Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Gothic 2/Noc Kruka v2.

Polecane posty

Jestem w terenie z dodatku. Dostałem zadanie 'mocna gorzałka'. Żeby wykonać gorzałkę potrzebuję kłów węża błotnego. Niestety zanim nauczyłem się umiejętności pozyskiwania kłów, wybiłem wszystkie węże błotne na bagnach :/ Gdzie jeszcze mogę je znaleźć, lub, ile muszę poczekać na respawn potworów??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki. Ale mam następny problem - aby wykonać zadanie 'Próba zabójstwa', muszę oddać Hunowi paczkę ze stalą. Tylko, że on już nie chce ze mną rozmawiać, bo się obraził. Jak tylko do niego podejdę, mowi 'zostaw mnie w spokoju' czy jakos tak. Da się to jakoś zrobić, czy mam wczytać wcześniejszego sejwa?? Bez tego zadania nie ruszę fabuły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki. Ale mam następny problem - aby wykonać zadanie 'Próba zabójstwa', muszę oddać Hunowi paczkę ze stalą. Tylko, że on już nie chce ze mną rozmawiać, bo się obraził. Jak tylko do niego podejdę, mowi 'zostaw mnie w spokoju' czy jakos tak. Da się to jakoś zrobić, czy mam wczytać wcześniejszego sejwa?? Bez tego zadania nie ruszę fabuły.

Muszisz użyć na nim czaru amnezia.Do zdobycia w Khorinis.Gdy użyjesz na nim tego zaklęcia zapomni o urazach z przeszłości.Pozdrowienia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej paladyna, a maga zostawić na koniec, bo gra robi się trudniejsza po wgraniu NK. No i przy graniu magiem dostaje się jakieś denne runy a nie miecz jako nagrodę za skończenie dodatku. A przy błędzie z kowalem, to co za sens grania na exploitowanie bugów? Jak już tak, to naprawdę ciekawiej zamiast robić nieskonczone miecze to zostać łowcą, wyjść pod miasto i przywoływać kodami cieniostwory na skóry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak zdobyć pancerz paladyna? Wiem że trzeba w klasztorze stworzyć runę teleportacji z wody święconej ale czy bedąc paladynem można to zrobić. Jeśli tak to jak czy trzeba najpierw nauczyć się konsekrować broń?

Pozdro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś jakie właściwości ma jabłko? Przeczytałem gdzieś żeby "inwestować w jabłka bo po zjedzeniu większej ilości cośtam cośtam"... wie ktoś jak działają jabłka w iększych ilościach??

Za 25 zjedzonych jabłek dostajesz +1 do siły, za 50 ciemnych grzybów +5 do many.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. Nie wiem czy juz ktoś to wcześniej znalazł(nie czytałem wcześniejszych postów), ale nie ważne w jakim rozdziale jesteście da się przejść do rozdziału 6.

Jak? Na kodach oczywiście.

:) Załączcie sobie God Mode i wbijcie na statek paladynów. Pobiegnijcie do kajuty kapitana i przelećcie przez drzwi na klawiszu [k](przynajmniej ja tak mam :))). Załączy się filmik jak odpływamy z khorinis... Po przypłynięciu na statku(bodajże na stole alchemicznym) będzie oko innosa razem z listem od Xardasa... Jednak gry i tak nie da sie ukończyć bo nie ma jak odpłynąć z wyspy... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do szybkiego przejścia do 6 rozdziału jest uczciwsza metoda niż kody

. Wystarczy przejść po linie na której zacumowany jest statek. Trzeba iść idealnie w linii prostej ale da się to zrobić za którymś podejściem. Później kierujemy się do kajuty kapitana. Drzwi będą zamknięte ale jeśli bardzo blisko nich podejdziemy i odpowiednio ustawimy kamerę będziemy mogli przez nie przeniknąć. Jak napisano wcześniej Oko Innosa znajdziemy na stole alchemicznym. Cały sposób jest gdzieś nagrany na YouTube. Jednak należy to raczej traktować jako ciekawostkę i jako popisanie się przed kolegami ("Zakład że za 5min. będę w 6 rozdziale?"

;) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwię się moderatorom, że jeszcze nie upomnieli Cię ;)

No to dziw się dalej, a upominanie rzeczywiście zostaw moderatorom... :P

latas, co do tej uczciwszej metody... u mnie ona nie bardzo wychodzi bo Paladyni mnie od razu atakują. Nie wiem czy u ciebie też tak jest, ale u mnie jak tylko przejdę obok jakiegoś paladyna to zaraz jest "alarm" i te sprawy. A jak nie mam kodów to rozprawiają się ze mną w sekund 5, tym bardziej że na pierwszym rozdziale mam jeszcze niski poziom. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...