Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Gothic 2/Noc Kruka v2.

Polecane posty

Owszem, wówczas dowiadujemy się że Milten go uratował. Jednak dla kogoś kto grał w jedynkę uratowanie starego kumpla moze wydawać się jednak czymś cennym.

Zresztą do samego uratowania nie trzeba wcale tak dużo zlota dołożyć - kosztuje to 1000 zł,ale można dostać sporo kasy od Diega i Miltena. A jeśli gramy Najemnikiem to Gorn jeszcze nam wręczy za darmo Średni Pancerz Najemnika. Tak więc przy zebraniu kasy od starych znajomych jesli gramy najemnikiem to jeszcze wychodzimy na plus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Diego666
Muszę zbrać oko innosa poszukiwaczom, ale ich jest tam aż czterech, a ja jestem za słaby, żeby stawić im czoła. Czy jest jakiś sposób by zdobyć oko innosa nie walcząc z nimi?

Weź miksturę szybkości i przygotuj sobie runę teleportacji do klasztoru. Podbiegnij do ołtarza i po prostu weź z niego oko. Potem ucieknij i szybko przeteleportuj się do klasztoru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej Ludzie spostrzegłem mój błąd. WSZYSTKIE ODPOWIEDZI ZNAJDZIECIE W FOLDERZE Z G2 NK !!!!!!!!

A to dlatego, gdyż jest tam folder INSTRUKCJA w nim są pliki pdf. INSTRUKCJA, PORADNIK (bez porad do NK) I PORADNIK2 ( z poradami do NK!) Sory, że kazałem wam kiedyś buszować po folderze MANUAL. SORY! A i będę to pisać tak co 5 stron (w miarę możliwości) bo zawsze trafi się ktoś kto pyta o tę samą rzecz X razy. To narka pozostali fani Gothiców!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1Poradzcie co dalej zrobic z moim straznikiem(waszym zdaniem):

lv 18

sila 72 / 90

br. jednoreczne 35 / 42

zrecznosc 10

Pierwsza liczba to tyle ile mam czego a druga tyle ile po zalozeniu pierscionkow i amuletow

2 jak sie je jablka albo cos tam to czasami wskoczy +1 sila czy jest jakis limit ze po pewnej ilosci nic nie wskakuje??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zjedzeniu 25 jabłek dostajesz +1 do siły. Nie, nie ma limitu otrzymywania premii, jest limit jabłek. W koncu się skończą.

Powinieneś zwiększyć walkę jednoręczną do minimum 60.

Wiesz, ja kompletnie nie czaje Twoich sposobów na granie. Przez tyle miesięcy dobiłeś dopiero 18. lvl, ja w ciągu tego weekendu nabiłem 21. No i jeszcze pytasz się o najdrobniejszy szczegół odnośnie swojej postaci.

Jaka Ty masz przyjemnośc z grania, skoro praktycznie to my gramy za Ciebie? Granie w gry komputerowe rozni się tym od oglądania filmu, że możemy sami decydować co ma sie stać później. Jesli pozwolimy zeby ktos decydowal za nas... to co to za zabawa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja kompletnie nie czaje Twoich sposobów na granie. Przez tyle miesięcy dobiłeś dopiero 18. lvl, ja w ciągu tego weekendu nabiłem 21. No i jeszcze pytasz się o najdrobniejszy szczegół odnośnie swojej postaci.

Jaka Ty masz przyjemnośc z grania, skoro praktycznie to my gramy za Ciebie? Granie w gry komputerowe rozni się tym od oglądania filmu, że możemy sami decydować co ma sie stać później. Jesli pozwolimy zeby ktos decydowal za nas... to co to za zabawa?

Po pierwsze ja gram czasami a nie non stop  a poza tym to dzis gralem w Gothica pierwszy raz od dwoch tygodnii bo prze te dwa tygodnie gralem w God Fathera.

Kiedys zgodze sie za czesto zwracalem wam 4 litery ale troche zczailem o co chodzi chcialem sie tylko teraz dowiedziec co wedlug was powiniennem rozwinac i czy narazie jest ok. Gram se ze swoimi pomyslami ale nic sie chyba nie stanie jak raz sie zapytam doswiadczonych graczy czegos odnosnie rozwoju postaci

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę jeszcze dodać, żę masz w ogóle nie rozwiniętą zręczność. Nie masz żadnego łuku? Nie używasz takiej broni? Naprawdę czasami się przydaje. Zainwestuj trochę w rozwój zręczności i łuków/kusz. I tak jak mówił Lord Nargogh w jednoręczne bronie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już zainwestował tyle w siłę, to niech lepiej daruje sobie zręczność. Trzeba wybrać jeden ulubiony współczynnik, a nie ładować we wszystko po trochu, bo potem postać stanie się takim nie wiadomo czym niezdolnym do osiągnięcia mistrzostwa w czymkolwiek. Do tych nielicznych sytuacji, w których walka z dystansu jest jedynym sensownym wyjściem, wystarczą zwoje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...