Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Gothic 2/Noc Kruka v2.

Polecane posty

SilverBoy: Właśnie wygrałeś osta w konkursie "Syndrom moderatora". Po odbiór zapraszam do BiO. Od upominania są moderatorzy, a jeśli widzisz przejaw łamania regulaminu to od tego masz raportowanie.

latas&olek14: Panów proszę o spoilerowanie tekstu, który nawiązuje do postępu w fabule. Nie każdy pewnie przeszedł G2, a wolałby się sam dowiedzieć jak to wszystko się potoczy. Takie posty w stylu ciekawostek to proszę umieszczać w komentarzach. W PD rozwiązujemy problemy: czy to natury technicznej czy fabularnej czy jeszcze innej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taki dziwny problem,

w mrocznym lesie tam gdzie znajduje się ornament, po wciśnięciu przycisku mechanizmu

gra zacina się na amen pomaga tylko ctrl+alt+delete i nie ma znaczenia czy gram 5min czy 3h po prostu w tym momencie się zacina a to trochę uniemożliwia dalszą grę, z góry dziękuje za pomoc;)

mój sprzęt:

intel core 2 3ghz

2gb ram

geforce 9600gt 512mb

edit:

samo się wyjaśniło wystarczyło nacisnąć w innej kolejności przyciski

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz zauważyłem teraz, że po troszkę dłuższej grze gra strasznie zacina i jak zwykle tylko alt ctrl delete a nudne co chwile jest robienie seve'ów , podobne problemy miałem z Morrowindem

Jakiego masz windowsa ??? Jeśli Viste to zainstaluj najnowsze patche do tych gier , powinno pomóc .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ogólnie masz problem z G2 od samego poczatku, czy jak na tym nowszym komputerze zainstalowałeś to na początku było dobrze i ostatnio zaczęło się kaszanić? Jeśli od początku było źle, to ciężko coś poradzić, ale jeśli wcześniej było dobrze (również z morrowindem) to przypomnij sobie czy nie instalowaleś żadnych sterowników ani nic w tym stylu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie instalowałem kompa mam świeżego od miesiąca od razu z sp3:), a zaczęło się kaszanić gdy poszedłem do lasu po ornament, wcześniej dobrze było

Zainstaluj najnowsze stery do karty i sproboj , może poskutkuje . A ten G2 to oryginał ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tia gothic2 z dodatkiem noc kruka z cda z numeru 143, a stery mam najnowsze

To nie wiem , ja tez mialem problemy w tym miejscu , gra sie zawieszala ale tylko ze trzy razy , zaistalowalem stery i pomoglo . Sorry , ja ci nie pomoge bo nie wiem .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie tylko w tym miejscu mam u mnie w tym miejscu się zaczęła ta masakra teraz średnio co godzinę gra zacina się, troszkę mi to przeszkadza bo nie chce mi się co 5min save'ów robić,robie save'y bo nie wiem kiedy się zatnie, np przed chwilą zabiłem kamiennego smoka bach zacięło się myślałem, że coś mnie trafi bo przez godzinę zapomniałem o save'ach i musiałem znów wszystko od nowa robić;f

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie tylko w tym miejscu mam u mnie w tym miejscu się zaczęła ta masakra teraz średnio co godzinę gra zacina się, troszkę mi to przeszkadza bo nie chce mi się co 5min save'ów robić,robie save'y bo nie wiem kiedy się zatnie, np przed chwilą zabiłem kamiennego smoka bach zacięło się myślałem, że coś mnie trafi bo przez godzinę zapomniałem o save'ach i musiałem znów wszystko od nowa robić;f

Ajak ci sie zacina to wyskakuje ci okienko Acces Violation czy jakos tak ???

Ja tak miałem .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

razy czy dwa wyskoczyło a reszta to po prostu zacinki,a to zacinanie wygląda jakby był 1fps/s ctrl+alt+delete innego sposobu nie ma żeby wyjść z gry;f

Mój kumpel używa pirata i mu wyskakuje do windy z tym okienkiem , ale on ma pirata a ty mówisz że masz orginała , sprawdź u kolegi , może to wina płyty , ewentualnie może być problem z windowsem .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekhm to działa bez płyty:P,a z windowsem na pewno wszystko cacy bo świeżutki ze sklepu:]

owszem działa bez płyty , a z czego zainstalowałeś tego gothika , z dykietki :rolleyes: może jest zepsuty jakiś plik na płycie i źle się istaluje gra , przez co masz te problemy .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płyta ani nie porysowana ani nie brudna użyta może 4,5razy, jutro sprawdzę u jakiegoś kumpla czy działa czy nie: >

Zainstaluj , posadź przed kompem i każ grać w G2 przez kilka godzin :D Jak wszystko będzie dobrze to znaczy że masz problem z kompem , jak u niego będzie źle to znaczy że płyta jest uszkodzona . Napisz jutro co z tego wynikło .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...