Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Gothic 2/Noc Kruka v2.

Polecane posty

tą zbroję dostaniesz od beneta po zebraniu smoczej krwi ale wcześniej trzeba przeczytać almanach co jest w 5 etapie gry

czyli potem jak poczytamy almanach i mamy smocze łuski i krew smoka to dajemy je benetowi a on nam robi pancerz za 25000 lub 20000 tyś dawno nie grałem więc ceny nie pamiętam ale i tak się opłaca ta zbroja w nocy kruka ma 150 chyba obrony bo dawno nie grałem i nie pamiętam <_<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łzy Innosa? Mi się wydawało, że wody święconej. W każdym razie żeby stworzyć teleport, musisz podejść do takiej kuli w bibliotece klasztoru, i jej użyć. Nazywa się toto "warsztat runiczny" czy jakoś tak....

Jakby nie podziałało to spróbuj kupic jeszcze tą wodę święconą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic gorszego, niż Gothic 2@Noc kruka ! Gra jest [ciach]trudna !! Dostawałem niezłe lańsko od byle potworka. Zabicie orka trwało wieki. Więc chciałem nabijać xp na orkach w drodze do górniczej doliny (żeby potem łatwiej było), ale w pewnym momencie bęc - miksturki się skończyły, raz mnie mieczem ciachnął i trup. Jest duża zmiana jeśli chodzi o fabułę. W zwykłej dwójce, od samego początku wiemy, z kim mamy walczyć później, no niby tak samo jest w NK, ale w NK fabuła z g2 schodzi na drugi plan. Ważniejsza jest farma Onara, a potem żeby przejść do 3 rozdziału, musisz się telepać po obszarach z dodatku. Potem nie dało rady..nie jestem takim hardcorowcem żeby sobie żyły wypruwać, żeby przejść kawałek dalej.

Tutaj jest Pomocna Dłoń, a nie Komentarze. Z takimi postami proszę do Komentarzy.-mateusz(stefan)

Ups, nie zauważyłem. Oczywiście miało to być w dziale komentarze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem tej maści. Dostalem od Vatrasa list do maga Saturasa ale gdy do niego ide to nie mam opcji dialogowej by wręczyc mu ten list! wie ktoś może co z tym fantem zrobic. bez oddania tego listu nie mogę zacząc szukac ornamentu do otwarcia portalu na drugą częśc wyspy. Pomocy!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem tej maści. Dostalem od Vatrasa list do maga Saturasa ale gdy do niego ide to nie mam opcji dialogowej by wręczyc mu ten list! wie ktoś może co z tym fantem zrobic. bez oddania tego listu nie mogę zacząc szukac ornamentu do otwarcia portalu na drugą częśc wyspy. Pomocy!!!

List możesz dostarczyć dopiero PO odnalezieniu wszystkich ornamentów, wtedy to mówisz Saturasowi że jesteś gotów przejść na drugą stronę a on domaga się najpierw wiadomości od Vatrasa. Jeśli nie możesz rozpocząć poszukiwań to musiałeś coś przeoczyć albo jesteś kolejną ofiarą błędu w grze, wielokrotnie omawianego na tym forum. List nie ma tu nic do rzeczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem tej maści. Dostalem od Vatrasa list do maga Saturasa ale gdy do niego ide to nie mam opcji dialogowej by wręczyc mu ten list! wie ktoś może co z tym fantem zrobic. bez oddania tego listu nie mogę zacząc szukac ornamentu do otwarcia portalu na drugą częśc wyspy. Pomocy!!!

Idz do Nefariusa on da ci mapę znajdz wszystkie, ornamenty i idz oddać Saturasowi list.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem tej maści. Dostalem od Vatrasa list do maga Saturasa ale gdy do niego ide to nie mam opcji dialogowej by wręczyc mu ten list! wie ktoś może co z tym fantem zrobic. bez oddania tego listu nie mogę zacząc szukac ornamentu do otwarcia portalu na drugą częśc wyspy. Pomocy!!!

Musisz zagadać do Nefariusa, zleci ci zadanie odszukania wszystkich ornamentów. Potem musisz je mu przynieść, Magowie Wody pójdą je złożyć w jeden pierścień. Rozmawiasz z Saturasem, on mówi, że wyruszą jak tylko otrzyma wiadomość od Vatrasa, i wtedy oddajesz list Saturasowi.

Da pewno Saturas dał Ci zadanie, abyś zawołał kogoś. Dopiero, gdy ten-ktoś (zapomniałem imienia) przybędzie do Saturasa, powiedz mu, że wykonałeś Quest i wtedy przy okazji odbierze od Ciebie list.

Chodzi ci zapewne o Riordiana? Jest takie zadanie ale nie ma nic wspólnego z dostarczeniem listu Saturasowi.

Wie ktoś, gdzie mogę znaleźć Szczaw Królewski w 2 rozdziale? Znalazłem kilka i jeszcze jeden dostałem od Vatrasa za dostarczenie wiadomości. Wyczytałem, że rosną 2 koło Słonecznego Kręgu, niedaleko bimbrowni Vina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzałem osobiście, ale znalazłem taką listę

OKOLICE KORINIS

- za kamiennym kręgiem na farmie Lobarta,

- okolice schodów do fosy na prawo od północnej bramy miasta,

- góra na lewo wychodząc z latarni (rośnie przy drzewie, które nie jest świerkiem),

- 2 sztuki przy kamiennym kręgu, tym niedaleko jaskini z kołowrotem (1 rośnie w kręgu, 2 obok przy drzewie),

- za czarnym trollem,

- na cmentarzu za farmą Sekoba,

- w krypcie za farmą Onara,

- za trollami przy wieży Dextera.

- szczyt góry jak idziemy od latarni w kierunku Niclasa wlazimy na szczyt i tam rośnie szczaw.

- jaskinia po prawo od czarnego trolla (tam gdzie próba ognia dla magów) lewa odnoga (jaskinia przysłonięta przez roślinność)

GóRNICZA DOLINA

- na skarpie koło kryjówki Diega, trzeba się wspiąć i iść w kierunku zamku)

- koło stada zębaczy niedaleko pierwszej kopalni (losowo szczaw lub eliksir siły lub zręczności)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden jeszcze rośnie w jaskini z kamiennymi golemami w okolicach piramidy(lewy tunel) i w Jarkendarze, w obozie bandytów, w świątyni Adanosa za zakrwawionym ołtarzem.

Poza tym wydaje mi się, że kilku jeszcze w tej liście brakuje, bo z Gd nie zebrałem ani jednego a w okolicach Khorinis został mi jeszcze jeden koło bimbrowni Vina, na cmentarzu za farmą Sekoba, w krypcie za farmą Onara, za trollami przy wieży Dextera i ten na lewo wychodząc z latarni a uwarzyłem sobie 10-12(straciłem rachubę, ale coś koło tego) eliksirów życia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój problem jest związany ze zdobywaniem informacji od kopalni ile rudy zdobyły. Jest pewna kopalnia w, której wszyscy ludzie zostali wybici przez pełzacze. Znajduję tam list, że rudę zabrał Diego i kilku innych ludzi. Nie wiem gdzi mogę znaleśc Diego. Czy ktoś może mi podpowiedziec? Myślę, że muszę znaleśc Diego bo jak idę do Garonda (albo inaczej...) to nie mam żadnej opcji dialogowej. Gdzie jest ten Diego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jeśli najpierw przejde podstawke Gothica 2 i potem zechce doinstalować dodatek Noc Kruka, to czy będe musiał grę rozpoczynać od początku, czy będe mógł ją dokończyć w miejscu, którym zakończyłem podstawke?

BTW. ktoś wie gdzie tanio i szybko kupić gothica 2 z dodatkiem Noc Kruka? Jakaś ekstraklasyka, może dołączony do jakiegoś czasopisma, pomorskiej ( profanacja :) )?

OFFtop. nic to nie wnosi do tematu, ale kumplowi pożyczyłem płytke z cda, z Gothic2-Noc Kruka, a ten mi ją gdzieś zgubił, ale mnie nerwica wczoraj złapała bo przeszedłem Gothica 1, z rozpędu chciałem wskoczyć od razu do 2, a tutaj nie ma mojej ulubionej płytki :\ A ponoć kumpel taki kujonek, poukładany, wszystko ma rozplanowane w tym swoim radzieckim kajeciku, do tego gorliwy wyznawca Jehowy a ten mi gubi płytke no .... :( I to na święta kiedy jest najwięcej wolnego czasu i nie trzeba zaliczać poprawki z matmy ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...