Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

League of Legends v.3

Polecane posty

Bo jest sporo takich "polaków" którzy psują reputację tych lepszych graczy z Polski. Padnie "lol nob hax0r reported" i tona słów na K... W.... P.... H.... Później inni gracze oceniają nasz naród jako flamerów. Zresztą nie tylko my tacy jesteśmy (jako naród), to samo jest z innymi krajami, ale troszkę przykro się robi gdy ktoś odrazu ocenia Polak=NOOB, szkoda ponieważ mamy dużo dobrych playerów (przecież w czołówce mamy Shu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czeczeb150:

Po co mówisz, że jesteś z Polski? Ja na takie nie odpowiadam w ogóle, a jeśli nalegają, to mówię losowy kraj. A jeśli Polacy mówią mi, że przecież widzą, że jestem Polakiem po moim nicku, to piszę im po angielsku, że jestem z Czech i tyle.

A AD Kennen to nie trollpick, on jest OK. Chociaż Graves i Sivir są lepsi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zakupiłem Twitcha i muszę przyznać że gra się nim świetnie. Szczególnie podoba mi się pierwsza umiejętność gdy staje się niewidzialny (najbardziej przydaje się w czasie ucieczek np. ktoś mnie goni gdy mam strasznie mało życia, używam skilla chowam się w krzaki albo skręcam a wróg biegnie dalej :cheesy: ). Ale tu pojawia się problem bo nie wiem na kogo zbierać. A więc pytam: Soraka czy Cho' Gath?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wardi

A to dobry pomysł xD Ze względu na mój nick często mnie pytają czy jestem z Czech (niby, ze CZECZEn). Nie pomyślałem o takim triku ;]

@up

Przeciwnik kupuje oracle i po magicznej ucieczce ;p Ostatnio tak zrobiłem jak się Eve zaczęła trochę za bardzo fedować no i niestety ona nas nakarmiła :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wardi: Toć to nie ja mówiłem że to troll pick. Bardzo dobry AD, stun co 5 strzał? Dodatkowe dammage? AoE stun? Czego chcieć więcej, co prawda tak jak powiedziałeś, do czołówki mu brakuje. Ja osobiście nie boję się przyznać że jestem z Polski, skoro gram dobrze, nie powinienem się wstydzić tego skąd jestem, nie obchodzi mnie co sądzą o mnie inni, skoro ja potrafię pokazać skill, to nie powinno nikogo to obchodzić skąd jestem, tylko jak gram :)

@wskrzeszacz: Soraka bardzo dobry support, Cho głównie solo, zależy co wolisz. Cho jest bardzo wytrzymały i sporo potrafi uderzyć, więc wg. mnie Cho byłby bardzo dobrym wyborem, a z tego co wnioskuję jesteś dość nowym graczem. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Gram kennenem już dość długo nawet zaczałem zbierać pod niego runki i niestety mimo tego że AD kennen jest mocny to nie ma on porównania do niesamowitego AP kennena. Ninja ftw.

@ Nie wiem dlaczego nie przyznajecie się do tego, że jesteście polakami. Ja tam zawsze otwarcie mówie że jestem z polski i raz się tylko spotkałem z sytuacją gdzie ktoś flamował coś tam, ale na końcu gry już się przymknął. Ogółnie to reputacje psują nam troll dzieci które nie umieją grać i robią niesamowity rage i trollolole którzy np kampią w krzakach pół gry dla ,,jaj"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak/gdzie wy gracie, że flamują za to, że jesteście z Polski. Ja nie doświadczyłem żadnych zgryźliwości, nawet z kilkoma osobami z Niemiec, Węgier/innych krajów gram duo i nic do tego nie mają jakiej jestem narodowości lol. To już bardziej na Rosjan idzie flame. Coś pięknego. Ostatnio rozmieszył mnie tekst, gdy na bocie w przeciwnym teamie ostro failowali i tekst kogoś "russian duo terror".

Co do run na AD - kupuje się je dlatego, że nowe masterisy załatwiają sprawę armora w early, a w late i tak zawsze składa się LW. A Kennen- no cóż, ciśnie nieogarniętych graczy aż miło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś przestali banować Akali na ELO Hell :trollface:. Dobrym pomysłem będzie jej kupno na AP Carry? Poza tym, jak zkontrować LeBlanc? Często się zdarza, że ledwo użyję 1 skilla, a ta robi podjazd i padam w ułamku sekundy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontra na LeBlanc to magic resist :) I chyba talon, ale nie jestem pewien. Po prostu, postacie pokroju Le Blanc, Kassadina i Veigara zostały stworzone, żeby kontrować "teamfightowych" casterów, jak np. Brand, i nie ma w tym nic dziwnego, że z nimi wygrywają na linii.

A z serii "dlaczego inni nie lubią Polaków w LoLu": oto idealny przykład" http://www.xfire.com/profile/l1on93/screen...?view#121685418 ten oto Shen nie wiedział, że jestem Polakiem - jeśli coś pisałem, to tylko in inglisz. Jak widać jemu to nie przeszkadza :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, gangplank na runy pod crity... można ale po co? Już ciekawsza jest zabawa gdy lecisz 30pkt w offense + wszystkie runy flat AD. Jak masz 1% szans na crita i Ci ten parley wejdzie na wczesnym lvlu to połowa paska HP przeciwnikowi znika. Ale to tylko do trollowania na normalach :P Widziałem gdzieś gangplanka który na siłę rushował IE + phantom dancer. Gościu puszczał ulti, parleya a potem składał się na jedno kombo od AP carry i tyle go widzieli. Nawet mandarynka mu nie pomogła xD

Galio jest dobrą kontrą na Le Blanc. Nawet jeśli jej nie zabije, to jest niemal pewne, że ona nie zabije jego. Jednym kombem bulwark + kulka niszczymy fale minionków i LB stoi pod wieżą, a jak pójdzie gankować to ją straci.

Galio dobrze radzi sobie także z gangplankiem, wystarczy wymaksować shielda i parley gangplanka dodaje nam 400 HP :D (pasyw gp po naszej stronie yey!)

Le blanc kontruje kennena. Dla wszystkich którzy pickuja kennena gdy już w przeciwnym teamie jest lb, bo potem będzie płacz :P

BTW: Gdy grasz Ashe to TY inicjujesz teamfight. Jak nie trafisz to NIE wchodzicie. Proste. Jak trafisz w ich carry i przegracie teamfight to nie twoja wina. Jak trafisz w gangplanka i przegracie teamfight to TWOJA wina :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko raz widziałem jak ktoś robił GP tankowato. Był to nasz forumowy laress. Nigdy więcej się z czymś takim nie spotkałem. Same AD lub cryty + AD.

Trochę ostatnio gram tą postacią bo jest we free week i wszyscy się na mnie skupiają. Jak jeden mąż ludzie którzy się najpewniej nie znają lecą najpierw na mnie. Są co prawda w drużynie łatwiejsi do zabicia i groźniejsi, ale nie... Wszyscy na Gankplanka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Critplank jest na chwilę obecną trochę bezsensu(jak dla mnie troll build, na low normale się sprawdzi, ale nie dalej).

Po co budować czysty damage i kryty, jeśli podobne obrażenia wyciągniesz stosując atmoga lub frozen malleta+atma. Do tego dostaniesz masę resistów i wtedy jesteś równie groźny jak postać budowana na glasscannona, ale wytrzymujesz dużo dużo więcej i focus Ci nie straszny, bo skupiając się na tobie twoja drużyna powinna przeciwnikom zrobić jesień średniowiecza.

@Santus

W fajnym bagnie siedzisz, także bym chciał w nim być, miałbym przednią zabawę grając na tym poziomie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP: Ja nie wiem czy ty masz LVL 5 czy ELO 500, jak można widzieć tylko RAZ tankowatego GP?! Przecież w jakiej rundzie nie widzę GP KAŻDY idzie chociażby Atmogiem. Czyste AD GP? Tego to ja nie widziałem. Od AD carry mamy Cait, Gravesa, Vayne, Ashe itp. Wchodzę na forum i co czytam twojego posta śmieję się coraz bardziej. Jak nie WW AD to teraz GP czysty AD a nie offtank. Chyba że to ja gram w tak tragicznym ELO że GP Atmog to podstawa, a GP AD jest troll pickiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP:

NORMALNIE! Właczam grę a tam co GP to pod AD. Jeden tylko laress zrobił go tankowato. Pardon - widziałem kiedyś jak ktos zrobił mu atmę. Ale już bez żadnych itemów na hp. Mam ich znaleźć i zbić żeby go robili na tanky? Nie wiem o co ci chodzi. To taki sposób na przedłużenie e-siurka? Ja się mało co uczę teraz. Jestem za stary żeby mnie nauczyć nowych sztuczek i nawet jeśli jakimś cudem bym wbił 2000+ ELO to pewnie dalej bym się zapominał i popełniał te same błędy. Warwicka pod tanka zrobiłem i więcej nie będę robił. W życiu! Jak już pisałem to nie jest tak konkretnie build AD. To zestaw run używam pod AD. W każdym razie rzeźni i moim zadaniem jest niedopuszczać raczej do TF niż je inicjować. Chodzi o to, że zwykle mają trochę niekompletną drużynę i nie chcą TF :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze myślałem, że GP to carry z warmogiem, widocznie myliłem się. Ostatnio, zawsze widzę, że gp po latarni rushują trinity, czasem edge'a,a dopiero potem warmog i atma. Co z niego za tank jeśli jego jedynym survi jest atma i dodatkowe 1,3k hp? No i potem ewentualnie GA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś powiedział że GP to TANK? Tankowaty=/= tank. Atma zresztą daje sporo armora, do tego GA który daje jeszcze armora i resista + warmog do HP. Damage z critów ( w końcu warto zbudować IE), czego chcieć więcej? A taka Nidalee, też np. nie jest tankiem a robiona pod Atmoga też potrafi sporo wytrzymać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nikt nie powiedział, że gp musisz grać jak cho i inicjować walkę wchodząc w środek. Nie zmienia to jednak faktu, że pure dmg pirat po za linią to jedna wielka kupa, gdyż nie jest on w stanie w pełni wykorzystać swojego dmg jeśli ginie na początku walki. Proste.

Po za tym aktualnie: FROZEN MALLET>WARMOG (na większości postaci)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gankplank - ja widziałem udyra z IE, Phantomem i bloodthristerami, więc takiego GP to też czasami robią czysto AD.

Kupiłem Rumble :D . Bardzo fajny. Problem z harassowaniem jest, bo tylko harpuny i ulti są zasięgowe, ale trochę praktyki i będzie ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, robią takiego GP na samo AD, ale powiedz mi co ma prócz DMG? Dostanie focusa na łeb i go nie ma. Takim buildem można grać na poziomie na którym roślinki nie wiedzą co to focus. Głównym jego problemem jest to że jest mele i zanim by podszedł do chociażby Tristany to już dawno by leżał. A tak jeżeli ma chciaż tego Atmoga, to jeżeli zostanie sfocusowany to dużo, dużo więcej wytrzyma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śmiejcie się już z biednego Santusa tak :P Mówiąc szczerze, to ja też spotykam critplanków dużo częściej, niż nakazywałby rozsądek, a wcale nie mam specjalnie złego stosunku wygranych do przegranych, żeby mi bez przerwy wrzucało samych noobów. Jasne, często też ludzie normalnie idą najpierw w jakieś resy i HP, a potem Atmę, ale to jednak wszystko zależy. Jak widzisz, że twoja drużyna zdecydowanie wygrywa i wróg średnio ogarnia, to po co się szczypać? Ja tam wtedy od razu buduję Trinity, potem IE albo jednak pasek na HP. Przewagę trzeba pogłębiać, a MOAR DIMEJDŻ to najlepszy sposób na wroga, który nie potrafi się skutecznie obronić (tzn. kupić resy, HP, po prostu uważać, focusować najważniejsze cele itd.), przynajmniej do pewnego stopnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...