Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Assassin's Creed

Polecane posty

Grze troche bliżej jest do Hitmana, bo w Thiefie było więcej krycia się w cieniach itp. tutaj jest (z tego co widziałem na filmikach) jaśniej i dobrą taktyką jest wtopienie się w tłum. Z drugiej strony jeśli zapowiedzi się sprawdzą, to gracz będzie miał mnóstwo możliwości, więc jeśli ktoś będzie chciał może sobie wybrać czy chce grać w stylu Codename 47, Garetta , Sama Rybaka czy Prince'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się na niezłą grę - mieszanka Hitmana, Thiefa i Prince of Persia... :D Szata graficzna prezentuje się bardzo ładnie, mam nadzieje ze tworcy ustrzegą sie wszelakich bugów, których nie ustrzegli sie np. twórcy Boiling Point: Road to Hell.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się zastanawiam nad kupnem xboxa360 pod katem AC właśnie (no i kilkuansty innych tytułów "przy okazji"

Ja nie zamierzam kupować konsoli dla żadnej gry :D To chyba z powodu tego, że jestem hardcorowym PeCetowcem i konsolofobem :) A na Assasin's Creed i owszem ostrze sobie ząbki od kiedy widziałem pierwszą zapowiedź, bo ta gra wydaje się naprawdę niesamowita. To coś jak Hitman + PoP+ Thief + średniowieczne klimaty :D Wyobrażacie to sobie?? Miodzio zwłaszcza że jetsem fanem wszystkich trzech wyżej wymienionych serii :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zniecierpliwością czekam na tę gre. Ten klimat średniowiecznych zabójców, grafika, akrobatyka Altaira rodem z PoP. Oby tylko sterowanie postacią było łatwe i żeby żadnych bugów nie było, to wtedy gra będzie wielkim hitem.

Mistrz zabujców nadchodzi!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Altaira można nazwać takim wnukiem Księcia - jest od niego lepszy pod względem możliwosci ale za to bardziej ludzki. Łatwiej może się poruszać po gzymsach no i te ucieczki przez tłum...zapowiada się smakowicie. Żeby tylko wszystko wypaliło to będzie hit i zaskoczenie na miarę pierwszego Princa: Sands of Time. Na razie nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie zaskoczenie jak od roku się na to napalamy? XD

eh ta gra to w tej chwili dla mnie ZNAK "Arek, nadszedł czas- idź kup next-gena i AC bo będziesz bardzo puta" tylko obecnie mam sume pieniążków na koncie "akurat na sylwestra" i może być cińżko.

no i coś informacji mało od jakiegoś czasu... moż ejednak wyszykuja demo do Xbox magazine jeszcze przed premierą? byłby TKO

grę robi ubi, na wszytsko patrzy Jade, team od księcia koduje, jestem spokojny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio głośno o pokręconej fabule AC. Zapewne większosc z was widziała demko na 360 wiec na końcu - kiedy bohater ginie, widzimy postać pochylajaca sie nad nim i coś mówiąca. W paru serwisach sprawdziłem, że fabuła gry ma być ostro powiązana z przyszłością. Osobiście uważam, że gra będzie opowiadac o jakiejś grupie (naukowaców) którzy tropem tajemnic wysyłają swego posłańca w przeszłośc - w duszę Altaira. :)) radze posiedziec na gry.wp.pl i poszukac "Assassins Creed".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie Pafeł, nie :)

tu sprawa rozbija się o naszą 'pamięć genetyczną', a nie jakies podróże w czasie XD

'ostatnio głośno' to tez bardzo chybiony termin, bo pierwsza wzmianka o tym była CHYBA na E3, ale na targach w Barcelonie to już napewno... teraz gra przycichła i do czasu kolejnego przecieku o niej glośno nie będzie :roll:

naprawde czytałeś o AC czy jak? :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz piszę, ale trailer widziałem już w wakacje na Hyper, gra marzenie, gra w której człowiek się zakochuje od pierwszego wejrzenia w trailer. Tylko to zobaczyłem i mnie złapało, niestety nie dane nam będzie pograć w nią jeszcze pewien czas (farciarze konsolowcy!!), a nawet jak wyjdzie to zaczeka na upgrade..., ale giera obowiązkowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się zastanawiam nad kupnem xboxa360 pod katem AC właśnie (no i kilkuansty innych tytułów "przy okazji":) ). Ubisoftowski "G.R.A.W." chodzi kiepściutko a AC będzie działał tak samo albo jeszcze gorzej.

GRAW chodził mi płynnie i bezbłędnie... Więc mam dobre przeczucia do do Assassin's Creed...

A jeśli rzeczywiście będzie tak jak mówisz, to może zacznę zbierać na PlayStation 3?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i mnie ciekawi ta gra... i tak jak Czajnik staram się udupiać konsole kiedy i ile się da... a kupienie konsoli nic nie da... gry drogie i niemożna dostać pełnych wersji w czasopismach (jak choćby cda) czy tak zniekształconych fps'ów... wystarczy porównanie - i okazuje sie że do "komfortowego" grania na konsoli w shootery potrzeba takich bajerów jak autocelowanie czy nieśmiertelności czyli odnawialnego zdrowia... i można zapomnieć o szybkich grach sieciowych jak painkiller... i poniekąd rtsy mają być na konsole !! kiedyś juz próbowali i zawiodło... teraz albo zawiodą albo zrobią kolejne ustępstwa typu bullet time... i koniec z perfekcyjnym graniem po sieci... w rasowe rtsy sieciowe jak starcraft trza mieć szybkość (a to mozna zapomnieć z padem czy nunczako) i mieć klawisze skrótów... że nie wspomnę że mimo iż konsole tańsze to zapomnij o pracy... bo praca na kompach - dobrze płatna (wystarczy dobrze poszukać) a praca na konsolach - tylko betatesty... i pomyśleć że gry konsolowe są robione na komputerach XD

dobra do rzeczy... tez mam chrapkę ale nie kupię jak nie spełni 3 warunków:

1 - wymagania musza być znośne...

2 - demo PC będzie na płytach dvd cda...

3 - dopuki ktoś nie zrecenzuje z cda... jak ocena ponizej 8 - nie kupię...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo... zaczynają traktować PC z szacunkiem... już nie ma takich wpadek jak cod3 na wszystkie konsole...

wiecie co tej grze by się przydało ?? mały chemik... za pieniądze z morderstw można by kupować skałdniki i przepisy by w domowym zaciszu (dzięki minigierkom na konsolach) przyżądzać takie rzeczy jak zasłony dymne czy zasobniki z kwasem lub mocną truciznę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armagedon już Ci mówie że nie kupisz przez wymagania :P

widze też, że jesteś growo-konsolowym 'szpecjalistom'

ponieważ nie chcę mi sie produkować to wstawię tu tylko tekst, którego lepiej sam bym nie napisał, a popelnił go t3xz na forum neło, bardzo trafnie to przedstwia sytuację blah w obecnym czasie (txt wrzuce tez do 'ogólnie o grach; jak dojdę do siebie i będzie mi się chcialo robic battle w tym roku ;])

"Nie gadaj, ja mam najnowszy numer Cd-action i sobie od czasu do czasu przeglądam wspominając czasy kiedy to prawdziwe gry wychodziły na PC, nie jakieś popłuczyny w stylu NN2, którego nie wiadomo którą częścią ciała dotknąć, bo razi swoją arche typowością w gameplayu, a na który zapewne w 2 q 2007 roku zostanie totalnie zapomniany choćby przez takiego Mass Effect, co do którego nikt nie ma wątpliwości że będzie wyznaczał nowe trendy i wogóle jazzy.

No ale trudno się nie uśmiechnąć też w przypadku różnej masy RTSów, które jak stary Warcraft jest, polegają na wyprodukowaniu różnej maści potworów, które wszystkie zaznaczamy jednym długim pociągnięciem przez pół planszy i klikając we wrogi obóz oglądamy spektakl, w którym jedynym naszym udziałem jest bawienie się wysokością dostępnej kamery. Upraszczam? Pomijam maniaków, którzy równie szybko walą w klawisze we wcześniej podporządkowane im jednostki swoich grup szturmowych bo to dopiero w tym momencie widać, że liczy się tu coś więcej niż szybkie machanie myszą, a jest to w głównej mierze aspekt strategiczny - ekonomiczny i indywidualistyczny w odniesieniu do zachowań danego gracza. (vide - reinkarnacja Dune 2000 w pełnym 3d, nazwa wyleciała z głowy; Gdzie naprawdę można było z 50% sił wroga, dzięki idealnemu dobraniu jednostek i sił wsparcia rozwalić w gwiezdny pył wrogie jednostki - rewelacja).

Ale ciągle nie mogę się wyzbyć wrażeniu, które buduje mi się przed oczami widząc te gry sprzedawne po 30 złociszy, czy też jako covery do magazynów papierowych, że to w głównej mierze produkty skierowane do gości z kompami, które swoje najlepsze czasy już mają za sobą, i do osób, które upatrują prawdziwe pojęcie rozgrywki elektronicznej w klikaniu na surowcu, produkowaniu jednostek i kierowaniu je na wrogi teren, żeby popatrzeć jak w do bólu ubogiej animacji się rżną (co jest bardzo mocnym określeniem patrząc jak to biednie w rzeczywistości wygląda - Gears of War anyone?). Współczuję takim gościom, bo zapewne widząc takiego GoW w realu zes**li by się ze szczęscia.

Taki to biedny Naród PCtowców.. khe khe."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ten gość twierdzi, że:

1.Im tańsza gra tym gorsza, więc extra drogie gry na konsole na które nie wszystkich stać są super.

2. Gry, które wychodzą na PC są proste i ubogie, a te które wychodzą tylko na konsole są rozbudowane.

Ale mu się zrobi słabo gdy zobaczy choćby taki Spore, nasz Exclusive. Hehe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde czytam sobie te wasze posty i tak sie zastanawiam

przecież klimat "matrixa","przyszłości","przenoszenia w czasie do jakiś tam dusz" poprostu zabije tę grę (jeśli chodzi o klimat) najfajniej to byb było gdzyby gostki z Ubisoftu trzymali się jednego czasu jednego bochatera i jednej hiostori Altaira i tyle

a pozatym fajna by była możliwość krycia się w cieniach

a z tym ubieraniem sie w trupie ubrania to nie wypał dla tego tytułu (to działa tylko w Hitmanie :P )

pozdro i sorry za błedy ortograficzne gramatyczne i jakiekolwiek by nie były

cya

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde czytam sobie te wasze posty i tak sie zastanawiam

przecież klimat "matrixa","przyszłości","przenoszenia w czasie do jakiś tam dusz" poprostu zabije tę grę (jeśli chodzi o klimat) najfajniej to by było gdzyby gostki z Ubisoftu trzymali się jednego czasu jednego bohatera i jednej hiostori Altaira i tyle

Ja mam dobre myśli. Pomysł Ubisoftu podobają mi się i to bardzo, a zespół tworzący tę grę składa się z naprawdę doświadczonych w branży ludzi (bo jak można nazwać tych, którzy stworzyli 3 gry o księciu persji, 2 gry o Splinter Cellu Rainbow Six XIII i wiele innych dobrych oraz klimatycznych gier) :)

a pozatym fajna by była możliwość krycia się w cieniach

A myślisz, że nie będzie takiej możliwości?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noxbi, zespół odpowiedzialny za Assasina to ludzie od PoPa, z SC i R6 nie mają więcej wspólnego niż to że ich wydawcą jest ubisoft, są wewnętrznymi odrebnymi teamami.

a krycie w cieniach to chyba nie ta gra... jestesmy Asasynem, zabijamy w dzień, na oczach tłumów! choć nocnych misji pewnie parę będzie. tutaj jednak nie chodzi o znany nam do tej pory stealth, pamiętajmy o tym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...