kosztować licencja mojej wymarzonej gry ,ale ona jest wyMARZONA czyli to tylko takie życzenie

Edytowano przez chuunin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...