Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

P_aul

CDA LoL - Dyskusje o turnieju

Polecane posty

witam. Mam pytanie bedzie mozliwosc zapisania sie jako team "rezerwowy" gdyby ktorys z teamow nie podszedl na powaznie i olal sprawe z graniem? Chcialem sie zapisac razem z moim teamem na ten turniej i nie spodziewalismy sie takiej frekwencji w tyle godzin a nie zapisalismy sie tylko dlatego ze najpierw chcielismy sie upewnic ze bedziemy mieli konta na EUNE zeby nie zapisywac sie w ciemno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

makaron - regulamin... ale ogólnie mają wyglądać tak jak opisałeś, po trzy bany na stronę. Kiedy zrobicie picki niespecjalnie mnie interesuje, ważne żeby screen potwierdzający był w temacie, który w tym celu powstanie i żeby mecz został rozegrany na czas ;)

Maslakos - 6 osób dostaje nagrody, jeśli team coś wygra. To kto z zarejestrowanych w teamie graczy gra nie specjalnie nas interesuje. Daliśmy tą zasadę, bo każdemu zdarzają się problemy (wizyta babci, pad prądu, spalony zasilacz...)

Spell - jesteśmy świadomi problemu, dużo osób prosiło o listę rezerwowych... Niestety Enki jest dziś cały dzień afk, ale porozmawiamy o tym jutro i damy info w newsie i tutaj jak coś zdecydujemy.

Ogólnie powiem szczerze i oficjalnie - liczba zainteresowanych mnie osobiście przerosła, spodziewałem się, że zebranie 64 drużyn zajmie z tydzień, nie 4 godziny. Jak dla mnie to tylko sygnał zarówno dla CDA jak i dla Riotu, że istnieje gigantyczne zainteresowanie amatorskimi i pół-zawodowymi turniejami w Polsce i warto to jakoś wykorzystać.

Odpowiadając na pytania (i narzekania) ludzi z komentarzy, mojego pw, itd. Ja to mogę robić turniej i co drugi tydzień, na EUNE, EUW, US i gdzie tam chcecie (tak, nawet na chińskim!). Ba, zanim odpaliliśmy ten turniej rozkręciłem jeden mniejszy, forumowy, który cieszy się niewielką frekwencją. Problem w tym, że nie ja dysponuję nagrodami, a jak nagród nie ma to i do grania jakby mniej chętnych :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pyatnie z innej beczki: Czy będziecie streamowac rozgrywki? sądzę że cieszyłyby się dość dużym zainteresoawniem, gdyby jeszcze dać jakiś dwóch komentatorów, miałbym weekend z głowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam już teraz współpracuję przy jednym show o LoLu i z chęcią bym rozgrywki streamował, ale jako że turniej będzie rozgrywany na kliencie "live" a nie turniejowym to niestety nie ma szans na komentowanie, chyba, że z replayów, jak napisał Felessan. Jeśli chcecie to ostatnie rozwiązanie, albo z następnym patchem Riot da nam wreszcie observer mode, to z przyjemnością mogę dla was imprezę komentować ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zarejestrowałem moją drużynę Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa, lecz dowiedziałem się, że prawdopodobnie nie wszyscy będą mogli uczestniczyć. Nie wszyscy z naszej drużyny mają ukończone 18 lat i niestety muszą robić "co rodzice każą". Czy jest możliwość edytowania posta i zamiany zawodników? Jeśli tak to czy mam wysłać nowy skład drużyny, czy samemu edytować posta?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym zajmie się drzewko turniejowe, odrzucając dość wcześnie najsłabszych... Innymi słowy - przykro mi, że osoby bez 30 lvlu, albo na ELO 1200 będą musiały grać z osobami na 1600 i prawdopodobnie przegrają. Na tym jednak polega TURNIEJ, braki w runach można nadrobić umiejętnościami, braki w umiejętnościach będą oznaczały porażkę. Nikt nie daje na olimpiadzie złotego medalu za ostatnie miejsce bo "bieg był niezbalansowany bo czarnoskórzy mają lepsze geny"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie rozumiem dlaczego jest tak bardzo ograniczona liczba miejsc ^^', skoro chętnych jest tak wiele (np. ja nie zdążyłem zarejestrować teamu). Po prostu byłoby nieco więcej pracy dla organizatorów, a dla graczy trudniej zdobyć nagrody. Przecież np. gdyby zespołów miało być 128 nie oznaczałoby to iż nagród ma być 2x więcej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie rozumiem czemu muszę tyle razy powtarzać, że omówię problem zbyt wielu chętnych z Enkim, gdy ten wróci z podróży służbowej - jutro.

Poza tym "To tylko więcej pracy dla organizatorów." Dzięki, mam dość pracy już teraz :*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mało osób zadaje sobie trud czytania postów poprzedników. Poza tym - zabawna sprawa, ludzie chcieliby widzieć większą ilość turniejów (wnioskuję po popycie na ten), ale pewnie:

a) z newsem na głównej, bo 3/4 ludzi jakich widzę w rejestracji drużyn nie miało wcześniej postów

b) nagrodami sypniętymi od Riotu

c) oficjalnym patronatem CDA, bo wtedy daje to +50 do lansu

Jestem absolutnie pewien, że bez tych trzech punktów żaden turniej LoLa organizowany bezpośrednio z poziomu forum nie zyskałby takiej popularności a sorry - krezusami nie jesteśmy aby fanty wam fundować :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Black. Zainteresowanie turniejem smugglerkowym było minimalne, a wręcz zerowe. Zgłosiły się(przed ogłoszeniem dużego) raptem dwie drużyny plus team moderatorów.

A IMO Smugglerek Forum jest bardziej wartościowy niż jakieś tam 25?. Liczba jednopostowców też mnie przerwaziła, a najgorsze będzie to, że wiele z tych teamów nie przetrwa do rozpoczęcia rozgrywek :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cors - czytaj regulamin to raz. Best-of-3 zaczynają się od najlepszej 16. Go4LoL gra na 256 drużyn ale w systemie pojedynczej eliminacji i wszystkie mecze bo1, co oznacz równo 7 gier do rozegrania. My gramy podwójną eliminację i o wszystkie nagrody walka będzie bo3. Go4LoL rozgrywany jest co tydzień więc muszą to być szybkie turnieje. Turniej CDA jest jeden i nie mamy planów na kolejny, więc chcemy żeby to była poważna rozgrywka. Jeśli nie podoba ci się formuła to przecież nie musisz grać...

jak można mówić o poważnym turnieju gdzie wybiera się teamy z kapelusza kto pierwszy ten lepszy ... , jak chcecie się bawić profesjonalnie to powinno się zrobić eliminacje a następnie główny turniej a nie połowa meczy będzie oddawana walkowerem i wcale się nie zdziwię jak dopiero od 1/16 lub 1/8 zacznie się jako takie granie. Jeszcze tylko brakuje pojedynków pomiędzy drużynami z lvlem 10-20 z full 30stkami . To będzie wyglądało śmiesznie ... I ja się pytam : gdzie tu miano poważny turniej ? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze a propos streamów : nie pomyślałem, że wszystkie turnieje są robione na specjalnych klientach -myślenie boli. Ale to w takim razie zachęciłbym uczestników turnieju, żeby przynajmniej jeden uczestnik meczu nagrywał rozgrywkę - możnaby też umieścić poradnik czym i jak to robić (nie mam pojęcia czy robi się to jeszcze frapsem czy czymś innym), potem moznaby pozbierać te replaye i umieścić na stronie cd - action, tak żeby przynajmniej część walk była do obejrzenia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze mam dobre wieści - prośby o powiększenie turnieju zostały wysłuchane. Szczegóły pojawią się dziś w newsie, jutro przeprowadzimy dodatkową rekrutację.

Po drugie - Hitsugaya, jakkolwiek nie zgadzam się z tonem twojej wypowiedzi to niektóre argumenty są trafne, dlatego formułą ulegnie niewielkiej modyfikacji, aby w 64 w głównym turnieju pozostali tylko ci, którym zależy i mają umiejętności by to poprzeć.

iHS i wszyscy zainteresowani obejrzeniem meczów:

http://www.leaguereplays.com/

Prosty program generujący replaye z LoLa. Pliki ważą parę mega więc tyle co nic. Poza tym specjalnie dla was jeśli podeślecie mi pliki to przygotuję "niedzielne studio LoLowe" w którym będę na żywo komentował najnowsze wydarzenia z turnieju i puszczał fragmenty meczów ;) Ponadto finałowe rozgrywki będą w całości komentowane z replaya :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli uda sie mojemu teamowi zapisac (czyli zdarzymy z zapisami jutrzejszymi) to bedziemy prawdopodobnie streamowac wiekszosc naszych meczy.

Jeszcze mam takie pytanie bo jeszcze nie jestem pewien czy bedziemy mieli konta (tzn jakie nicki bedziemy mieli) na EAST to trzeba zapisac team nickami z EUNE czy mozna potem uzupelnic a narazie wpisac/zapisac nicki z kont EUW?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie. Jest pytanie bardzo ważne. Moja drużyna jest zapisana w tych wcześniejszych 64 ale dwóch członków mojego teamu nie ma w weekend 28 X - 1 XI. Jak się zapisywaliśmy to było mówione że od 1 listopada gdyby było, że wcześniej to inaczej bym to ustalał. Będzie szansa żeby przełożyć te mecze na tydzień po tym weekendzie albo tydzień przed? To znaczy albo 24 - 27 X albo 2 - 4 XI? Mam nadzieję że tak bo inaczej byłoby to trochę niesprawiedliwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Nie wiem po co pienisz się w komentarzu, skoro wystarczyło poprosić o przełożenie. Zdaję sobie sprawę, że to weekend "cmentarny" i część osób może nie być w stanie zagrać. Jeśli ktoś jeszcze jest w podobnej sytuacji to dopuszczam rozegranie meczów 2 i 3 listopada (albo i w ostateczności 4) o ile poinformujecie o tym wcześniej. Jeśli zbyt wiele meczów miałoby się nie odbyć ze względu na datę to przesuniemy całą imprezę o jeden weekend, ale póki co tylko Twoja drużyna ma problem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!

Ważne!

Jeśli ktoś pisał do mnie PW w ciągu ostatnich kilku dni i nie otrzymał odpowiedzi lub jego sprawa nie została rozwiązana to proszę o przypomnienie się. Dostałem MNÓSTWO wiadomości, z czego część była skargami, marudzeniem na format, albo próbami zarejestrowania się mimo zamkniętych zapisów i mogłem coś przegapić albo o czymś zapomnieć. Z góry przepraszam jeśli tak się stało ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...