Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

League of Legends v.3

Polecane posty

Moje stanowisko w pełni pokrywa się z tym co napisał Grzechus (tak btw. to bardzo lubię Twój styl wypowiedzi, tzn. nigdy nie widziałem, żebyś kogoś obrażał, a to co piszesz zawsze potrafisz dobrze uargumentować i to nadaje Twoim wypowiedziom 300% wiarygodności). Osobiście jeszcze wolę flasha, gdyż- biedny Udyrek- nie posiadając umiejętności pozwalającej na pokonywanie przeszkód terenowych, nie ma możliwości na przeskakiwanie ścian ani nic podobnego. Poza tym jakoś tak jestem przyzwyczajony, że ghosta biorę tylko na Hecarimie, czasem na Jareczku i Sejuani. Aczkolwiek runy +4,5% ms dają mi dosyć sporą przewagę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu oficjalnie zapowiedzieli Luciana. Cholera, już dawno się tak nie nahypowałem na jakąś postać. Od razu spodobał mi się jego design, a teraz po kilku zmianach wygląda jeszcze ciekawiej.

Zastanawia mnie jaki będzie jego skillset. Podobno jego pierwszy zestaw został wyrzucony do kosza, bo ulti za bardzo przypominało Caitlinowe (choć szczerze, nie potrafię sobie tego wyobrazić). Wnioskując z jego wyglądu i uzbrojenia stawiam na jakiś gapcloser i pasywny/aktywny ATK SPD buff.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etam, elo z lolkinga pokrywa się z tym jakie było przed ukryciem to po pierwsze. Po drugie Riot tylko ukrył elo, raczej przy nie majstrował. Po trzecie skoro i tak wszyscy na lolkingu są brani tym własnie elo, to jak najbardziej można się nim kierować i porównywać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

System elo na lolkingu nie pokrywa się z prawdziwym elo. Nawet była wzmianka na lolkingu że ich statystyka to nie to samo co ukryte elo . Jak się nie znasz to się nie wypowiadaj. Powtarzam to co wiem z pewnych źródeł czyli ludzi z lolkinga i od paru pracowników z riotu, bo takie tematy na oficjalnym forum lola to norma i nie raz riot o tym pisał że to co na lolkingu nie ma nic wspólnego z mmr .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe kto bedzie jego nemezis :P

Hmmm, pomyślmy.

Znajdę tego bydlaka, który mi ją zabrał i wyślę go prosto do grobu.

Dwukrotnie, jeżeli będzie to konieczne.

Ilu jest championów ze zmartwychwstaniem? Mamy Zileana, ale jego nemezis to Volibear. Jest też, poniekąd, Aatrox. Ten z kolei ma na pieńku z Tryndamerem. To może Zac? Nieeeeee... On odpada bo nie ma żadnego powiązania z Shadow Isles.

Chwila... Shadow Isles... Jaki champ pochodzi stamtąd I JEDNOCZEŚNIE trzeba go zabić dwa razy!?

Yorick the Gravedigger

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie znalazłem ciekawy skrawek informacji, który może podważyć moje poprzednie domniemanie.

Poniższe cytaty to wymiana zdań pomiędzy dwoma Rioterami na oficjalnym forum LoL.

Those look heavy. Wouldn't want to be on the receiving end of whatever they release.
Heavy. Yes, so very heavy. Such a burden both those toys must be. I imagine they've lost their luster.

Not like you, Lampy. You burn ever so brightly.

Dlaczego to takie ciekawe? Otóż ten drugi pan to Creative Designer, który stworzył Thresha, który z kolei pochodzi z Shadow Isles. W cytacie mówi jak to "zabawki" Luciana muszą strasznie na nim ciążyć i zaznacza, że straciły swojego właściciela. W zapowiedzi Lucka jest wzmianka o skradzionej broni.

Jak na razie jest to najsilniejszy dowód, choć wciąż pozostaje wzmianka o zabijaniu dwa razy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Wielkie dzięki za polecenie mi Talona, genialny champ. Kłopoty miałem jedynie z Vladmirem, ale i tak skończyło się na mojej przewadze w farmie i minimalnie w killach. Mam jednak z nim pewien problem. Otóż czasem zdarza się tak, że buildy graczy z topki są zbyt przekombinowane dla zwykłych zjadaczy chleba. Tak miałem na przykład z Irelią, bez Tf i BT nie potrafiłem nią niczego ugrać, a te itemy były raczej odradzane w poradnikach. Z Talonem mam jednak nieco inny problem. buduję go w taki sposób:

1. The Black Cleaver

2. Buty mobilki

3. BT

4. Last Whisper

5. Frozen Mallet (często jako 3-4 item, gdy gra jest ciężka)

6. Randuin's Omen

Szczerze mówiąc na takim buildzie gra mi się bardzo dobrze. Problemem jest jednak to, że wyzywany jestem praktycznie w każdym meczu. Ludzie czepiają się najbardziej braku IE i ogólnie as i critów. I szczerze mówiąc nie mam pojęcia, w jaki sposób miałyby być one użyteczne na Talonie. Na bruiserach się jednak nie znam, możecie mi wyjaśnić, po co IE/PD i inne tego typu itemy składa się na tym champie?

Swoją drogą - ostatnio trafiłem na 4 Polaków grających premade. Trochę pofeedowali, powyzywali siebie i mnie (nie wiedzieli, że jestem z Polski), po meczu powiadomili mnie, że dostałem 4x report za trollowy build. Jak już mówiłem, nie wiem, czy na Talonie lepiej nie sprawdziłoby się coś innego, ale nie rozumiem, jak można reportować gracza ze statami 22/12/27 za trollowanie...

A co do Aatroxa - na 3vs3 kosi, bo siłą rzeczy teamy mają mało CC - wtedy może coś ugrać. Jednak w grach 5vs5 skontrować jest go łatwo. W zasadzie nawet sfarmiony jest względnie łatwy do zabicia (w porównaniu ze sfarmionym Jaxem czy też Tryndą). Szczerze powiedziawszy mnie on do siebie nie przekonał, bardzo papierowy, a zadanie dmg przychodzi mu z dużą trudnością - mówię oczywiście o pozycjonowaniu w TF'ach, ciężko dostać mu się do przeciwnika (typu adc, apc), z kolei sam bez aktywnego passywu nie pożyje za długo. Już chyba wolę Fiorę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc na takim buildzie gra mi się bardzo dobrze. Problemem jest jednak to, że wyzywany jestem praktycznie w każdym meczu. Ludzie czepiają się najbardziej braku IE i ogólnie as i critów. I szczerze mówiąc nie mam pojęcia, w jaki sposób miałyby być one użyteczne na Talonie. Na bruiserach się jednak nie znam, możecie mi wyjaśnić, po co IE/PD i inne tego typu itemy składa się na tym champie?

Lol generalnie;) Na talona nigdy nie składa się IE, a tym bardziej PD. On nie opiera się na AA i krytach. Zlewaj ich, mogą sobie reportować ale nie mają podstaw. Build masz dobry ale:

1. The Black Cleaver - tu spoko, ja zawsze kupuję prędzej albo później

2. Buty mobilki - możesz też brać mercury jak masz upeirdliwego ap albo przeciwnicy mają duzo CC. Ewentualnie Ionianki ale ja za nimi nie przepadam

3. BT - spoko

4. Last Whisper - spoko

5. Frozen Mallet (często jako 3-4 item, gdy gra jest ciężka) - spróbuj MoM

6. Randuin's Omen - ja buduje jeden całkowicie defensywny item i jest to GA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem,dzisiaj grałem Aatroxem,top kontra Xin Zhao gdy ja mialem 5 killi on mial z 13(żeby bylo smieszniej tylko on zbieral zabojstwa w swoim teamiecheesy.gif ) i podczas 1vs1 zamiast zjesc mnie w ciagu 3s walka byla dosyc wyrownana ale koniec koncow on zawsze wygrywal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PanDywan

Dzięki wielkie, MoM miałem przetestować sobie już wcześniej, ale jakoś zapomniałem. Randuina składam głównie dla jego obniżenia as u przeciwnika. A mercurki składam czasem w early, w late jednak zmieniam je na mobilki.

@Maniutek

To tylko potwierdza fakt, że Aatrox jest raczej średni. Niekoniecznie beznadziejny, ale są od niego lepsze champy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...