Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marshall_91

Gothic 3

Polecane posty

Jeśli się "zgubi" 1 puchar to nie trzeba gry jeszcze raz brać od początku(anie wpisywać haniebnych:P kodów) gdyż pucharów jest podobno 20(czy 15?Sam nie pamiętam ale na pewno więcej niż 12)!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto spis pucharów (12 bo więcej nie ma):

1. Vengard - puchar ma paladyn Markus.

2. Cape Dun ? puchar ma strażnik magazynu Urkrass.

3. Okara ? w pobliskiej jakskini znajdziesz Maga Ognia(może nie w takiej pobliskiej) ? Rakusa, który ma puchar.

4. Geldern ? w kopalni złota.

5. Silden ? w chacie Zapoteka.

6. Nemora ? puchar ma Treslott.

7. Trelis - da ci go paladyn Konrad.

8. Montera ? puchar ma niewolnik Bengerd.

9. Varant - Kurt na przełęczy do Varantu.

10. Mora Sul ? ma go jeden z handlarzy Masil.

11. Okolice Mora Sul ? puchar posiada paladyn Cruz.

12. Klasztor ? puchar da ci Milten.

A i jeszcze jedno błąd, który popełniłem zamiast znaleźć najpierw maga Rakusa ja zniszczyłem Okarę a w jaskini już maga nie było.

Takie rzeczy lepiej spoileruj - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden bug który pozwala od Urkrassa zdobyć 2 puchary. Najpierw dowiadujemy się że on go ma, potem go bijemy i zabieramy puchar z ciała, a na koniec rozmawiamy z nim i od niego kupujemy ten sam puchar. Tak Oto mamy 2 puchary.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki zapomniałem dodać spoilera :wallbash:. A co do buga to nie wiedziałem o nim to znaczy, że jak ktoś ominął jeden puchar to jest nadzieja, że nie musi zaczynać gry od nowa ani wpisywać kodów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli, ktoś ma starszy numer CDA, to dołączyli kiedyś książeczkę do gry Gothic3, jest tam parę porad i oczywiście gdzie znajdują się wszystkie puchary, nauczyciele rzadkich umiejętności, położenie kamieni teleportacyjnych i chyba to wszystko, ale czasami naprawdę się przydaje, zwłaszcza jeżeli chodzi o kamienie teleportacyjne. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega ma bardzo poważny problem:

Kupił sobie wczoraj Gothic 3 : Zmierzch Bogów i podczas włączania wyskakuje mu białe okno:

Where is the Guru?

_______________________________________________________________

Gothic III Forsaken Gods.exe

caused a EXCEPTION_ACCESS_VIOLATION

in module usp10.dll all at 001B:74D72645

Uap Free Mem () + 8 2284 bytes

_______________________________________________________________

Memory statistics

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _

---> memory allocation summary <-----

_______________________________________________________________

Dump Memory/Heapprofile History Register

Jego sprzęt to:

AMD 64x2 Dual Core Processor 4200+ 2,21GHz

2GB RAM

GeForce 8600GTS 512MB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wziąć bryłkę czystej rudy? I czy jest jakiś sposób na uzyskanie Nordmarskiej Starki? (Całą którą miałem oddałem tym debilom orkom :/). Nie kupiłem od gościa przy Faring przepisu tylko dałem mu 200 zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztabka czystej magicznej rudy jest niezwykle rzadka, jest jedną z nagród do wyboru za oswobodzenie Nordmaru.

Nordmarską starkę można znaleźć w chatach Nordmarczyków, wystarczy poszukać - zazwyczaj stoją obok innych napitków typu wóda/wino.

Czyli narazie nie robic tej misji z Mieczem Nordmarczyka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka mam pytanko. Czy normalna sprawa jesto to , ze postac kiedy je zaczepiam i owszem rozmawiaja ale nie poruszaja ustami?? Mowie tylko o tych co nie maja nic do powiedzenia i plota cos na odczepnego w dialogach jest wszystko ok. Mam g3 pl i community path 1.6. Ktos wie o co be?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Miecza Nordmarczyka wystarczy zwykła sztabka magicznej rudy, bo tylko Ingvar może nas nauczyć wykuwania z czystej magicznej rudy ale zanim tego się nauczymy musimy mu przynieś ten miecz czyli to by było dość sprzeczne. A co do nordmarskiej starki, ten przepis możemy normalnie kupić u handlarzy w Nordmarze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wystarczy taka zwykla ruda z kopalni? A czym sie różni bryłka rudy od sztaby? :/ bo tam potrzeba "Sztaby magicznej rudy". I pokazuje mi, że mam x0 chociaż bryłki mam

Bryłki rudy to po prostu ruda czyli to co odłupujemy od skał rudy, sztaby magicznej rudy to nic innego jak przetopiona ruda. I odpowiedz brzmi: nie wystarczy zwykła ruda z kopalni ta się przydaje do wykucia np. długiego miecza. Sztaby można kupić u niektórych kowali lub po prostu znaleźć w trudniejszych do otwarcia skrzyniach. Mam nadzieję że opisałem to dość jasno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawartość kufrów jest losowa, więc strategia jest prosta jak drut:

1.Znaleźć ciężki kufer.

2.Zapisać grę.

3.Otwierać kufer i, w razie potrzeby, wczytywać grę, aż do momentu znalezienia sztabki magicznej rudy.

Brzmi to dość czasochłonnie, ale mi zawsze zajmowało to maksymalnie 2-3 podejścia. Powtarzając ten manewr przy kilku kufrach można zdobyć pokaźną ilość sławetnych sztabek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...