Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Assassin's Creed

Polecane posty

Ukończyłem AC i było bardzo fajne ale gdy je póżniej zainstalowałem odechciało mi się grać ( a robilem to aż 3 razy ).W dodatku po jakimś czasie gry dubbig wydawał mi się dziecinny. Mimo tej wady AC to bardzo dobra gra>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ocena AC to 8+/10

Bardzo przyjemna gra, która zadowala i oprawą audiowizualną jak i samą rozgrywką. Jedyne do czego się mogę przyczepiś to, jak koledzy napisali, brak nagród za wszystkie flagi etc. i lekka (żadna tam nuda, po prostu zadania są do siebie podobne)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I niech ktoś mi wytłumaczy DLACZEGO, do jasnej ciasnej, wielki Assassyn(ponoć najlepszy w zakonie), wielki zabijaka, z nadludzkimi zdolnościami NIE UMIE PŁYWAĆ??

To nie Altair nie umie pływać. To jest niedoróbka Animusa v.1.0 o czym w AC2 wspomina koleżanka Desmonda (ah, wyleciało mi imię). W 'dwójce' jest po prostu lepsza wersja Animusa.

Tak przynajmniej czytałem, bo jestem jedynie pecetowcem i jeszcze nie grałem.

Ja właśnie zamówiłem se edycje kolekcjonerską na PC w promocyjnej cenie 107zł

Mógłbyś mi podać namiary na takie zamówienie? Byłbym wdzięczny :)

PS. Witajcie, to mój pierwszy post :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grę skończyłem niedawno i jestem zachwycony. Nie cieszę się, że Asasyni pojadą do Włoch. bo ziemia święta była dla mnie niesamowita. Jej klimat, miasta, zbrojni, naprawdę świetna rzecz. Alternatywna rzeczywistość Desmonda także była pełna tajemnic i ciekawa. Niezwykle ciekawe zakończenie, które zmusza na zastanowienie.

Największą wadą, jaką można wymyślić, jest to, że np. zbrojni templariusz skaczą po dachach tak jak Altair. No co wy, niesamowicie szybkiego Asasyna, wyszkolonego morderce, dogania człowiek w zbroi? No litości...

Można także nadmienić, że irytujące są 'przeszkadzajki' typu żebraczki i ludzie psychicznie chory. Są oni tylko po to, żeby przeszkadzać.

I niestety, tylko jedno zabójstwo wykonałem całkowicie po cichu, bez wszczynania alarmu. Mówię tu o zabójstwie Sibranda, ponieważ w każdym innym mnie wykryto.

Jednak, mimo to, naprawdę gra się świetnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby tak, ale szark95 podliczył razem z kurierem

Drogo ta przesyłka wynosi 18 zł? jeżeli szybko dostał gre do rączki to ok, ale jeśli czeka kilka dni to taniej by mozna.

szark95 - napisz cenę samej gry, piszesz że edycja kolekcjonerska, co zawiera? napisz wrażenia z gry!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy widziałem jak mój kumpel gra w AC byłem zauroczony, ale kiedy sam siadłem do gry to gra już nie robi takiego wrażenia. Bardzo dużo liniowość, mocno pokręcona fabuła, ale świetnie zrealizowane walki. Uważam, że AC wniósł wiele nowych rozwiązań, lecz ogólnie gra mnie nie urzekła. 8/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liniowa gra to nie jest, bo do dyspozycji mamy kilka miast, gdzie można sobie polatać po dachach niemal bez ograniczeń. Fabuła jest denna i przewidywalna (tak, nawet idiotyczne zakończenie - od połowy gry można

podejrzewać Al Mualim'a o zdradę

). Walki są schematyczne i nudne, przynajmniej dla mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że Assassin's Creed jest jedną z lepszych gier na mojej półce :tongue: jakbym miał mu wystawić ocenę.... 9/10 to minimum, to jest naprawdę świetna gra :smile:

Dlaczego w takim razie nie 10? Właśnie przez to, że jest powtarzalna. Jednak jeżeli potrafi się dawkować granie i czerpać przyjemność z tych powtarzalnych ale dających satysfakcję czynności, cóż, można dodać z pół punktu :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od paru miesięcy poluję na Assasin's Creed'a na Allegro. Warto kupić w cenie 45 zł?

Aha i mam również inne pytanie czy na moim kompie pójdzie?

Procesor Intel Celeron E1200 2.00 GHz, RAMu 1GB, karta graficzna GeForce 9500 GT 512 Mb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gigamat starsznie mu pomogłeś nie ma co.

@Commander41

Myślę że gra warta jest tego aby się z nią zapoznać, ale ostrzegam że może być z czasem dosyć nudna i monotonna. Ale jednak warto. A co do Twojego komputera to nie jestem pewien czy procesor nie jest trochę za słaby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od paru miesięcy poluję na Assasin's Creed'a na Allegro. Warto kupić w cenie 45 zł?

Aha i mam również inne pytanie czy na moim kompie pójdzie?

Procesor Intel Celeron E1200 2.00 GHz, RAMu 1GB, karta graficzna GeForce 9500 GT 512 Mb.

Może jakoś pójdzie, ale jeśli już, to ledwo. Będzie się ciąć na potęgę nawet na najmniejszych ustawieniach graficznych. Także - nie kupuj.

A pierwsze pytanie - ja uważam, że Assassin's Creed warto mieć tylko dla ładnego widoku. Moim zdaniem gra jest słaba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakoś pójdzie, ale jeśli już, to ledwo. Będzie się ciąć na potęgę nawet na najmniejszych ustawieniach graficznych. Także - nie kupuj.

A pierwsze pytanie - ja uważam, że Assassin's Creed warto mieć tylko dla ładnego widoku. Moim zdaniem gra jest słaba.

mój brat ma identyczną konfigurację komputera, tyle że gorszą kartę graficzną, a jakoś na najwyższych poszło (chociaż o płynności można było zapomnieć)

a na najniższych to bezproblemowo było

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@commander41

asasyn jest obecnie w serii Premium Games za 70 zł, więc cena jest rozsądna, ale za tych parę złotych więcej możesz mieć nówkę.

co do wymagań, to mam prawie identyczną konfigurację[procek 2x1,6GHz] i poszedł. na minimalach co prawda, ale działał bez problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabuła jest denna i przewidywalna (tak, nawet idiotyczne zakończenie - od połowy gry można podejrzewać (wycinam, mimo że to cytat -dek.) o zdradę).

dzięki oszołomie za tak wielki spojler. przewidywalne czy nie, spieprzyłeś mi właśnie całą grę, bo dopiero ją zaczynam. no co za ..... :////

a przy okazji, czy tylko ja mam problemy ze zwykłą kradzieżą kieszonkową :/? to masakra jakaś jest ..

graficznie mi się podoba, dubbing beznadziejny, sterowanie .. czasami jakieś dziwne, mało intuicyjne..

póki co mnie nie porwało :( ale się wczuwam :] chociaż przez ten spoiler odechciało mi się grać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już weź się nie BEEP i nie rób z siebie męczennika przy wszystkich. Ja jakoś poznałem zakończenia wielu gier przed ich przejściem i jakoś nie odrzuciły mnie.

A kradzież kieszonkowa jest bardzo łatwa, tylko trzeba obserwować cel i wyznaczyć sobie odpowiedni moment.

Niczego żeś się nie domyślał po fabule? Każdy z celów mówi co innego, kiedy po nim,

zatem można podejrzewać mistrza o zdradę. Poza tym coś mi się nie chciało wierzyć, jak grałem, że wszystko skończy się dobrze, cele zostaną wybite, a Altair zostanie prawą ręką Al Mualima.

NIE KLNIJ. FABUŁĘ ZASŁANIAJ SPOILERAMI - Rankin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...