Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Gothic 2/Noc Kruka v2.

Polecane posty

a ja mam takie prostackie pytanka, ale dobra... ;)

jestem mianowicie nowicjuszem z klasztoru ognia i chce zostac magiem - wykonuje wlasnie probe ale nie moge jej przejsc... :(

1) znalazłem golema magicznego ale nie mozna go rozwalić - magia ani walka nie działa na niego, a jak przyzywam swojego golema, to tamten bardzo szybko zabija mojego...

2) o co chodzi z tym drugim zadaniem, że mam odnaleść drzwi "za ścieżką innosa" ???

3) składniki potrzebne na stworzenie runy ognistej strzały mam, ale nie wiem gdzie szukać kamienia runy...:(

POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!

jak ktoś może to niech odpowie na wszystkie kwestie, z góry dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Lord Nargogh. Kompletnie o tym zapomniałem. Wcześniej jak je tworzyłem to zwojów miałem pod dostatkiem, ale tego już chyba nie znajdę w Khorinis bo chyba wszystki zużyłem .

A teraz orlando524:

1. Magicznego golema można rozwalić tylko Świętym Młotem (czy jakoś tak ) który jest strzeżony w podziemiach klasztoru przez innego nowicjusza. Musisz go uśpić i zabrać młot.

2. Ścieżka Innosa prowadzi tam gdzie jest Grimbald na drodze do Czarnego Trolla. Po prawej będziesz miał most. Przejdz przez niego i idź cały czas do końca, tam za krzaczorami znajdziesz wejście do jaskini.

3. Niezapisaną runę można kupić u Goraxa.

pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Ścieżka Innosa prowadzi tam gdzie jest Grimbald na drodze do Czarnego Trolla. Po prawej będziesz miał most. Przejdz przez niego i idź cały czas do końca, tam za krzaczorami znajdziesz wejście do jaskini.

dzięki, zabiłem już golema magicznego i znalazłem runę ale nie wiem gdzie jest ten Grimbald i czarny troll... :( byłem już w jaskini, w której była runa (i jeszcze jeden nowicjusz, coś na A...) no i pełno pełzaczy... <_< ale co do tego Grimbalda to nie mam pojęcia... :( z góry dzięki każdemu kto pomoże

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Grimbalda i czarnego trolla idziesz tą samą drogą, co do magicznego golema, nie zakręcasz, tam gdzie był golem, tylko ciągle do przodu, aż będzie po prawej takie jezioro. Wtedy jeszcze trochę dalej do przodu drogą trochę pod górę i Grimbald będzie po prawej, a troll w jaskini widocznej trochę za nim. Jest raczej duży, więc trudno go będzie nie zauważyć. Jak masz złoto to kup mapę od gościa na przystani w mieście i porównaj z tym: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...47ed2b23ea.html

Ale Grimbald ani troll nie są potrzebni do próby ognia, to właśnie zamknięta skrzynia z runą jest końcem ścieżki Innosa i starczy przynieść właśnie runę do magów jako dowód.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, już dosyc daleko doszedlem, zabiłem dextera, pomogłem Gregowi i jestem w drugim akcie jako Mag Ognia i jednocześnie członek Wodnego Kręgu, ale znowu mam problemy :angry: :

jestem tam w ruinach z Saturasem, Riordianem, Cronossem itd. ale nie wiem gdzie jest ten przeklęty klucz, żeby otworzyć portal prowadzący do nowej części wyspy (no i do Kruka, którego muszę sprzątnąć oczywiście :D ) z góry dzięki za pomoc :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, a raczej problemik. Wróciłem do Górniczej Doliny, żeby zaszlachtować smoki. Wszystko fajnie, smok z bagien padł od razu. I tu problem... Idąc do drugiego smoka natrafiam na kilka (3-4) Jaszczuroludzi (czy jak się to tam zwie) i padam od razu martwy po 2 ciosach :/ Biegam z ulepszonym (dwukrotnie ^^) Szponem, zbroją Rycerza i 16 poziomem. W czym rzecz? Za mał rozwinięta postać, słaby ekwipunek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ze Szponem to musi być Noc Kruka. I rzeczywiście problem to za niski poziom, najlepiej nabij jeszcze co najmniej kilka poziomów, w Górniczej Dolinie powinno kręcić się sporo potworków, albo może jeszcze wróć w okolice Khorinis i farmy Onara, porobić jakieś poboczne questy i pobić trochę potworków, bo z niskim poziomem na pewno jeszcze jakieś ci zostały. A przedmioty zależą od rozdziału, więc lepszej zbroi niż rycerza raczej nie znajdziesz przed zabiciem smoków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, a raczej problemik. Wróciłem do Górniczej Doliny, żeby zaszlachtować smoki. Wszystko fajnie, smok z bagien padł od razu. I tu problem... Idąc do drugiego smoka natrafiam na kilka (3-4) Jaszczuroludzi (czy jak się to tam zwie) i padam od razu martwy po 2 ciosach :/ Biegam z ulepszonym (dwukrotnie ^^) Szponem, zbroją Rycerza i 16 poziomem. W czym rzecz? Za mał rozwinięta postać, słaby ekwipunek?

16 poziom juz ze Szponem w Gorniczej?! To musiales opuszczac chyba wiele zadan badz lokacji. Wroc sie i nabij doswiadczenia. Pochodz po calym Jarkendarze, jezeli tego nie zrobiles (nie jest wcale taki wielki). Moze dobrze, ze nie doszedles do ognistego smoka bo dobiero on by Cie zdolowal ;) A Jaszczuroludzie wogole sa mocni i kilku naraz to nie przelewki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, a raczej problemik. Wróciłem do Górniczej Doliny, żeby zaszlachtować smoki. Wszystko fajnie, smok z bagien padł od razu. I tu problem... Idąc do drugiego smoka natrafiam na kilka (3-4) Jaszczuroludzi (czy jak się to tam zwie) i padam od razu martwy po 2 ciosach :/ Biegam z ulepszonym (dwukrotnie ^^) Szponem, zbroją Rycerza i 16 poziomem. W czym rzecz? Za mał rozwinięta postać, słaby ekwipunek?

niedaleko od tego miejsca powinien kręcić się Gorn może razem z nim dasz radę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale że nia masz za słabego levela, ja ubijałem smoki na 17 (grę skończyłem na... 29 :D ) i jakoś przeżyłem ;) . Moim zdaniem żle zrobiłeś, że zatrzymałeś dla siebie szpon, przez ulepszanie go tracisz wiele punktów życia! Lepiej go oddaj Saturasowi (dostaniesz aż 2000 PD) i walcz z normalną bronią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...