Skocz do zawartości
RoZy

Pełniaki dodawane do CDA

Polecane posty

Odpaliłem dzisiaj Just Cause. Tak się zastanawiałem jak np. grafika się zestarzała, bo wiadomo, wyszedł Just Cause 2. Nadal jednak pierwsza część dobrze wygląda. Solidnie wykonano całe to środowisko wyspy, na które toczy się akcje. Trawa, drzewa bardzo naturalnie ta kompozycja wygląda w grze. Nie zdążyłem się przypatrzeć wodzie, ale na pierwszy rzut oka wyglądała ładnie. To dopiero początek, a już się czuję zauroczony tą produkcją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm jedne z najlepszych gier jakie były dodane wg mnie to Broken Sword 4, BiA, The Moment of Silence, Drakensang, DMC, Undercover Operation Wintersun, Hitman Blood Money(chciałbym żeby był Silent Assassin bo nie pamiętam czy był bo nie mam tu pod ręką wszystkich coverków tylko są schowane prawdopodobnie w piwnicy w kartonie) Battlestatons: Midway też jest fajne i chciałbym żeby Pacific się też kiedyś znalazło na płytce, Ghost Recon też jest spoko. Jednym zdaniem nie ma na co narzekać. Ninja Blade mi za specjalnie nie podeszło. Darkmen twój post skłonił mnie do ponownego zagrania w PSI-OPS :wink:

Edytowano przez Jackal321
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA kupuje od niedawna a dokładnie od premiery Ninja Blade (głównie przez to kupiłem CDA i zostałem na dłużej). Ninja Blade był super bardzo mi przypodobał bo lubię gry typu siekanin.

Potem było world of Goo do którego wróciłem z wielką chęcią (już kiedy grałem). Potem był Hitman w którego ciaram nadal i uważam że to jest jak naraźcie najlepszy pełniak (z tych które mam).

Just Cause też było super ale nie grałem w nie długo bo kupiłem sobie inną grę ale myślę że jeszcze kiedyś do niej wrócę. Podobał mi się też baaardzo Act of War.

Z najnowszego CDA działa mi tylko Battlestatons: Midway i badzo mi się podoba (Mam nadzieję że dla Battlestatons: Pacyfic. Miałem taką nadzieje że pogram sobie w GRAW a tu mi nie działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jakoś w ogóle już nie odpalam "pełniaków" z płytek CDA :sad: Po prostu dlatego, że mam kilka gier premierowych, ze sklepu, i teraz grywam głównie w nie. Chyba muszę to zmienić! :rolleyes: Ostatnia płytka ma wg mnie super zawartość, a ja nawet nie raczyłem nic zainstalować... A obiecałem sobie, że pogram w GRAW'a oraz Battlestations: Midway. I tak też zrobię! :smile: Przeszedłem AC2, LEGO Harry Potter, multi Bad Company 2 ciągle cisnę, ale jutro zabieram się za gry z coverów CDA :smile: Postanowione!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie spodobało się za to SBK09. Nie jestem jakimś przesadnym fanem serii Superbike, bo wolę Moto GP, ale sporo kierowców znam, czasem obejrzę jakiś wyścig. Gra mi się bardzo spodobała, nie lubię za bardzo grzebać w motorze i na szczęście nie muszę. Całkiem fajnie zrobiony model jazdy, trzeba się nauczyć odpowiednio wchodzić w zakręty, bo jeden błąd i po zabawie. Grafika też bardzo przyzwoita, a licencje na motory i zawodników to wisienka na przysłowiowym torcie. No i może w końcu Noriyukiemu Hadze uda się wywalczyć mistrzostwo, bo kiepsko jest być wiecznie na drugim bądź trzecim miejscu :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pełniaków CDA na dłużej zagościły na moim dysku tylko dwie gry - SBK 08 i SBK 09. Nie wiem, dlaczego - jak dotąd nie byłem specjalnie fanem ścigałek z motocyklami w roli głównej, lecz te dwie produkcje jakimś cudem mnie wciągnęły. Lubię sobie czasem odpalić jedną z nich na chwilę i oderwać się od codzienności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ghost Master był kiedyś w CDA?

A był, był, o ile pamiętam to razem w numerze z Big Mutha Trucker. Co do samego tematu - patrząc wstecz, około 2 lata, to w tej chwili CDA pod względem pełniaków wychodzi z "dołka", bo jak widze te cieniutkie przygodówki i strategie w numerach sprzed dwóch lat, to mnie krew zalewa, a teraz - klasa panie, klasa! Już nie mogę doczekać się przecieków! Ciekawe, czy tym razem pełniaki z CDA będą lepsze od tych z Playa, bo w tym miesiącu to mi normalnie szczena opadła, jak zobaczyłem German Truck Simulator (premiera parę miesięcy temu) i znakomitego Infernala (polska gra yeah!).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi w tym numerze podobają się wszystkie pełniaki, w Hitmany napewno zagram(oprócz kontraktów, mam je), w ford of road raczej nie, była kiedyś tej gry recenzja w Cda, z niej wynika, że to nie najlepsza budżetówka, a w R6V też zagram, z tego co wiem to bardzo dobry Fps, i mam nadzieje, że w przyszłym numerze dadzą jakiegoś dobrego Rpg, bo już dawno takiego nie było :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ford Racing...blablabla...-szkoda mi czasu na taką grę, zwłaszcza, że rok szkolny się zbliża.

Hitman:

a)Codename47-nie jestem pewien, ale kiedyś pewnie znajdę czas.

b )Silent Assassin- już przeszedłem

c)Kontrakty-z nich najbardziej się ucieszyłem, zagram na 100%

Rainbow Six Vegas- jeśli będzie to zwykły odmóżdżający shooter to pewnie znajdę czas by się powyżywać.

Pytanie do ostatniego pełniaka- R6 jest raczej serią taktycznych shooterów, których raczej nie lubię(od myślenia mam gry strategiczne), ale słyszałem, że nowsze części to już bardziej zwykłe strzelaniny, dobra rozrywka na kilka godzin. Jakiego gatunku to gra?

Edytowano przez chuunin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamierzam również przejść (...) Ceville
Nie wiem czy ten post aby nie za późno, ale jeśli jeszcze nie sięgnąłeś po Ceville to daruj sobie. IMO granie w ten tytuł uważam za stratę czasu. Przeciętniak z błędami technicznymi, słabą warstwą intertekstualną (czyt. nawiązania do kultury) i niewymagającym gameplayem. W zamian za to polecam So Blonde. To naprawdę fajna przygodówka z elementami zręcznościowymi. Podoba mi się w niej otwarty świat i związana z nim swobodna eksploracja wyspy, nawet interesujący bohaterowie, zabawne aluzje do popkultury (właz z serialu LOST, trup mówiący "NI" wiadomo skąd zaczerpnięty itp.) oraz sympatyczna główna bohaterka. Fajnie się gra, lekko, przyjemnie, wakacyjnie. Polecam!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdą jest, że lata mojej świetności na FA przeminęły, acz jest kwestia, która nie daje mi spokoju, odkąd wyszedł nowy numer CDA.

Czy ja dobrze widzę, czy Hitman: Trylogia to tak naprawdę 3 pełniaki, które już kiedyś pojawiły się w CDA? Jako, że historii CDA na bieżąco nie śledzę, chciałbym się wywiedzieć, czy któreś z pełnych wersji wcześniej już wcześniej ponownie zagościły na cover dvd. Jeśli tak, to dajcie znać które (bo szukam czegoś-ale-nie-powiem-czego).

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Wszystkie trzy części, ba - nawet Blood Money, który akurat dodany nie jest, były już kiedyś w CDA. Dokładnych numerów ci nie powiem... chociaż chwila. Dwójka była w numerze 122, trójka w 146 (czwórka w 177), ale jedynki nie mogę znaleźć. Jedyne czego nie mogę znaleźć to kiedy była jedynka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rainbow six Vegas to jedna z najlepszych strzelanin w jaką kiedykolwiek grałem, grafa jest nie gorsza niż w dzisiejszych strzelaninach, jest dużo radzaji broni, dobre AI przeciwnika i kompanów, nic dodać, nic ująć, świetna srzelanina, moja ocena to 9/10, co do samochodów to jest to zwykła budżetówka, z nieciekawym modelem jazdy , ogólnie gra mi sie nie podoba, ocena 3/10, a w Hitmany jeszcze nie grałem, jak zagram to ocenie :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...