Skocz do zawartości
RoZy

Pełniaki dodawane do CDA

Polecane posty

Crashday- ostra jazda:D

Splinter Cell- uwielbiam eliminować wroga, nie wychodząc z ukrycia;)

Project: Snowblind- jeden z najlepszych FPS-ów do 2006r.

Total Overdose- dużo akcji, dużo zabijania, otwarty świat.. awesome!

Dead to Rights 2- szybki TPS z bullettime

Alone in the Dark 4- genialny survival-horror z 2001r. Jeden z najlepszych zaraz po Silent Hill (właśnie, kiedy będzie w CDA?:D)

Fable- fabuła, świat i klimat to czyste dzieło sztuki, brawa dla Petera Molyneuxa

Gothic 1 i 2- Klasyka RPG, kto nie grał a uważa się za fana tego typu gier, niech się skryje:P

Frater- dobry polski Hack'n'Slash

Hitman (cała seria)- Jedna z moich ulubionych serii

Sniper Elite- ciekawy II wojenny shooter z karabinami wyborowymi w roli głównej

Undercover- przygodówka point'n'click, dużo ciekawych łamigłówek i intrygujący wątek główny (II wojna światowa)

Instinct- FPS z zombiakami

Conflict Global Storm- taktyczna strzelanka TTP

Tribes: Vengeance- futurystyczny FPS + jetpack = super zabawa!

Bad Day L.A.- przygody czarnoskórego menela w Los Angeles podczas kataklizmów, m. in. powódź, trzęsięnia ziemi, hordy zombiaków, a to wszystko doprawione ciętą dawką humoru

Alien Shooter (cała seria)- nie ma o czym się rozpisywać, jeśli lubisz ubijać hordy obcych, musisz w to zagrać!

TrackMania- tutaj również komentarz jest zbędny

Loki- świetny Hack'n'Slash klimatem zbliżonym do Titan Quest, a rozgrywką do Diablo, polecam!

SBK 08- przy tym symulatorze bawiłem się jak dzieciak w Luna Parku:D

World of Goo- Logiczno-przygodowa gierka, również polecam, innej takiej nie znajdziecie

Wg mnie to były najlepsze gierki, a przynajmniej najlepiej je wspominam. Świetnie się bawiłem, naprawdę;) Za co z całego serca dziękuję redakcji.

Co do nowszych numerów to mam wszystkie ale z braku czasu nie tyknąłem prawie żadnego. Mam nadzieję, że nadrobię te zaległości;)

Edytowano przez NewHunter7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim numerze były wspaniałe pełniaki, chociaż trochę się martwię ich rosnącymi wymaganiami. Tym razem jeszcze mi poszły, ale już tylko na minimalnych.

Bionic Commando- całkiem przyjemna nawalanka- 7/10

Shaun White Snoawboarding- mój ulubiony sport w roli głównej z fajnymi akrobacjami i grafiką w rolach drugoplanowych- 8/10

CoJ- kontynuacja całkiem niezłej polskiej gierki w ciekawych klimatach Dzikiego Zachodu- też 8/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne gierki daliście do najnowszego CDA. Szkoda tylko, ze moj zlom nie spelnia wymagan wiekszosci (znaczy spelnia, ale gry wolno chodza nawet na low detalach).

PS. Nie mam wyrzutow i rozumiem, ze nie kazdemu mozna dogodzic. Tak tylko sobie marudze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a żeby was jasna cholera z tym Bionic Commando.

Mam nadzieję, że do kolejnego numeru dacie myszkę, bo ta, którą gram długo już nie pociągnie. Tak frustrującej gry dawno nie widziałem. Kto w XXI wieku robi takie trudne produkcje? jeden nieudany skok i dawaj! cały etap od nowa. krew mnie zalewa. Gry powinny relaksować a nie frustrować.

po wszystkich samograjach typu CoD i inne stzrelanki, które przechodzą się z marszu Bionic stanowi na prawdę wyzwanie.

CoJ:WK przeszedłem właściwie z marszu na normalnym poziomie trudności z rzadka ginąc, a Bionic bije mnie po zadzie jak chce. 10 minut gibania na lianie żeby złapać bonusa (który nie wiem do czego służy). potem przebijanie się przez pomieszczenia (słodko się wali heady, bo przeciwnicy są głupi), wychodzę z budynku, dwa skoki, jebudu w przepaść i od nowa (zeby chociaż raz zebrane bonusy znikały).

Jeszcze muszę tego Shauna White'a stestować. Kiedyś zagrywałem w w THPS (2 mistrzostwo świata, trójka świetna, najsłabsza ta część z demolowaniem miasta).

a przygody Spencera pewnie wywale, nie lubię być kopany przez durny program (chyba że przejdę ten level).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP Bionic Commando nie jest aż tak trudny :tongue: Ja, który nie jestem zbyt dobrym graczem i nawet w samograjach typu CoD potrafię zginąć i to nie raz, z Bionic Commando nie miałem takich problemów jakie ty opisujesz :wink: I jakie zaczynanie etapów od nowa? Przecież w trakcie misji w rożnych miejscach są punkty kontrolne :wink: Przyznaję, czasami przeciwników jest trochę przydużo, ale nie jest to przeszkoda nie do przejścia. Jak dla mnie Bionic Commando jest najlepszym pełniakiem z numeru urodzinowego. Bardzo fajnie mi się w niego grało, a patent z bionicznym ramieniem jest świetny. Fabuła wyjątkowo mi się spodobała, a szczególnie prawda o bionicznym ramieniu Nathana Spencera...po prostu szok, przynajmniej dla mnie. Sama postać Spencera też mi się spodobała, ma fajny charakter i potrafi przygadać. I te jego rozmówki z Joe.... :wink:

Edytowano przez Kiro12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bionic Commando - Ciekawa gierka dawno nie grałem w połączenie Zręcznościówki i gry akcji a to zakończenie daje do myślenia i może mogła by być 2 część ale po tak słabych wynikach sprzedaży wątpię aby twórcy mieli ochotę tworzyć kolejną część .

Call of Juarez : Więzy Krwi - Mmmmmm ... nie wiem jak dla was ale dla mnie to Cud , Miód i orzeszki , dobra fabuła , podobające mi się multi i single , dwie postacie Thomas i Ray - bracia jakby ktoś nie wiedział no i te klimaty westernu .

Shaun White Snowboarding - ciekawa gra mimo bugów lubię zjechać z paru gór .

Torchlight - dawno nie grałem W hack'n slasha a zapewne bardzo dawno lub w ogóle nie grałem w DOBREGO hack'n slasha

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam dwie fajne i stare: Battle of Dune i Civilization IV. Dlaczego? Bo w CDA jest ostatnio mało strategii/taktyk. Ostatnią pamiętam Battlestations: Midway. Przepraszam za ewentualne błędy.

Zgadzam się z New Hunter 7 w ,,World of Goo". Sam mam i jestem zadowolony :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym miejscu zdecydowanie Fable - grałem w to już dawno temu, ale teraz, przechodzę ją praktycznie co pół roku, strasznie wciąga, nawet jeśli znam ją na pamięć.

Kolejna - Splinter Cell, jak jeszcze miałem starego kompa, i Windows XP bardzo przyjemnie mi się w to grało, teraz na Win7 z niewyjaśnionych przyczyn pierwsza część Splintera mi się wysypuje.

Gothic 2 - dzięki wam nie musiałem kupować oryginała, którego już miałem prawie w koszyku (miałem wtedy zajawkę na skolekcjonowanie całej sagi Gothic w oryginale - zamiast G2, kupiłem G3 :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem CDA miało bardzo dobry pomysł żeby dać Torchligt gdyż gra jest bardzo fajna i warto w nić zagrać,ale szkoda , że nie ma nadal serwera do dema Crysisa 2 od CDA.Na temat reszty gier się nie będę wypowiadac gdyz fanem somochodowek nie jestem. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blacksite Area 51 okazał się przeciętną produkcją. Nie wiem czemu zajmuje aż 11 GB.

SW TFU 1 Zajmuje 26 gb... a krótki... Ale ja zawsze instaluje freewary (Czy jak tam), a najlepsza gra to chyba Torchlight. Tylko, że po drugim przejściu już nudzi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

___No no no - wczoraj ukończyłem właśnie Bionic Commando z niedawnego CD-A i. . . Dobra gra. Tyle. Mogło być świetnie, ale niestety widać braki i niedoróbki.. .

___Najgorszą z nich było to "idiotyczne" ograniczenie wolności gry. Pamiętam z recenzji negowane obszary radioaktywności tworzące wręcz korytarzową drogę gry, ale to tutaj zostało zaserwowane ( mało gdzie taki obłok widziałem, ginąc niekiedy w poszukiwaniu znajdziek. Po którymś z kolei odkryciu nieoznakowanego obszaru radioaktywności porzuciłem tryb Indiana Jones

___Rozpocząłem od poziomu weteran, po czym wróciłem do normala - pierwsza misja ze snajperami to był koszmar: Facet ma bioniczne ramie z którym skacze, biega itd. A pływać nie umie. . .

___Multi martwe, a szkoda 2 meczyki rozegrałem ( z jakimiś Rosjanami i nieznanymi czytelnikami CD-A ) które mi się nawet podobały - mam przeczucie, że tryb z flagą miałby potencjał, jednak aby w niego zagrać trzeba byłoby się umawiać . . .

___No i ta "konsolowa" bezczelność - czyściutki port konsolowy, który na każdym kroku podpowiadał mi jak ma klikać na padzie... Gdy go nie miałem. . .A uwierzcie mi - z myszką manewrowanie ramieniem jest łatwe i przyjemne . . .

___Jednak mimo wszystko gra dawała frajdę i nie wyleciała z dysku od razu. Pozostanie do takiego relaksacyjnego "pyknięcia".

___PS: Możecie mi powiedzieć, jak dobrać się do muzyki w tej grze - spodobał mi się jeden motyw, jednak w plikach gry nie ma ani jednego mp3 :unsure:...

Edytowano przez KMyL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą niespodzianką jakie zrobiło cda to było dodanie Gothicków i za to wielki szacun . Także dodanie Torchlight'a byłym miłym gestem , redakcja naprawdę nas rozpieszcza bo chyba nie ma 2 takiego pisma gdzie dają takie dobre gry i nowe jakby nie patrzeć ,a ludzie jeszcze narzekają że słabo i mało...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem teraz tak.

Jestem zadowolony z City Life jak i Torchlighta. Obie gry są genialne. ;) A szukałem od dawna symulatora budowania miast ala Sim City, i końcu się go doczekałem. :) Oby więcej takich pełniaków było ! :D Chociaż, teraz też jestem zadowolony bo dali Sam & Max sezon pierwszy ! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz w CDA spodobalo mi sie ze sa dema i to fajnych gierek ale zawsze byly ciekawe pelniaki teraz to Resident Evil 5 :brawa: bo w styczniu wciagnelo mnie to Resideny Evil 4 gralem w nie soro czasu ale teraz bede gral chyba do wakacji. Mythos to tez :brawa: bo dopiero co w sklepach sie pojawilo a juz w CDA :laugh:. ale kazdy to powie conajmniej raz w roku zdazaja sie cienkie pelniaki zalezy kto co lubi xD NO ALE OGULNIE TO MOZNA W NIE GRAC I TO JEST NAJWARZNIEJSZE :gra:

:gra:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie! Od dłuższego czasu CDa dawało gry na coverze, które już mam. Teraz to się zmieniło! Resident Evil 5 to kawał porządnej gry(no właściwie to nie kawal tylko całość). Wreszcie Survival, gdzie trzeba uważać jak się strzela. Grafika bardzo dobra, jak to ma w zwyczaju Capcom. Naprawdę przyjemne koszenie zombiaków, chociaż jestem w tej części gry, gdzie opuściliśmy już fajne afrykańskie miasteczko a nawiedzamy

plemienia, które mają... mniej nowoczesne wdzianka

.

Chociaż Chris jest nieco przepakowany moim zdaniem. Mięśnie jak u Pudziana, lub nawet większe, co dla mnie nie jest koniecznie plusem. Nadrabia to całą resztą, na szczęście!

Najlepsza gra dodana do CDA od dłuższego czasu ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP A mógłbyś powiedzieć czemu? Bo mnie to ciekawi...

Ja się napaliłem na Armę. Co znaczy, że redakcja naprawdę się postarała, bo rzadko jest jakiś pełniak w którego chcę zagrać. Zbieram czasopismo już od roku i na razie przyciągnęły mnie 2-3 gry. (Just Cause , Necrovision, Act of Var, Dark Messiah)Zobaczymy jak to wyjdzie bo CDA jeszcze nie kupiłem. Jednak mam nadzieje, że się nie zawiodę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...