Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marshall_91

Gothic 3

Polecane posty

Nie wiem, czy ten problem był już poruszany, ponieważ nie chce mi się przeglądać (o zgrozo) 111 stron. Wracając do problemu, Mam zainstalowanego G3 wraz z Community Patch 1.6, grałem już trochę (niewiele, około 6-7 godzin), doszedłem do Montery, powykonywałem sporo qestów, zdobyłem 75% uznania itp., zapisałem grę. Ok., na razie spoko. Następnego dnia, chcąc dalej kontynuować swoją przygodę, włączyłem Gothica, kliknąłem na swojego ?sejwa? i dałem wczytaj. Po odczekaniu chwili, pasek wczytywania stanął w około ? długości paska i stoi?, stoi?, i stoi tak dobre 5 minut ( dobre mam nerwy nie? :P), chcąc zobaczyć co się stało, klikam: Ctrl + Alt + Delete, patrzę, Gothic 3, brak odpowiedzi.

Tak dzieje się za każdym razem kiedy chcę wczytać seave-a, obawiam się, że będę musiał zacząć grać od nowa? . :/

Jeżeli Wy mieliście taki problem i udało wam się go rozwiązać, to bardzo proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jemu chyba chodzi o zwykłego G3. A co do pytania, ja takich problemów nie miałem więc nie wiem w czym problem. A co do save'ów to trochę głupota grać od początku do końca na szybkim zapisie. Ja szybki zapis stosowałem co 15 minut a zwykłego save'a co godzinę bo nigdy nic nie wiadomo co się stanie.

(Aha, czy na pewno masz oryginalnego G3??)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy z rąbaniem się sejwów były jeszcze w poprzednich częściach Gothica więc wygląda na to, że twórcy nie znaleźli jeszcze rozwiązania tego problemu. o_O Musisz po prostu, po zakończeniu sesji, sejwować grę na dwóch, trzech slotach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli seava nie odzyskam, trudno, zacznę grać od nowa. ;P

Ah ten stary "dobry" Gothic...

Dzięki, że pofatygowaliście się. ;P

Jeżeli ktoś ma w swoich "archiwach" zapis gry zaraz po przyjściu do Montery z wykonanymi dotąd wszystkimi zadaniami, to bardzo prosiłbym (jeżeli macie czas i jeśli to nie kłopot) o jakiś upload.

W sprawie sejwa proszę pisać na PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP jest tworzone przez fanów i kilku programistów ze Spellbound,jeśli ja czy ty byłbyś dostatecznie dobry w programowaniu też byś mógł do nich należec prawa autorskie nie mają tu nic do rzeczy mój biały przyjacielu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ będzie. Za CP nie odpowiadają Piranie. CP robią gracze z całego świata, którym zalezy żeby go wydać jak najszybciej - robią bo przecież sami dla siebie.

Rozszyfruj sobie skrot CP - Community Patch. Jest to patch zrobiony przez społeczność graczy.

Piranie to zrobily tylko tyle że dały graczom wolną rękę w tej sprawie (normalnie to byłoby naruszenie umowy licencyjnej). I chwała im za to!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie grupy buntowników Daryla? Wie,, że przebywają gdzieśw okolicach Montery, ale mółbuy mi ktoś opisać drogę, jak do nich dotrzeć?

Jak jesteś w Monterze wychodzisz z niej tam gdzie jest wszystko zrujnowane (po stronie wykopalisk) idziesz przez chwile drogą, po lewej stronie zauważysz drzewa i odbijasz w lewo w stronę tych drzew i tam gdzieś są buntownicy. Jeśli dalej nie wiesz to jeśli wiesz gdzie jest wilcza jaskinia (jest misja z nią związana) po prostu wychodzisz z niej i idziesz prosto w stronę montery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem pograć sobie w gothica 3 ale gra strasznie muli, mógłby mi ktoś podać stronkę z której mógłbym ściągnąć patch i doradzić który jest najlepszy

Ja mam CP 1.6 który sporo poprawia ale niestety gra idzie ciut gorzej. Podobno wyszedł 1.7 (albo ma dopiero wyjść) ale mi o nim jeszcze nic nie wiadomo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli pisząc gorzej, że zżera kompa jak crysis??

:unsure:

Tak, jeśli G3 szedł ci bardzo źle to lepiej zapomnij. 1.6 istotnie wiele zmienia ale jednocześnie gra dłużej się ładuj a to duży minus i znaczne wolniej działa (przynajmniej u mnie tak jest i dopiero jak dorzuciłem do mojego 1Gb RAM jeszcze 2Gb to grało mi się o wiele lepiej)

P.S. Mówiłem tu o średnich ustawieniach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nikt nie zmarnowal pieniędzy na podany przez kolegę link. Patch jest za darmo dostępny choćby ze strony cd projektu, albo gdziekolwiek indziej - gryonline robią świństwo pobierając za jego dystrybucję opłatę. Mało tego, to jest wręcz niezgodne z prawem - patch jest na licencji freeware, a nikt nie wmowi mi ze koszt utrzymania serwera jest tak duzy ze trzeba zdzierac 7,32 za kazde pobranie. I tak jak ma przedmówca w sygnaturce - google nie boli. Wystarczy wpisac "gothic 3 1.6 patch download" i juz masz odpowiedz. To nawet krocej niz "może ktoś podać link do patcha z góry thx. "

ale jednocześnie gra dłużej się ładuj

U mnie jest na odwrót, i tak tez jest w spisie zmian patcha. Ze gra ma ladowac sie KROCEJ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jednocześnie gra dłużej się ładuj

U mnie jest na odwrót, i tak tez jest w spisie zmian patcha. Ze gra ma ladowac sie KROCEJ.

Dziwne ale u mnie dłużej się ładuje :sad: . Chociaż ostatnio ładuje tylko zapisy zanim zainstalowałem 1.6. Czy to może mieć z tym związek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...