Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Assassin's Creed

Polecane posty

Przy opisach tej gry zawsze opisują iż nad Assasin's Creed pracują ludzie odpowiedzialni za "PoP; The Sands of Time" - sorka za głupie pytanie ale czy ten team stworzył jedynie Piaski Czasu a nad "Warrior Within" i "the Two Thrones" pracował już inny? Jeżeli tak to wątpię by AC obfitował w brutalne sceny - jakoś tak trudno dać wiarę po zobaczeniu tamtego dzieła. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy opisach tej gry zawsze opisują iż nad Assasin's Creed pracują ludzie odpowiedzialni za "PoP; The Sands of Time" - sorka za głupie pytanie ale czy ten team stworzył jedynie Piaski Czasu a nad "Warrior Within" i "the Two Thrones" pracował już inny? Jeżeli tak to wątpię by AC obfitował w brutalne sceny - jakoś tak trudno dać wiarę po zobaczeniu tamtego dzieła. :D

Assasin's Creeda tworzą panowie z Ubisoftu z siedzibą w Montrealu ci sami co Popy wszystkie no chyba, że do AC wzieli całkiem nowych do ekipy , ale raczej nie, więc o brutalość ala'Dusza wojownika możemy się nie martwić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tak to wątpię by AC obfitował w brutalne sceny - jakoś tak trudno dać wiarę po zobaczeniu tamtego dzieła. :D

Jeśli dobrze pamiętam, to wszystkie części robił ten sam team. Więc wspominając piękne sceny w "Duszy Wojownika", liczę na krwistego asasyna.

>>>W Persji nigdy uwolnione nie zostały piaski czasu ;p Nie wiadomo przecież jak blisko prawdy będzie gra ;p

Z podanego wcześniej filmu prezentującego grę, wynika, że będzie bliska prawdy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przeciwienstwie do PoPów Assassins Creed ma ściśle trzymac sie historycznej prawdy, i tak: dziewięć głównych celów do wyeliminowania naprawdę zginęło w czasie trzeciej krucjaty (więc odpada mr. Lwie Serce który padł później :) ), mówi się że niektore z tych misji będą tak skonstruowane ze eliminacja będzie pokrywała się całkowicie z historią (np smierc na polu bitwy którą zapewni nie żołnierz Salah-ad-dina ale Altair właśnie). Czy tak będzie, dowiemy sie po premierze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O fabule Assassin's Creed trudno pisać, bowiem na razie poznaliśmy tylko jeden jej poziom. Na pierwszy rzut oka akcja toczy się w XII wieku naszej ery, podczas trzeciej krucjaty, prowadzonej przez Ryszarda Lwie Serce. Główną postacią AC jest Altair, co po arabsku oznacza lecącego orła - to dobre imię dla skrytobójcy, a taki właśnie jest fach bohatera. To jednak jest część prawdy o fabule - gdy podczas prezentacji na targach E3 Altair zginął pod mieczami strażników, obraz zaczął się rozmazywać, śnieżyć i... kamera przeniosła się do futurystycznej przestrzeni przypominającej Matrix'a.

Obszar na którym będzie się toczyć gra, obejmuje trzy arabskie miasta i sporą przestrzeń międzi nimi. Swoboda rozgrywki przybołuje na myśl srię Grat Theft Auto - programiści z Ubisoft Montreal też zresztą przypominają ją, mówiąc o swoim nowym dziele. Tematyka gry - dyskretne zabójstwa dobrze strzeżonych osiar - jest podobna do tej z cyklu Hitman. Płynność ruchów Altaira - zarówno w walce, jak i pokonywaniu przeszkód terenowych - przeniesiona została z trylogii Prince of Persia.

Twórcy Assassin's Creed obiecują, że ich produkcja będzie pierwszą w historii gier, która w realistyczny sposób odda zachowanie tłumu i znajdującego się w nim bohatera.

Wykonując swoje zabójcze zadania Altair ma korzystać z kilkunastu autentycznych broni.

Assassin's Creed ciekawi mnie bo w grze ma być prawdziwa symulacja tłumu. Dzięki algorytmon sztucznej inteligencji, tłum zachwuje się tak, jak zachowywałby się rzeczywistości - np. kiedy Altair kogoś zabije, część ludzi ucieknie, część zacznie kulić się pod ścianą, co odważniejsi spróbują zaś zatrzymać napastnika. Już na E3 wyglądało to fantastycznie - kiedy gra wyjdzie w 2007 roku, efekt będzie na pewno jeszcze większy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noxbi widze odrobił lekcje :wink: a tu dla tych których to jeszcze czeka, Jade Raymond opisuje realia produkcji i o co biega (zabić 9 celów odpowiedzialnych za krucjaty, rok 1191, czas trzeciej krucjaty).

A ja tradycyjnie leń, za lekcje się nie wziąłem i trza je spisywać od innych. :)

Swoją drogą post Noxbiego jak z informacji prasowej (za co dziękuję, wszak podsumowanie wszystkich informacji i dodanie nowych bardzo pomocne jest). :) Altair jako lecący orzeł... Hmmm bardzo klimatyczne. I za to ta gra coraz bardziej mi się podoba!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra napewno będzie hitem. Ciekawi mnie jak zrealizuja wspinaczke i czy rzeczywiście tak realistycznie będzie reagował tłum na poczynania bohatera.

Boje się tylko o system walki które może być czymś wielkim albo kompletnym niewypałem. Assasin musi robić oczywiście sztuczki jak Prince of Persia ale musi mięc styl Hitmana.Na wakacje będzie nowy komp a to oznacza że w wakacje będe ostro ciupał w Assasin Creed i to naperwno nie będa stracone wakacje :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ja się czepiac nie chce bo to kosmetyka, ale z tego co ja się orientuje Altair to samo 'orzęł' a nie 'lecacy orzeł' ale różnica w sumie rzadna :wink:

@fearon, wiesz to samo co z postu noxbiego bys się dowiedziął z linka który dałem :roll: btw oglądałm sobie niedawno wywiad z Jade , E3'06 i jej ulubiona gierką ostatniego czaus jest Resident Evil 4 i powiedziała, ż eprzepada za Survival Horrorami- bardzo ciekawe czy sceny grozy zawitają do AC, wkońcu jesteśmy przedstawicielami sekty, więc jakis mistycyzm byłby mile widziany :D

Powiem szczerze że najbardziej interesuje mnie jak przedstawiony będzie Damaszek i która religia będzie dawała najwięcej questów w Jerozolimie... hmm trzeba czekac do 30 marca przynajmniej (choć szczerze nie wierze w punktualność tego produktu)

@nieszczescie, Asasyn nie będzie robił sztuczek księcia, bo autorzy stawiają zdecydowanie na realizm (filmik z ucinaniem palucha roxx)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czytałem, że Altair bęzie mógł złapać się wszystkiego co wystaje dalej niż 5cm i w ten sposób wspiąć się na dach uciekając przed strażnikami...

Mam jednak wątpliwości, co do sterowana... Ponieważ odpowiednie przyciski będą odpowiedzialne za różne części ciała podczas walki i przepychanek... (lewa i prawa ręka, głowa - chyba będzie można udeżać z Zidane'a :) - i nogi)... Szczerze mówiąc nie wiem jak to się sprawdzi na klawiaturze...

A co do premiery, to też mam wątpliwości, że będzie w marcu. Twórcy muszą zoptymalizować grę tak by działała na wielu komputerch... stawiam na kwiecień lub maj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fearon, wiesz to samo co z postu noxbiego bys się dowiedziął z linka który dałem :roll:

Film z linka, który dałeś też obejrzałem, lecz przed napisaniem posta. Przyznam, że perspektywa regularnego oglądania takich filmików bardzo mnie cieszy (no i Altair ma ucięty palec!).

@nieszczescie, Asasyn nie będzie robił sztuczek księcia, bo autorzy stawiają zdecydowanie na realizm (filmik z ucinaniem palucha roxx)

Czy to aż tak straszne? Książe był aż za dobry w swych sztuczkach, a Altair i tak bardzo wiele potrafi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterownie ofc musi być najwygodniejsze na padzie (po to kupiłem wypasionego pada ;D). Co do walki: nie może być za bardzo popowa...Bo po co walczyć długi czas z przeciwnikiem/przeciwnikami, jeżeli można zadać 1-2 śmiercionośne ciosy...które może nie będą super efektowne, ale za to skuteczne...

Tylko ciekawe jak o będzie z tymi wymaganiami...właśnie się zastanawiam, czy specjalnie dla AC kupować iksa 360...panowie: trzeba poczekać na demko ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twórcy muszą zoptymalizować grę tak by działała na wielu komputerch... stawiam na kwiecień lub maj.

stawiam raczej na kolejny powód zakupu Visty :twisted: jeżeli by musieli taką gierę do starych szajsów dostosowywac to szkoda ich czasu- ma byc niext-gen i już... zresztą nie oszukujmy się, jets pisana pod PS3 którego tak łatwo się nie programuje i pewnie testy na tej maszynie pochałaniają większość czasu + konwersja na X360... na pc wrzuca jak mają i nie będa patrzeć na mniejsze wymagania- i tak się sprzeda i szkoda na to czasu- kod musi być na PS3 i X360 optymalny, na pc najwyżej pacza dadzą.

a sterowanie na klawie? XD XD XD

z tego co ja czytałem to nie będzie podziału na prawą i lewą rękę, tylko poprostu ręce/nogi i podbiegając do muru można na niego np wbiec trzymając 'nogi' lub się wspinać wcisjkając 'ręce'... parkourowo czyż nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli by musieli taką gierę do starych szajsów dostosowywac to szkoda ich czasu- ma byc niext-gen i już... zresztą nie oszukujmy się, jets pisana pod PS3 którego tak łatwo się nie programuje i pewnie testy na tej maszynie pochałaniają większość czasu + konwersja na X360... na pc wrzuca jak mają i nie będa patrzeć na mniejsze wymagania- i tak się sprzeda i szkoda na to czasu- kod musi być na PS3 i X360 optymalny, na pc najwyżej pacza dadzą.

Masz rację, ale miałem na myśli różne konfiguracje sprzętu (wystarczy spojżeć na GRAW i nowego Splinter Cella - nie było twórcom spierszo by optymalizować je na karty graficzne obsługujące Shader Model 1.0, a nawet 2.0)... Na przykład jeden ma dwurdzeniowy procesor, drugi jedno, trzeci graficzną ATI, a czwarty nVidii, dużo tego.

Gra jest docelowo przygotowywana na Xboxa360, na E3 była pokazywana na tej konsoli :) lub na PC... :P

EDIT: Oczywiście, że twórcy zapowiadali ją jako "only PS3", ale z kilku przeczytałem w jakimś serwisie, że na E3 pokazali grę na ukrytym skrzętnie za biurkiem Xboxie... Gdyż PS3 jeszcze w tedy nie był w pełni gotowy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noxbi, a już myślałem, że jestes jednym z tych niewielu co pisżą w tematach w których się orientują... o tym ż eport na X360 powstanie dowiedzieliśmy się na targach w Barcelonie, a do tego czasum paltformą AC było "only PS3" i to na nią było tworzone (jak cuś to odsyłam do wywiadów z Jade, w którym tak wyraźnie jak się da mowi 'pi es tri' :wink: )...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej się zastanawiam, w jaki sposób skombinować pieniążki na "dwurdzeniowca" :P:P

Nie tylko na niego...Jeżeli Microsoft wcieli swoją politykę w życie przyzwyczajania ludzi do Visty poprzez gry a na to wszystko wskazuje :roll: (chodzi o dziwne dotosowywanie produkcji do owego systemu oraz przesuwanie ich premier). To niedługo przyjdzie nam zmieniać sprzęt nie tylko na super proca ale tez na 4 GB RAMu i nowego GForce'a serii 8xxx...Żeby choćby sobie zagrać w takiego AC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do tej gry wolałbym kupić Xboxa 360, bo upgrade takiego kompa jak mój (Szajz) na taki który usiągnie AC, kosztowałby mnie kilka razy tyle ile X360.

Co do gry, to widziałem już filmiki gameplay'a na serwisie Gametrailers i jestem zachwycony (animacja, grafika, tłum, klimat, techika gry, system social stealth i inne elementy tej gry są niewiarygodne).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...