Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marshall_91

Gothic 3

Polecane posty

Nie wiedziałem że jest 1.6 patch. A w tym problem że mi się niechce jeszcze raz :icon_biggrin:

No to może napisz po co ci ten save bo troche nie rozumiem. Cos ci sie z gra wysypalo i musisz jeszcze raz? Czy grasz od nowa i ci sie nie chce zaczynac od poczatku tylko odrazu od wyzwolenia Cape Dun???. A tak wogóle to mi przejście do wyzwolenia Cape Dun zajęło jakieś 30min wiec nie powinno byc problemu ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie Zmierzchu Bogów. Czy da się omijać dialogi? w G3 wystarczyło kliknąć myszką i postacie mówiły kolejną kwestię...

Natomiast w dodatku (G3: Z.B.) muszę czekać, aż powiedzą całość... wnerwiające to jest...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy próbuję zainstalować grę to w pewnym momencie instalacjii wyskakuje mi jakiś błąd CRC. Co muszę zrobić by się zainstalowało? Nigdy wcześniej się tak nie działo.

bartosznorbert--> Spróbuj skopiować zawartość płytki na dysk twardy i wtedy odpalić instalatora.

Ale nawet gdy kopiuję wyskakuje mi ten sam błąd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartosznorbert - jak u mnie podczas instalacji jakiejkolwiek gry wyskakiwał błąd CRC to już się nic nie dało zrobić. Ale czy ty na pewno masz oryginał? Jak pamiętam kiedy miałem piraty (o tak zanim zacząłem czytać CDA byłem piratem od razu mówię że wstydzę się tego co robiłem, zerwałem z tym i nie zamierzam do tego wracać teraz kupuję oryginalne gry rzecz jasna, mam nadzieję że za to co powiedziałem nie dostane przymusowego "urlopu") bardzo często po pewnym czasie takie płytki z grami przestawały być "dobre" i taki błąd podczas instalacji wyskakiwał. Kojarzę to z piratami dlatego że z oryginałami nie mam takich problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie podczas spotkania z wodzem orków w Geldern mówi mi, że więcej ryzykować nie będzie i od razu mnie atakuję. Ja w międzyczasie odbiłem Ardea, Cape Dun, Monter i Trelis z rąk orków. Czy w mojej sytuacji da się coś zrobić, aby wódz geldern mnie nie atakował, bo próbowałem użyć zwoju z amnezją, ale to nic nie pomogło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktos moglby zapodac linka do patcha 1.7? Znalazlem na jednym z serwisow, ale trzeba wyslac sms.

Czy zeby ten patch dzialal poprawnie, to czy wczesniej musze miec takze zainstalowanego patcha 1.6 ?

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh... ja mam problem z gra, zalogowalem sie tu specjalnie z tego wzgledu :/ otoz nie mam tak jak pewien gosciu tu pisal, ze ma ciagle noc, tylko po prostu podczas gry nagle mi gra strasznie przyspiesza i np w jednej sekundzie zdazy sie zmienic 3 razy noc z dniem... i zasuwa gra tak szybko, moj gracz chodzi z predkoscia kilka razy wieksza, a jak atakuje mnie stwor to zadaje tak szybkie ciosy, ze od razu gine, no taka gra to zadna frajda :/ zaznaczam, ze mam pirata lecz kiedys mialem z oryginala i problem byl dokladnie ten sam az sie wkurzylem i odinstalowalem gre :(( co mam zrobic??

Otrzymujesz ostrzeżenie za piractwo.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...