Skocz do zawartości

Gothic 3


marshall_91

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Cóż może zle się wyraziłem.Pogadaj z Elberem powie ci on, o złodziejach zboża.Bandyci (siedzą w pobliżu jaskini pomiędzy Monterą a podziemną siedzibą rebeliantów (w tej chwili nazwę zapomniałem...).W pobliżu kryjówki powinny być

jakieś zębacze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na północnej farmie usłyszysz o złodziejach zboża...żeby ich znaleźć wychodzisz ścieżką, która jest połączona z główną drogą. Po prawej powinieneś widzieć skały.Idziesz w ich kierunku i potem cały czas przy skałach, aż natkniesz się na bandytów :) Po drodze są bodajże 3zębacze do ubicia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak jak zobaczysz przy drodze Alkojagode to w tamtym kierunku podążaj, będzie tam pare zębaczy i za nimi zadeskowany obóz ja znalazłem tam 6 paczek zboża więc miałem ich 16 poszukaj dokładnie.

Ale ja mam inny problem, otóż gdy atakuje Trelis z Finleyem i Taylorem to bo bitwie wogóle nie zalicza mi odbicia Trelis. Gdy podszedłem do Taylora to ten do mnie: Stać Jesteś poszukiwany za morderstwo A Finley: Stać Jesteś poszukiwany za kradzież, Powtarzałem tą misje 6 razy i zawsze to samo. Co mam robić???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zacząć od zabicia wodza orków, wtedy teoretycznie zaczyna się rewolucja w mieście. Jak zaczniesz od podrzędnych orków, to zostanie to potraktowane jak zwykła bójka. Nie będziesz ich zabijał, tylko ogłuszał a z dobiciem mogą być problemy, bo inni orkowie rzucą się na ciebie (i ich TEŻ będziesz ogłuszał, dopóki przynajmniej jednego się nie dobije).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej NIE zaczynać od zabicia wodza orków bo nie ma potem szans na ucieczke chyba że grasz na kodach :D Najlepiej jest wybić strażników przy bramie kuszą albo łukiem tak aby tylko oni do ciebie podeszli wtedy zaatakuje ich 2 buntowników przy zamku a dalej najlepiej wyrzynać po kolei i uważać na łuczników i nie rzucać się w centrum walki. I jak się ma przywołanie goblina lub szkieletu to warto z tego skorzystać. I ubić skurczysynów ale do zabicia jest ponad 100 przeciwników:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do ZB. Po co mamy reputacje u asasynow(po wejsciu w zadania) skoro wogole asasyni znikneli sad.gif I jak mozna zdobyc magiczne moce Beliara? Trzeba sprzymierzyc sie z orkami? Bo w G3 to jak bylem u asasynow to wtedy moglem posiasc jego moc, a teraz nie wiem jak bo nawet pustynia zniknela...

I czy wogole mozna sie sprzymierzyc z kims innym niz z buntownikami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez przypadek w Morra Sul zabiłem Kirka. Przynajmniej tak uważam ,bo nigdzie w obrębie tego miasta go nie moge znaleźc.I mam dylemat ,bo On mial mnie zaprowadzic do bandytow, ktorych mialem zabic. Chciałbym wiedzieć (jesli ktoś wie dokladnie) gdzie znajdują sie Ci bandyci albo Kirk...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jeżeli użyjesz kodów.Osobiście nie preferuje przechodzenia z kodami ale w niektórych wypadkach można nagiąć zasady (w takich jak ten)

Znajdź i otwórz plik: ge3.ini

Znajde się on w folderze Gothic3/Ini.

Zmień w nim linijkę:

[Game]

TestMode=false

na

[Game]

TestMode=true

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak daleko nie chcę się posuwać, więc zacząłem od nowa (właściwie to nie ja, tylko mój brat - ja jestem dopiero na samym początku gry (uwielbiam się delektować tą grą - odkrywać sekrety i wszystkie tajemnice, a nie iść "na chama", byleby tylko ukończyć grę)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...