Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marshall_91

Gothic 3

Polecane posty

nie jeżeli użyjesz kodów.Osobiście nie preferuje przechodzenia z kodami ale w niektórych wypadkach można nagiąć zasady (w takich jak ten)

Znajdź i otwórz plik: ge3.ini

Znajde się on w folderze Gothic3/Ini.

Zmień w nim linijkę:

[Game]

TestMode=false

na

[Game]

TestMode=true

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak daleko nie chcę się posuwać, więc zacząłem od nowa (właściwie to nie ja, tylko mój brat - ja jestem dopiero na samym początku gry (uwielbiam się delektować tą grą - odkrywać sekrety i wszystkie tajemnice, a nie iść "na chama", byleby tylko ukończyć grę)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktos na jakich ustawieniach moge ja sobie ustawic zeby chodzila plynnie??Mam: Intel Cerelon D 2.93GHz, 1.5GB RAM I karte HD3850.Powiem ze w Far Cry 2 gralem na srednich na 1280x1024 i mialem ok. 20fps.Podobnie mialem z Assassin Creed.

To zależy jaką masz wersję Gothica. Ja mam patcha 1.6 i na moim kompie (patrz sygnatura) wszystko płynnie chodzi w full detalach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne żeby 3letnia gra nie działała na full na takim sprzęcie.

Ja mam 2GB Ram ddr1,ati radeon HD2600XT oraz pentium4 2,8Ghz i na patchu 1.6 też wszystko hula ;p

pozatym polecam przy powtórnym graniu ściągnąc mod,Autumn i The New Music Mod. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos podac linki ktore musze sciagnac zeby chodzila na full.Linki patchy.Z gory dzieki.

Patha 1.6 (jak i wcześniejsze path'e) można ściągnąć. np, z gram.pl: http://www.gram.pl/pliki_lista.asp?pt=p&g=287.

Gothic 3 powinien ci chodzić płynnie na średnich detalach, ale na najwyższych może być problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałbym poprosić o pomoc w związku z pewnym nietypowym bugiem, na który natknąłem się podczas gry w Gothic 3.

Problem polega na niewłaściwym działaniu funkcji zapisywania gry. Podczas próby dokonania "save", słychać dźwięk

dosyć charakterystyczny dla systemu Windows, po czym pojawia się okienko z napisem "smartheap library".

Poniżej adres zrzutu ekranu, na którym widać, jak wygląda okienko (nie chciałem zamieszczać bezpośrednio,

żeby nie "rozpychać" forum):

Link usuniety - CormaC

Poniżej podaję konfigurację komputera:

C2D E6700

GF 8800 GTS 320MB

2 GB RAM

system Windows XP

Zakladam, ze link do BiteFighta byl tu przez pomylke, zwlaszcza ze byl zle wstawiony. Ostrzezenia nie wystawiam - CormaC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos podac linki ktore musze sciagnac zeby chodzila na full.Linki patchy.Z gory dzieki.

Patha 1.6 (jak i wcześniejsze path'e) można ściągnąć. np, z gram.pl: http://www.gram.pl/pliki_lista.asp?pt=p&g=287.

Gothic 3 powinien ci chodzić płynnie na średnich detalach, ale na najwyższych może być problem.

Ściagłem tego patcha i gra dalej sie tnie jak glupia.Oczywiscie nie gram na najwyzszych xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, zdarzyła się pomyłka.

Link do BiteFighta moment wcześniej przesyłałem komuś na GG i najprawdopodobniej musiałem źle zaznaczyć opcję Kopiuj w serwisie ImageShack (czyli opcja Ctrl+V kopiowała tekst zadany wcześniej).

Niestety, teraz korzystam z innego komputera, na którym nie mam zainstalowanego Gothic 3, nie pamiętam natomiast linku, pod którym umieściłem plik w ImageShack.

Mam jednak nadzieję, że większość osób wie, o jaki błąd SmartHeap Library chodzi.

Dziękuję za zrozumienie i przepraszam za kłopot!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z dźwiękiem.

Nie ma odgłosów burzy (właściwie deszczu, do bani, że nie ma już ulew jak w II) i wodospadów.

Ogłądałem ostatnio na tubie gameplaya i tam wszystko było ok.

Zainstalowałem wszystkie łatki (1.9; 1.12, 1.6) i nic nie pomogło.

Czy inni też mieli brak tych dźwięków, czy to wina mojej karty dźwiękowej?

ElemPower,

przeciez muzyka w III jest świetna i ma więcej różnych motywów.

Dwójka przy III to jak Matejko i Michał Anioł :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałbym poprosić o pomoc w związku z pewnym nietypowym bugiem, na który natknąłem się podczas gry w Gothic 3.

Problem polega na niewłaściwym działaniu funkcji zapisywania gry. Podczas próby dokonania "save", słychać dźwięk

dosyć charakterystyczny dla systemu Windows, po czym pojawia się okienko z napisem "smartheap library".

Poniżej adres zrzutu ekranu, na którym widać, jak wygląda okienko (nie chciałem zamieszczać bezpośrednio,

żeby nie "rozpychać" forum):

Link usuniety - CormaC

Poniżej podaję konfigurację komputera:

C2D E6700

GF 8800 GTS 320MB

2 GB RAM

system Windows XP

Zakladam, ze link do BiteFighta byl tu przez pomylke, zwlaszcza ze byl zle wstawiony. Ostrzezenia nie wystawiam - CormaC

Miałem podobnie w G3 jak grałem na najwyższej dostępnej mi rozdzielczości monitora (1440x900) i przy maksymalnych detalach. Gra ma chyba problem z tym, że przy dłuższym graniu zapycha się albo plik stronicowania, albo jakiś bufor, który nie pozwala zrobić zrzutu odpowiednich informacji do save'a.

Osobiście ominąłem ten problem używając na przemian kilku slotów na save i często zapisując stan gry, za każdym razem w innym slocie, przez co nawet gdy mi się gra zawiesiła w trakcie zapisu, byłem tylko kilka minut gry do tyłu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Izrafel

Ja chcialem tylko zapytac, jak dokladnie dojsc do tego Ortegi. Przechodze gre juz 3 raz, juz niemal koncze i wypadaloby go w koncu znalezc. Mozna prosic o jakas mapke ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcialem tylko zapytac, jak dokladnie dojsc do tego Ortegi. Przechodze gre juz 3 raz, juz niemal koncze i wypadaloby go w koncu znalezc. Mozna prosic o jakas mapke ?

W kręgu kamieni,gdzie znajduje się Chris stań plecami do Vengardu.Udaj się kawałek w prawo aż dojdziesz do skalnej ściany,trzymaj się jej aż dojdziesz do jaskini Ortegi.Wejścia strzeżą dwaj bandyci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem dlaczego nie mogę się nauczyć "Wytwarzania Trucizn" wiem że można się go nauczyć w Ben Erai u alchemika. Po prostu pytam się go o o to daje kase i 5 LP on daje swoją gadke, ale ta opcja się pojawia znowu i mógłbym robić tak na okrągło ale ciągle nie mogę się tego nauczyć :angry: Próbowałem nawet za pomocą kodów ikonka w menu jest ale jak próbuje coś uwarzyć to gra mówi że brak umiejętności :blink: Co robić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...