Skocz do zawartości
RoZy

Pełniaki dodawane do CDA

Polecane posty

No to pora skomentowac pelniaki z urodzinowego CDA 04/07

Alone in the Dark 4 - raczej nie lubie tego typu gier. nie gralem we wczesniejsze czesci, w ta tez nie zagram. :)

Enclave - chyba dobra siekaninka, ale rowniez nie znajde na nia czasu. :)

Space Empires IV - moj kumpel bedzie gral, ale ja nie, bo nie lubie kosmicznych strategii. :)

Tomb Raider 5 - Lubie serie TR, gralem w 3 i 7 (mniam, Legend wymiata!), moze i Chronicles przybadam? Co jak co, ale pelniak dobry. :)

Ogolnie rzecz biorac to nie jest źle - moze hitu nie ma, ale same w miare dobre tytuly zapodali. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem sobie wlasnie Enclave i dosc mocno sie wciagnalem :). Gra jest troche za prosta, do 4 etapu na medium doszedlem z marszu, ale i tak jest fajna rzeznia :). Co innego mnie jednak oderwalo od gry - srodek planszy, za mna kupa mobow, jakas dziwna zagadka, a tu nagle BUM, mostek sie zapadl i nie zyje. Rozumiem zginac od przeciwnika, moja wina. Ale cholerny mostek?! Bez ostrzezenia? Chyba wroce do tego najwczesniej jutro :/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak Enclave jest niezle, ale ja chcialbym napisac tu o czyms innym. Mianowicie o grze pt. Desperados. Ta gra jest genialna! Grafika moze i sie zestarzala, ale grywalnosc i klimat... po prostu cudo! Pal licho, ze ta gra jest rownie dobra co trudna (o wiele trudniejsza od commandosow). Dla mnie 10/10! To jedna z najlepszych moim zdaniem gier (obok Deus Ex i Warcrafta 2), ktore CDA dorzucilo do pisma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odchodząc nieco od tematu...

Mnie natomiast marzy się, by CDA wydało specjalny numer poświecony starszym grom zawierający na coverku gry stare, ale jare (już raczej nie w sprzedaży, a jeszcze nie abandonware) typu "The X-files", "Blade Runner", oczywiście upatchowane aby chodziły na XP. Tak jak np. „Imperium Gier” wydało kiedyś „Seven Kingdoms”.

Dlaczego numer specjalny? Bo gdyby wydali to w normalnym numerze, to znowu co poniektórzy narzekaliby, że "stare, brzydkie itp." :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to, ze Enclave to najpopularniejsza gra z tych dodanych, wiec moze temacik zalozyc? Jeszcze 2 glosy i bedzie :).

Dzis sobie znowu pogralem i doszedlem bodaj do 6-7 poziomu, po drodze przeszedlem te taka "arene", gdzie sie leje po kolei rozne mobki. No i niestety pierwsze oczarowanie ta gra troche pryska - wydaje mi sie, ze tworcy nie za bardzo wiedzieli, jak chca rozwiazac walke. Nie jest to ani bezmyslna rzeznia, gdzie macha sie mieczem na prawo i lewo zupelnie na slepo, ani gra wymagajaca szybkiego i wyrafinowanego operowania mieczem i tarcza (tudziez magia). Autorzy chcieli znalezc zloty srodek, ale sie nie udalo. Postac macha mieczem (gram prawie wylacznie Knightem, wiec na nim sie skupie) tak, jak sama chce, w dodatku ciagle tak samo. Jak juz rozkreci ten orez, nie mozna blokowac, a to nie my zadecydowalismy o kreceniu mlynkow - wiec gra nas mocno ogranicza. Nie ma tez zadnego systemu kombosow, nie mozna na przyklad skoczyc i efektownie walnac oburacz z powietrza prosto w leb czy tez uderzac jakichs bardziej skomplikowanych kombinacji. Nie wymagam biegania po scianach, ale moglibysmy miec wiekszy wplyw na to, jak ten miecz poleci. Gre moze ukoncze, ale raczej to wymecze. Zmarnowany potencjacl niestety :(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to, ze Enclave to najpopularniejsza gra z tych dodanych, wiec moze temacik zalozyc? Jeszcze 2 glosy i bedzie :).

Arnie, tak się składa, że kiedyś w "Komentarzach" był temat o Enclave, tyle że został skasowany. Pewnie to dlatego, że nie cieszył się powodzeniem. ;)

Ale jeśli takowy temat ma ponownie powstać, to jestem za. Enclave jest to, jak na razie, całkiem dobra sieczka, która naprawdę rozluźni po ciężkim dniu pracy. I naprawdę nie żartuję - to nie jest jak Ballance, który bawi, ale też czasem niemiłosiernie denerwuje (to ten 12 poziom - naprawdę dał mi w kość). Na razie jestem na czwartym poziomie i gram głównie rycerzem.

Ale ogólnie jestem raczej początkujący w te klocki (tylko jedna gra TPP przewinęła się przez moje ręce, nie licząc Enclave'a). Jednakże cóż, powinienem sobie poradzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyną grą z ostatniego numeru, którą mam zamiar zainstalować jest Space Empires IV. Wydaje mi się, że gierka może być całkiem, całkiem. :) I do tego jest w wersji PL, co powinno mi ułatwić zaznajomienie się z jej mechaniką.

Na razie niestety będzie ona musiała poczekać, ponieważ wczoraj na dysku wylądowało mi UFO (hehe) Gniew Boga (aka Laser Squad Nemesis). Gierka pomimo swojej archaicznej oprawy, potrafi przyciągnąć do kompa. W prawdzie nie jest to UFO: Enemy Unknown, ale grająć w Gniew Boga można sobie tamten tytuł przypomnieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwietniowe CDA kupie, ale jeszcze nie teraz, może we wtorek przed rekolekcjami. W Alone in the Dark raczej grać nie będe bo nie lubie przygodówek, a zwłaszcza horrorów. Chyba zainstaluję TR, miałem kiedyś TR2 ale płyta mi się schrzaniła, grało się przyjemnie, zaraz zaraz powiedziałem chyba ? Napewno!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najnołszym CDA gry som dombre oto ma ocena

Enclave-9

alone in coś tam 6 grafa do du**ale w porywach 8+

Tomb raider CHRONICLES-3 UUUUUUUUUUUprzeto to lepszy driver 1 chyba lepsy by był

Space empires-7 hyba dobre

Atak miendzy nami mogliśta dać yeszcze cosik bo zostało na płyciżnie jeszce jakieś 500mb

OTO ma skromna ocena i prosze mi nie pluc że jestem egoistom irz ja kocham CDA

pozrdro :oops: :oops:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam! Pokochaj też słownik poprawnej polszczyzny bo naprawdę ciężko się to czyta. Nie chce mi się wierzyć, to chyba podpucha...
Miej trochę wiary w sobie. Po reformie oświaty wszystko jest możliwe 8).

Chciałbym się wypowiedzieć o grze Enclave.

Od już bardzo dawna nie miałem przyjemności grać w tak świetną grę. Niby kolejny hack & slash, ale sposób przedstawienia postaci, wyekwipowanie ich i sama fabuła są na tyle dobrze wykreowane, że mam efekt "Heroes" (jeszcze chwila, jeszcze ten poziom, jeszcze kilka sztuk złota, itp). Teraz jestem w ostatniej misji kampanii światła i wprost nie mogę się doczekać by dowiedzieć się, jak bardzo zaawansowana intryga tutaj ma miejsce (wiadomo, co będzie jej wynikiem, ale w myśli filozofii "nie cel jest najważniejszy, ale droga jaka do niego prowadzi", nie mogę się doczekać reszty fabuły). Same rozwiązania w grze są niekiedy intrygujące. Przykładowo, zamiast zniszczyć wielkiego demona przy użyciu "broni ostatecznego zniszczenia", czy zrzucając mu górę na głowę, to przy pomocy magii tworzymy jego sobowtóra, który za nas rozprawia się z wrogiem. Na razie to tyle. Wracam do gry.

Mały EDIT:

Kampania światła zakończona, a mknąc przez kampanię ciemności mogę powiedzieć tylko jedno. To najlepsza rzecz, jaka tylko może być. Nawet, jeśli to nie jest alternatywna rzeczywistość, gdzie to zło zwycięża dobro (jeden z moich ulubionych motywów 8)), to i tak gra się wyśmienicie. Teraz robi się o tyle fajnie, że jak w kampanii światła będzie sześciu herosów, to tutaj będzie pewnie sześciu antyherosów (już mam odpowiedników Rycerza, Druidki i Łuczniczki 8)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ma takiej opcji by był sens umieszczania jakichkolwiek sugestii co do gier mających się w CDA ukazać. Coś mi się wydaje, że redaktorzy mają na to niewielki wpływ. Oni się chyba tym bezpośrednio nie zajmują. Może napisz petycję do wydawcy jeśli jesteś bardzo zdesperowany???

A jeśli chodzi o gierki z najnowszego CDA to najbardziej smakowicie widzi mi się Encalve (podobne do Severance: Blade of Darkness???) oraz Space Empires IV (Ufo ostatnio mi apetyt na jakąś galaktyczną strategię zaostrzyło).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można tutaj "składać propozycję" odnośnie gier w CDA ?

Jeśli tak to fajnie by było pograć w Rag Doll Kung Fu

A po co, jak dopiero co było w Click!u. Zresztą to dobrze wróży na przyszłość - gry z Click!a i CDA czasem trafiają do obu pism (tylko jedno z nich "dostaje" grę później), na pewno dużo częściej, niż gry "dane" przez konkurencję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej ten alone in the dark jakiś taki mało straszny jest... Daliście genialny blair witch, daliście slabego w porownaniu z 1 RE3... coz, ale malo horrorow, szczegolnie po wycofaniu ze sprzedaży Silent Hilli (oby czesc 2 znalazla sie na coverze, trzymam kciuki)

A Enclave- tego mi brakowało!! Bardziej rozbudowany severance. THX!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...