Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Assassin's Creed

Polecane posty

Już wiadomo, że nie będzie. Brotherhood zresztą jest bardziej traktowane jak AC 2,5, bo w sumie to dokończenie historii Ezio. A tak poza tym można być pewnym, że Ubi nie skończy na trzech częściach. Ma zdecydowanie zbyt wiele możliwości fabularnych, żeby upchać je w jednym tytule (

kawałki Edenu + świątynie

) a poza tym... biznesowo im się to nie opłaci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to cieszę się, że wychodzi Brotherhood, bo to są ciekawe czasy, skorumpowany kościół, duże możliwości popisu dla Ubi. Data końca świata w świecie AC ma w sumie 2 znaczenia. 1 to takie, przed którym ostrzegała nas Minerva, a drugie to

Wystrzelenie przez Abstergo rakiety z fragmentem edenu, co w sumie może być traktowane jako "koniec świata, który znamy", bo fragmentowi edenu oprą się tylko Asasyni, którzy mają pochodzenie mieszańca ludzi i Tych, Którzy Byli Przed Nami. Czyli niewielu.

Jak widać Asasyni maj.ą pełne rece roboty, bo jeśli

przesunięcie biegunów i upieczenie ziemi

stanie się prawdą, to jeśli pokonają jedno, to zostanie drugie ;) Ciekawe jak to rozwiążą.

A jeśli chodzi o kolejne części AC, z chęcią zobaczyłbym AC w czasach II wojny światowej i obalenie wladzy Hitlera przez Asasynów :D Tak to było by to :D Ale nie jakaś wojna totalna Templariusze vs Asasyni w czołgach, a planowanie Asasynów, działanie szpiegów w szeregach Hitlera i jego zabójstwo :) Ciekawe jak wyglądałby taki "II wojenny" Assasyn, rosyjski wyszedł całkiem spoko :P

orelovposemini.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem. Wystarczy poczytać chociażby to, żeby przekonać się, że przed Desmondem długa droga.

http://www.zakon-ac.info/sac-fragmentyedenu

Natomiast pragnąłbym zasugerować aby dyskusję o dalszej przyszłości serii przenieść tutaj ( w końcu część druga dała nam tyle możliwość do dyskusji, IMO):

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...&start=1340

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdajemy kody do bety Assassin`s Creed: Brotherhood - www.polygamia.pl

w0000t

Tak się składa, że na polygamii jestem aktywny, więc mam nadzieję na dostanie kodu :). Nie mogę się doczekać by sprawdzić multi w akcji. IMO będzie to albo wielki hit, albo wielka klapa. Niedługo się przekonamy ;).

PS

Beta only for Ps3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Jeśli multi będzie klapą to napewno singleplayer nas nie zawiedzie jak to było w poprzednich częściach, ja głównie liczę na gre jedno osobową ;D ale na multi napewno zajrzę...

I ciekaw jestem czy w Brotherhood będzie jakaś

walka Desmonda i doktorka...?

.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brotherhood może być skupione głównie na wspomnieniach i kompletnie nie związane z Desmondem (co było by dla mnie wielkim zawodem) ale raczej tak nie będzie i znowu dostaniemy ciekawą historie z wielkim "WTF ?!" na koniec. Co do multi mam raczej dobre przeczucia bo taka gra w podchody wydaje mi się ciekawa i za pewne powstaną też inne tryby.

Wydaje mi się że nawet jeśli do takiego starcia doszło to doktorek nie miałby zbyt wielkich szans z Desmondem który jak wiemy

po AC2 zyskał zdolności Ezio więc jest doskonałym killerem czyli byłaby to prosta egzekucja, a nie walka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też byłbym szczerze zawiedziony bo w AC1 Desmondem nic nie robiliśmy tylko słuchaliśmy filozoficznych pogaduszek doktorka...

W AC2 już było lepiej na początku

walka z ochroną, jakieś assassyńskie ćwiczenia w magazynie, na koniec walka

było już nieźle, ale w Brotherhood chciałbym zrobić ciut więcej...

A jak walczy doktorek niewiadomo, to

templariusz

wróg assassyna (Desmonda)... Myślę że dojdzie między nimi do starcia (fizycznego :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje przypuszczenia różnią się od waszych. Wydaję mi się, że Desmond w 3'ciej części będzie miał duże znaczenia,

w końcu Lucy po coś mu kazała uczyć się tych umiejętności od Ezia.

. Więc zgaduje, że będziemy nim sporo chodzić,

może nawet szukać kolejnych FE (podobno było, ich około 50).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy...

Desmond & Lucy? Cóż... Myślałem o tym już w AC1 :). W AC2 to tylko się potwierdza, przez te wielokrotne uściski i trochę "bliższe" rozmowy.

Altair & Maria? No i to mnie wkurza... W AC3 najprawdopodobniej NIC O TYM NIE BĘDZIE. W AC2 dali tę halucynację żeby gracze PC-towi mieli w ogolę jakieś pojęcie o ich związku. Ta historia jest tylko na PSP w AC Bloodlines.

Ezio & Catarina...? Dobra... Takich przypuszczeń to ja w ogóle nie miałem... Na stronie AC piszę że matką dziecka Ezio jest najprawdopodobniej ta dziewczyna która jest na początku gry (chyba wszyscy wiedza o kim mówię). Catarina w ogóle mi się nie widzi jako partnerka Edzia... Już prędzej Rosa. Ta parka od początku mi się podobała i żałuje że do niczego nie doszło...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednym z filmików prezentujących AC Brotherhood widać Ezio w łóżku z Catariną, ale czy to był jakiś poważniejszy związek z dzieckiem (w końcu Ezio skupiał się na ''zdobywaniu" ) hmm kto wie...

Na temat Desmonda i Lucy były różne spekulacje przed premierą AC2, jednak ostatecznie nic z tym nie zrobili (może i lepiej). Bo czy ktoś chciałby się ''wybudzać'' z intensywnej akcji w czasach renesansu tylko po to aby posłuchać ckliwych dialogów związanych z miłością ? Lepiej niech wątek romansowy zostawią na koniec 3 części jako zwieńczenie serii jednocześnie sugerując przedłużenie linii asasynów. Z resztą AC nie opowiada o romansach tylko o zabójcach. Romanse zostawmy w ME, a zabójstwa w AC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hagan:

Śmiesza mnie takie wypowiedzi jak ta, skreślac grę, która jest lepsza od poprzedniczki pod każdym względem tylko przez zabezpieczenia, na które narzekają chyba tylko przewrażliwieni ludzie, w praktyce gra się świetnie, zabezpieczenia nie przeszkadzają nic (jesli masz stały dostęp do neta, ale kto dzis nie ma ? ) Nie trzeba bawić się z płytami, przez co nie zużywa się ona.

Co do drugiej części wypowiedzi. Też mnie to śmieszy "Nie podoba mi się zabijanie chrześcijan". To po co w to grasz ? Zresztą w tamtych czasach wiara była skorumpowana bardziej niż dziś, do tego zabijano w imię boga. Mi jak najbardziej w serii podoba sę podważenie całej teorii powstania człowieka, boga, świata itp itd. Nie jestem zwolennikiem religii ani praktykującym katolikiem, dlatego też każde podważanie teorii mi się podoba.

Co do 11 września - muzułmanie nie mieli z tym nic wspólnego, to zamach władz USA na obywateli w celu uzyskania ogromnych odszkodowań z ubezpieczenia WTC, oraz wywołania sztucznego konfliktu z Afganistanem i Irakiem w celu przejęcia złóż ropy. Ale o tym nikt publicznie nie mówi, bo zostanie uciszony przez rząd na zawsze, ale na to są dowody i kiedyś wyjdzie to na jaw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, teken, czy ty tak specjalnie trollujesz czy mówisz na poważnie :P.

AC2 przypadł mi do gustu wielokrotnie bardziej niż część pierwsza, miałem łącze sporo gorszej jakości niż teraz a i tak byłem w stanie mordować się 30 minut aby gra w końcu ruszyła - tak bardzo mnie wciągnęła. Teraz, gdy zmieniłem dostawce i jakość łącza nie mam żadnych problemów z grami sieciowymi więc bez żadnych oporów mogę przymierzać się do kupna AC Brotherhood, oczywiście kiedy w końcu wyjdzie na pieca.

@Down Moje pytanie było odnośnie WTC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie trolluje, stwierdzam fakty. Nie rozumiem o jakich problemach tu mowa. Fakt, na poczatku lezały serwery ubi, ale mozna im to w sumie wybaczyć, AC II był chyba pierwsza grą z takim zabezpieczeniem, ale teraz wszystko działa jak należy, a jak ktoś ma kompa na AC II to nie powinien miec problemu z internetem. A jak już kogoś tak to denerwuje to może se ściągnąć cracka.

Po pierwsze - zamiast cytować całą wypowiedź trzeba było użyć zwrotu "@Hagan". Dwa - Wątpię, że możesz legalnie tego cracka ściągnąć. A piractwo tępimy. Bethezer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Desmond & Lucy? Cóż... Myślałem o tym już w AC1 :). W AC2 to tylko się potwierdza, przez te wielokrotne uściski i trochę "bliższe" rozmowy.

Altair & Maria? No i to mnie wkurza... W AC3 najprawdopodobniej NIC O TYM NIE BĘDZIE. W AC2 dali tę halucynację żeby gracze PC-towi mieli w ogolę jakieś pojęcie o ich związku. Ta historia jest tylko na PSP w AC Bloodlines.

Ezio & Catarina...? Dobra... Takich przypuszczeń to ja w ogóle nie miałem... Na stronie AC piszę że matką dziecka Ezio jest najprawdopodobniej ta dziewczyna która jest na początku gry (chyba wszyscy wiedza o kim mówię). Catarina w ogóle mi się nie widzi jako partnerka Edzia... Już prędzej Rosa. Ta parka od początku mi się podobała i żałuje że do niczego nie doszło...

Desmond i Lucy to było wiadome.

Altair i Maria - nie masz konsolki niczego się nie dowiesz.

Ezio i CATERINA Sforza. To raczej był tylko "przelotny romans". Dziewczyna z początku gry - Cristina Vespucci (w książce AC:Renesans Calfucci) nie jest matką dziecka Ezia (jestem ciekaw kiedy on to dziecko mógł mieć...). Ten wątek Ezio - Cristina ma być w dużej mierze wyjaśniony właśnie w tej książce (polska premiera w środę).

Na stronie ACWiki możemy przeczytać, że Cristina jest mężatką i ginie podczas przejęcia Florencji przez Savonarolę.

IMO Rosa zostanie partnerką Ezia. Chociaż patrząc na AC1... Altair i Maria, Ezio i Lukrecja? ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwym jest że to Lucy bo to pokazywanie faktów co się działo z przodkami Desmonda. Nie ma, żadnych, SZANS. :P

Chyba że masz na myśli że Lucy jest (na wszelki robię spoiler)

potomkiem Rosy? Jeżeli ona wejdzie w związek z Eziem to równie dobrze Maria może też być przodkiem Lucy ale jak dla mnie to by było lekkie przegięcie

:P

Nie wiem jak Rosa może być naprawdę Lucy. Jeżeli ona chce romansu z Eziem to by wychodziło, o ile się nie mylę, że Desmond i Lucy to rodzeństwo. Więc co byś nie wymyślił to wątpię by Rosa była choć w połowie powiązana z Lucy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ttaaaaa..... To już jest mocna przesada :D I co? Może tak naprawdę Desmond jest bogiem :D Tylko o tym nie wie. Desmond będzie może zmuszony do zabicia się dla uratowania świata :D Zresztą wcale bym się nie zdziwił jakby Ubi zrobiło jak w jedynce, tyle że trochę inaczej. Ostatnia część gry z Desmondem. Desmond umiera dla ocalenia świata widzimy płaczącą Lucy znaczące spojrzenia jej przyjaciół i odchodzą w tle napisów po czym ekran się ściemnia. I. Koniec gry.

Szczerze powiedziawszy nie zdziwiłbym się gdyby Desmond umarł i by było tak jak napisałem. Można powiedzieć że to takie typowe się robi uśmiercanie bohaterów, dlatego bym się nie zdziwił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geez... Panowie. Nie wiadomo kiedy Brotherhood wyjdzie na PC-ty, a wy już mówicie o zakończeniu serii. Nie wiemy nawet w ile jeszcze części będzie nam dane zagrać! (Ubisoft początkowo mówił, że będzie to trylogia, ale coś mi mówi, że tytułów będzie więcej.) Pogdybać można, ale po co? Cokolwiek wymyślą scenarzyści AC jestem pewny, że będzie to mega świetna (patrząc chociażby na to, jak sprytnie udało im się połączyć historię Templariuszy i Asasynów z rzeczywistością). Co nam więc pozostaje? Cierpliwie czekać... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam lubię się domyślać. Fajnie tak pogdybać bo jak przyjdzie premiera to powiesz:"HA! Tak jak mówiłem, wiedziałem że tak będzie!". :D Ja tam lubię tak pogadać. Albo daj inny temat ja chętnie pogadam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...