Skocz do zawartości
RoZy

Pełniaki dodawane do CDA

Polecane posty

Ja chciałem kupić, a tu taka niespodzianka.Już kilka razy miałem ją w rękach, ale nie kupiłem.Fajnie, że jeden super pełniak.Raz na 5, 6 miesięcy mogą dawać jeden znakomity pełniak, bo widać, że większość jest bardzo zadowolona.

To moja prywatna opinia, bo każdy ma prawo coś powiedzieć.:)

Edytowano przez mikista10
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Devil May Cry 4 mnie zaskoczył, powtarzałem sobie, że kupię jak tylko trafi do eXtra Klasyki, a tu taka mila niespodzianka.

Ogólnie w tym roku jest naprawdę dobrze z pełniakami, praktycznie co numer jakiś hit:

-nr 160 - Psychonauts, Imperial Glory

-nr 161 - Two Worlds

-nr 162 - Broken Sword 4

-nr 163 - BloodRayne 2

-nr 164 - Advent Rising

-nr 165 - Tajne Akta: Tunguska

-nr 166 - Call of Juarez, Sacred Gold

-nr 167 - Ceville

-nr 168 - Puzzle Quest

-nr 169 - Jade Empire, Sins of a Solar Empire

-nr 170 - Dark Sector

-nr 171 - Titan Quest

-nr 172 - Devil May Cry 4

Jak widać, w tym roku naprawdę obficie było, widać że CDA się stara i daje coraz lepsze pełniaki. Jest sporo lepiej, niż w zeszłym roku, a to trudne jest, bo w zeszłym roku było naprawdę świetnie. Tak trzymać. Niepokoi mnie tylko jedno - kiedyś CDA dawało dobra, ale niecenione gry, które trudno zdobyć w naszym kraju. I to było fajne. Teraz są głównie wielkie hity. Cały czas jest dobrze, tylko trochę w inny sposób, a to od człowieka zależy, który sposób bardziej mu odpowiada. Tak czy inaczej - źle nie jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark Messiah to dobry pomysł. Ostatnio CDA bardzo się poprawiło. Aczkolwiek nie grałem we wszystkie gry, które dodawali, to wiem, że teraz im naprawdę zależy. DMC 4 tego się chyba nikt nie spodziewał, a Dark Sector miło było grać. Teraz może jakiś Erpeg, tak dla odmiany od dynamicznej akcji, po którym chciałbym FlatOut Apokalipsa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...