Skocz do zawartości
Gość Razomak

Dark Souls (seria)

Polecane posty

Demon kuźni sprawił mi najwięcej kłopotów podczas całej gry, ale że człowiek postawił sobie za punkt honoru pokonanie dziada to trzeba to było zrobić. Przechodziłem to nie tak dawno i nie miałem problemu ze znakami, co chwile pojawiały się jakieś nowe, przebierałem w ludziach jak w skarpetkach, nawet dzisiaj można zobaczyć że pełno ludzi ustawia znaki, czasem wystarczy trochę poczekać niekiedy faktycznie nie ma, ale przy tych trudniejszych przeciwnikach? Zero problemu żeby sobie kimś wspomóc grę. Dodatkowo można sobie przyzwać Lucatiel do pomocy, ale jest totalnie beznadziejna, może jedynie odwrócić na chwilę uwagę demona żebyś zdążył się podleczyć czy wyprowadzić mocniejszy atak.

Edytowano przez Buranchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Steamie ściągał się patch 300MB. Poszukałem trochę w internecie i wprowadza on 2 fixy związane z nowym DLC... jak na 300MB to dosyć mało, czas więc zacząć teorie spiskowe :D.

Może niekoniecznie jest to teoria spiskowa, ale chciałbym, żeby From kontynuowało ten event w Majula Mansion. Taka wielkość patcha sprawia, że jest to całkiem sensowne, bo mogli od razu dodać parę(naście) przedmiotów i je udostępniać co tydzień.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi...powiedzcie mi, co ja mam robić, bo ta gra okazuje się dla mnie trudniejsza niż jedynka smile_prosty.gif Jestem w tym Iron Keep dalej, ten główny plac z paroma rycerzami, kotłem i łucznikami oraz mgłą do Smelter Demona oczyściłem już tyle razy, że nawet mi się już tam przeciwnicy nie pojawiają i jestem w ... no niech będzie, że w kropce. Z jednej strony Smelter, którego i tak nie muszę zabijać, a którego i tak zabić nie mogę, a z drugiej ten rogaty demon brodzący w lawie, przed którym jest parę ogniowych pułapek i tych pancernych skurczybyków, z tymi ostatnimi dwoma w wąskich korytarzach z pułapkami zaraz przed bossem na czele. No i jak już jakimś cudem po mękach dojdę do tego pana, to i tak w ciągu paru ataków mnie wykończy, albo wpadnę do lawy popchnięty przez jego atak. Czy jest jakaś alternatywna droga, którą mógłbym się udać, albo sprzęt, który pomógłby mi rozwalić tego kolegę?

Edytowano przez R1P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt który mógłby ci pomóc pokonać tego kolegę, to set kapitana Allone dropiący właśnie z rycerzy w Iron Keep. Możesz więc albo ich jeszcze raz zrespić używając bonfire asthetic ascetic albo spróbować go pokonać bez niego. Sam boss jest raczej prosty, a jego ataki łatwe powolne i łatwe do uniknięcia.

A znalazłeś drugie ognisko znajdujące się zaraz przed samym Old Iron Kingiem? Wspinasz się do niego po drabinie i przy okazji wyłączasz te ziejące ogniem pułapki, to powinno trochę ułatwić sprawę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znalazłeś drugie ognisko znajdujące się zaraz przed samym Old Iron Kingiem? Wspinasz się do niego po drabinie i przy okazji wyłączasz te ziejące ogniem pułapki, to powinno trochę ułatwić sprawę.

oOO :) A skąd :) Zawsze leciałem do niego z początku Iron Keep, co było ultra irytujące. No to później popróbuję, bo wcześniej 2 na 3 razy padałem gdzieś zaraz przed nim na tych żółwikach w wąskich korytarzach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że nie musisz tych dusz posiadać w ekwipunku, wystarczy, że zabijesz wszystkich czterech bossów i zapalisz ''pierwotne ogniska" po walce z nimi.

Na wiki jest taka notka, która może ci pomóc:

After killing Freja, be sure to "activate" the red orb in that boss room or else the shrine won't open even if everything else has been completed.

W sumie łatwo o tym zapomnieć i może tutaj leży twój problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, czyli zabiłeś wszystkich czterech bossów, zapaliłeś wszystkie cztery ogniska w pomieszczeniach po walce z nimi i kapliczka dalej się nie otwiera? Wszystkie wymagania spełnione, więc albo czegoś nie zrobiłeś albo po prostu coś się skopało. Innego wyjścia nie widzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie całej tej migracji Dark Souls na Steam. Namco, na swojej stronie, pisze, że aby przenieść save'y i resztę trzeba uzyskać jakiś token, ale jakoś tak niespecjalnie precyzuje czy chodzi o tylko o gry ściągnięte przez GfWL! czy retaile też. Pytam bo mam ten problem, że na moim koncie GfWL! nie wyświetla się moja gra (wydanie pudełkowe): mimo, że klucz wipsałem i nawet aktualizacja się jakaś ściągała. Jeśli do importu zapisów potrzebuję jakiegoś tokena to kicha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja tylko że Marketplace jest odłączony i zwyczajnie nie działa. Albo ogarną sytuację albo się pożegnam ze swoim sejwem (grę mam na Steamie ale sejwy są obsługiwane przez GfWL)

Znając życie nie ogarną sytuacji i trzeba będzie wyszukiwać poradników robionych przez graczy "Jak przenieść sejwy na Steama"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark souls (1) to była bardzo udana gra...niestety nie tak klimatyczna jak Deamon, ale...podobna i to się ceni.

Ja grałem oczywiście na konsoli , wbiłem nawet platynkę i jedno co mogę źle powiedzieć o DarkSoulsie to oszustwa.

Oszustwa zwane "bugami" w grze na nieskonczona ilosc dusz , czy dublikatów przedmiotów (tak da się zdublikować duszę bosów).

Jedynie na co czekam to możliwość COOPu z prawdziwego zdażenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy przypadkiem duplikowanie liczby dusz/przedmiotów nie zostało usunięte w jednym z patchy? (w każdym razie na konsoli) Besides, w Demon's Souls dublowanie przedmiotów było jeszcze łatwiejsze i sam z tego korzystałem przy wbijaniu platyny, żeby oszczędzić sobie trochę czasu na farmieniu kamieni do ulepszeń broni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zdajecie sobie z tego sprawę, ale From Software straszy nas (na razie nieoficjalnie) kolejnymi DLC do Dark Souls II. I po trylogii reskinów nawet nie wiem, czy powinienem się tego cieszyć, czy płakać.

http://www.pssite.co...k_souls_2_.html

Edytowano przez Forafix
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te DLC waszym zdaniem w ogóle cos warte? Po kilkumiesięcznym zarzuceniu DSII (głównie z powodu dodatku do Diablo 3, powrotu do FIFY 13 i mniej pisania i bronienia magistra :P ) za pol lokacji ubije ostatniego z dużych bossów i zostaną mi jeno lokacje za narazie zamkniętymi wrotami i zastanawiam się, czy by zabawy nie przedłużyć, bo jak uwielbiam ta serię, to w ng+ w jedynce, tudziez podejściu inna klasą dobiegałem max do polowy gry i cos mnie rozpraszalo, wiec i tu pewnie by się nie udało z ta sterta tytułów i brakiem czasu :)

Edytowano przez R1P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...